Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1615) batagy válasza vittorio7 (#1612) üzenetére


batagy
őstag

Igen-igen olvasom... :)

A kiírt stringekkel kapcsolatban valószínűleg az van, hogy a Win az egyes kiírt helyeken máshonnan veszi az infót, más registry kulcsból. Pl. a tooltipben a Kiadás után írt string, illetve a zárolt eszköznél a hibaüzenetben az USB Device-hoz is valszeg másik helyről veszi az infót. Az eszközkezelőben mikor megjelenik, asszem ott is az "ASMT 2105 USB Device" stringet írja ki talán? Van olyan infó, ami magából a rack firmware-ből jön, ezt használja a LG TV is, de más stringet meg lehet, hogy a driver írja ki.

Az MP toolban ugye ott van a "product_string=ASMT1051" opció, amelyet meg lehet változtatni.

Emlékszek rá, én is mikor átflasheltem egyszer a Plugable verziósra, a korábbi "ASMT 2105 USB Device" átváltozott valami másra.

Nem kell ezzel foglalkozni!! :) Gyakorlatilag úgy tűnik, mindhárom chip verzióban (ASM1051 A0, A1, ASM1053) mindhárom PID-es firmware előfordulhat (55AA, 5106 , 5136 ), szóval nem látok 100%-os rendszert.

A te esetedben mindhárom chip ASM1053-as, mind 174C 55AA VID PID-es, és mind firmware verziója 130620.11.B9.00. Ugye nem történt firwware hack ezeken, hanem eredetileg ilyenek?

"A rackek elmennek alvó módba, és ha eltávolítom az eszközt a Win alatt, akkor automatikusan leállítja a HDD-t."

És az alábbi mit ír ki?

MP Tool -> Check Config -> Device Info
Az X a kikapcsolt állapotot jelenti, az O a bekapcsolt állapotot.
Az Idle Timer értelemszerűen.

A rövidítések:
CS = Customized String
EE = Eup Enabled
TL = Two LEDs
HS = HDD Standby
U1U2 = nem tudom
LP = Low Power Mode
2TB = 2TB
SE = Slow Enumeration

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.