Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#13551) SunMount3r válasza Dolphine (#13549) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az alap Skin van fent vagy lecserélted valami másra?! Nekem ez okozott ilyet egyszer. Vissza raktam a Confluence-re és rendbe jött.
Windows-os a KODI?! Esetleg a debug, ideiglenes file-ok törlésével lehetne még próbálkozni akkor.

[ Szerkesztve ]

(#13552) Dolphine válasza Mr Dini (#13550) üzenetére


Dolphine
addikt

De fenn van. :K
Sőt amióta feltettem, azóta fagy.
De elvileg lelőttem, szóval nem aktív. Akkor töröljem le teljesen?

SunMount3r
Windows KODI 16.1. Alap skin.
Esetleg a debug, ideiglenes file-ok törlésével lehetne még próbálkozni akkor. - Ezt hogyan?

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#13553) Mr Dini válasza Dolphine (#13552) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Ha inaktiválod, akkor a Kodi elméletileg nem fogja elindítani a következő indítástól.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#13554) SunMount3r válasza Dolphine (#13552) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát kicsit hasra ütéses volt a válaszom :U , szóval inkább először azt próbáld, amit a kolléga ajánlott. KODI-n belül ha jól gugliztam ki, alapból nincs ilyen "törlés" opció (először azt hittem, hogy ez alapfunkció) , de vannak hozzá "tisztító" Ad-On-ok: pl. Indigo. Mert azért van jócskán ami felgyűlhet hosszú távú használat során, ami már egy idő után felesleges. De lehet ilyen esetben a "best way is to reinstall KODI" az alapoktól és importálni a Backup-ot az előzőből. De én sose használtam ez az Indigo kiegészítőt, nem tudom milyen esetleges mellékhatásai lehetnek.

(#13555) SunMount3r válasza papen (#13548) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

az adott filmnél: Video->Files -> film információ -> kép választása -> poster és itt választasz egy másikat.-> Köszi, ez működik. Látni a Poster-t is és fanart-ot is a megbuherált mappánál. Csak sajnos vagy 100 különböző mappát elég nehézkes lesz így, egyenként végigtolni. Azt reméltem létezik erre valami "globális" beállítás, vagy, hogy a source könyvtárra be lehetne állítani valahogy, hogy az összes alkönyvtárat így kezelje.

Frissítettem már közben sokszor a Library-t, rendesen ki is léptem a KODI-ból és újra be is léptem, de semmi változás a Videos->Library nézetben, még midig a rövidített scrapper-es neveket listázza ki.

Azt hittem ennél sokkal intuitívabb és intelligensebb a KODI böngészője, hogy legalább a beállításokra reagálna és frissítené rendesen.

Még megpróbálom azt, hogy törlöm az egész Library cache-t és újra bescannel-tetem az egészet. De ez alapból akkor sem így kellene, hogy működjön.

Ha valaki tud rá valami más megoldást, akkor köszi!

(#13556) polymorphin válasza Dolphine (#13552) üzenetére


polymorphin
csendes tag

Nalam is ilyen windows alatt. Ha alvo uzemmodba rakom a kodi futtatasa kozben, visszaterve kifagy, csak a hattert lehet latni, feladatkezelobol kell kiloni, alt+f4 nem jo, ujrainditva el sem indul, feladatkezeloben latni, de muszaj ott kiloni es ujrainditani. Eleg idegesito.
Ez egyik gepet le fogom valtani valoszinuleg rPi3-ra. Van valakinek tapasztalata vele?

[ Szerkesztve ]

(#13557) Noxy válasza polymorphin (#13556) üzenetére


Noxy
veterán

Miért nem zárod be rendesen alvás előtt?
1 katt az egész, az indulás meg pár mp. Így csak feleslegesen csinálsz gondot magadnak abból, ami nem is a kodi problémája.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13558) Dolphine válasza polymorphin (#13556) üzenetére


Dolphine
addikt

Úgy tűnik, hogy sikerült megoldani!
Leszedtem teljesen a Quasart, a Burstot és minden olyan kiegészítőt amit már nem használok.
Eddig nem volt fagyás és szépen kilép a program, ahogy kell! :K

Köszönöm a segítséget SunMount3r és Neked is Mr Dini! :R

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#13559) zatyii


zatyii
csendes tag

Sziasztok, újjonc vagyok a témában, napokban sikerült én is időt fordítsak a Kodi használatra, napokban nagyon sokat olvastam itt és nagyon sok hasznos infót kaptam.

De lenne nekem is kis problémám, Cardshare-t használok és van amelyik adás egy idő után visszadob a csatornalistához, van ami megy, eleinte gondoltam hogy talán net vacakol így néztem több adást jelen esetben Comedy Central kb. 10 perc után leáll és elöről kezdi a sugárzást azaz az utolsó 1-2 percet majd kis idő után kidob. Pl. a Nickelodeon megy folyamatosan, DoQ szintén kidob, tehát van ami megy és ami nem. Erre tudtok valami megoldást vagy bármit ami online TV nézést segítené.

Illetve, tegnap próbáltam beállítani hogy ne angold feliratot töltsön le hanem magyart a filmekhez, megkerestem beállítások közt hol kell kiválasztani a kért nyelvet, így nem lehet gond, külön angol nyelvekhet angolt állítottam, de mégis angolt tölt megnéztem az oldalon hogy talán nem lenne magyar felirat hozza de volt, szóval gondolom valami kis beállítás de sehogy nem találom.

Jelenleg ez a két problémám lenne, illetve itt köszöném meg a topik gazdáknak a munkájukat és azokét akik segítenek itt! Csak ügyesen :)

Üdv. Attila :R

(#13560) salem007


salem007
tag

Ma újabb hiba jelentkezik csak a FLASHX linkek mennek semmi más ami eddig működött.
Az internet szolgáltatóm tud ilyen korlátozásokat csinálni?
Ugyanaz a jelenség LE és windows alatt is a A S.H.I.E.L.D. ügynökei sorozatnál.

(#13561) Noxy válasza salem007 (#13560) üzenetére


Noxy
veterán

Teszteld egy VPN kapcsolaton kersztül, és mindjárt kiderül.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13562) salem007 válasza Noxy (#13561) üzenetére


salem007
tag

Mármint invitel vezetékes netem van ,youwatch,exashare,allvid,streamin linkek nem mennek
pedig tegnap még igen.
ami müködik a flashx,és a vidto

(#13563) kriver válasza salem007 (#13562) üzenetére


kriver
tag

Ugyanezt tapasztalom én is szombat óta. Nem szolgáltató függő a hiba szerintem (Telekomos vagyok)
:(((

[ Szerkesztve ]

(#13564) tahepa válasza salem007 (#13562) üzenetére


tahepa
senior tag

Digi nettel mennek a linkek

(#13565) msam válasza kriver (#13563) üzenetére


msam
tag

A digin is ugyan ez a helyzet.

msam

(#13566) salem007 válasza kriver (#13563) üzenetére


salem007
tag

Köszönöm,reménykedtem hogy nem szolgáltató.
viszont ezt találtam:
ERROR: URLResolver: URLError Error - From: exashare Link: http://exashare.com/embed-70xvzzotl41o-660x340.html
ERROR: URLResolver: HTTPError Error - From: youwatch Link: http://youwatch.org/embed-ieolrt05goyv-640x360.html
vajon itt lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#13567) Mr Dini válasza salem007 (#13566) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Nyisd meg a YW linket, amit bemásoltál, s látni fogod. De már a HTTPError is látványosan utal a hibára.

A hibakód szerint meghalt (vagy szándékosan lelőtték) a MySQL adatbázisát.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#13568) the radish


the radish
senior tag

Tudom, hogy sokan nem szeretik itt ezt a témát, de vajon mitől van az, hogy a CS kiegészítővel a "bejelentkezés sikertelen" üzenetet kapom, holott az oldalukon tökéletesen beenged lépni.
+1: Csak pár napja van hiba, előtte jó volt.

(#13569) Aryes válasza salem007 (#13562) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nekem már vidto sem megy.
Nézek egy sorozatot E+-ban, eddig minden részhez volt egy rakás link, néha 20-30 is. Ma néztem, egy link volt az összes oldalról, az se indult. Kicsit el vagyok keseredve. Lehet esetleg az urlresolver a hibás? Vagy a forrásoldalak ...kodnak?

(#13570) Mr Dini válasza the radish (#13568) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Ránéztem, nekem megy... :U És a kód sem változott, szóval lehet, hogy megint átmeneti változás volt.

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#13571) Mr Dini válasza Aryes (#13569) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Teszteltem Neked két sorozat egy-egy epizódjánál az összes linket, s az Ex[.]Share, illetve YW kivételével ment mindegyik. Az előbbi teljesen meghalt, a második pedig nem bír csatlakozni a saját adatbázisához. Ez nem az URLResolver hibája. De a V[..]zi, Inda, Openload és St[...]in pl. használható.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#13572) kriver válasza Mr Dini (#13571) üzenetére


kriver
tag

Viszont van pár sorozat, ami csak ezeken a (nem működő) kiszolgálókon van fönt. MS, MSCC, E+. M*....
Hiába hozza a sorozatot mind, ha a kiszolgáló közös. Még szerencse, hogy torrentezni tudtam. Csak ez így macera. És filmeknél is jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#13574) Aryes válasza Mr Dini (#13571) üzenetére


Aryes
nagyúr

Indavideós link például nincs egyáltalán. Eddig majdnem mindenhez volt.
Pl. a Big bang theory-hoz nincs szinkronos link (nem a legújabb részt néztem, eleve 4-gyel le vagyok maradva), pedig pár napja még volt.

Mi folyik itt Gyöngyösön?!

(#13575) the radish válasza #99499520 (#13573) üzenetére


the radish
senior tag

Honnan tudom letölteni az 1.8-at?

Megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#13576) myname07 válasza Mr Dini (#13571) üzenetére


myname07
csendes tag

Szerintem is valami nagyobb es atfogobb dolog tortenhetett, mert sem E+, ban sem MS-ben nem jon annyi link mint eddig. Arrol nem is beszelve, hogy ami jon abbol szinte semelyik sem indul el. Nalam csak vidto, azon kivul semmi. se you... se inda, se semelyik mas... ket napja meg mind rendben volt. visszaneztem olyan filmeken es sorozat reszeken amiket mostanaban lattam es volt olyan ami most 0 mukodo linket hozott... ennyi server egyszerre ritkan hal le... hacsak nem valami tamadas vagy interface valtoztatas all mogotte.

(#13577) #88986368


#88986368
törölt tag

Helo! Olvastátok már ezt a szomorú hírt?[link]
Magyarra fordítva.Az EU megszavaszta, hogy mostantól illegális a streamelős csodadobozok értékesítése és használata az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

(#13578) Bicsko válasza myname07 (#13576) üzenetére


Bicsko
tag

Épp ma néztem meg a tévében most szerdán futó bigbang részt szinkronnal ex+ban, az első link amit megnyitottam működött

[ Szerkesztve ]

(#13579) betyarr


betyarr
veterán

üdv!

új vagyok még a témában és egy kis segítséget szeretnék kérni: a gyerekek miatt szeretnék létrehozni a legújabb kodiban egy mese nevezetű kezdőképernyő menüpontot.hogy tudom ezt megtenni?

köszönöm a választ! :R

(#13580) footy válasza #99499520 (#13573) üzenetére


footy
addikt

Nalam sem mennek a linkek, mi az a CS es honnan tudom leszedni?

[ Szerkesztve ]

(#13581) Aryes válasza betyarr (#13579) üzenetére


Aryes
nagyúr

Én ezt új profil létrehozásával oldottam meg, külön adatbázissal, amiből aztán kigyomláltam a felnőtt filmeket. Így a master maradt az enyém, a "gyerekek" profil "film" menüpontja meg csak meséket tartalmaz.
De lehet pl egyéni playlist, amibe felveszed a meséket + másik skin (pl. aeon nox nekem nagyon bejött) ahol tudsz egyéni menüpontot létrehozni a playlist-nek.

[ Szerkesztve ]

(#13582) gzolee2 válasza #88986368 (#13577) üzenetére


gzolee2
tag

Ez ebben a formaban nem igaz! Maga doboz eladasa es vetele nem TILOS! Azok a dobozok amik mar telepitve "fully loaded " vannak minden fele addons al azok arusitasa TILOS!

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#13583) blakey válasza #88986368 (#13577) üzenetére


blakey
titán

Olvastuk, de nem azt jelenti, előttem leírták, hogy mit jelent.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13585) zatyii válasza zatyii (#13559) üzenetére


zatyii
csendes tag

Új változások léptek fel, nost némely filmhez letölti a magyar feliratot és van amihez nem, de amihez sem tölti le megnézem az oldalon és van hozza felirat... szoval még nem jöttem rá mi lehet az oka.

Illetve az adás probléma még mindig nem változott.

(#13586) dh66e válasza #99499520 (#13584) üzenetére


dh66e
veterán

Elég sokat próbáltam már én is,de feladtam. Egyszer működött aztán soha többet.

(#13588) dh66e válasza #99499520 (#13587) üzenetére


dh66e
veterán

Az lehet,nekem az 1.0.9 van fent.

(#13589) dh66e válasza dh66e (#13588) üzenetére


dh66e
veterán

Felraktam az 1.0.8-at módosítottam minden eddigi elérést és most...... :K működik!
Nem tudom másnál megy e a 1.09-el vagy sem,de én most nem piszkálom.

(#13591) Röfi1 válasza Röfi1 (#13472) üzenetére


Röfi1
csendes tag

Időközben sikerült megtalálnom a megoldást.

(#13592) Tressy válasza #88986368 (#13577) üzenetére


Tressy
senior tag

Elöre telepitett kodival tilos árulni ahogy értelmezem,nem magát mediaboxot tiltják be

(#13593) flamario


flamario
tag

Csak A CS downloader Auto frissítését külön hol lehet kikapcsolni ?, hogy a többi addon azért frissüljön.
és az 1.08 maradjon

(#13595) betyarr válasza Aryes (#13581) üzenetére


betyarr
veterán

köszi,ezzel tényleg működik :R
csak még kezdő vagyok és nem mennek könnyen a dolgok.
a "magyarország legnagyobb tékájából" letöltött dolgoknál is működik automatikusan.nagyrészt legalábbis.
mese sorozatoknál van valami ajánlott,ami ugyanígy automatikusan lehúzza és hozzáfűzi az infókat?a port.hu-t próbáltam,de nem tudott csatlakozni hozzá.

(#13596) zizi7229


zizi7229
tag

Sziasztok!

LibreELEC 8.0.1-el Huncoretv nem akar működni, rákeresek egy filmre, kategória mindegy és amikor rákattintok kiírja hogy hiba történt, részletek a naplóban....felhasználónév jelszó rendben van, mert különben idáig nem jutnék el...hitnrunom sincs ncore-on..szóval nem azon az oldalon lehet a gond, egy két hete még sikerült letöltenem, de azóta mondjuk frissült egy-két doolog...

Köszi :R

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#13597) -SeveN-


-SeveN-
aktív tag

SZiasztok!

Port.hu -t hogy tudok telepítni. A leírás alapján nem találom a repo-ban.
Van más megoldás hogy magyar nyelven tölse le a tartalmakat.

Üdv,

SeveN

OFP rUlEz! http://www.mod.iweb.hu/

(#13598) Mr Dini válasza -SeveN- (#13597) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Szia!

Sajnos már sehogy. Az általad említett oldalnak nem tetszett a régi olympia féle scraper kiegészítő, s ezért ellehetetlenítette egy gyökeres oldalfrissítés kapcsán azt, hogy scraper készülhessen valaha is az oldal alapján, hacsak nem ők adnak dedikált API-t nekünk. Ezzel kapcsolatban megkerestem Őket, de sajnos visszautasították az ajánlatom... :(

Egyébként a régi scrapernek nincs köze az MSRepóhoz (már ha repo alatt az MSRepot értetted), nem mi fejlesztettük.

Van más megoldás hogy magyar nyelven tölse le a tartalmakat

Ez nem teljesen világos számomra... :B A Port egy filminfó adatbázis, ahol információkat lehet fellelni egy csomó film/sorozat stb kapcsán. A legtöbbhöz magyar trailerrel, leírással stb. De magát a tartalmakat nem lehet játszani onnan.

[ Szerkesztve ]

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#13599) Fecogame


Fecogame
veterán

Kodi 17.1 esetében hogyan lehet a "lost+found" mappát eltüntetni a fájlkezelőből, hogy ne látszódjon?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#13600) traxy1


traxy1
csendes tag

Hali.
Mi lehet a gond?

Szeretném használni az exodus alatt az imdb-s watchlist funkciót , be is regisztráltam az imdb.com –ra fel is vettem a kedvenceket , youtube film alapján mindent beállítottam , a kodi-ba beírtam a saját urxxxxxxxx számomat de csak egy pillanatra kiírja, hogy dolgozom de nem listáz semmit, nem történik semmi.

A furcsa, hogy a trakt.tv –re is reggeltem és ott lévő kedvenceket listázza a kodi de az imdb listát nem, pedig az lenne az igazi.

Még egy furcsa, hogy a youtube filmek-ről mások urxxxxxxxx számát beírom a kodi-ba akkor listázza az ő kedvenceit, de a saját „ur” számmal nem.

Előre is köszi...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.