Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#14451) géeles válasza bucihost (#14450) üzenetére


géeles
aktív tag

Ez megoldható, a kiegészítő meg is oldja.
De nem tudja letöltés nélkül ennek ellenére sem, mert a magoson pl48 óra seed kell. Így egy kliensnek a megnézés alatt-után átadja és seedelni kell.
:U

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#14452) bucihost válasza géeles (#14451) üzenetére


bucihost
senior tag

erre próbáltam utalni én is, hogy letöltés nélkül nem megy :R

(#14453) passat77 válasza bucihost (#14450) üzenetére


passat77
tag

ÖSSZEFOGLALVA: Tehát a kérdés jó, DE NEM?!

(#14454) Tressy válasza maestro87 (#14438) üzenetére


Tressy
senior tag

Urlhelper vagy fidler esetleg streaming star.Kodiban is megy ha strm ként mented el a linket benne

[ Szerkesztve ]

(#14455) géeles válasza passat77 (#14453) üzenetére


géeles
aktív tag

Véleményes...:)
Igazából megnézed mintha online, de a seedet+a klienst nem úszod meg.

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#14456) hunviktor88


hunviktor88
újonc

Szép napot!

Egy kérdésem lenne. Letudom valahogy tölteni az Exodus+? hogy tudjak magyar tartalmat nézni a kodin keresztül?
vagy milyen lehetőségem van?

Előre is köszönöm!

(#14457) Franky2Ster válasza hunviktor88 (#14456) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Magyar tartalomra csak a Quasar maradt Quasar burst kiegészítő és beállítod az nCoret. Más lehetőségről nem tudok.Itt legalább van magyar HD és akár 4K tartalom is. Viszont nem árt jozzá az nCore prémium ha nem akarsz a vissza töltéssel bajlódni. Meg gyors internet kell hozzá!

[ Szerkesztve ]

(#14458) junkpod válasza Franky2Ster (#14457) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ujj, ennek a magos szajtnak meg fizetős szolgáltatása is van? És még nincsenek böriben? Az addon repokat meg vegzaljak... Valami nagyon félrement itt, vagy csak fontos emberek is részesednek a bevételből?

Box's don't touch!

(#14459) LouiS22 válasza junkpod (#14458) üzenetére


LouiS22
veterán

Fogd már fel végre: soha senki nem mondta, hogy az a repo, ami miatt 1 hete folyamatosan visítasz, szóval hogy hatósági vegzálás miatt húzták ki a srácok a dugót. Komolyan, get a life! Mintha legalábbis olyasmit vesztettél volna el, ami miatt nem lehet teljes az életed. Tök őszintén, ez már inkább szánalmas kategória.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14460) msam válasza junkpod (#14458) üzenetére


msam
tag

Nincs fizetős szolgáltatása, támogatás van csak.

msam

(#14461) junkpod válasza LouiS22 (#14459) üzenetére


junkpod
nagyúr

Fogd már fel, hogy az addon repokat biztosító oldalak tulajdonosait perelték be (tvaddons, zemtv). Ez tény.
Amúgy nem visítok, nem hianyolom a magyar repot mert már telepítve vannak (magyar stream amúgy is messze alatta van az igenyeimnek egy két nem minőség igényes sorozat kivételével...)
Szóval köszönöm, jól vagyok és kérlek ne haragudj, hogy van saját véleményem a topik témáját érintően és ezt ide le is írom.
Sőt, bár tényleg nem mondtak és nem is fogják, továbbra is az a véleményem, hogy a jogi történések miatt álltak le a repoval.
Amúgy meg te is azt gondolsz amit akarsz, csak jó lenne ha emberibb hangnemet hasznalnal.

Box's don't touch!

(#14462) LouiS22 válasza junkpod (#14461) üzenetére


LouiS22
veterán

A topic címe továbbra is magyar nyelvű, ergo az, hogy a világ másik végén mi történik, baromira nem releváns. Csak tényleg baromira unalmas, hogy itt visítozol néhány topiktárssal egyetemben, mint ha nem lenne holnap és most megállt volna a Föld forgása. :(

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14463) consono


consono
nagyúr

Azt olvastátok, hogy a CS feltételei megváltoztak? Ingyen accal már csak 2 óra a korábbi 1 nap helyett az m3u "élete" .

"In God we trust. All others must bring data"

(#14464) cof válasza consono (#14463) üzenetére


cof
veterán

Papíron. ;]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#14465) szabi__memo válasza consono (#14463) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A fizetős jobb minőséget biztosít?
Csak mert az ingyenes nem a legjobb. Több csatorna szakadozikon, akad, ugrál

(#14466) sanderosz


sanderosz
újonc

Sziasztok.Alapvetően kezdő vagyok,segítségre volna szükség:Van egy TV boxra feltelepített Anroid rendszerű Kodi. Eddig -pár héttel korábbig- viszonylag normálisan működött.Most alapvetően 2 nagyobb hiba van:
1. Az EXODUS+-ban nem működik semmi a ( normál EXODUS tökéletes),hiába telepítettem fel újra, úgysem jó.
2. AzM4sport kiegészítő nem települ fel.Az online közvetítések miatt kellene.Előre is köszönöm !

(#14467) Zeller01 válasza Tressy (#14394) üzenetére


Zeller01
tag

Segítenél légyszíves, hogy az Addons könyvtár hol van, hova kell másolni? És utána hogyan tudom telepíteni? Köszi :)

. : Z E L L E R : .

(#14468) pokbubi válasza sanderosz (#14466) üzenetére


pokbubi
tag

10 csatorna mindenkinek díjmentesen az alkalmazás letöltésével elérhető! Köztük az M4Sport!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#14469) Tressy válasza Zeller01 (#14467) üzenetére


Tressy
senior tag

User/Felhasználónév/Roaming/Appdata/Kodi ha windows,másik gépen is oda kell másolni amelyik felhasználóval használni akarod

[ Szerkesztve ]

(#14470) sanderosz válasza Zeller01 (#14467) üzenetére


sanderosz
újonc

Tudom, hogy az M4sport ingyenes,de amikor telepíteném fel,el kezd dolgozni,majd megáll és nincs feltelepülve.

(#14471) junkpod válasza sanderosz (#14470) üzenetére


junkpod
nagyúr

A régi moviesharkos MinDigTV addon nálam jól működik 1080i-ben, talán a legstabilabb stream mX adasokhoz.

Box's don't touch!

(#14472) bbmt


bbmt
senior tag

Srácok, segítséget kérek.
Ilyen még nem volt velem ,de nem találom, hogy hol kell újraindítani a Kodi-t pc-n.
A szokásos újraindító opcióval az egész pc-t indítja újra nem a Kodit.
A Quasar miatt viszont nekem csak a Kodit kéne újraindítanom,mert így nem fogadja el, mindig kiírja, hogy indítsam újra az első használat előtt...

A kanál a gyengék villája

(#14473) zoltan6 válasza bbmt (#14472) üzenetére


zoltan6
őstag

a kilépésre menjél,akkor kilép a windowsba,majd onnét elindítod a kodit.ez csak egy program nem egy oprendszer,tehát be kell zárni,majd újból elindítani

[ Szerkesztve ]

(#14474) bbmt válasza zoltan6 (#14473) üzenetére


bbmt
senior tag

Már azt is próbáltam, ugyan úgy kéri a Quasar az újraindítást.

A kanál a gyengék villája

(#14475) Zeller01 válasza Tressy (#14469) üzenetére


Zeller01
tag

Mondjuk tényleg nem beszéltük meg, de android tv box-ot vettem. A régin rajta, az újra nem tudom telepíteni. Androidon egyenlőre még elég ismeretlen könyvtárnevek vannak :)

. : Z E L L E R : .

(#14476) horki


horki
tag

Srácok,, mi a nagy helyzet akkor ezzel a fórummal? Elárvultunk, senki nem foglalkozik már velünk? Huliganboy, Mr Dini, Alrolotifar stb. Topikgazdák hol vagytok? Hol vannak? Mindenki le van tartoztatva, vagy próbálja összedobni a pénzt a büntetésre?.

A Kodi müködik továbra is Exoduson és Sorozatbaráton kívül minden kiválóan müködik de azért kiváncsi vagyok.

Mi történik itt?

Homályosítson már fel valaki?

[ Szerkesztve ]

(#14477) #84136448


#84136448
törölt tag

Hello,
Frissülős Exo*** és UrlRe*****er repóból. [link] . működik.

[ Szerkesztve ]

(#14479) #84136448 válasza horki (#14476) üzenetére


#84136448
törölt tag

Csak úgy szólok, hogy nálam az E+ is tökéletesen megy
Kell hozzá az előbbi repo, Aztán ez [link] meg ez [link] meg ez [link]
Ja, kapcsold ki az auto frissítést. Ahogy visszaolvastam a fórumot , nem úgy néz ki hogy lesz.

(#14480) gulac12 válasza #84136448 (#14479) üzenetére


gulac12
tag

Köszi az infót. Az fontos, hogy a zip fájlokat milyen sorrendben telepítsük?

[ Szerkesztve ]

(#14481) Franky2Ster válasza bbmt (#14474) üzenetére


Franky2Ster
senior tag

Ez azért van mert nem megfelelő Quasart telepítettél. Nézd meg jól,hogy x64 vagy x86 nagyon nem mindegy!

(#14482) Arolotifar válasza horki (#14476) üzenetére


Arolotifar
őstag

Már egy ideje lemondtam a topicgazda rangról :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#14484) Mr Dini válasza horki (#14476) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Üdv!

Ha jól tudom, huliganboy mostanában igen elfoglalt. Én kiléptem, Arolotifar pedig már régebben lemondott a TG jogkörről a topikban.

Repository fejlesztőnek pedig tudtommal eddig még senki nem jelentkezett, illetve kiegészítő fejlesztők híján csak várni tudtok valakikre... :U

Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

(#14485) Slukkica válasza Mr Dini (#14484) üzenetére


Slukkica
őstag

Én írtam 2017.06.15.-én huliganboy-nak hogy van pár dolog amiben én tudnék segíteni.
2-szer írt hogy majd ír és megbeszéljük a részleteket.
Semmi azóta sem. Párszor raírtam még. Topikgazdának is jelentkeztem nála, ha gondolja protezsáljon be. Ezek szerint nem dolgolta úgy.

Így mondjuk nehéz. Mert szerintem lenne aki segítsen egy két dologban. Csak lehet mindenki lepattan.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#14486) Elthan


Elthan
csendes tag

Sziasztok. Vettem egy X96 tv boxot. Szerdán jött meg. Az android jól működött, amíg nem frissült, utána a hozzákapott mini billentyűzet touch padja összevissza bekapcsolt mindent ami föltött elment a nyíl. Illetve a play áruház sem indult és fél percenként kiírta, hogy nem indul el a play áruház. Az egyik tv boxokkal foglalkozó itteni fórum alapján libreelec-et telepítettem. Mivel sose volt ilyesmim, soha nem használtam kodi-t, kissé nehézkesen mentek a dolgok, de sikerült, végre a mini billentyűzet is jól megy. Rengeteg állítási lehetőség van nem nagyon igazodom el rajta, amiről nem tudom micsoda nem telepítem. Eddig a youtube, vimea és a daymotion megy már, de nem tudom pl. a az indavideo-t hogyan lehet rátenni. Milyen normális böngészőt lehet rátenni és azt hol találom meg. Illetve mit ajánlotok még, hogy mit érdemes rá feltenni. Köszi.

(#14487) Elthan válasza Elthan (#14486) üzenetére


Elthan
csendes tag

Rádiót lehet rá feltenni? Találtam tilos rádiót, de nem nagyon tetszik, most éppen valami opera ária van rajta.

(#14488) hyper83 válasza #84136448 (#14479) üzenetére


hyper83
tag

Szia,

koszi a fjalokat, E+ nalam is mukodik amugy, csak a kereses nem megy. Ha siman filmeket nezem akkor megtalaja a magyar kiszolgalokat is. Nalad megy a kereses is?

Udv

(#14489) neo81 válasza Mr Dini (#14484) üzenetére


neo81
senior tag

Vannak jelentkezők: [link]

(#14490) Elthan válasza #84136448 (#14479) üzenetére


Elthan
csendes tag

Köszi kipróbáltam, működik. Így már nekem nem is kell az indavideo.

(#14491) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Udv valaki irta, hogy Purevpn-t hasznal, a kerdes az lenne hogy a kliens program mukodik win10 alatt? Mert nalam ossze vissza megy, hol kifagy, eldobja a csatlakozast, belassit mindent, a talcarol eltunnek a hatterbe futo programok, megzavarodik a gep teljesen. Androidon eddig hibatlan.

(#14492) horki válasza Kiskopika (#14491) üzenetére


horki
tag

Én használom, kb 3 éve Androidon, Win10 en és Linuxra is feltettem kiváncsiságból, de ott van más megoldás is.

Mindegy, mindenhol tökéletesen müködik. Nem olcsó abban egyetértek, de nekem pontosan a stabilitás, megbízhatóság volt a mérvadó. És eddig tökéletesen végzi a munkáját.

De, ha veszel egy liceszet, akkor azonnal segítenek neked a Support kivállóan müködik. Live Chat és azonnal elmondják mit nem jól csinálsz. A lényeget tartsd szem elött: úgy kell müködnie a netnek mint VPN nélkül !! Semmi különbséget nem szabad észrevenned, sem letöltés sem feltöltés sem streammelés alkalmával. A tálcáról eltünt ikonoknak más oka lehet szerintem.

p.s.: Jah, igen (ezt még hozzászerkesztem) Linuxon nincs Kliensprogram ott terminálból kell beállítgatni, de az egy másik történet. Ennek is az a lényege, hogy a felhasznállóneved meg jelszavad amit kaptál a Linuxhoz is fel tudod használni.

Ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#14493) horki válasza Mr Dini (#14484) üzenetére


horki
tag

Köszönjuk a hasznos Infórmációkat !

És az eeddigi melótokat is természetesen. Reméljük, nem lesz bántódása senkinek

(#14494) visinel


visinel
újonc

Filminvazio kodi addons

https://mega.nz/#!cHhgzSaI!LarZhRQ-28V2As32n1H08kwLEgZDrukr0YDcXj-gsJw

(#14495) Kiskopika válasza horki (#14492) üzenetére


Kiskopika
senior tag

Csak jokat olvasok rola. Es nem hiszem el mert szivat. Annyira lassan reagal a kliens program ha valami 486 os gepem lenne nem viccelek perceket kell varni a betoltesre es tobb szerver nem is csatlakozik.

(#14496) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szép napot mindenkinek!

Az utóbbi napok történései kapcsán egy gyors helyzetjelentés, bár új infóval én sajnos nem szolgálhatok.

● Amit tudni kell a dolgok jelen állásáról, azt Mr Dini itt leírta, ezen felül találgatásokra és álhírek terjesztésére semmi szükség.

● A kiegészítőkkel, hibajelentéssel, telepítéssel, a file-ok vagy a repo elérhetőségével kapcsolatos kérdésekkel ne keressétek privátban sem a fejlesztőket, sem a Topikgazdát, mert nem fognak tudni segíteni, sem linkkel, sem zip file-al, sem más infóval.

● Az eddigi csapattal és formában a projektnek vége, ezt mindenki fogadja el és tartsa tiszteletben, ez nem vita tárgya.

● A korábban a repóból letöltött kiegészítők jogállásáról itt olvashatsz. Viszont aky01 időközben hozzájárulását adta, az általa készített kiegészítők fejlesztéséhez, megosztásához.

● A repo működésének és a kiegészítők fejlesztésének esetleges folytatása tőlünk független, a magunk részéről a Topikgazda kérdésben tudunk segíteni, ha valaki szeretne jelentkezni, azt a modkerben, illetve Bodrik vagy WOT-H-A-C TOPIKGAZDA kollégáknál privátban megteheti.

[ Szerkesztve ]

(#14497) gabby123 válasza visinel (#14494) üzenetére


gabby123
tag

Köszi ha lessz időm megsassantom!!!

(#14499) Zeller01 válasza Tressy (#14469) üzenetére


Zeller01
tag

Sikerült, köszi :)

. : Z E L L E R : .

(#14500) Cesta válasza #84136448 (#14477) üzenetére


Cesta
csendes tag

Szuper tesztelve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.