Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#14251) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Köszönjük az eddigi munkát. :R

Remélem valaki összedob/kitalál egy megoldást, amivel a jövőben is működni fognak a kiegészítők és a frissítésük is megoldható lesz, mert igény mindenképpen lenne rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#14252) Njozsef1


Njozsef1
csendes tag

Katasztrófa ahogy hozzáállnak ehhez a dologhoz.
Miért pont a kodi addonok a bűnösek? akkor az összes böngészőt is be kéne tiltani, hiszen weben is megnézhető ugyanez. Nem beszélve a "szolgáltatókról" akik ugyan irtják az illegális tartalmat, de igazából ebből van a látogatik nagy része. Ezért inkább nem 100%-os hatásfokkal csinálják. Olyan kecske-káposzta dolog.
Anno az mp3 is az ördögtől való volt, most meg ipari szabvány.

Csak mert paranoid vagy, nem biztos, hogy nem üldöznek.

(#14253) hyper83


hyper83
tag

Aki szeretne az Exodust telepiteni vagy masik forrast beallitani, itt talaltok egy jo leirast:
[link]

(#14254) tupijani válasza Njozsef1 (#14252) üzenetére


tupijani
tag

Az mp3 alapból ipari szabványnak indult.

Huba és Szameg jóbarátok, mindig együtt járnak ;-)

(#14255) HunZZ válasza hyper83 (#14253) üzenetére


HunZZ
újonc

Sajnos az oldal mar hibat ir ki ... ujabban nalam a filmcapa is behalt ... par oraval ezelott meg neztem ... fel kell keszulnunk az inseges idokre ...

[ Szerkesztve ]

(#14256) pkollar válasza Osmc (#14250) üzenetére


pkollar
tag

Nekem eleve CC volt.

(#14257) bobace


bobace
őstag

Beállok én is a köszönetet mondók sorába! Nagy munka volt, amit vittetek, főállásnak is elmehetne...
Reméljük minél tovább tudnak még működni a kiegészítők :) Vagy lesz, aki tovább viszi ezt a projektet.
De ha nem is, akkor is még egyszer köszönet! :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#14258) LouiS22 válasza HunZZ (#14255) üzenetére


LouiS22
veterán

Mert egyébként n+1 torrentről nem lehet ám letölteni azt, amit nézni szeretnél, csak és kizárólag fiszimfaszom stream oldalakról...

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14259) synar


synar
őstag

Itt a vége a torrent korszaknak?
Sivár idők jönnek...

[ Szerkesztve ]

(#14260) pkollar válasza synar (#14259) üzenetére


pkollar
tag

:F

(#14261) Heavyrain válasza LouiS22 (#14258) üzenetére


Heavyrain
őstag

Magamnak mindig letöltök mindent, de pl. idős szülőknek vagy gyerekeknek sokkal egyszerűbb megtanítani a Kodi és a kiegészítők használatát, mint a torrentezést.

(#14262) morefire válasza synar (#14259) üzenetére


morefire
tag

Jaja, sivár idők... VPN nem létezik, igaz? Másrészről úgyis lesznek megoldások, amik megkerülik ezeket a tiltásokat.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#14263) junkpod válasza Njozsef1 (#14252) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nyitott kapukat dongetsz, az ecj döntése a google-t is nehéz helyzetbe hozza, nem lennék meglepve ha lennének "magasabb piaci érdekek"...
https://torrentfreak.com/pirate-bay-ruling-is-bad-news-for-google-youtube-experts-says-170615/

Box's don't touch!

(#14264) dazexy válasza junkpod (#14263) üzenetére


dazexy
csendes tag

Először is én is szeretnék köszönetet mondani az összes fejlesztőknek az eddigi munkájukért, és kívánom a legjobbakat a továbbiakhoz!

Másodjára.

Válaszút, megoldás mindig lesz. (VPN, Tor Network, akárhogyis, megoldják.) A w@rez elpusztíthatatlan. Az USA már letett az ilyen jellegű törkvéseiről. Értelmetlen. A megoldás viszont nem a w@arez kiírtása formájában született meg hanem a kiszorítása területén. A birtoklást (letölt és vinyón tárol, továbboszt) felváltotta az elérés.

Elérés:..... (kisebb összegért hatalmas tartalmakhoz férhetünk hozzá, sorozat/film/zene/stb.) Az összeg pont annyi ami pont elég ahhoz hogy ne fáradozzon az user azzal hogy összevadássza az ember a netről a számára szükséges tartalmakat. Ez vár az EU-ra is. A w@rez onnantól elhal ha valaki pl azt mondja hogy a net előfzetésedet told meg 1000-1500 forintal és egy hatalmas adatbázishoz hozzá férhetsz, elérés/fogyasztás szinten. Én sajnálom ezt a korszakot aminek a végét látjuk most elhalni, ebben nőttem fel. De a végcél ígyis-úgyis ugyanaz lesz.

WBR

dazexy

[ Szerkesztve ]

(#14265) junkpod válasza dazexy (#14264) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ha lenne legális forrás fhd felbontású (nem agyontomoritett), eredeti dtshdma hangsavos filmekre én elofizetnek. De hát ezt meg a netflix sem tudja...

Box's don't touch!

(#14266) tevfik válasza junkpod (#14263) üzenetére


tevfik
tag

Én, nem is olvastam a fórumot hanem a jól bevált letörlöm és újratelepítem módszer választottam.

Ha jól olvasom a tartalom frissítés nélkül még elérhető. Visszatudom varázsolni a videókiegészítőkből az ms cc 1.0.0 -át?

Köszönöm. :R

(#14267) LouiS22 válasza junkpod (#14265) üzenetére


LouiS22
veterán

Van ilyen. Úgy hívják, hogy blu-ray, bemész tetszőleges üzletbe és megvásárolod. :))

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14268) junkpod válasza LouiS22 (#14267) üzenetére


junkpod
nagyúr

Amellett, hogy kényelmetlen lemezezni, a lemezek nagyon drágák, hát még a bd lejátszók... Legalábbis itthon.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#14269) blakey válasza junkpod (#14268) üzenetére


blakey
titán

20-25e-ért lehet venni Blu-ray lejátszót, nem hinném, hogy drágának számít, persze mint mindenhol itt is aki komolyabbat szeretne az mélyebben zsebbe kell nyúljon.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14270) LouiS22 válasza junkpod (#14268) üzenetére


LouiS22
veterán

Te írtad, hogy legális forrás :P

Na, nem akarok flameháborút, de érted, hogy miért írtam ;)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14271) Njozsef1


Njozsef1
csendes tag

Szeretném kérdezni KIZS Úrtól, hogy lehet-e valamit tudni arról, hogy miért nem indul el a NCTV-n semmi.
Keletkezik a temp folderben egy myt****nt.t******nt file ami 404-es error és egy html file.
Valami valahol rossz helyre megy. Segíts légyszi.
v0.6.2 a szervíz
v2.0.2 a video addon
esetleg ha van új akkor azt szívesen fogadnám.
Köszi

Csak mert paranoid vagy, nem biztos, hogy nem üldöznek.

(#14272) blakey válasza Njozsef1 (#14271) üzenetére


blakey
titán

Olvass vissza néhány hsz-t, légyszi. Game over, egyelőre.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14273) Njozsef1 válasza blakey (#14272) üzenetére


Njozsef1
csendes tag

Ok azt értem, de ez szerintem lehetne független ettől.

Csak mert paranoid vagy, nem biztos, hogy nem üldöznek.

(#14274) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok! Rég jártam erre, és munka miatt nem is tudom most vissza olvasni azt a kb 100 hszt ami keletkezett azóta. Valaki (akár privátban is) leírhatná a történteket. Csak a repo vagy az MS is meg fog szűnni? Ha a repo csak a szerver miatt, akkor ha írtok paramétereket (tárhely, sávszél igény) akkor lehet tudok segíteni. Van pár szerverem, adat forgalmi limit nélkül. :R

(#14275) Arolotifar válasza Njozsef1 (#14273) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem nem érted. Nincs repo, mostanában nem lesz javítva sem. Szóval felesleges írnod :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#14276) junkpod válasza Arolotifar (#14275) üzenetére


junkpod
nagyúr

Azt olvastuk, hogy a repo menedzselése sok emberi és hw erőforrást igényelt, megértem, hogy leállították. Erre nem lehet orvosság egy addonokat vagy egyben zip-kent letölthető állomány, amit kézzel kell telepíteni?

Box's don't touch!

(#14277) Vakbolha válasza hyper83 (#14253) üzenetére


Vakbolha
tag

Az általad mellékelt link tartalmaz egy jó tanácsot is amit érdemes megfontolni.
Köszi az ötletet! ;)

(#14278) Arolotifar válasza junkpod (#14276) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szerintem a jelenlegi helyzetben a fejlesztők ezt sem fogják bevállalni :(

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#14279) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

En azokat kerdeznem akik mar elkezdtek vpn-t hasznalni. Melyiket erdemes, mert annyivan mint egen a csillag?!

(#14280) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

Működő Exodus repot tud valaki?

(#14281) morefire válasza Franky2Ster (#14280) üzenetére


morefire
tag

Olvass vissza egy oldalt.

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#14282) icemad válasza Kiskopika (#14279) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyesmi engem is érdekelne...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14283) petakpa1


petakpa1
őstag

Még1x nagyon köszönöm fejlesztőknek eddigi munkájukat, remélem lesz folytatás valamilyen formában.

Az lenne a kérdésem, hogy van arra lehetőség, hogy ha újra kell telepítenem a Win10-et, majd azt követően Kodi-t is, akkor legalább a már feltelepíttem kiegészítőket, és per most még működő kiegészítőket (pl. RTL Most, Digisport, ... stb) lementsem valahogy a Kodiból és újratelepíthessem majd?

Tudna valaki egy rövid útmutatót adni ehhez?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#14284) Noxy válasza petakpa1 (#14283) üzenetére


Noxy
veterán

Nem kell újratelpíteni.
A program fájlokból, meg az user/appdata/roomingból másolj ki mindent ami a Kodival kapcsolatos. Majd az új winbe ugyan oda vissza.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#14285) horki válasza icemad (#14282) üzenetére


horki
tag

Én ezt használom, tökéletesen bevállt. Igaz 70 € két évre. És kapsz 2 licenszet. Tehát két különbözö IP röl lehet használni

[ Szerkesztve ]

(#14286) zoltan6 válasza horki (#14285) üzenetére


zoltan6
őstag

Mi ez a nagy para?vpn meg társai.lemaradtam valamiről?

(#14287) Bicsko válasza zoltan6 (#14286) üzenetére


Bicsko
tag

Magyaroszágon felesleges még a vpn mert a felhasználókat nem büntetik és szerintem nem is fogják. Cserébe így lassabb lesz a neted. Amúgy olvass vissza egy kicsit és megtudod miről van szó :(

[ Szerkesztve ]

(#14289) petakpa1 válasza Noxy (#14284) üzenetére


petakpa1
őstag

A /Roaming mappakbol menteset es visszamasolasat ertem.

A Program Files lementeset majd visszamasolasat ugy erted, hogy
1 masoljam ki a teljes jelenlegi Kodi mappat Program Files alol
2 Win ujratelepites utan telepitsem fel Kodit
3 Majd a Lementett Kodi mappaval irjam felul az ujratelepitettet?

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#14291) zoltan6 válasza Bicsko (#14287) üzenetére


zoltan6
őstag

figyelemmel kísérem a topikot,vágom hogy miről van szó,csak akkor nem értem miért kell kamuzni,családi okokra hivatkozni? tudomásul vette volna azt az indokot is mindenki,hogy igen félünk a lebukástól,azért fejezzük be az egészet.

(#14292) horki válasza Bicsko (#14287) üzenetére


horki
tag

Az iaz, hogy felesleges, de ha tartalmat akarsz megjeleníteni Magyarországon, amit ás ország streamel, akkor azok nem fognak müködni. Ilyenböl épp elég van.

[ Szerkesztve ]

(#14293) masvilagx3


masvilagx3
tag

Sziasztok

Először is köszönöm az eddigi munkátokat.
Nagyon sok embernek okoztatok őrömet ezzel a kis programmal.
Viszont szeretnék kérdezni én is.Visszaolvastam amennyire tudtam.a sok hozzászólás miatt és azért is mert annyira nem vagyok penge tudni szeretném hogy amiről itt beszéltek az más téren is hatással lesz ránk.
Ugye itt a fő probléma már a stream és annak hatásai.
Most lehet hülyeséget irok és ha így van javítsatok ki légyszíves,de ez alapján az online filmes honlapok és az iptv-k is veszélyben vannak.
Ha így van akkor kire nézve veszélyes?a "szolgáltató "-ra vagy aki nézi.
Előre is köszönöm a segítséget
Annyit még ha van kedvetek írhattok milyen megoldásban láthatjuk a jövőben ezt vagy hasonló szolgálatást.

Udv

(#14294) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm a VPN infókat. Hollandiában élek, itt kezd durvulni a helyzet. Meg jobb félni, mint megijedni...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14295) LouiS22 válasza zoltan6 (#14291) üzenetére


LouiS22
veterán

Szerintem meg mélységesen szégyelld magad ezért a hozzászólásért. Majd ha te csinálsz valami hasonlót, te fogadod 0-24-ben a RENDES ÉLETED mellett az idióta emailek tömkelegét, mert az illető képtelen két hozzászólásnál régebbre visszaolvasni, majd ha te kapod meg napont a n+1 alkalommal ugyanazt a kérdést, ami egyébként le van írva világos és egyértelmű magyar tőmondatban... És te fejlesztesz és tartasz karban valamit tök ingyen, azért, hogy az olyanoknak jó legyen, mint amilyen te is vagy... Szóval tényleg szégyelld magad.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#14296) gzolee2 válasza zoltan6 (#14291) üzenetére


gzolee2
tag

Szerintem ezt a hozzaszolast nyugodtan megtarthattad volna sajat felhasznalasra!!!

Egyetlen megoldásunk van: facilitálni a funkció-specifikus imázs-alakítást.

(#14297) Arolotifar válasza zoltan6 (#14291) üzenetére


Arolotifar
őstag

Bocs, de bunkó vagy.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#14298) Röfi1


Röfi1
csendes tag

Sziasztok!
Az openload (olpair) készülék párosításnál egy angol nyelvű you tube oldal tanácsai alapján az Exodus kiegészítőben kiürítettem az eszközök (tools) menüben a kiszolgálók (providers) és a gyorsító (cache) helyet, ezek után az Exodus egy keresésnél nem kínál fel letöltési helyeket. Van ezzel kapcsolatban tanácsotok hogyan lehet a rendes működést visszaállítani? Töröljem le a Kodit és telepítsem az egészet újra?

(#14299) Noxy válasza petakpa1 (#14289) üzenetére


Noxy
veterán

Nem kell ujra telepíteni, nem kell felülíratni semmit. Csinálsz egy parancsikont a program fájlokban lévő kodiról az asztalra. Ugyan úgy megy tovább mint az előző win alól.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#14300) Röfi1


Röfi1
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában nem néztem a fórumot, de visszaolvasgatva úgy tűnik a kiegészítők már nem tölthetők le? Ha egy korábbi letöltésből még meg van a repository.movieshark-2.2.zip file azzal még tudok valamit csinálni? A 14298-ban jelezett probléma miatt kérdezem.
Köszi a választ előre.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.