Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) bandus válasza pohár (#950) üzenetére


bandus
veterán

hajajj, es most raadasul ki id fogtam az alommelot :D

amugy mind ajandek volt, a legtobb repterrol, vagy akciosan vasarolva,szal kb a bolti ar-10k :) de teny h tobb van beloluk mint szukseges, de aze' asszem ti sem panaszkodhattok :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#952) pohár válasza bandus (#951) üzenetére


pohár
félisten

hát, nekem a Hot Water kifogyott (talán 2-3 spricc van még benne), egy kevés még van a Kenzo - Tokyoban, maradt egy tavaly karácsonyra kapott Esprit - VIP Life-om, aztán hellószia :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#953) wertigo1984 válasza bandus (#951) üzenetére


wertigo1984
őstag

Duty free mi? ;] Helyes! :C

pohár: :DDD :DDD vip lájfod van? :C

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#954) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Tobbszor olvastam a topikban hogy mennyire jo a Chanel... Kerdesem az lenne mennyire tartos az illata illetve megeri e az arat nem csak a marka? :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#955) Jojo5 válasza Butcher-HUN (#954) üzenetére


Jojo5
őstag

Chanel Allure, eszméletlen erős és tartós illat mint ahogy a CH 212 VIP Men\Men illatok is például

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#956) Butcher-HUN válasza Jojo5 (#955) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Hetkoznapi viseletre vagy inkabb alkalmira a Chanel?¿ Azert kerdem mert szep ara van. :C

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#957) Jojo5 válasza Butcher-HUN (#956) üzenetére


Jojo5
őstag

Szerintem alkalmi illat mint ahogy a 212 VIP Men is az, hétköznapra kevésbé erőteljes illat dukál :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#958) bandus válasza Butcher-HUN (#956) üzenetére


bandus
veterán

attól függ melyik, van jópár fajta. én a bleut alkalomtól függetlenül használom, meg az allure homme sportot is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#959) wertigo1984 válasza Butcher-HUN (#954) üzenetére


wertigo1984
őstag

Allure, Allure Sport, Bleu, Ëgoiste ezek mind tartosak, tapasztalatom szerint az osszes Chanel az, de vannak rajtam kivul "orr kolegak" :R akik ezt ala tudjak tamasztani. :DD En alkalmakkor hasznalom, normal 7koznapra, otthonra, csajozasra vagy munkaba inkabb edesebb konyebb illatokat valasztok.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#960) turbobusa


turbobusa
senior tag

Halihó! Keresek egy kellemes illatot, mivel fiatal vagyok, így az ilyen erős citrusos Boss-ok vagy hasonló darabok nem jöhetnek számításba. EA Diamonds-om volt, nemrég ürült ki. One Million is kivan zárva, mert mindenhol szinte azt érzem :D Fontos, hogy tartós legyen, illetve megfeleljen a fentebbi alternatívának.
Nem tudom, illatmintákat hol tudnék szerezni? Pár darabot elvinnék s 1-2 hét alatt kialakulna a végső döntés. :D

(#961) pohár válasza turbobusa (#960) üzenetére


pohár
félisten

az általam imádott Davidoff - Hot Watert szerintem szaglászd meg, kellemes édeskés illatú :K
esetleg még Boss - Orange, D&G - The One, Issey Miyake L'Eau D'Issey

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#962) turbobusa válasza pohár (#961) üzenetére


turbobusa
senior tag

Rendben, még ezt a kettő illatot láttam máshol is, hogy többen emlegették, amolyan unisex vonalat képviselnek: Chanel - Bleu de Chanel, Versace - Pour Homme ...
Valahonnan jó lenne illatmintát szerezni :D

(#963) wertigo1984 válasza turbobusa (#962) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ha edeskes illatot keresel, akkor Pohar nagyur :R Davidoff Hot Water-ja, Police To be The illusionist (uj ezust koponyas uveg), Zippo The Original (regi piros Adidas Action illatahoz hasonlo), Laura Biagiotti Roma Uomo, vagy Mistero di Roma Uomo-t szagold meg.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#964) pohár válasza wertigo1984 (#963) üzenetére


pohár
félisten

jóvanna, csak azért mondom mindig, mert ez a legjobb, amit használtam valaha :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#965) turbobusa


turbobusa
senior tag

Jól van srácok számításba veszem ezeket is, visszatérve az illatmintára nem tudjátok hol tudnék szerezni? Eredeti fiola érdekelne nem ezek a hamis utánzatok... :D

(#966) bandus válasza turbobusa (#965) üzenetére


bandus
veterán

bemész bármelyik douglasbe/müllerbe/mariannaudba és megszagolod :F

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#967) turbobusa válasza bandus (#966) üzenetére


turbobusa
senior tag

Gondoltam eloszor elvinnek egy mintat majd 1-2 het utan eldontenem ez kell-e nekem, regebb fas Boss-al igy jartam meg. Tetszett, de 1 het utan mar ereztem baromi tomeny kis mennyiswgbe is.

(#968) wertigo1984 válasza pohár (#964) üzenetére


wertigo1984
őstag

Azért ajánlottam neki mert nekem is tetszik, igaz csak mintám volt belőle de bejön az édeskés illata. :K ;) (most februárban is készülünk kimenni osztrákiába, megnézem hogy mennyi ott, ha jó áron látom hozzak neked?)

turbobusa: az a baj, hogy mintát csak úgy kaphatsz amit nem kötelező de adható, ha x összegért vásárolsz. :K (asszony mondá)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#969) pohár válasza wertigo1984 (#968) üzenetére


pohár
félisten

köszi az ajánlást, elfogadom :K :R
mennyi szokott lenni? neten lehet rá tudok keresni az áruházra, ha elárulod, hogy honnan akarjátok hozni :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#970) wertigo1984 válasza pohár (#969) üzenetére


wertigo1984
őstag

Oberwart EO Müller innen szerzem az xbox játékaim 98%-át, de a BIPA-ba is sokat vásárolunk. Előtte úgyis jelzem, hogy mikor megyünk. ;)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#971) turbobusa válasza wertigo1984 (#968) üzenetére


turbobusa
senior tag

pontosan mekkora osszegert kell vasarolnom? hanyat valaszthatok? 3-4 belefer meg?

(#972) bandus válasza turbobusa (#971) üzenetére


bandus
veterán

egyet kapsz :D és nem választhatsz, hanem ami épp van.

én legutóbb asszonynak vettem szempillaspirált, a mellé kaptam a l'eau d'Issey mintát.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#973) pohár válasza wertigo1984 (#970) üzenetére


pohár
félisten

hú, ez az első valami gyönyörű jószág :Y :D
a másodiknál csak Cool Waterek vannak, és az Adventure :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#974) wertigo1984 válasza pohár (#973) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hát igen, nagy bevásárló ház, de ez csak egy része, a képen nem látszik, de van ott Merkurmarkt, Hofer (itthon Aldi), meki, BILLA, úgyhogy ne aggódj mind2 helyen megfordulunk :o , mert mindenhol kell asszonynak szemgyász festék, Bipa-hoz meg a BILLA-hoz is van névreszóló törzsvásárlói kártyája. :C

(#971) turbobusa: azt mondja a Nő, hogy náluk min. 10 rugóért kell vásárolni, de akkorsem titu biztos hogy kapsz. Adható, de nem kötelesek adni. :( Bandus ahogy írta egy szem kenceficéért a kezükbe nyomtak egy mintát. Csak kérdés hogy mennyi volt. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#975) pohár válasza wertigo1984 (#974) üzenetére


pohár
félisten

okés :D
emlékszel esetleg valami korábbi árra/kiszerelésre régebbről? csak hogy körülbelül mire számítsak az itthoni 11k-s (110ml) árhoz képest, vagy az 5000-es 30 millishez képest

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#976) wertigo1984 válasza pohár (#975) üzenetére


wertigo1984
őstag

December elején voltunk legutóbb, akkor 14.99 eu volt a 40 ml Cool Water és a Hot Water,+ba mindkettő parfüm mellett volt a dobozban egy nem tudom hány milis tusfürdő. Nyáron 19 euért vettem a Coolt 40ml-t.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#977) pohár válasza wertigo1984 (#976) üzenetére


pohár
félisten

az úgy egész jó, ha marad € ahol van (ki tudja kuszaműék milyen faszságot találnak ki, ami 310-re löki az eurót :U ), akkor bőven megéri az itthoni árakhoz képest a Hot Water :K

esetleg Issey Miyake-ról valami emlék? a sima, alapillat érdekelne

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#978) wertigo1984 válasza pohár (#977) üzenetére


wertigo1984
őstag

Amikor ott vagyunk, én csak a kedvenceim árait nézem, de most jobban fogok figyelni. Issey-t sajna nem tudom. :( :R Majd úgyis jelzem, hogy melyik nap megyünk, aznap legyél itt, mert vagy emailt, vagy priviben dobok képeket árakkal. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#979) pohár válasza wertigo1984 (#978) üzenetére


pohár
félisten

ja, hogy már onnan fogsz írni? rendicsek, majd fülelek :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#980) wertigo1984 válasza pohár (#979) üzenetére


wertigo1984
őstag

Február 10 vagy utánna való 7végén megyünk, tuti veszek magamnak Coolt. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#981) wertigo1984 válasza pohár (#979) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igaz hogy régi, de nagyon szeretem!!! :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#982) pohár válasza wertigo1984 (#981) üzenetére


pohár
félisten

dezodor? nagyon régen használtam még, aztán áttértem a stiftre :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#983) wertigo1984 válasza pohár (#982) üzenetére


wertigo1984
őstag

Izzaccsagmeggatolobol
, Niveat es Old Spicet hasznalok. :)

Bocs ha benan sikerult a feltoltes de tabrol vagyok.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#984) Xero válasza wertigo1984 (#983) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez a James Bond nekem is bejött hétköznapokra úgy néz ki. Pont jó árban van ahhoz, hogy elfújkáljam naponta és bír is annyit az edt, hogy kihúzzon egy rövid napot.

(#985) manoarc válasza Xero (#984) üzenetére


manoarc
senior tag

+1 :K

{。^◕‿◕^。}

(#986) wertigo1984 válasza Xero (#984) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ilyen és ilyen formában keresem bármelyik Spice-t, de legfőbbként Őt.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#987) Xero válasza wertigo1984 (#986) üzenetére


Xero
nagyúr

Én ilyesmivel nem variálok. Deonak a hagyományos whitewater és jónapot. A Bond nálam ilyen formában játszik:

(#988) wertigo1984 válasza Xero (#987) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nálam detto :C Tetszik, ahogy azt az ezüstös kupak bigyulát elfordítom, és a permetfejet körbeveszi egy műanyag... :DD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#989) Butcher-HUN válasza wertigo1984 (#986) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Ezek a deok ha jol emlekszem megfogtak a ruhat es mosasnal nehezen jott ki. :U Javits ki ha tevednek. Nalam alapveto problema hogy deobol egy kicsit sokat teszek mivel fizikai munkat vegzek. Most a Nivea deo csalad Invisible 24h hasznalom + Addidas spray kombo ( munkaba )

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#990) wertigo1984 válasza Butcher-HUN (#989) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nem tevedsz valoban nyomot hagy a sotet ruhan. :((( De ez leginkabb a kremes, puderesekre jellemzo, bar a golyos es a fujos is fog. Amire "Anti perspirant" van irva, az tuti egy kis ido mulva feheres lesz a fujt teruleten. Sprayt ritkan hasznalok, max egy egy fujast konyokhajlatba meg picit ruhara, de nyakra csakis parfumot. :K Leteznek illatnemtes izzadasgatlok is, de en inkabb illatozni szeretek. :DD

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#991) Xero válasza Butcher-HUN (#989) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem a másik problémám az ilyenekkel, hogy szépen össze tud ragadni egy sí aláöltözővel, utána pedig egy "élmény" vetkőzni.

(#992) turbobusa válasza Butcher-HUN (#989) üzenetére


turbobusa
senior tag

Lassan 3 éve én is azt nyúzom, előtte mindig megfogta a felsőimet a többi deo, elég jól tartja az illatát is. Nyáron amikor izzad az ember lesz egy szolid kis folt, de nem fog az a lényeg. :)

(#993) turbobusa válasza wertigo1984 (#963) üzenetére


turbobusa
senior tag

Mennyire tartósak ezek a parfümök? Versace Pour Homme mennyire tartós s milyen az illata?

[ Szerkesztve ]

(#994) wertigo1984 válasza turbobusa (#993) üzenetére


wertigo1984
őstag

Mivel nekunk kanoknak kicsit vastagabb a borunk mint a csajoknak, igy nehezebben parolog rajtunk a parfum, nyugodtan veheted a Versace-t. De Pohar Davidoffja :K, Jojo Diorja :C , Bandus Issey-e :K , Xero Bondja :K vagy az altalam istenitett Chanel is kituno valasztas. Ttermeszetesen ilyenkor csak a penztarca szab hatart. ;)
Mindegy mit valasztassz, a lenyeg hogy neked tetszen.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#995) turbobusa válasza wertigo1984 (#994) üzenetére


turbobusa
senior tag

Volt David Beckham Intimim is, gyűjtemény darabja, nem volt rossz az illata, de tartósság szempontjából nem volt valami ütős.

(#996) Xero válasza turbobusa (#995) üzenetére


Xero
nagyúr

Ha a tartósság számít, akkor az első számú parfume-ömet tudom ajánlani.
Dior Homme Intense

Ez a kedvencem és egyben a legtartósabb is. Idézek magamtól: "A Dior-ból kaptam régen ajándékba és nagyon megkedveltem. A legkomolyabb illat, de mégis lágy. Nagyon sokáig bírja, így még jobban szeretem (a sízsdekimet ha befújom az idény alatt, akkor a következő idényben még mindig érzem az illatot rajta)."

A harmadikat használom már belőle, de talán ez az egy illat amitől nem válnék meg soha. Egyedül az ára ami kissé magas az átlaghoz képest.

(#997) Butcher-HUN válasza Xero (#996) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

Ha mar Dior ot nagyon dicserik

Vajon jogos e? :U

[ Szerkesztve ]

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#998) Xero válasza Butcher-HUN (#997) üzenetére


Xero
nagyúr

Én pl nem bírom... :U

(#999) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Van uj ferfi Hugo Boss piros, citrusos illata van, nem tudom pontosan mi a neve, majd holnap beirom, mert a no dolgozik, uj noi Escada Cherry in the air cseresznyes savanykas illata van, Bruno Banani Dangerous woman ez is edeskes illat.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1000) bandus válasza Xero (#996) üzenetére


bandus
veterán

ez jobb :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.