Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) dragonfx


dragonfx
veterán

Most épp puma jamaica 2

más:
valaki vásárolt már parfümcenter.hu.ról??megbízható eredeti cumokat árúlnak??
vagy tud valaki jó árú más insternetes árúházat?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#452) Vandit. válasza dragonfx (#451) üzenetére


Vandit.
addikt

Megbízható. :K Számtalanszor rendeltem tőlük. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#453) m3tr0 válasza dragonfx (#451) üzenetére


m3tr0
senior tag

Én már vásároltam. Abszolút korrektek, ingyenes kiszállítás bárhová az országban.
Jók az áraik.

Amúgy meg:

Életkor:25
Nem:férfi
Alaptermészet:
Horoszkóp:Szűz
Végzettség:van :)
Munka:idegenforgalom
Parfüm: Clinique Happy
Miért ezt? egy kis leírás: volt már korábban is, az egyik legjobb (ha nem a legjobb) nyári, friss parfüm ami a piacon található.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#454) Vandit.


Vandit.
addikt

És még mindig Jil Sander-Pure/Sport vmint Kenzo-l'eau par. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#455) Bikerman


Bikerman
aktív tag

sziasztok.

tudtok ajánlani egy jó kis parfümöt, vicces, vidám, kissé komolytalan, sportos embernek? :B

ragazzi della curva...

(#456) Louro


Louro
őstag

Nekem amik bejöttek: zöld Brut (rég megszűnt :( ) és a Bvlgari Aqua (a hengeres üvegcsés). Én a kissé édesebb illatokat szeretem.

Kor: 25
Csillagjegy: bak
Természet: merő nyugalom
Munka: mikor mi van, nem válogatok, perpill Call centeres :)
Amit vadászok: Bvlgrai Aqua (hengeres üvegcsés és nem a kerek formájú) :)

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#457) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Életkor: 29
Nem: De igen.. ja :D férfi
Alaptermészet: csendes, nyugodt, birkatürelmű, de könnyen feltüzelhető, onnantól szenvedélyes
Csillagjegy: nyilas (egyéb kiegészítőket nem tudok)
Végzettség: műszaki informatikus
Munka: stratégiai beszerző(autóipar)

Parfüm 1: Salvador Sali - Le Roy Soleil
Miért ezt? Szalagavató tánc után vettem észre hogy nem hoztam magammal ilyesmit. Osztálytársam adott kölcsön ilyet. Szerelmes is voltam, izgultam is, érettségi is közelgett, felfokozott hangulatban voltam, nagyon megmaradt. Csak 7 évvel később vettem magamnak mégis.

Parfüm 2: Oriflame - Signature
Miért ezt? Kaptam, a hétvégi nagyobb bulikhoz és egy bizonyos hölgyhöz kötődik nekem, aki szereti a körtét(rostos, vilmos..) és az illatban az is van

Parfüm 3: Oriflame - Ascendant
Miért ezt? Szintén kaptam, nem túl rég. Emlékeztet egy régi Avonos Vanilla Fields nevű parfümre, amit Lengyelországban egy néptáncfesztiválon éreztem az egyik török lányon :) Amellett egy jól sikerült lagzihoz is kötődik, és onnan nem mellesleg egy bizonyos másik hölgyhöz

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#458) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

Sziasztok!

Életkor: 20
Nem: Férfi
Alaptermészet:Vidám
Horoszkóp: Kos
Végzettség: Érettségi
Munka: Egyenlőre tanuló

Kedvenc Parfüm: Lacoste - Pour Homme [link]
Miért ezt?: Nagyon szeretem az édes illatokat, és ez nagyon megfogott.

Amugy használom még: Tom Tailor - Speedlife, Boss, Piros Lacoste, Esprit LIfe (Kék és Sárga). Gondolkodom egy Mexx - Blackben, mert multkor kaptam egy illatmintát, és hűű :D

(#459) puttputt válasza Brian_RL (#458) üzenetére


puttputt
őstag

Hali!

Életkor: 24
Nem: "Firefi" (Kokas)
Alaptermészet: Szinte mindig nyugodt, de húzható, jó társaságban feloldódó
Horoszpók: Vízöntő
Végzettség: Gimn. é.
Munka: Egyetemi hallgató (még épp)

Kedvenc parfűm: Hugo Boss
Miért; Egy kedves barátom (volt kolesz-szomszéd) használta, én meg, mikor épp nála vendégeskedtem, kértem egy kicsit. Olyannyira "jól sikerült a próba", hogy lenyúlhattam tőle ;] a maradékot, a másik üvegcséből, azóta azt használom az Adidas arcszesz mellett.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#460) puttputt válasza puttputt (#459) üzenetére


puttputt
őstag

Korr.: Mármint a márkát használom, nem azt a konkrét üvegtartalmat, annyira nem vagyok takarékoskodó... sőt! :))

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#461) Kasza08


Kasza08
őstag

Életkor: 16
Nem: dehogynem:D Férfi
Alaptermészet: Vicces, de olykor komoly
Horoszkóp: Vízöntő
Végzettség: egyelőre még csak a 8 általános, de tervben van az érettségi:)
Foglalkozás: Tanuló

Amit most használok: Bruno Banani - Pure man.
Miért? - Mert ezt kaptam:DDD én nem szoktam válogatni, amit kapok, azzal fújom magam. kész. Ami tetszik, de még sosem jutottam el odáig, hogy meg is vegyem az a Best of Chevignon.

(#462) pohár


pohár
félisten

Mindjárt 20 évesen, vicces-jókedvű-bolond emberként ( :D ) használzam sok féle parfümöt, és azért, mert tetszettek :K

Boss - Hugo Boss (FM parfümként)
Paco Rabanne - Black XS (FM parfümként)
David Backham - nemtommármi :D (FM)
Fehér Diesel (eredeti)
Diesel - Fuel for Life (eredeti)
Bruno Banani - Magic Man (eredeti, karácsonyra kaptam)

És most ezek közt vacilálok:

Carolina Herrera - 212 Sexy Men

Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme

Lacoste Red Style in Play

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#463) Csyppa


Csyppa
senior tag

Életkor: 17
Nem: Férfi
Alaptermészet: Van, nyugodt
Horoszkóp: Bika
Végzettség: Lesz
Munka: Tanuló
Parfüm: Avon Essence
Miért ezt? egy kis leírás: Barátnőmnek ez tetszik.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#464) errerr


errerr
tag

Életkor: 26
Nem: férfi
Csillagjegy: Oroszlán
Alaptermészet: Lusta, megfontolt:)
Munka: Technikus, de voltam kutas is:D
Parfüm: Bvlgari aqua
Miért? :
Mert kellemes és stílusos.

(#465) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Nálam Fahrenheit a király, pedig nem XXI. századi illat :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#466) Bibby


Bibby
addikt

Kicsit OFF a témától, de csak én érzem úgy hogy rengeteg "divatos" parfüm teljesen egy kaptafára készül?
Mindegyikben ugyanazt az édes illatot érzem, itt is rengeteg hsz írja hogy az édes illatot kedveli. Én konkrétan baromira nem bírom ezeket az émelygős férfiatlan illatokat. Semmi karakter, lágy de ugyanakkor baromi erős párolgású.

Egyúttal valaki írhatna párat ami nem ilyen. :)

Ελευθερια η θανατος

(#467) BlacKSouL válasza Bibby (#466) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Avon Pro Ice - enyhén kesernyés, kicsit fanyar, töményen nehézkes, felvéve mégis friss, nagyon háttérben édeskés csak, középmagas illat
Avon Pro Sport - Kifejezetten fanyar, kesernyés, sportos, semmi édes, magas illat
Crossmen Southampton - Könnyed, lájtos, majdnem ízetlen, enyhén savanykás, picit fanyar, magas
Adidas Dynamic Pulse - Sportos, bár töményen kicsit nehézkes, savanykás, használt tornacsukáktól mentes kellemes férfiöltöző-illat :) magas
Salvador Dali - Le Roy Soleil - Fanyar, enyhén kesernyés, inkább semleges, nem édes, középmagas illat [link]
Illetve ami sajnos évek óta nincs, pedig nagyon jó semleges, ízetlen, talán enyhén kesernyés, semmi édes, könnyű, légies abszolút felsőmagas illat: Axe Atlantis :(

A többi ami még itthon van mind tömény, nehéz, mély, édes alapú. Avon Surrender; Oriflame Ascendant; Oriflame Signature; Cross for Men;
Harley Davidson Original átmenet: savanykás, háttérben kesernyés, és édeskés is, kicsit fémízű, középmagas

Általában sablonigazság, hogy férfiillatoknál a világoskék-kék színárnyalatú dizájn a könnyed, friss, légiesebb, kesernyés, fanyar illat, míg a barna, vörös, sötétebb dizájn a mély, édes, nehéz, tömény illatokat takarja.

Amit viszont nagyon utálok, mert olcsó low-cost tömegillat: [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#468) Boxer001


Boxer001
veterán

Kaptam tesómtól Bruno Banani - Magic Man parfümöt, nagyon jó, párom szerint is. :K Erősen ajánlott. :K

(#469) Vandit. válasza Bibby (#466) üzenetére


Vandit.
addikt

CK, Jil Sander, Chevignon ezekből szagolgass van köztük ilyen is. :K

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#470) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#11) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Update:

Armani Mania Summer
Ferrari Passion :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#471) brownus válasza brownus (#5) üzenetére


brownus
veterán

mostanában: allure sport chanel

(#472) Tomics


Tomics
addikt

(#473) Jadro


Jadro
veterán

Carolina Herrera Chic for Men

Nagyon tetszik. Először szülinapomra kaptam ilyet. Örülökhogy megtalálták nekem ezt az illatot.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#474) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok!

Ezt ismeri valaki? Égre-földre keresem de sehol nincs! Luigi Colani

[ Szerkesztve ]

(#475) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Életkor: 18
Nem: Férfi
Alaptermészet: Komoly
Horoszkóp: Halak
Végzettség: 8 általános, jövőre érettségi
Munka: Nincs (diák)
Parfüm: Hugo Boss: Boss
Miért ezt? egy kis leírás: Elegáns, mégsem megfizethetetlen. A nyaraláson megtetszett.

(#476) darnellsmith válasza Jadro (#473) üzenetére


darnellsmith
senior tag

énis most vettem egy ilyet, nekem jobban bejön mint a 212 sexy man, + egy calvin klein euphoriat is beújítottam :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#477) coleen


coleen
aktív tag

Életkor: 24
Nem: Férfi
Alaptermészet: komoly, szigorú a munkában, kedves, aranyos a magánéletben
Horoszkóp: Mérleg
Végzettség: egyetem
Munka: banki tanácsadó, vállalkozó
Parfüm: Paco Rabbane - 1 Million

Miért ezt?
Az elegancia és erotika keveréke, valamint egy kis bling-bling hangulat ami elsőre megfogott az illatban (és a csomagolásban). Nagyon édes illat és van benne valami "földöntúli". Ha magamra fújom, akkor egyből szexibbnek érzem magam (eeegoo :)))

(#478) Eastman


Eastman
őstag

Kor: 32
Nem: Erősebb.
Alap: Természet.
Horoszkóp: Levegő-Föld (Kínjában: Tűz-Sárkány)
Végzettség: 3x (reál - reál - humán)
Munka: Körül.

Miért? Full Classic

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#479) dragonfx


dragonfx
veterán

én most ezt

már rég akartam és tetszik az illata.

De nincs mellé más szóval a következők közül lesz még egy:
-baldessarini del mar seyhelles
-hugo boss white
-ck one summer
-burberry summer

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#480) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Életkor:28
Nem:férfi
Alaptermészet: Komoly,nyugodt
Horoszkóp: Ikrek
Végzettség:Középfokú
Munka:Műszerész
Parfüm: Bvlgari Aqua, Mexx Pure Life
Miért ez?: A Mexx-et egy régi barátnőm vette nekem először 6 éve, azóta kissebb-nagyobb megszakításokkal kitartottam mellette. A Bvlgari meg csak szimplán tetszik :)

(#481) legiaap


legiaap
nagyúr

Életkor: 24
Nem: Férfi
Alaptermészet: kiszámíthatatlan
Horoszkóp: Bika
Végzettség: Főiskola
Munka: Építőmérnök
Parfüm: Mexx Black volt, most Calvin Klein Free
Miért ez:
Nekem ez lesz a második parfümöm. Sokáig csak sima dezodorokat használtam. Kizárólag csak AXE-t használtam. De kicsit komolyodtam és gondoltam beruházok első parfümömre. Ez volt az Mexx Black. 50 ml-es kiszerelésbe vettem. A párom segített a választásban. Nem is gondoltam, hogy ilyen sokáig kitart. Valamikor májusban vettem és még csak most fogyott el. Most meg a napokban megszaglásztam a Ck Free-t és megfogott az illata. Valahogy illik hozzám. Interneten rendeltem 100 ml-es kiszerelésben. Ezt már én választottam egyedül. Biztos jó sokáig kitart majd ez is. Stílusomban sportosan elegáns kategóriába sorolnám magam és ez ott tökéletesen megállja a helyét. Mindennapos használatra használom amúgy. De nem úgy mint egyesek, hogy minden órában fújok magamra. napi egyszer munkába indulás előtt, esetleg néha még este ha megyek valahova.

Röviden ennyi.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#482) Jojo5


Jojo5
őstag

Életkor:2 hónap és 19
Nem: Férfi
Alaptermészet: mikor milyen :U általában nyugodt, kedves, társaság centrikus, megértő néha morcos, ideges
csillagjegy : Nyilas
Végzettség: 8 általános, idén érettségi
Munka: -

Parfüm: Hugo Boss - Boss, Selection, XY, Pure, Soul, Lacoste - Pour Homme, Red Style in Play, Tommy Hilfiger - Tommy, Giorgio Armani - Acqua di Gio, Carolina Herrera - 212 Splash,
Chevignon - Chevignon kb. ezek jutottak most eszembe, de 1-2 tuti kimaradt. :U

Miért ezek?
A nővéremmel szoktam parfümöt venni és ezek az illatok azok amik annyira megtetszettek, hogy huzamosabb ideig is tudtam használni őket... Olyan különleges érzést nyújtott mindegyik parfüm. Illettek az akkori hangulatomhoz és passzoltak hozzám :U

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#483) leeate


leeate
senior tag

Életkor: 44
Nem: férfi
Alaptermészet: tűz
Horoszkóp: kalat
Végzettség: matematika professzori
Munka: krumplipucolás
Parfüm: aftershave balzsam
Miért ezt? egy kis leírás: a nők imádják az aftershave illatát, azért.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#484) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Életkor: 14
Nem: Férfi
Alaptermészet: Nyitott
Horoszkóp: Skorpió
Végzettség: -
Munka: -
Parfüm: AXE Vice
Miért ezt? egy kis leírás: Már egy ideje ezt használom, mert szeretem, de a lányok is. ;)

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#485) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nagyon ajánlom mindenkinek a most megjelent Patrick Dempsey - Unscripted parfümöt. Egy kicsit körülményes a beszerzése, mivel csak az Avon forgalmazza, de nagyon jó, megéri.

(#486) ABE válasza ABE (#438) üzenetére


ABE
őstag

Legújabb szerzemény: GAP - the LOVER
Stílusban hasonlít a korábban felsoroltakhoz, nem tolakodó illat, sokáig tart, és a 100ml-es kiszerelés csak 20 dollár volt. :B

(#487) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Asszem megtaláltam az igazit :B


Dsquared² He Wood Rocky Mountain Wood

Van még mellette CH 212 Sexy Men + Armani Summer Mania. De ez a parfüm sokkal intenzívebb és finomabb, mint bármelyik, amit eddig használtam.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#488) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

Már vagy 2 éve...

(#489) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag


Ez van még a vercsaszi mellett! :)

(#490) No-kia


No-kia
őstag

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#491) Dany007


Dany007
veterán

Életkor: 25
Nem: férfi
Alaptermészet: átlagos
Horoszkóp: halak
Végzettség: info mérnöki
Munka: grafikus
Parfüm: Max IceTouch
Miért ezt? egy kis leírás: Egy egész jó csaj ajánlotta :) És mert kivételesen nekem is tetszik az illata.

(#492) RedWing


RedWing
aktív tag

Életkor: 28
Nem: férfi
Alaptermészet: tipikus halak
Horoszkóp: Halak
Végzettség: Egyetem
Munka: Mérnök
Parfüm: Mexx Ice Touch, Tom Taylor Men, Best of Chevignon, Chevignon Che, Ferrari Black, Armani Black Code
Miért ezt? egy kis leírás: Mert ezeknek az illata tetszik. Mexx/TT/Armani párom miatt, 2 Chevignon és a Ferrari magam miatt. Hangulattól függően, akár naponta váltogatom. Mexx/TT/Ferrari inkább hétköznapokra, Chevignon/Armani inkább alkalmakra.

Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint bírkózni egy disznóval a sárban. Néhány óra elteltével rájössz, ő élvezi!

(#493) Vandit.


Vandit.
addikt

Jil Sander - Pure

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#494) dany27


dany27
őstag

Életkor: 18
Nem: Férfi
Csillagjegy: Oroszlán
Foglalkozás: Tanuló
Parfümök: Versace Blue Jeans, Armani Diamonds, S.Oliver Man.

Azért ezeket mert jó az illatuk!
Amit a közeljövően szeretnék beszerezni: Armani Code

[ Szerkesztve ]

(#495) aimettirlz


aimettirlz
tag

Életkor: 20
Nem: strong
Alaptermészet: fain
Horoszkóp: szűz
Végzettség: még diák SZIE
Munka: műszaki tervező
Parfüm: Life by Esprit, Spirit

Miért ezt? megfizethető :)) és nagyon kellemes illat...

Calvin Klein Free-t próbáltam ki utoljára! nagyon komoly :C

[ Szerkesztve ]

® aimeTTi atticuS ™

(#496) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

Ja hogy ezt így kell! :)

Életkor: 27

Nem: férfi

Alaptermészet: ?!

Horoszkóp: Mérleg

Végzettség: Híradásipari Műsz.

Munka: GSM szaküzlet

Parfüm: Versace eau Fraiche (mellette: Paco 1 Million, Valentino Very)

Miért ezt? Imádom az illatát, és hál' Istennek a csajok is....de nagyon!

(#497) Kicker válasza Kicker (#235) üzenetére


Kicker
senior tag

Most az Hugo Boss Pure-t használom, Illetve a Zöld Lacoste-t, mindkettő kiváló parfüm.

Életkor: 25
Nem: férfi
Alaptermészet: nyugodt
Horoszkóp: Ikrek
Végzettség: gimnázium + gazdasági info OKJ
Munka: könyvelő, vezető
Parfüm: Hugo Boss, Zöld LaCoste most

[ Szerkesztve ]

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#498) Bling95


Bling95
őstag

Kor: 14,5
Nem : férfi
természet: vicces, általában nyugodt de ha felidegesítenek .... :P
Munka: tanuló
horoszkóp: ikrek
Mi és mért : Eddig Armani Code , igazándiből először fatertól kértem kölcsön aztán annyira megtetszett hogy szereztem egyet magamnak...

viszont az armanim elfogyott és szeretnék valamit újítani így ha valaki tudna ajánlani valamit akkor azt nagyon megköszönném :)

(#499) DerDer


DerDer
tag

Kor: 17
Nem : férfi
természet: vicces, baratsagos de beszologatos :D
Munka: tanuló
horoszkóp: kos
Mi és mért : Blue Polo

Eloszor nem teteszett annyira, de miota hasznalom nagyon teteszik. Konnyed, lightos, frissito :)

(#500) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Issey Miyake: L'eau bleue d'issey

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.