Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) Egon


Egon
nagyúr

Érdekes meccsek voltak. A Veszprém nem tudott élni az enyhe bírói jóindulattal, a Kielce pedig az erős jóindulattal sem...
Mindenesetre igencsak jellemző volt, ahogy a végső heteseket dobták a csapatok. Marguc vigyora a kihagyott hetes után, minimum vérlázító volt. Négyből hárman kihagyták a Veszprémben, a másik három csapat közül összesen egy rontott. Látszik, hogy Veszprémben - finoman fogalmazva - nem túl elkötelezettek a légiósok a csapat sikerei iránt... :U
Amúgy sokkal komolyabb, komplexebb játékosok vannak mind a Barcában, mind a Kelcében, mint Veszprémben, ez is jól látszott. Főleg egy kiemelkedő balátlövő kellene szvsz a Veszprémbe ahhoz, hogy legalább halvány esély legyen egy BL-győzelemre.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5202) Egon


Egon
nagyúr

Még el sem kezdődött a szezon, de már eggyel kevesebben vagyunk... :( Ehhh... :(((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5203) Egon


Egon
nagyúr

Így kell kezdeni a bajnokságot.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5204) Egon


Egon
nagyúr

Bezár a váci csarnok, az önkormányzat nem tudja kicsengetni a rezsit.
Gondolom lesz máshol is hasonló. Nehéz idők jönnek.
Amúgy jól elbeszélgetek magammal... :U

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5205) vicze válasza Egon (#5204) üzenetére


vicze
félisten

Akartam írni, mikor tegnap olvastam, elég sajnálatos. :(
Kíváncsi, vagyok hogy más csapatok is így járnak-e.

(#5206) Egon válasza vicze (#5205) üzenetére


Egon
nagyúr

Gáz ez így.
Azon filóztam, hogy össze kellene állni 2-3 klubnak, akár 4 is lehetne (akik földrajzilag közel vannak egymáshoz, pl. Vasas-MTK-Vác), úgy átszervezni a meccseket, hogy 2-2 csapat játsszon felváltva otthon és idegenben, és péntek-szobati váltásban, egy csarnokban megrendezni azokat, a költségeket harmadolni - talán így átvészelhető ez az időszak.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5207) g0dl válasza Egon (#5206) üzenetére


g0dl
addikt

Hát nem könnyű, a gáz árak más dimenzióban vannak, mint két éve. Európa nagy elszántsággal hajtja a szopórollert.
A közös csarnok használatot érdemes meggondolni, de sok jóra nem kell számítani. Azt hiszem a szponzorok egy része is nehéz helyzetbe kerülhet, hiszen aki a világpiacon versenyzik, azok számára hatalmas versenyhátrány a többszörös energiaár.

(#5208) TaliGa válasza g0dl (#5207) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Csak halkan jegyzem meg, h azt a szopórollert nem kell hajtani, ment az magától már régóta, csak az a gond, h most épp a lejtő közepén próbál az Eu leszállni (márpedig muszáj leszállni mert az alján szakadék jön)...

"So say we all"

(#5209) g0dl válasza Egon (#5204) üzenetére


g0dl
addikt

Edzeni sem tud a csapat? Népligetbe jönnek a jövő héten?

(#5210) Egon válasza g0dl (#5209) üzenetére


Egon
nagyúr

A Dunakanyar Kézilabda Akadémiának van egy edzőterme, 120 fős befogadó képességgel. Tavaszig elvileg ott edzenek és játszanak. Ami azt is jelenti, hogy egyrészt 12 vendégszurkolót tudnak meccsenként beengedni, másrészt akinek nincs bérlete (mint pl. én), az nem tud meccsre menni, mert csak a bérletesek férnek el, akik kb. százan vannak.
Az idegenbeli meccseket természetesen ez nem érinti. Az más kérdés, hogy nyilván nem használ a szereplésünknek, hiszen a kupameccs meg a normál csarnokban lesz.
A háttérben nyilván az van, hogy az Akadémia lehet hogy hosszú távú közműszerződésekkel rendelkezik, az önkormányzat által üzemeltetett váci sportcsarnok meg vélhetőleg nem. Az önkormányzatnak ugyebár le kellett tennie egy tervet ami alapján az energiafogyasztást 25%-kal kellett csökkentenie, ezt várta el a kormány. Sok mozgástér nem volt.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5211) g0dl


g0dl
addikt

A románok legyőzése önmagában is mindig jólesik, de a mostani sok szempontból megfogyatkozott kerettel a második félidő kifejezetten tetszetős volt.

(#5212) Egon válasza g0dl (#5211) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát igen, attól függ hogy honnan nézem.
Amennyi pénz ömlik a kézibe ebben az országban, ahhoz képest nem állunk túl jól. A norgéktól, franciáktól fényévekre vagyunk (plusz a dánok, svédek, hollandok és a jelen nem levő oroszok is szignifikánsan jobbak nálunk), semmit sem érő utánpótlás címekkel áltatjuk magunkat.
Van olyan tudósító, aki a legjobb 8-ban sem hisz az EB-n, ami a célkitűzés, pedig ahhoz kb. 3 meccset kellene nyerni csak, abból kettőt viszonylag nevesincs csapatok ellen kellene produkálni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5213) Egon


Egon
nagyúr

Szerencsére nem néztem a németek elleni meccset, e eléggé helyre lettünk rakva.
Ráadásul a német válogatott messze nem topcsapat.
Persze a felkészülési meccsek eredménye másodlagos, de valahogy nem látom, hogy lesz ebből jó (elfogadható) szereplés...

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5214) ruti


ruti
Közösségépítő

Svájc elleni első 50 perc: te attyaságos ég...NB II...de írjuk az izgulás rovására
-
remélem a horvátok keménységétől ma nem fossuk össze magunkat

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5215) ruti válasza ruti (#5214) üzenetére


ruti
Közösségépítő

javítom magam: NB III

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5216) Egon válasza ruti (#5215) üzenetére


Egon
nagyúr

Rém gyenge volt, kár volt néznem.
Annyira ostoba játékosok vannak a válogatottban, hogy arra nincsenek szavak. Adott egy kapus, aki csak fent véd, lent szinte semmit - erre felfelé lövöldözgetünk neki... :W :(((
A pontot az i-re Márton lerohanás helyzete tette fel, aki a meccs végén (amikor már a félhülye és félvak is látta hogy mi a helyzet) előadja ugyanezt... :W :W :W
Mondjuk ez csak egy a sok összetevő közül (a legtöbb játékos olyan lassú, hogy rossz nézni, aki meg gyors, annak esze nem sok van). Hiba volt Tóth Esztert és Klivinyit kivinni (Farkas Johannát meg nem).
A bíráskodás is elég "érdekes" volt (a végén már nekünk fújtak, de 40 percig nagyon nem), ez a sportdiplomácia egyértelmű kudarca is. Lemondhatna az egész bagázs, elnököstül, mindenestül.
Tartok tőle, hogy a férfiak is kábé ugyanezt fogják előadni januárban.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5217) g0dl válasza Egon (#5216) üzenetére


g0dl
addikt

Az első félidőben a védekezések agresszivitása közti különbség hatalmas volt. Ezzel el is dőlt, mert a kapusuk flow-ba került, a mieink meg a padlóra. Sajnos ennek a bírók tendenciózus fújása szépen megágyazott.

Nem tennék rá sok pénzt, hogy a gödörből a norvégok ellen tudnánk kijönni. Szerintem minden mindegy alapon kell ellenük játszani.

(#5218) Egon válasza g0dl (#5217) üzenetére


Egon
nagyúr

A norgék ellen minden mindegy, ott tényleg felszabadultan kellene játszani. Valami ilyesmire is számítok részben: a támadójáték összességében jó lehet, mert az ellenfél se fog beleszakadni ebbe a meccsbe, nekik elég egy biztos győzelem. Viszont mivel a védekezés is csapnivaló, egyrészt az ostobaság, másrészt a fizikális képességek hiánya, harmadrészt mert nem tanultak meg lábbal (!!!) védekezni, szerintem sok gólt fogunk kapni, cserébe relatíve sokat is dobhatunk (olyan 40-25 körüli eredményre tippelnék).
Most már csak az az egyetlen esélyünk egy relatíve jobb szereplésre, ha elkapunk valakit a középdöntőben, és/vagy Svájc legalább 5 góllal veri a horvátokat, és/vagy lesz körbeverés a középdöntőben.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5219) TaliGa válasza Egon (#5218) üzenetére


TaliGa
aktív tag

A norvégok tegnapi meccsét látva, ha lazára veszik, akkor az első félidőben csak tizet tesznek közé, a másodikban pedig a B soruk szórakozik egyet... (és a két meccsünk alapján ez egy olyan forgatókönyv, amiért már imádkozni kéne)... Amúgy a támadójátékunk siralom, minden játékosunk abszolút kiszámítható, a kreatívitás szikrája is hiányzik, és nemtom mit csinált velük Vova, de mindenki hullasápadt arccal szaladgál, mintha a meccs előtt döglött volna meg a kutyája...

"So say we all"

(#5220) Egon válasza TaliGa (#5219) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem kicsit edzőbuktatónak is tűnik ez a produktum, de lehet hogy nincs igazam.
Mondjuk nem tudom, hogy ki lenne jó szövkap: a hazai felhozatalból talán a Móvár edzőjét tudnám elképzelni; külföldi jelöltem lenne pár, más kérdés hogy a magyar rögvalósághoz mennyire tudna bárki is alkalmazkodni.
Vova nálam duplán megbukott: egyrészt a keret összeállításával, másrészt a meccselésével (illetve annak hiányával).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5221) ruti válasza Egon (#5220) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Hasonlóak a gondolataim edzőkérdésben,
nem kritizálni akarom Golovin Mestert, mert minden elismerésem az utánpótlás eredményei miatt,
valamint egy gyengébb MTK-val is tört már borsot pl. pont a mi orrunk alá tavaly is egy jó felkészítéssel és meccseléssel,
DE:
szvsz el kellene határolni az utánpótlást a felnőtt szinttől, mert ennek hiányában nem tud más lenni a követelményrendszer, és nem tud megtörténni a szintlépés (legfőképpen mentálisan)

tudjuk, hogy a lányok klubcsapatukban stabilan sokkal többet mutatnak, jó formából jönnek ide az EB-re, mégis bennük marad, ez valahol mentális hiányosság, és a jelenlegi edző -aki sokukkal gyerekkoruktól fogva együtt ár el sikereket - valamiért nem tudja őket átlendíteni

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5222) Egon válasza ruti (#5221) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja.
Tegyük hozzá, hogy az is elgondolkodtató, hogy ott van pl. Pál Tamara, akit az egyik legnagyobb tehetségnek tartottak a posztján, és aki pont Vova klubcsapatában játszott, sem lett behívva, még úgy sem, hogy kvázi 4 ember esett ki előle (2 irányító és 2 átlövő); és akit pont Vovának kellett volna stabilan beépítenie egy felnőtt csapatba...
Utólag nyilván könnyű okosnak lenni, de mindenképp gáz az is, hogy olyan embereket hívott be a sérültek helyére (Tóth, Klivinyi), akik garantáltan nem lesznek ott a következő olimpián, és akik kb. semmit sem tudtak hozzátenni egy jobb szerepléshez, tehát nyugodtan lehetett volna helyettük pár fiatalt bedobni a mélyvízbe (elsősorban Farkas és Simon, akár Pődör, Kukely vagy Kajdon, esetleg Ballai jöhetett volna szóba), ennél lejjebb akkor sem végeztünk volna.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5223) g0dl válasza Egon (#5222) üzenetére


g0dl
addikt

Azért legyünk igazságosak, a két bl-ben játszó balátlövő kiesése viszonylag késői időpontban sok csapatot felboríthat. Gyakorlatilag nincs magas, nagy lövőerejű tapasztalt átlövőnk. Én amúgy izomtömegben is hátrányt érzékelek. Klujber hiába van igen jó formában, ha csak rá kell figyelnie az ellenfélnek, akkor megölik a játékát.

A legnagyobb rejtély a kapusok betlije mikor a klub csapatukban igen jó formát mutattak. Persze ennek oka a puha védekezés is.

(#5224) Egon


Egon
nagyúr

A dánok elleni meccs legalább már vállalható volt, így kellett volna tolni a horvátok ellen is, és nem lenne különösebb gond.
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a hátralevő meccseken mit tudunk alkotni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5225) g0dl válasza Egon (#5224) üzenetére


g0dl
addikt

Szerintem nyomás már nem lesz rajtunk. Most van idő pihenni, felkészülni. Sajnos az első sorunkban sincs veszélyes jobbkezes átlövő, a második sorunk meg két kategóriával gyengébb az elsőnél is.
Jó teljesítményt nyújtott Klujber, Márton, és Lukács, valamint időszakonként Vámos. Elfogadhatót a beállók és rövid időszakra Szikora.
Hozzátenném, hogy a kapusok teljesítményét a gyenge védekezés azért meghatározta.

(#5226) Egon


Egon
nagyúr

Egész jó kupahétvége volt, leszámítva a Fradi meccsét (néztem őket, sajnáltam hogy nem sikerült legalább pontot szerezni).
A Vácban bemutatkoztak a fiatalok is, volt is pár ígéretes teljesítmény. Ehhez képest a kézis fórumokon pár gyökér a játékosok súlyával volt elfoglalva (nem mintha bárkin is lenne egy centi súlyfelesleg is a Vácban - mondjuk ennek megállapításához nem ártana legalább 1-1 meccset élőben (a tévé kövérít...) megnézni a sok fotelhuszárnak...), két sima győzelem ellenére. Nem véletlenül tartunk ott, ahol: elég benézni néha az nso fórumára, az a "színvonal" ami ott megtalálható, a játékosok által alulmúlhatatlan...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5227) TaliGa válasza Egon (#5226) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Az NSO az internet pöcegödre, de már régóta..., évek óta csak az összefoglalókat nézem meg és a nyilatkozatokat, ha véletlenül le is görgetek a hozzászólásokig, kettőt elolvasok - újfent megbizonyosodom róla, hogy néhány embernek nem csak a gépjárművezetéshez kéne alkalmassági, hanem a szaporodáshoz is - aztán tipli.
A Vácnak gratula, Kuczora hihetetlen munkát végzett. Amúgy ez a svájci csapat nem volt annyira rossz, mint ahogy be volt harangozva ...
Mi meg megérdemeltük a sorsunkat, az első félidőben tálcán kínálta a CSM, hogy ronggyá verjük őket, de elpackáztuk...

"So say we all"

(#5228) Egon


Egon
nagyúr

Az előjelekhez képest elég simán behúztuk a Kisvárda ellen, pedig összesen kb. 10 sérült vagy beteg játékosunk volt, akik a kispadra sem ülhettek le (összesen 11 embert tudtunk nevezni a meccsre).
Szerencsére a kezdőcsapat nagyjából játszhatott.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5229) Egon


Egon
nagyúr

Megvan a csoportbeosztás az EL-ben:

Pot 1
Ikast Handbold (DEN)
Paris 92 (FRA)
DVSC Schaeffler (HUN)
Molde Elite (NOR)

Pot 2
Nykøbing Falster Håndbold (DEN)
ES Besancon Feminin (FRA)
Motherson Mosonmagyarovari KC (HUN)
Praktiker-Vác (HUN)

Pot 3
Neptunes de Nantes (FRA)
BV Borussia 09 Dortmund (GER)
Sola HK (NOR)
SCM Ramnicu Valcea (ROU)

Pot 4
HC Podravka Vegeta (CRO)
Thüringer HC (GER)
Siófok KC (HUN)
Fana (NOR)

Halvány fogalmam sincs az erőviszonyokról, de talán nagyobb probléma, hogy a Vác vonatkozásában elsősorban nem azért kell drukkolni, hogy relatíve könnyű (verhető) ellenfelet kapjunk, hanem azért, hogy relatíve "olcsó" ellenfeleket (értsd: amely ellenfél ellen nem megy rá a gatyánk az utazási és egyéb költségekre...) sorsoljanak... :(
Az oroszok kizárásával maradt 6 db komolyan vehető nőikézi bajnokság Európában: magyar, norvég, francia, német, dán és román (nem feltétlenül erősorrendben...).
Remélem nem 3 norvég ellenfelet kapunk: a pakliban benne van...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5230) ruti válasza Egon (#5229) üzenetére


ruti
Közösségépítő

hirtelen ránéztem, azt hittem ezek már a csoportok, nem a kalapok :B
már kezdtem sajnálni a Lokit, aztán rájöttem, hogy ők a selejtező kört kihagyók,
meg aztán láttam, hogy "country protection" miatt mi sem lehetünk a Móvárral

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5231) Egon válasza ruti (#5230) üzenetére


Egon
nagyúr

Ha ez csoport lenne, még el is fogadnám... ;]
Egyrészt nem kerülne sokba összességében (a Móvár miatt), másrészt lenne némi esély lenyomni a franciákat és a Móvárt, és így továbbjutni... ;]
Sajnos jó eséllyel nem mostanában fog teljesülni az a régi vágyam, miszerint jó lenne túllépni az árnyékunkon, és az eddigieknél jobban szerepelni valamelyik megmérettetésen (erre leginkább az EL-ben lenne talán lehetőség: a bajnoki ezüstöt megszerezni lehetetlen (bronzunk már van ugyebár); az MK-döntőhöz pedig extra adag szerencse kellene).

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5232) g0dl


g0dl
addikt

Bíró Blani visszatért egy gyönyörű győr veréssel.
Ez a Cvijic mekkora fazon (ha a te csapatodban van).

(#5233) Egon válasza g0dl (#5232) üzenetére


Egon
nagyúr

Gratula. Sajnos elfelejtettem hogy ma meccs van.
Btw a Siófok verte a Debrecent, -9-ről, az se semmi. Remélem szombaton is folytatódik a Debrecen rossz szériája... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5234) Egon válasza g0dl (#5232) üzenetére


Egon
nagyúr

Btw csak halkan jegyzem meg, hogy jó lenne ha a BL-ben is így menne...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5235) vicze válasza Egon (#5234) üzenetére


vicze
félisten

BL-ben kevésbé kapunk motiválatlan gyenge ellenfeleket sajnos. :(
Többnyire magunkon látom, a motiválatlanságot, vagy a fáradságot mostanában.

[ Szerkesztve ]

(#5236) Egon


Egon
nagyúr

Megint besz*ptuk a sorsolást. :(
A műltkor hülyeséget írtam: 3 norge ellenfelünk értelemszerűen nem lehetett volna, mivel egy nemzetből csak 1 csapat lehetett minden csoportban.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5237) vicze válasza Egon (#5236) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy melyik csoportban lenne jobb? :P

(#5238) Egon válasza vicze (#5237) üzenetére


Egon
nagyúr

Szerintem a Siófok sorsolása kedvezőbb.
A nyugatromán ellenfelek: nekünk a bajnoki 4., nekik a 9. A Thüringer is erősebb mint a Dortmund. A Valceáról meg nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5239) vicze válasza Egon (#5238) üzenetére


vicze
félisten

Issy-vel döntetlent játszott a Besancon, szóval a német és a francia erőssége ugyanaz. A norvég nyilván gyengébb mint a román, de ott az utazás elég fájdalmas és költséges, ami nem mindegy a Vácnak.

(#5240) Egon válasza vicze (#5239) üzenetére


Egon
nagyúr

Egy meccsből nem indulnék ki, inkább a bajnoki helyezést nézem.
Utazás szempontjából viszont igazad van, ilyen szemszögből talán a lehető legkedvezőbb sorsolást kaptuk.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5241) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ilyen gyenge Győrt nem tudom mikor láttam utoljára. Nem csodálkoznék, ha a Fradi tovább jutna idén a BL-ben, mint az ETO.

(#5242) Egon válasza f(x)=exp(x) (#5241) üzenetére


Egon
nagyúr

Esetleg érdemes elolvasni a meccs előzményét, mert van neki.
Sajnos mi nem tudtunk élni a Debrecen pillanatnyi (?) gyengeségével: elég volt 10 perc rövidzárlat hozzá az első félidőben. Ugyanakkor volt tartásunk, illetve a fél csapat betegség után játszott: ilyen körülmények között már annak is örülni fogok, ha csütörtökön megverjük az Újvárost.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5243) g0dl válasza f(x)=exp(x) (#5241) üzenetére


g0dl
addikt

Danyi ilyen "eredménnyel" már repült volna. Győrben persze magyarnak lenni kifejezetten hátrányos.
De az is igaz, hogy a Budu meccsnek voltak akadályozó előzményei. Azt persze nem értem, hogy ha nem voltak mezek, akkor miért voltak zöld aláöltözetek (megjegyzem teljesen szabálytalan a meztől teljesen elütő zöld színben) , melegítők stb.

Fradi a Győr ellen 2022-ben 3/3 :D

(#5244) Egon válasza g0dl (#5243) üzenetére


Egon
nagyúr

Vélhetőleg másik csomagban voltak az aláöltözetek és a melegítők, mint a mezek és a nadrágok, mivel "csak" a csomagok egy része kallódott el.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5245) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nem olvastam az előzményeket, bár gondolhattam volna a mezből (nem is értettem, hogy mi ez az "új" szerelés).

g0dl: ez tényleg minimum megmosolyogtató, főleg, hogy a Danyi féle vereség kiugró eredmény volt, míg a Győr előzetes formáját/játékát tekintve nem sok olyan ember lehetett, aki nagy tételben a Győrre fogadott.

[ Szerkesztve ]

(#5246) f(x)=exp(x) válasza f(x)=exp(x) (#5245) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

* míg a mostani Győr előzetes formáját/játékát...

Arra gondolok, hogy az elmúlt időszakban stabilan gyenge játékot mutatott az ETO.

[ Szerkesztve ]

(#5247) Egon


Egon
nagyúr

Szép játék a nőikézi. Az Újváros verte a Siófokot, a Sió verte a Debrecent, a Debrecen verte a Vácot - majd a Vác verte az Újvárost... :P :C
Btw a Debrecen-Sió-Vác hármas is körbeverést ért el egymás ellen.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5248) Egon


Egon
nagyúr

Kár ezért az ikszért.
Mondjuk a Siófok eredménye azért tetszett... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5249) g0dl válasza Egon (#5248) üzenetére


g0dl
addikt

Azért is kár, hogy a Győr két pontját megmentették a bírók Debrecenben.

(#5250) Egon


Egon
nagyúr

Sajnos nem sikerült szorosabbra, mint tavaly. Az első félidőben még reménykedtem egy szorosabb eredményben (a pontszerzés irreális lett volna, féltucat sérülttel, plusz eleve rosszabb lehetőségekkel).
Mínusz öttel elégedett lettem volna, ez sajnos a duplájára sikeredett. :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.