Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) vicze válasza g0dl (#5150) üzenetére


vicze
félisten

Lelátón. ;]

link

(#5152) vicze válasza vicze (#5151) üzenetére


vicze
félisten

Elnézést ezt benéztem. :(

(#5153) Egon


Egon
nagyúr

Gratula a csajoknak, 1 perccel a vége előtt még iksz volt, ez szerintem bravúr, függetlenül attól hogy mi lett a vége. Egy kicsit kevesebb hibával elcsíphettünk volna egy pontot.
Kuczora gólkirályi címe szinte már zsebben van, hiába lődözget Pál Tamara mostanság 10-12 gólokat meccsenként.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5154) vicze


vicze
félisten

Nem értem, hogy miért nem az az NS főcím, hogy az FTC újabb gólt dolgozott le a hátrányából...

Második félidőben ahogy látom már feladtuk.

(#5155) g0dl válasza vicze (#5154) üzenetére


g0dl
addikt

Egy kapus, és egy beálló, mert ugye az igazolásokat vissza görgették az eredeti időpontra, de a sérüléseket nem.

(#5156) TaliGa válasza Egon (#5153) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Létszámban elfogytunk, akár a kevés vaj a túl nagy kenyéren..., és ha már Szekeres beállót játszik az nagyon gáz... A védekezésben pedig Edwige után nagyon látszik, h a Kisfaludy-Szeki páros csak magyar viszonylatban számít (már ha számít) felső kategóriának.

A Vác viszont összeszedett volt, jól játszott...

"So say we all"

(#5157) Egon


Egon
nagyúr

A Siófok kiszállt a versenyből.
Ha nem nyomunk full kretént szombaton a Fehérvár ellen (hazai pályán), az 5. hely már tutira megvan.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5158) Egon


Egon
nagyúr

Az 5. hely megvan (bár volt egy pillanat, amikor a Fehérvár ment 2 góllal: akkor elgondolkodtam, hogy mégis lesz egy meccs ebben a bajnokságban, amikor full kretént nyomunk?!? Szerencsére nem lett...).
Jövő hét vasárnap meglehet a 4. hely is...
A Fradinak 48 gólos gólkülönbség hátránya van a Győrrel szemben. Számoljunk kicsit! Ha a Győr csak 3 góllal nyer Debrecenben (ami egy optimista feltételezés), és mondjuk 15-tel veri a Dunaferrt (úgyszintén az), akkor a Fradinak a hátralevő két meccsen 66 (sic!) góllal kellene javítania a gólarányán... Azaz mondjuk egy 30 és egy 36 gólos győzelemnek kellene jönnie... Idejét sem tudom, hogy bárki ekkora különbséggel nyert volna meccset az NB1-ben.
Ha Vácon nyertek volna mondjuk 11 góllal (ami nem rossz, tekintve mondjuk a Győr elleni meccsünket) akkor a képlet úgy módosul, hogy 30 és 26 góllal kellene nyerniük - az is közel lehetetlen. Summa summarum: ez a hajó már a Győr elleni győzelemnél elment.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5159) Egon


Egon
nagyúr

Sajnos nem láttam a Veszprém-meccset, nagy győzelem volt.
Úgy tűnik, kis is alakult a FF mezőnye: a Kielce és a Barca (meg reményeim szerint a Veszprém) ott lesz, és szerintem a Kiel is behúzza otthon a PSG ellen, így ők lehetnek a 4. résztvevők.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5160) Egon


Egon
nagyúr

Csak behúztuk. Volt 1-2 necces időszak, de alapvetően esélye nem volt a Móvárnak nyerni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5161) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Jött a papírforma, bár a Győr kevesebbel, a Fradi többel nyert a vártnál.
Talán igazságosabb lett volna, ha a 2 őrült szezonból egyszer a Győr, egyszer a Fradi nyer.

(#5162) g0dl válasza f(x)=exp(x) (#5161) üzenetére


g0dl
addikt

Igazából ez a gólverseny, egy (nekem) fontos szempontból nagyon nem jön be, a fiatalok egy ilyen helyzetben még +10-nél is nehezen kerülnek pályára.

[ Szerkesztve ]

(#5163) Egon


Egon
nagyúr

Gratula a Fradinak, megérdemelten nyerték az MK-t, nekik drukkoltam.
A Győrnek ez lehet egy jó főpróba a BL FF előtt, bár nem tűnnek meggyőzőnek.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5164) vicze válasza Egon (#5163) üzenetére


vicze
félisten

Hát a tegnapi meccs után kérdéses az érdem, de a meccs megnyerése mindenképp megérdemelt.
A Győr valami iszonyat imptens, ez a legjobb szó rá. Mintha nem is akarnának nyerni vagy nem tudom. Martin meg csak direkt szabotálja az egészet. Konkrétan egy meccset tudtak nyerni ellenünk és azt mi vesztettük el nem ők nyerték meg, mert olyan jól játszottak. Kíváncsi vagyok hogy a BL elődöntőn túljutnak-e így.

Kupa nagyszerű, berakjuk a vitrinbe. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5165) g0dl válasza vicze (#5164) üzenetére


g0dl
addikt

Miért kell a Fradi érdemeit csökkenteni azzal, hogy a zetó volt rossz? Minden csapat annyit játszik, amennyit az ellenfele enged. Ja, és nálunk még fiatal játékos is kapott nem kis szerepet, és leiskolázott néhány nagy sztárt.

(#5166) vicze válasza g0dl (#5165) üzenetére


vicze
félisten

Semmilyen érdemet nem veszek el a csapattól. Láttam a Fradit jól játszani, és tegnap Janurikot kivéve aki messze kiemelkedett, nem játszottunk jól, tudunk ennél sokkal jobbat.
Még egyszer a meccs megnyerésének érdeméhez kétség se fér. Csak a szombatot is figyelembe véve véleményes, hogy a kupát is érdemel-e.

A Győr meg lényegesen gyengében játszott még a Népligetben mutatottnál is(ahol mi jobban játszottunk mint tegnap), bezzeg tavaly beszéltek edző buktatásról, akkor ez mi a jó fene? :F

(#5167) Egon válasza vicze (#5166) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem feltétlenül vonnék le messzemenő következtetéseket a történtekből.
Semlegesként én azt láttam, hogy a Győr jóval kevésbé motivált, kevésbé tudtak rápörögni az MK-ra a kelleténél. A szezonjuk megítélésében a BL-szereplés sokkal hangsúlyosabb.
Persze lehet hogy most ennyit (vagy nem sokkal többet) tudnak valamiért - ha így lesz, akkor nagyon szomorúak lesznek a szurkolóik a szezon végére.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5168) TaliGa válasza vicze (#5166) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Nem tudom mit jelent nálad az, h jól játszik a Fradi, mindenesetre sztem tegnap a 20. perctől "jól" játszottunk - magunkhoz ill. a kerethez képest, a védekezésünk helyenként bravúros volt, és a 2. félidőben a támadójáték előtt, élen Simon Petrával - kalap le. A Győr egyébként nem csak ellenünk játszik gyengén, a Brest ugyanígy rommá verhette volna az első meccsen - csak ők szétstresszelték magukat azon, h omg, vezetünk...

"So say we all"

(#5169) vicze válasza TaliGa (#5168) üzenetére


vicze
félisten

Pl. nincs két tonna eladott labda, dadogás tanácstalanság elöl. Az akciók kidolgozottak nem pedig 1-1 az egész, van némi beállós játék, esetleg a szélsők be is lövik a ziccert stb. ilyesmik.

"magunkhoz ill. a kerethez képest"
Az első nem mérce, a második nyilván lehet az rendben is van. A körülményekhez képest több mint a maximumot hoztuk ki.

"védekezésünk helyenként bravúros volt"
Tehát azért volt Januriknak rengeteg bravúr 1-1 védése mert jó volt a védelem? :U
Annyira impotens volt a Győri támadás, hogy leírhatatlan. Jó védekezésünk a Rostov ellen volt.

@Egon: Ha csak egy hajszállal (nagy mákkal) megnyert NB1 marad csak az azért elég karcsú ehhez a kerethez és a célokhoz. Meglátjuk, de a 2. betliév lenne.

(#5170) TaliGa válasza vicze (#5169) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Őszintén nem tudok kiigazodni az érveiden, "leírhatatlanul impotens" győri támadójáték, de "rengeteg" Janurik bravúr!? :F
Dadogás, tanácstalanság volt a támadójátékunkban a 2. félidőben? Dobtunk 14 gólt az ETO-nak!, annyira mégsem dadogott a dolog..., sztem. Az h a szélsők belövik e a ziccert csak akkor számít, ha kikapunk.

"So say we all"

(#5171) vicze válasza TaliGa (#5170) üzenetére


vicze
félisten

Ha valaki átfut a védelmen, hogy 1-1 kapussal pacsizzon, az akkor bravúros védelem? Még egyszer Janurik az volt, de nem a csapat védekezése összességében.
Malestein nagyon szépen visszahozta magát a 2. félidőben, ez nem volt rá jellemző eddig, ez nagyon pozitív volt, de Bölk 9/4 és Klujber 9/5-je se egy olyan csodálatos, ahogy 42/26 se.

"Dobtunk 14 gólt az ETO-nak!, annyira mégsem dadogott a dolog..."
Nézd is a meccset, hogy hogyan születtek azok a gólok, mert ahogy írtam mind egyéni megoldások voltak és elég sokszor nem kidolgozott akciók. Sajnálom, hogy megint ezt írom, de többnyire a Győr bénaságából lett gól.

Tényleg csak annyit tegyél, hogy rakd egymás mellé a Bajnoki meccset és Kupa döntőt és nézd meg, hogy hol volt jobb a csapat összességében.

(#5172) TaliGa válasza vicze (#5171) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Második félidőről volt szó... Mindenesetre 3 olyan kapusnál, aki az ETO-nál padozik, baromira nem gáz ez se: Bölk 9/4 és Klujber 9/5-je se egy olyan csodálatos, ahogy 42/26 se.

Engem nem győztél meg, gondolom én se Téged :R

"So say we all"

(#5173) vicze válasza TaliGa (#5172) üzenetére


vicze
félisten

Nyilván ez csak az én véleményem és mindenkinek lehet más, ez már csak ilyen. :)

Nem azt írom, hogy gáz lenne bármi, nyertünk így lényegtelen. A kérdés az volt, hogy jól játszottunk-e? Megnézve a népligeti meccset, meg a statját, aszerint ott jobban játszottunk.

Láttam olyan meccset ahol 15-tel nyertünk, de olyan botrányosan játszottunk, hogy én szégyelltem magam. A játék milyensége nem az eredménytől függ. Volt sok vesztes meccsünk is ahol azt kell mondjam, hogy jól játszottunk mindent beleadtunk, de az ellenfél jobb volt.

(#5174) ruti


ruti
Közösségépítő

ha a MK-n túltettétek magatokat:
láttátok a ffi EL döntőt? ha nem, érdemes visszanézni!!

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5175) vicze


vicze
félisten

Edwige marad, ezzel van majdnem 1db használható beállónk. :)

(#5176) Egon válasza vicze (#5175) üzenetére


Egon
nagyúr

Jó lesz ez jövőre, szerintem legalábbis, jobb mint idén.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5177) vicze válasza Egon (#5176) üzenetére


vicze
félisten

Lehet, de nagyban fog függeni a sérülés mennyiségtől. Nagyon rövid a pad, és sokan 20percesek.

(#5178) Egon


Egon
nagyúr

Nagy meccs volt a Szeged-Veszprém. Inkább a hazaiaknak drukkoltam, de ennyi hetest meg ziccert nem lehet kihagyni büntetlenül...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5179) Egon


Egon
nagyúr

Idén sem lett BL győztes a Győr, Martinnal sem.
Két dolog jutott eszembe, elnézve a meccset:
1. Most vissza lehet térni arra az állításra, amit az egyik topictárs fogalmazott meg, miszerint a Fradinak vernie kell(ene) a Vipers-t (már ha eljutott volna odáig). Ahogy akkor is megmondtam, de most bebizonyosodott: teljesen, totálisan, brutálisan képtelen állítás volt.
2. A Győrnek még mákja is volt a sorsolásnál: vélhetőleg tegnap is elvéreztek volna a Vipers ellen, de szerintem a Metz is lehet hogy túl nagy falat lett volna nekik, legalábbis a bronzmeccs alapján az a benyomásom, hogy a dánokon kívül más csapat ellen a döntőbe se jutottak volna...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5180) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nem volt rossz a hétvégén a Győr, de ilyen védekezés és kapusteljesítmény kombinációval nem lehet BL-t nyerni.
Martinescu keze munkája pedig szinte semennyire nem látszik ezen a csapaton, a kicsit is komolyabb erőt képviselő csapatok ellen a kapott gólok száma 25 felett van a legtöbbször.

(#5181) f(x)=exp(x) válasza Egon (#5179) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

A Fradi többel verte az elmúlt két meccsen a Győrt, mi a képtelenség? :U :D

(#5182) Egon válasza f(x)=exp(x) (#5181) üzenetére


Egon
nagyúr

Jah, hát ezen az alapon a magyar fociválogatott EB-ezüstérmes... ;] :C

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5183) vicze válasza Egon (#5179) üzenetére


vicze
félisten

"Martinnal sem."
Eddig csak Martinnal nem nyerte meg, az utóbbi 10 évben. ;)
4-et nyert 5-öt elbukott.

(#5184) Egon válasza vicze (#5183) üzenetére


Egon
nagyúr

Érted hogy értem.
Tavaly azon nyávogtak a győri drukkerek, hogy Danyi miatt nem nyertek BL-t, de majd Martinnal...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5185) g0dl


g0dl
addikt

Martin hozza az oroszoknál, és a románoknál látott szintet. Elfogyott a varázs, Danyi eredményesebb volt. Persze megint megvehetnek mindenkit kilóra, aki ellenük jó volt. Ja többen is az etoból mentek el, vagy lettek elzavarva.

A bulvár sport1 megkérdezte Háfrát, hogy milyen volt a fájnelfórban játszani?

(#5186) vicze


vicze
félisten

Tovább csökkent az átlg életkor. :DDD
Legalább újra lehet a Zizi, Szani, Zsuzsi belső 3-as, tiszta nosztalgia. :)

(#5187) Egon válasza vicze (#5186) üzenetére


Egon
nagyúr

Újabb nagy erősítés, tök jók lesztek jövőre... :R
Tomori a védekezés vezére lehet, pluszban támadásban akár jobblövőt is tud játszani, és ugye nem kell cserélni, mint Klujbert. Azért egy Bölk-Lekics-Tomori tengely támadásban még mindig BL FF szint... A szélsők eddig is jók voltak, még a beálló-játékot kellene felturbózni, az viszont állítólag nem EG-kompatibilis... :P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5188) vicze válasza Egon (#5187) üzenetére


vicze
félisten

A Győr azért elvileg jobban járt. :P
Tomori 100%-osan kihelyettesíti Szekerest, ez ok. A debella egy 20 percre használható, elől és hátul is, bár attol nagyon félek. :(
Lekics egy hatalmas kérdőjel olyan nagyon semmi extrát nem nyújt mostanában, nyilván még átlagosan is jó, de védekezésben nem jó.
A sok cserélgetéssel lesz leginkább probléma.

(#5189) Egon válasza vicze (#5188) üzenetére


Egon
nagyúr

A Győr az megint bevásárolt, nem vitás (van miből).
Én azért optimista vagyok a Fradival kapcsolatban, szerintem szignifikáns előrelépés történt. Azt nem tudom honnan veszed, hogy Lekics nem jó a védekezésben: a Győrben is jó volt, a Krimben is inkább védekezett (inkább amiatt aggódnék, hogy mennyit képes játszani: nyilván nem 60 perces játékos már).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5190) vicze válasza Egon (#5189) üzenetére


vicze
félisten

Idős lassabb hátul már nem annyira jó, és szerintem kevésbé illik a rendszerünkbe, de majd kiderül.
Nyilván nem 60perces, kb. senki se az, jelnleg 30percre kellene, azt talán tudja.

A legnagyobb félelmem a sérülések, jó lenne már egy szolidabb szezon. (Debellát kivéve, ő kieshet egész évre a fenébe.)

(#5191) vicze válasza vicze (#5190) üzenetére


vicze
félisten

Ja igen azt elfelejtettem, hogy Hársfalvitól meg kell szabadulni minél előbb, teljesen használhatatlan még 5percre is.

[ Szerkesztve ]

(#5192) Egon


Egon
nagyúr

Botrányos játékvezetés jellemzi a Veszprém-Szeged meccset. Teljesen nevetséges szabálytalanságért piros lap Bánhidinek, egy csomó elmaradt hetes mindkét oldalon, kompenzálás az éppen vezető csapat ellen.
Remélem ezeket a bírókat hosszú ideig nem látjuk majd NB1-es meccset vezetni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5193) TaliGa válasza Egon (#5192) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Így van... Rosta bammeg mekkorát játszott! :C

"So say we all"

(#5194) g0dl


g0dl
addikt

Hármas védőnk lesz elég az biztos, rutin is, sajnos fiatal kevés lesz, aki tanulhatna az öreg rókáktól.
Anikóról is nagy a csend, állítólag Cvijicset is marasztalják, ami csak kivásárlást jelenthet.

A retyó szokás szerint összevásárol mindent, magyar játékos csak a szélen jöhet szóba, oda meg alig megy labda. Martin a kézi murinnyója.

[ Szerkesztve ]

(#5195) Egon válasza TaliGa (#5193) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja, nagyon jó volt, remélem ezután több lehetőséget kap. Védekezésben jobb mint Bánhidi, támadásban pedig hozza azt a szintet.
Nem gondoltam volna, hogy a Szeged behúzza...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5196) f(x)=exp(x) válasza Egon (#5192) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Én csak a második félidőt néztem, ott szerintem kifejezetten jól fújtak.

(#5197) ruti válasza Egon (#5195) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Pár éve még amikor alig játszott a kis Rosta, MK négyes döntőn fotózkodtunk vele, mert már lehetett sejteni h helye lesz a nagycsapatban.
Mondtam neki, hogy gyerekoromban az édesapja mekkora játékos volt, és mennyire hasonlóak, egyszer még a nyomdokaiba lép, csak tolja a szekeret kitartóan. És úgy is lett. Na persze nem pont azért, mert én mondtam neki :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#5198) Egon


Egon
nagyúr

A Veszprém egy remek első félidő után, egy katasztrofális másodikat produkált. Sipost elküldhetnék pár matekórára. Ugyanakkor a dán bírók elmennek az anyjukba, és még rendkívül finom és visszafogott voltam... :(((
Mindenesetre holnap meg lehet verni a Kiel-t legalább a bronzért; ez a gyökér Dushebajev-banda meg teljesen esélytelen lesz a Barca ellen.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5199) TaliGa válasza Egon (#5198) üzenetére


TaliGa
aktív tag

Az, h egy FF-on pl. ekkora lépéshibákat benéznek a bírók iszonyú blama... Sipos pedig rettenetesen xar volt a védelemben, bár mindenki igyekezett a 2. félidőben "hozzátenni" a magáét, ennyi hülye faultot, felesleges kiállítást, ehh, művészet volt összehozni!

"So say we all"

(#5200) g0dl válasza Egon (#5198) üzenetére


g0dl
addikt

Direkt néztem, és abban a helyzetben Sipos akkor indult a pályára, mikor Nilson a hátára ütött. Azt gyanítom ezt jelzésnek vélhette.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.