Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8201) bandi0000 válasza don dante (#8199) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hát én is abban reménykedek úgy volt nekem asszem hogy

core 2 duo E5200-->E8400-->Q9550-->E8600-->E7400 és itt jöttem rá hogy most már váltani kell :DD

Xbox One: bandymnc

(#8202) Geresics válasza bandi0000 (#8197) üzenetére


Geresics
addikt

A Core2 és az új Intel procik közötti különbség irdatlan nagy, az ember nem is gondolná! :Y
Itt egy teszt: E8400@4GHz vs. G620 vs. i3-2100 (és azóta már újra előrébb léptek! :R )

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8203) bandi0000 válasza Geresics (#8202) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Az igen :D akkor télleg hasítani fog a gép :D Kezdem öregnek érezni magam hogy így lemaradtam a technikával pedig még csak 20 vok :DD

Xbox One: bandymnc

(#8204) kockaharcos válasza krx21 (#8200) üzenetére


kockaharcos
senior tag

De legalább nem akarja kitépni a cpu-t a lapból :D
Amúgy ha már van 36 ezrünk hűtőre, akkor van 50 is, és abból azért már cpu-ra lehet rakni egy jót :)

(#8205) don dante válasza krx21 (#8200) üzenetére


don dante
aktív tag

Sajnos nem gondoltam, hogy én is belesek ebbe a hibába... De megettem. Így csak reménykedni tudok, hogy a következővel nem lesz gond... Egyébként 4 ventivel hűtöm, és mikor beindul van hang rendesen... :O

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8206) don dante válasza kockaharcos (#8204) üzenetére


don dante
aktív tag

A ventikkel amit kapott 45.000 Ft lett a vége... Ha nem az Ipon-ba vettem volna vissza kértem volna a pénzt, mivel nem tudták rögtön cserélni... De sajnos mivel Webshop így lemondó nyilatkozat, és 30 nap a pénz visszautalása... Ezért inkább úgy döntöttem, hogy marad a csere gari... :O :O :O

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8207) Geresics válasza don dante (#8206) üzenetére


Geresics
addikt

Hibás döntés! ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8208) don dante válasza Geresics (#8207) üzenetére


don dante
aktív tag

Majd kiderül... ;) Az egyik barátom H100-ast használ, és tökéletesen megy neki... Az Antec-nél is az elsó pumpahibás volt, a második meg már hibátlanul tette a dolgát, amit nem mellesleg hirdetek, és csak ajánlani tudom... a H100 csak a design, és a későbbi fejlesztések miatt került megvételre... :K :R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8209) krx21 válasza don dante (#8208) üzenetére


krx21
nagyúr

Reméljük jó lesz! :K
Majd mondd el a tapasztalatod!

[ Szerkesztve ]

(#8210) don dante válasza krx21 (#8209) üzenetére


don dante
aktív tag

Mindenképp, és az ígért tesztet is feldobom ide...
További szép estét mindenkinek.

Üdv: Don :R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8211) KAMELOT válasza Geresics (#8202) üzenetére


KAMELOT
titán

Erre ideje volt rájönni. E5200 3,6GHz proci ugyan azt tudja mint a G550 2,6GHz. Meg alapból más az architektúra. Azaz a elvégzendő feladatokat gyorsabban végzi el.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#8212) don dante


don dante
aktív tag

Hy. Na most írtak az Ipon-ból, nem tudnak helyette másikat adni, így visszaadják a vételárat... Milyen vízhűtést javasoltok a procimra...? :R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8213) =HG= válasza don dante (#8212) üzenetére


=HG=
addikt

Szasztok!
Kb 12 éve csak AMD procijaim voltak, most gondoltam egy kicsit átjövök intel oldalra egy 3570K-val. A kérdésem az lenne, hogy Z77-es lapban mennyire finnyás a memóriára ? Jelenleg ilyen adata ramjaim vannak. Ezek mennek majd a proccal?
Esetleg ha ajánlanátok egy z77-es deszkát azt megköszönném. Azt hol látom, hogy pl egy lap 8+4 fázisu tápellátásu, ill miért jó ?

[ Szerkesztve ]

(#8214) tikshow válasza =HG= (#8213) üzenetére


tikshow
addikt

A memória jó lesz.
Nekem egy Asrock Z77 Extreme4-em van, ez pont 8+4 fázisú. Ez minél nagyobb/több annál stabilabban adja a feszültséget a processzornak. De tudtommal egy bizonyos szint felett csak marketing bullshit, ha csak nem akarsz nitrozni és hasonlók.

(#8215) =HG= válasza tikshow (#8214) üzenetére


=HG=
addikt

Én max kávézni akarok! :D Ezt hol látom, hogy milyen tápellátásu, mert nem igazán írják mellé..Csatikon ?

(#8216) tikshow válasza =HG= (#8215) üzenetére


tikshow
addikt

A gyártó oldalán. :)

(#8217) =HG= válasza tikshow (#8216) üzenetére


=HG=
addikt

Asrock-nál tényleg írják...de pl ennél én nem találom.....

(#8218) Jorus válasza =HG= (#8217) üzenetére


Jorus
nagyúr

8 fázisú.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#8219) =HG= válasza Jorus (#8218) üzenetére


=HG=
addikt

:R ... Jól láttam, hogy nem láttam ! :K Csak kérdezni kell !

(#8220) don dante válasza =HG= (#8213) üzenetére


don dante
aktív tag

Asus z77 Sabertooth Az elég jó választás lehet... :R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8221) Brutus880 válasza don dante (#8220) üzenetére


Brutus880
tag

Osztom a választást erre a nagyon jó kis deszkára! Én én szerény véleményem szerint még jobban is jártam mert elsőnek a Maximus V Genet vettem volna meg.

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#8222) =HG= válasza don dante (#8220) üzenetére


=HG=
addikt

Igen, hát a sabertooth bármelyik szegmensben vállalható.... Ennél olcsóbbra gondoltam , 30 ropi környékén....Pl amit fentebb linkeltem Giga, arról valami vélemény ?

[ Szerkesztve ]

(#8223) don dante válasza Brutus880 (#8221) üzenetére


don dante
aktív tag

:C :C :C :K :K :K Én sem bántam meg, hogy egy ilyen deszkát vettem...
Nem is nagyon találni használtat belőle... ;)

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8224) don dante válasza =HG= (#8222) üzenetére


don dante
aktív tag

Akkor már inkább Asrock z77 Extreme 4... ;) :K :R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8225) Brutus880 válasza don dante (#8223) üzenetére


Brutus880
tag

Én is nagy mákomra 38.000-ért csaptam le rá... :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#8226) don dante válasza Brutus880 (#8225) üzenetére


don dante
aktív tag

Én sajna 56.000 Ft-ért tudtam csak megvenni újonnan az Iponba 2 hónappal ezelőtt... De még mindig majdnem annyi az ára...

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8227) Geresics válasza =HG= (#8222) üzenetére


Geresics
addikt

1 hónapja voltam ugyan ebben a cipőben, akkor napokon éjszakákon keresztül olvastam hazai és külföldi teszteket, adatlapokat, és végül az ASRock Extreme4 mellett döntöttem! 35eFt alatt nem kapsz jobbat, az tuti!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8228) don dante válasza Geresics (#8227) üzenetére


don dante
aktív tag

Így igaz... 30.000 Ft-os költségvetéssel én is az Asrockot céloznám meg... Pl.: Ez jó árban van, és még új is... :R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8229) 04ahgy válasza don dante (#8228) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azért a Z77X-UP7-et ne hagyjuk ki a képletből. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8230) Pubszon válasza don dante (#8228) üzenetére


Pubszon
veterán

Én konkrétan tőle vettem az ASRock Z77 Extreme4-es lapot és nagyon korrekt eladó.
Ami a lapot illeti, most is ezt választanám. :K

(#8229) 04ahgy: Már mint ami 103.803Ft-ba kerül az iPonon? :D

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8231) =HG= válasza Geresics (#8227) üzenetére


=HG=
addikt

Ami azt illeti, 3. napja bújom a hírdetéseket, webshopokat, és csak egyre bonyolultabb...Mivel sokáig AMD-tem, így még ismeretlen területen járok.... Hirtelen jött az ötlet, hogy váltok intelre, csak egy kicsit többe kerül, mint gondoltam. Egy kicsit bizonytalan is vagyok, hogy megéri-e, de most már nekiugrok...

(#8232) Geresics válasza =HG= (#8231) üzenetére


Geresics
addikt

Nincs ebben semmi bonyolult: ASRock Z77 Extreme4 + i5-3570K = tuti buli! :C
(Sajna nekem most ez mellé a lap mellé csak egy i3 érkezik, de idővel cserélem 3570K-ra :DDD )

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8233) Brutus880 válasza =HG= (#8231) üzenetére


Brutus880
tag

Nincs okod semmi félelemre/bizonytalanságra ha egyszer az intelhez csapódsz ahogy én is sokan mások, akkor biztos lehetsz benne hogy nem fogsz bennük csalódni! :)

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#8234) don dante válasza Pubszon (#8230) üzenetére


don dante
aktív tag

Hát ezt a lapot én is el tudnám viselni... Nagyon ott van, de az ára nem fekszik a pénztárcámnak... :O
Egyébként sok mindent vettem már én is Lec kollégától, és nagyon megbízható...

[ Szerkesztve ]

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8235) don dante válasza Geresics (#8232) üzenetére


don dante
aktív tag

Igaz nem rossz összeállítás... :K

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8236) don dante válasza Brutus880 (#8233) üzenetére


don dante
aktív tag

Osztom a véleményed... Én is AMD-vel kezdtem, de nem lépnék vissza rá... :R

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8237) kockaharcos


kockaharcos
senior tag

A 3 hozzászólásod befért volna egybe is,ennyire gyűjtöd őket vagy miért nem szerkesztesz? :U

(#8238) Brutus880 válasza 04ahgy (#8229) üzenetére


Brutus880
tag

Meg persze ott van a Gigabyte G1. Sniper 3 :) [link]

[ Szerkesztve ]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#8239) Repsol600 válasza =HG= (#8231) üzenetére


Repsol600
addikt

Biztos hogy nem fogod megbánni én is AMD-ről váltottam először i7 860-ra most 3570K-ra de megéri a + pénzt az intel. :K

(#8240) don dante válasza kockaharcos (#8237) üzenetére


don dante
aktív tag

Mindenkinek külön "névre szólóan" válaszoltam... "Gondolom ez senkinek nem okoz gondot"...

[ Szerkesztve ]

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8241) =HG=


=HG=
addikt

Köszi a bátorításokat ! Én is abban bízom, hogy nem bánom meg a váltást. Akkor 99% hogy 3570K + Extreme4 lessz a páros ! :K Igaz, egy kicsit most fáj az a 32 ropi amit rá kell dobjak, de egyszer élünk! :DD

(#8242) dime27 válasza 04ahgy (#8229) üzenetére


dime27
őstag

Nekem is UD7 van csak még z68 cserelapként kaptam egy ramslothibás Ascrok p67 Fatalyty helyett szal nekem csak 64k-ba volt anno a boltban anno 78kért landolt de a végén már iponba 105kért adták aztán hirtelen eltűnt mindenhonnan, pedig életem legjobban felszerelt lapja és legstabilabb is tuning terén szinte ezredre pontosan adagolja az összes feszt!El nem adnám semmi pénzért mondjuk egy z77 ud7re igen de sokkal előbbre nem jutnék sztem abba se tuning terén pedig a 2600k-m 4800Mhzet is tud 1.35V-al :K :B

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#8243) Geresics válasza don dante (#8240) üzenetére


Geresics
addikt

Ne írj mindenkinek külön kommentet, mert nem illik, és időnként a moderátorok is megunják. Helyette például így válaszolj a többieknek:

(#8241) =HG=
Jó döntés! :)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8244) don dante válasza Geresics (#8243) üzenetére


don dante
aktív tag

Ok... :R

[ Szerkesztve ]

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

(#8245) kovsol válasza =HG= (#8241) üzenetére


kovsol
titán

Én fx6100@4Ghz ről váltottam, az se lassabb a játékok legtöbbjében mint egy fx8120@4Ghz lévén nem sok játék használ ki ennyi magot. i5-3570k@4,4Ghz pöppet bealázza az fx -t, főleg mert a játékok nagy része 4 mag fölött nem nagyon hatódik meg a magok számától.

May the Force be with you!

(#8246) =HG= válasza kovsol (#8245) üzenetére


=HG=
addikt

Igen, tudom, hogy 6100-ad volt ! Emlékszem bull-os fórumról. Kiváncsi vagyok erre a 3570K-ra nagyon. Legtöbbet BF3-al nyomom, de a fiam nyüstöl több játékot is...Azért a 8120 is szépen teljesített 4,5Ghz-re
húzva! :K Túúúdom, itt nem illik dicsérgetni a másik oldalt, de látjátok nyitott vagyok, lehet jövő héten intelt dicsérem ! ;)

(#8247) kovsol válasza =HG= (#8246) üzenetére


kovsol
titán

4,5Ghz és egy H50 lehűti ? nehezen hihető :B

May the Force be with you!

(#8248) 04ahgy válasza dime27 (#8242) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jujjj, irigy vagyok, nekem sosem volt Z86X-UD7-em. Még csak nem is láttam élőben. Van viszont Z77X-UP7-em, X79-UD7-em és X58A-OC-m. :D Én sem adnám el egyiket sem, semmi pénzért.
Amúgy igazad van, otthoni körülmények közt nem lenne értelme a tiedről az UP7-re váltani. A Z77 termékvonalban jelenleg nincs UD7.
HaZsolt barátomnak épp egy AsRock Fatal1ty P67 Professional lapja van 3570K-val, ha meglátja, hogy te ahelyett gariban egy Z68X-UD7-B3-at kaptál, saját kardjába fog dőlni. ;]

(#8238) Brutus880: A G1.Sniper3 az csak az árát tekintve említhető egy lapon az UP7-tel. Habár nem olyan gagyi a többihez képest, mint az X58-as G1. széria volt. Persze az UP7 meg nem tud gamer LAN és hangkártyát felmutatni.

(#8240) don dante: Habár már más is megmutatta, de így lehet több embernek egyben válaszolni, és mégis mindenkinek névre szólóan teszem azt.

(#8230) Pubszon: Igen, arra gondoltam. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8249) =HG= válasza kovsol (#8247) üzenetére


=HG=
addikt

Nem sima H50, hanem moddolt, és egy 40mm vastag dupla radi a hűtőfelület... :K De így is nehezen ! :D

[ Szerkesztve ]

(#8250) don dante válasza 04ahgy (#8248) üzenetére


don dante
aktív tag

Hy. Köszönöm, hogy te is szóltál de elsőre is megértettem... ;)
További szép napot.

Üdv: Don :R

[ Szerkesztve ]

TELEFONON GYORSABB!!! Samsung Galaxy s6 edge...:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.