Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) Werkly válasza Johnny001 (#8900) üzenetére


Werkly
őstag

Kiknél vetted?

(#8902) Johnny001 válasza Werkly (#8901) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Itt az apróhirdetések között van egy bazár: G...ni bazárja (hogy ne legyen reklám)

Egy kérdés: LinX-nek mennyi ideig illetve, hányszor kell lemennie, hogy megnyugodhassunk, a ramot felraktam 6xxx valamennyire.

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#8903) Diocles válasza Macei (#8888) üzenetére


Diocles
aktív tag

Szinte minden megállapításod téves vagy pontatlan. 04ahgy kolléga észrevételei helyesek, egyellőre hidd el, aztán olvass utána :R

(#8902) Johnny001: Ha szeretnéd a stabilitást ellenőrizni, akkor futtasd legfeljebb egy óráig! Tovább nincs értelme, sokkal jobban jársz, ha inkább minél többféle tesztett futtatsz. Prime95, SuperPi, Cinebench, Excel, Matlab, amit használsz. Sokféle teszttel tudod a leginkább felderíteni, ha valami instabil.

[ Szerkesztve ]

(#8904) akoska07 válasza Johnny001 (#8900) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ami most nálam van az nem marad nálam,megy majd ill. viszem haza decemberben a családnak.
Szóval nekik simán elég lesz tuning nélkül is.
Csak én meg azt mondom erre,ahhoz drága volt hogy még antituning is legyen. :D

Az a baj,nekem meg kell vmi játékszer a tuninghoz.
Ismerem magam,addig nem lesz megállás,amig nem szerzek egy jófajta darabot. :)
Talán lesz is egy másik hamarosan.
Elvileg ma megveszem,kedden ide kell érjen.

Amugy megtetszett ez a proci,mármint a 3570K.
Ugy néz ki ilyet veszek magamnak is,3770K nem ér annyival többet a HT miatt (nekem).
Ha beválik az új darab,akkor azt meg is tartom.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8905) Terminator17


Terminator17
senior tag

hali
Tudna vki segíteni kicsit? épp most váltottam 1156 ról 1155 re és hát a tuning terén kicsit mások lettek itt a dolgok. Szóval bclk meg minden maradt azokat rántottam is ahogy eddig is. De ujra indulás után marad az alap órajel :DDD Mit rontottam?

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#8906) kovsol válasza Terminator17 (#8905) üzenetére


kovsol
titán

bclk -t ne piszkáld, hanem a szorzót emeld, de látom 2500k procid van így topicot tévesztettél :D

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8907) Terminator17 válasza kovsol (#8906) üzenetére


Terminator17
senior tag

jah ok, köszi. akkor átpattanok a másik topicba

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#8908) 7600 GS válasza Repsol600 (#8899) üzenetére


7600 GS
addikt

Malay.

Éppen ezért vagyok rá kíváncsi, hogy mit tudok kihozni belőle, a lapom elég jó hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

(#8909) kovsol válasza 7600 GS (#8908) üzenetére


kovsol
titán

nekem fos alaplapom van és malay procim mégis megy benne szépen :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8910) kovsol válasza 7600 GS (#8908) üzenetére


kovsol
titán

dupla

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8911) akoska07 válasza kovsol (#8906) üzenetére


akoska07
nagyúr

Láttam olyat aki csak bclk-t emelt és igy hozott a procin 200MHz-et (4.2GHz).
Neki igy ment a tuning.

Érdemes utána nézni annak akinek "jófajta" procija van.

Megvettem a másik procit is,remélem kedden ideér. :U

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8912) akoska07 válasza kovsol (#8909) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én azért utána néztem a dolgoknak még akkor amikor először rákérdeztem az FPO (k) -ra
Malay-nál nem mindegy,hogy L212 vagy L221.

De a Costa Rica-nál sem mindegy hogy 3xxxC vagy 3xxxB.
Azokból is van jófajta B-s és C-s is.

Én azt mondom,ennél az Ivy szériánál igenis számít az FPO.
Nem legenda meg ilyen szövegek.
Ez amugy is erős tulzás volt nekem,hogy legend.

Én mindig mindent kellő alázattal és érdeklődéssel közelítek meg,elfogadva és utána olvasva sokféle véleménynek.

Mondták anno,hogy a 2600-2700K sandy-brdige prociknál nem számít az FPO,
ott is számított,csak nem lettek leadva az infók. Viszont ha vki rendesen utána nézett a dolgoknak,láthatta,volt olyan széria ami jobban ment.

Éppen ezért nem lehet azt mondani Malaysia-ban sokkal szarabb alapanyagot kaptak a procikhoz.
Ott is legyártottak olyan procikat amik mennek 1.17-1.2V 4.7GHz "prime-linx stabilan".

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8913) SVLaller válasza akoska07 (#8912) üzenetére


SVLaller
senior tag

hihetetlen számomra, hogy ugyanazon a gyártósoron készült procinál az egyiknek 1,3V kell ugyanahhoz az órajelhez mint egy másiknak 1,1V vagy még kevesebb, ez miért van?

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#8914) akoska07 válasza SVLaller (#8913) üzenetére


akoska07
nagyúr

Erről ők biztosan tudnának mesélni,én is szivesen beszélgetnék velük.

Nem túl erős túlzással mondom azt,hogy éppen mit hozott a beszállító.
A gyártósor az megy,
mert összerakták és müködik attól függetlenül mit raksz bele...onnan proci fog kijönni. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8915) Winne válasza SVLaller (#8837) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen, közben a legmelegebb magot monitorozom a másik helyett, így 58C körül látok értékeket maximálisan, azzal is bőven elégedett vagyok. Nekem is ment 4 GHz-en is és ott is uaz volt a usage, érdekes. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#8916) 04ahgy válasza Macei (#8894) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Egy tranyó nem attól félvezető mert mondjuk germánium vagy szilícium van benne hanem attól hogy bizonyos hatásokra pl áram vezetővé válik persze ha megsűl akkor ki tudja mi lesz belőle. alapesetben szakadás."

Téves. Alapesetben félvezető, a szennyezett szilícium, germánium, egyéb anyag miatt, determinisztikusan.

"pl egy jól bekötött transzisztor megkapja a bázisára a feszt akkor te a collektoron nem fogsz kinenő feszt kapni, viszont ha bekötöd az emittert is akkor kap a bázis fesszel megegyező pár mA-el nagyobb áramot,
a tranyó tulajdonképpen egy kapcsoló amit erősítésre is használnak. lásd astabil multivibrátor, vagy monostabil multivibrátor."

Téves. A tranzisztor egy áram (nem pedig feszültség) által vezérelt eszköz. És ha azt feszültséggenerátorosan megtáplálod, akkor hőmegfut és kipurcan.

"Ismétlem magam: akkor a tirisztorra ami a hangfalaba erősíti fel azt a pár voltnyi/milliampernyi váltóáramot minek hűtőborda?"

Téves, téves, nagyon téves. A hőmegfutás elkerülésére szolgál a hűtőborda. Melegszik, csökken az ellenállása (azonos külső paramétereket feltételezve), ezáltal nő az áram, mégjobban melegszik, mégjobban csökken az ellenállás, mégjobban nő az áram, a PN átmenet szublimált, a tranzisztorod meg sirathatod. Tirisztort meg nem is láttam még hangfalhoz készült erősítőben. Tranzisztorral lehet kapcsolni is, lehet erősíteni is. Tirisztorral csak kapcsolni, ráadásul kikapcsolni sem olyan egyszerű. :D

"A szupravezetőkról meg annyit hogy WOW már itt tartunk vagy a tanárom volt suta? :DDD"

Igen. Magam is kísérleteztem vele. A kerámia szupravezető gyűrű, folyékony nitrogénben, fölé neodimium mágnes. Ott lebegett, amíg tartott a szupravezetés, mert az általa indukált áram mágneses tere épp akkora erővel taszította, mint a gravitáció vonzotta. A gyűrű felmelegedett, az áram hővé disszipálódott, és a mágnes leesett. A részecskegyorsítókban, és elég sok helyen az iparban is használnak hatalmas, több tíz tonnás szupravezető elektromágneseket.

"Akkor a tirisztorra ami tulajdonképpen egy nagy teljesítményű tranzisztor minek borda?"

Téves. Teljesen eltérő felépítésű és felhasználási területű eszközök.

"Nah gyerekek kinek küldjem a csekket a fizika óráról?"

A fentiek tükrében ugye ez aképp értelmezendő, hogy te fizetnéd be a tandíjadat csekken, ugye? ;]

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8917) kovsol válasza akoska07 (#8912) üzenetére


kovsol
titán

Nekem L227B621.
Na akkor ez papír forma szerint jónak vagy rossznak mondható ?

Amúgy meg gondolom a különbséget az adja egyes procik között, hogy a szilícium ostya közepéről vagy a széléről való. Közepéből jobb darabok szoktak kijönni. [link]

May the Force be with you!

(#8918) Colos1 válasza akoska07 (#8912) üzenetére


Colos1
őstag

Mint tömeggyártás minőségirányítási területén jártas ember azt mondom, hogy igen, természetesen lehet, és van is különbség. Ezeket a számokat nem poénból adják, mind egy külön LOT.

LOT: 1 operátor által 1 alapanyagból 1 gépen legyártott termék. Ha változik valamelyik alapanyag (több esetén elég, ha csak az egyik), vagy másik operátor, vagy másik gépre kerül, vagy esetleg csak új beállás, az azonnal LOT szám módosítással jár. Ez azért van, hogy visszakövethető legyen, ha gond van, és tudni lehessen, hogy hány terméket érint. (Ezért van az, hogy XY gyártó visszahívja az XXX kezdetű szériaszámú termékeit, a többi jó.)
Természetesen ez az adott gyártástechnológiától függ, bizonyos tényezőket ki lehet zárni, meg újakat bele venni.

Összefoglalva: bármilyen olyan változás a termelésben, amely hatással lehet a termék minőségére, LOT szám módosítással jár.

(#8916) 04ahgy: "Magam is kísérleteztem vele."

Dr. V. I. ?

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#8919) Johnny001 válasza akoska07 (#8904) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Mondjuk ezzel tisztában voltam, hogy azonnal veszel másikat :))

Még annak idején Barton-ból én is vettem vagy hármat, mire meg voltam elégedve.

Nálam ilyen a Batch# L223C480

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#8920) reset


reset
senior tag

Üdv.!

Csak nem bírtam megállni, hogy "K"-mentes változatot rendeljek...Ma megjött a kistigris, már a gépben csücsül.

4 GHz-en akarom járatni - minél kisebb fesszel...

Kérdés: a BIOS-ban az IGPU memory-t milyen értékre állítsam? (256 MB?)

[ Szerkesztve ]

(#8921) kovsol válasza reset (#8920) üzenetére


kovsol
titán

Enyémnek is ugyan ez a száma, ha hasonlóan is fog üzemelni akkor 1V alatt is meglehet a 4Ghz, amúgy ha használsz dedikált VGA kártyát akkor lehet érdemesebb lenne szimplán csak letiltani az IGP -t.
Kíváncsi vagyok hogy fog muzsikálni a tied, mert akkor ha tök máshogy mind az enyém akkor kb be is bizonyosodik kb semmit nem jelent ez a számozás.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8922) reset válasza kovsol (#8921) üzenetére


reset
senior tag

Megpróbálom hamarosan az "alulfeszelt" 4 gigát...
IGP-hez: a Virtu általában fut nálam. Bár nem hiszem, hogy túl sok hasznát veszem - néha egy-egy video-konvertálás / nem tudom, ebben segít-e...De ha letiltanámm, a BIOS-ban akkor is be kellene állítani valamilyen értékre az IGPU-memoryt, mert ha mégis használnám, akkor már nem kellene azzal az opcióval is bíbelődni.
(Alapon 64 MB-ra állt, de sztem az kevés...

(#8923) Ferdzsoo válasza reset (#8922) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem nemsok értelme van az IGPU-nak ha van egy rendes VGA-d is. Én letiltottam.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8924) reset válasza Ferdzsoo (#8923) üzenetére


reset
senior tag

Oksa - letiltom...Most nézem a feszeket.4 GHz/1.0 V-on nem jött be a W7 - szűk perc Win-logo, aztán kékhalál...
Most 1.1-en vagyok, nyomok gyorsan pár kör LINX-et 4096 MB-n...

[ Szerkesztve ]

(#8925) kovsol válasza reset (#8924) üzenetére


kovsol
titán

Túl nagy léptékben haladsz, 1 majd 1,1, szerintem 1,05V kellett volna inkább következőre próbálni.

May the Force be with you!

(#8926) reset válasza kovsol (#8925) üzenetére


reset
senior tag

Asszem annyival is beérné:

A teszt alatt 1.096V-ont ment végig a 4 GHz /CPU-z szerint...
A procit egy moddolt COOLERMASTER GeminII M4 RR-GMM4-16PK-R1-vel hűtöm / a CM Hyper 212+ hűtőjét raktam rá...

(#8927) Repsol600 válasza reset (#8922) üzenetére


Repsol600
addikt

Nálam is tiltva van. :)

(#8928) reset válasza Repsol600 (#8927) üzenetére


reset
senior tag

Ok' - épp most tiltottam le...
kovsol levettem a feszt 1.05-re...jó lesz ez...baba proci :)
#8926 a CM Hyper 212+ ventijét...akart lenni...

[ Szerkesztve ]

(#8929) #35434496


#35434496
törölt tag

A másik 3770k procim is erre a sorsra jutott. :DDD [link]

(#8930) kockaharcos válasza #35434496 (#8929) üzenetére


kockaharcos
senior tag

A régivel mi lett?

(#8931) #35434496 válasza kockaharcos (#8930) üzenetére


#35434496
törölt tag

A régi megy az otthoni gépemben.Ezt pedig a cégemnél használom. A régi jobban megy (Costa Rica) a mostani pedig (Malay)

(#8932) Macei válasza 04ahgy (#8916) üzenetére


Macei
tag

Nah kéremszépen a csekket átnyújtom az elektrotechnika tanáromnak tőletek meg elnézést kérek.

Megint csak igaz hogy akit tudja csinálja aki nem az tanítja. Bekapják a csunyámat. A cnc-s tanárom is egy ... volt aki azt hitte hogy úgy van ahogy ő tanítja. aztán meg elmentem mint pályakezdő cnc-snek akkor tulajdonképpen dobhattam a kukába amit 2 éven keresztül tanultam.

Legszebb az egészben hogy ma is foglalkozok kissebb kapcsolásokkal, ez adta a magabiztosságot.

Akkor szerinted is hülyeség amiből ez az egész kiindult? kérlek olvass vissza

(#8933) akoska07 válasza reset (#8926) üzenetére


akoska07
nagyúr

1.1V 1600MHz
nem semmi széria,megy mint állat :DDD

csak poén vóót,nem megsértődni. :)

Tényleg csak az én procim ilyen szerencsétlen :DDD
el is adom,még az otthoniak is kidobnák,hogy nem megy ez a sz@r :DDD
(be vannak nevelve, jó pár év alatt :) )

Szemét postás,hát nem megvárta amíg mindenki elmegy itthonról,
és csak utána akarta kihozni a ramomat. :DDD
Holnap mehetek érte a postára.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8934) Geresics


Geresics
addikt

Hali!
Járogatok ide, olvasgatok, néha még hozzá is szólok olyasmihez, amihez értek, de ez az alulfeszelés nekem eddig nem túl tiszta, mármint, hogy mennyit számít.
Azért csináljátok, mert
- kisebb a fogyasztás? Ha igen, akkor mennyivel?
- kisebb a hőtermelés? (Ami ugye az előzővel szorosan összefügg :DDD) Ha igen, akkor mennyivel termelne több hőt 4GHz-en alapértelmezett feszültségen?
- aki nem "alulfeszel", az nem is tudná elérni a 4GHz+ eredményeket?
Valaki homályosítson fel, ha kérhetem, mert pár hónap múlva én is tervezem az i5 CPU-t, mert eddig minden gépem húzva volt, és ez nem állapot... :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#8935) Repsol600 válasza Geresics (#8934) üzenetére


Repsol600
addikt

Elég sokat befolyásol ha alul van feszelve 5-10 fok is lehet akár. 4Ghz fölött már inkább + feszt kell neki adni.

(#8936) Ferdzsoo válasza Geresics (#8934) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én a 4ghz-s alulfeszeléssel (auto-helyett) konkrétan 6 fokot nyertem.
Szóval én ezmiatt...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8937) reset válasza akoska07 (#8933) üzenetére


reset
senior tag

Csak utólag tudok screen shotot csinálni (Snipping Tool-lal) - miután lefutott a progi, ilyenkor meg már dolgozik az E1 ;] Ha kikapcsolnám az összes energia-takarékossági funkciót, akkor a max-értékeken maradnának a mutatók...és mást mutatna a kép. Egyébként megismételtem ezt a három kört 1.05 V-tal / ez már határeset volt, de lefutott. Egyelőre többel nem gyötörtem, most - 0.05 V-os offseten van / többi AUTO.

(#8938) Colos1 válasza Macei (#8932) üzenetére


Colos1
őstag

"Megint csak igaz hogy akit tudja csinálja aki nem az tanítja."
Sajnos a mai világban ez fokozottan igaz.
Nekem volt szerencsém óraadó tanárként tanítani egy szakiskolában szakmai tantárgyat fél évig, így az okát könnyen átlátom.

Anyagilag nem éri meg a munkahelyet ott hagyni egy tanári állásért, így csak azok lesznek tanárok, akik a munkában nem állják meg a helyüket. (BUTÁK!!!) Tisztelet a kivételnek, mert van!!! :K
Pedig szakmai tantárgyat olyannak kell tanítania, aki a szakmában otthon van. Erre milyenek tanítják??? Költői kérdés volt.... :(

Szakközép és szakiskolákról beszéltem, főiskolán és egyetemen más a helyzet, de az oktatás színvonala is.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#8939) Rexcor


Rexcor
őstag

Ti nem tapasztaltatok olyat, hogy ha pl telepítek valamit, vagy háttérbe futtatok valamit, defragmentálok akkor teljesen belassul a gép. A net nagyon lassan tölt be, a mappák megnyitásakor is 10-15 másodpercet kell várnom és az asztalin egy jobb egérclick után is 10-15 másodpercet kell várnom, hogy reagáljon. A word megnyitása is több mint fél percig tartott és utána be is fagyott.

[ Szerkesztve ]

(#8940) Ferdzsoo válasza Rexcor (#8939) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Vegyél egy SSD-t. Mindez meg fog szűnni. :)
Az SSD megvétele az eddigi legnagyobb gyorsulást produkálta nálam amit eddig valaha gépfejlesztéssel elértem. :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8941) Rexcor válasza Ferdzsoo (#8940) üzenetére


Rexcor
őstag

A HDD okozhatja a problémát?
Mondjuk már nem egy mai darab, kb 5-6 éves. Azóta már 3-szor fejlesztettem gépet, de valahogy erre már nem tellett. Bezzeg i7-re igen. :D

(#8942) tom_tol


tom_tol
addikt


akkor ez biztos tetszene nektek :D

(#8943) Rexcor válasza tom_tol (#8942) üzenetére


Rexcor
őstag

1,208V és 5Ghz. :Y Valahogy ez nekem sehogy se áll össze. :DDD
Én örülök ha 4,5 megy 1,320V-al

[ Szerkesztve ]

(#8944) kovsol válasza Rexcor (#8941) üzenetére


kovsol
titán

Pedig egy hdd ssd csere nagyobb előrelépés mint mondjuk egy c2d i7 csere a rendszer gyorsaságát nézve.
Mikor úgy tölt be a windows másodpercek alatt, hogy pl a skype már be is van jelentkezve és rányomsz a böngésző ikonjára és már azonnal be is van töltve, na az elég jó érzés :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#8945) Colos1 válasza Rexcor (#8941) üzenetére


Colos1
őstag

Én 2 éve vettem SSD-t.

1. Nagyobb gyorsulás volt, mint egy CPU cserénél

2. Normál használat mellett nem tűnik fel, hogy már nem a Phenom II X4 955 van a gépemben, hanem az i5-3570. (Persze csak addig, amíg nem kezdek el játszani, utána már észre lehet venni a különbséget.)

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#8946) Rexcor


Rexcor
őstag

Tudom, hogy ez nem ide tartozik, de milyen ssd-t ajánlotok/nektek milyen van?
Amúgy köszi a gyors válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#8947) Ferdzsoo válasza Rexcor (#8946) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én ezzel a Samu 830-assal iszonyat meg vagyok elégedve és mostmár 30k körül lehet őket kapni. Ennyiért nagyon megéri szerintem...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#8948) Rexcor válasza Ferdzsoo (#8947) üzenetére


Rexcor
őstag

Ez 128 Gigás? Na majd akkor lehet hogy be kéne szerválnom nekem is egy ssd-t.

(#8949) akoska07 válasza reset (#8937) üzenetére


akoska07
nagyúr

Screenshot-ot bármikor tudsz csinálni.
Csak megnyomod a printscreen-t és már le is mentette félig.
Utána nyitsz egy paint-et,beillesztés,és ott van.

(#8942) tom_tol : ez meg miez ? :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#8950) #35434496 válasza tom_tol (#8942) üzenetére


#35434496
törölt tag

-16fokos víz? ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.