Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) b4zsi- válasza HellGreg (#50) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ne Itunesból regisztrálj, hanem telefonról. Válassz ki egy free appot App storeban majd menj arra, hogy új Apple ID létrehozása és akkor majd felajánlja a None opciót....

(#52) HellGreg válasza b4zsi- (#51) üzenetére


HellGreg
őstag

Oké, köszi, kipróbálom... :R

(#53) fazr válasza HellGreg (#49) üzenetére


fazr
senior tag

Most kipróbáltam és nekem ott van a None. Valamit te csinálsz rosszul.

(#54) HellGreg válasza fazr (#53) üzenetére


HellGreg
őstag

igen, ha telefonról regisztrálok, ott van a none, ha gépről, akkor nincs. így végül sikerült. kösz a segítséget mindenkinek.

(#55) fazr válasza HellGreg (#54) üzenetére


fazr
senior tag

Nekem PC-n is ott van, de mindegy is. A lényeg, hogy sikerült.

(#56) HellGreg válasza fazr (#55) üzenetére


HellGreg
őstag

Most már pc-n is oké, mert már be tudok jelentkezni. Na de mire rájöttem, hogy kell saját zenét rárakni, majd megőszültem.
Azt tudja valaki, hogy van-e a telefonban adatforgalom-figyelő?

Azta mindenit, hogy ez milyen király egy telefon!!!!!! :C

[ Szerkesztve ]

(#57) Mr X válasza HellGreg (#56) üzenetére


Mr X
veterán

Beállítások - Általános - Használat

(#58) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Nektek mi a tapasztalat az Office programokkal kapcsolatban.

Én IBook, Quickoffice-t használok.
PDF-re jobb lenne az Acrobat Reader? Az office plusnál szerintem a quickoffice jobban/gyorsabban működik, de pl. a Dropboxba ami alapból megnyitja a fájlokat az is elég jó sebességgel van ellátva.

Nektek melyikről mi a vélemény? Milyen párosításokat használtok? :)

[ Szerkesztve ]

(#59) HellGreg válasza Mr X (#57) üzenetére


HellGreg
őstag

Megvan. Bocs a sok láma kérdésért, de nekem ez az iphone teljesen új világ. Nagyon felhasználóbarát, de vannak dolgok amikre alig bírok magamtól rájönni.
Egyébként alapból mindig wifi-kapcsolatot keres, és ha nincs, csak akkor használja a szolgáltató által nyújtott internetet?

(#60) Mr X válasza HellGreg (#59) üzenetére


Mr X
veterán

Ha be van lőve a wifid, és tud is kapcsolódni hálózathoz, akkor azt használja, egyébként meg a mobilnetet.

Semmi gond a kérdésekkel, úgy tanul az ember. :)

(#61) HellGreg


HellGreg
őstag

Valaki esetleg használja a Viber nevű programot? Érdemes?

(#62) b4zsi- válasza HellGreg (#61) üzenetére


b4zsi-
őstag

Használom! Sok pénzt megtudunk spórolni barátnőmmel... :) A telefonálás része is egész korrekt kicsit visszhangzik, de az betudható a routernek is...Nálam benne van a Top 10ben mindenképp mondjuk ennyi idő alatt kb annyi alkalmazás is van a telefonomon :D

[ Szerkesztve ]

(#63) adamssss válasza HellGreg (#61) üzenetére


adamssss
veterán

Nagyon jó, használd bátran.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#64) HellGreg


HellGreg
őstag

Meg egy gondom van, az az akksi. Nagyon keveset bir, 1 nap max 2, de ha hasznalom, szinte szemmel lathatoan megy le a csikja. Most 9 oraja vettem le a toltorol es mar a fele lement. Ez normalis?

(#65) Mr X válasza HellGreg (#64) üzenetére


Mr X
veterán

Okostelefonoknál ez ilyen.

(#66) HellGreg válasza Mr X (#65) üzenetére


HellGreg
őstag

Nacceru, akkor tolthetem minden ejszaka... Esetleg a fenyero lejjebb vetelevel elerhetek erdemi eredmenyt?

(#67) b4zsi- válasza HellGreg (#66) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ha kikapcsolod az automata fényerőt, 2G-n használod a készüléket,helymeghatározást kikapcsolod, esténként repülő módba teszed, akkor valamivel növeled az akkuidőt, de csodát már ne várj ezektől a telefonoktól... Nem 4-5 napig mennek, mint régi gombsoros társaik, viszont cserébe kapsz egy miniPC-t 3,5 hüvelyken ami eddig kárpótol :D

(#68) HellGreg válasza b4zsi- (#67) üzenetére


HellGreg
őstag

A 2g miben mas amugy? Van valami kulonbseg? Wifit meg tmobilos netet ugyanigy hasznalja?

(#69) b4zsi- válasza HellGreg (#68) üzenetére


b4zsi-
őstag

Én nekem mondjuk azért nincs bekapcsolva a 3G mivel internetezésre wifivel csatlakozom. Azonban, ha van valamilyen net csomagod akkor kitudod használni a 3G-t amivel gyorsabban tudsz netezni amikor nem vagy wifi közelben de szeretnél valamit megnézni, de így gyorsabban is merül a telefonod. Amúgy használd a másik topicot (ami egyébként jobban is pörög) ami a "szakmai" ide inkább az alkalmazásokkal kapcsolatban írj ;)
[link]

(#70) HellGreg válasza b4zsi- (#69) üzenetére


HellGreg
őstag

Köszönöm a választ, igazából van 2gb adatforgalmam előfizetve havonta, szerintem az bőven elég, így a szolgáltatós netet is használhatom, inkább az akksi a fontosabb.

(#71) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Mivel énis teljesen új vagyok iphone világában, mától :R , ezért van egy pár dolog amit nem értek.

Pl hogy tudok olyat csinálni hogy vannak fent képek a telefonon és a telefonról letudom törölni? vagy itunes-ból tudom csak letörölni a dolgokat a telefonról?

Illetve van amolyan filekezelő program amivel pl meglehetne csinálni ezt a törlést?

3; ik kérdésem meg azlenne hogy ti milyen progit használtok ahhoz hogy wifin keresztül tudjak a gépről másolni dolgokat a telefonra?

4;ik kérdésem pedig az lenne hogy lehet a legkönyebben másolni dolgokat a telefonra? Mert pl arra nemjöttem még rá hogy videókat hogy tudok rámásolni, zenéket tudok szinkronizálni de videók nemjöttek össze. Egyedül azjött össze hogy megnyitottam itunes majd sajátgép és megkerestem a film amit kell és egyszerűen behúztam a mappából az itunes-on belül levő telefon ikonjába és így szinkronizálta, ez így jó?

Vagy ugyanúgy lehet képeket is meg videókat is szinkronizálni nem csak zenéket lehet? ha igen akkor tudtok adni esetleg olyan youtubeos linket ahol meglehet ezt tenni.

köszöntem a segítséget, sry az értetlenségemért de még új vagyok apple témában és fura kicsit, de nagyságrendekkel jobb az i4 mint az eddigi telefonom. :R

iPhone 13 Pro Max

(#72) Mr X válasza jozsi252 (#71) üzenetére


Mr X
veterán

1: Ha telón megnyitod a képet, akkor alul az uccsó ikonnal törlöd

2: iFiles meg tudja oldani, de az jailbreak-köteles, és felesleges is

3: Elvileg iOS5 már tud wifin keresztül szinkronizálni itunes-sal, de ahogy olvastam, elég instabilan működik

4: Telóra másoláshoz itunes kell. Vagy esetleg dropbox. iTunes a szinkronizálás kelléke, képek, videó, zenék, kontaktok, bármi.

[ Szerkesztve ]

(#73) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Szerintetek melyik a legjobb "ingyenes csengőhang" legöltő program?
Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#74) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Egyik kedvenc gammám, a Zombie Gunship ingyenes!

(#75) icecave válasza adamssss (#73) üzenetére


icecave
nagyúr

Én ezt használom, teljesen jó. A kiválasztott csengőhangot meghallgathatod,ha tetszik, elküldi emilben, majd iTunesba berántva synceled, és kész is: Ringtones 500.000+

(#76) jozsi252 válasza Mr X (#72) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

Maradt 3 kérdésem mégpedig hogy

Melyik a legjobb program ami msnre van?

Hogyan lehet telefonra töltött zenét berakni csengőhangak? kell hozzá esetleg app

Másik kérdésem pedig az lenne hogy mivel lehet növelni az akkuidőt

Mert amikor nem netezek akkor netkapcsolat off, illetve fényerőt középen használom, mást lehet tenni szerintetek hogy növelni tudjam az akkuidőm vagy ezek így jók.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#77) Mr X válasza jozsi252 (#76) üzenetére


Mr X
veterán

saját csengőhang iPhone-ra

Akkuidő növelés:

-kapcsold ki a 3G-t, a 2G kevesebbet eszik, illetve ha van wifi a közelben, az is gazdaságosabb
-ne hajtsd max fényerőn, vedd le mondjuk felére
-ne hagyd háttérben futni az appokat, lődd ki őket multitask-ból
-a push cuccok kikapcsolása is hoz kis akkuidőt (mail, facebook többek között)

(#78) jozsi252 válasza Mr X (#77) üzenetére


jozsi252
veterán

Ehhez kapcsolódna egy kérdésem, mégpedig

"-ne hagyd háttérben futni az appokat, lődd ki őket multitask-ból"

külön érdemes erre appot felrakni? ha igen akkor mi a neve

Valamint csináltam egy HU-s appstore accountot és rámentem hogy top free, itt pl az első most az nfs odaírva alá hogy 83 ratings

83 szor értékelték csak ezt a appot? vagy azmiatt van az appoknál ilyen kicsi értékelés mivel hu-s accountom van, ha us-est regelnék be akkor sokkal több appot meg mindent látnék?

iPhone 13 Pro Max

(#79) Mr X válasza jozsi252 (#78) üzenetére


Mr X
veterán

Elvileg van rá külön app, de én nem használok multitaskingot, a 3G nem bírja jól. :DDD

Nekem us accountom van, állítólag vannak appok, amik a magyar store-ban nincsenek, csak az amerikaiban.

A 83 rating az azt jelenti, hogy 83 ember értékelte.

(#80) fazr válasza jozsi252 (#76) üzenetére


fazr
senior tag

MSN:
IM+ Pro most le van árazva, de ha ingyenest akarsz akkor szerintem imo.im.

ui: Nekem iPhone 4-em van és sosem szoktam kilőni a programokat, szerintem nincs különösebb jelentősége, de annál nagyobb macera.

[ Szerkesztve ]

(#81) jozsi252


jozsi252
veterán

Köszi mindkettőtöknek. még egy kérdésem maradt, mégpedig hogy szinkronizáltam képeket a telefonra viszont a képek egy részét másolta csak át, hogy mi miatt azt nemtudom, de ha megnyitok 1 képet akkor jobb lent nincsen semmi ikon hogy tudnám törölni.

amit úgy szinkronizálok azt csak akkor tudom letörölni ha rádugom itunesra és ott valahol?

iPhone 13 Pro Max

(#82) fazr válasza jozsi252 (#81) üzenetére


fazr
senior tag

Ha törölsz egy képet a szinkronizált mappából, akkor szinkronizálás után a telefonról is törlődik.

(#83) PierNight


PierNight
aktív tag

Megjelent iphone-ra a Flipboard hírolvasó alkalmazás és nagyon megtetszett viszont amikor kiválasztom milyen témakörök érdekelnek (belogolni még nem tudok, hisz még nem használtam) nem lép tovább, azt írja nincs internetkapcsolat. Próbáltam wifin és mobilneten is. Ötlet? Van olyan aki használja és működik is neki?

(#84) PierNight válasza PierNight (#83) üzenetére


PierNight
aktív tag

Na sikerült! Lehet a szerverrel volt baj, nem tudom. Nagyon jó kis progi :)

(#85) Zorallos


Zorallos
csendes tag

Üdv! Nemrég vettem egy Ipod 3G touch-ot nagyon jól működik egyedül az alkalmazás telepítéssel van problémám, amikor megnyitom az Itunes-t és az alkalmazást telepítem ami sikeres a végén ezt írja ki : Az Alkalmazást nem sikerült telepíteni mert a számítógépen nem hozható létre biztonsági mentés. Nem lehet valahogy beállítani az Itunesba,hogy ne csináljon biztonsági mentéseket? A válaszokat előre is köszönöm!

(#86) adamssss válasza Zorallos (#85) üzenetére


adamssss
veterán

A beállításoknál lehet állítani. Amúgy ha sehogy sem akar működni, akkor pipáld ki az appok sync-jét, és egyből a telódra töltsd az őket.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#87) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Jó filmlejátszó app-ot tudnátok mondani, ami kezeli az ékezetes .srt feliratokat? AV playernél sajnos az ékezetes betűk nem jelennek meg.

(#88) Octi válasza Real Ghoost (#87) üzenetére


Octi
aktív tag

GoodPlayer elvileg korrektül tudja ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#89) icecave válasza Real Ghoost (#87) üzenetére


icecave
nagyúr

...eDe megjelennek, olvass vissza, tárgyaltuk. A lényeg, hogy a feliratra bökve tudod állítani a kódolást.

(#90) Real Ghoost válasza icecave (#89) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Köszi, sikerült!

(#91) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Melyik programmal tudom az iphone-omat webcameraként használni?

iPhone 13 Pro Max

(#92) fazr válasza jozsi252 (#91) üzenetére


fazr
senior tag

Szia!
A WebCamera appel :D
// még nem próbáltam //

[ Szerkesztve ]

(#93) jozsi252 válasza fazr (#92) üzenetére


jozsi252
veterán

Olyasmi kéne ami ingyé van :U

iPhone 13 Pro Max

(#94) nofi


nofi
őstag

Érdekelne egy - elsősorban ingyenes - zenelejátszó alkalmazás.

Van arra valami program, hogy a névjegyzékemben csoportokat hozhassak létre? pl.: kollégák, család, stb. (alapból nem találtam ilyen fícsört)

Még egy kérdés: ha megveszem a Camera+-t akkor be lehet állítani, hogy alapból azt hozza elő mikor a lockscreenből indítom a kamera alkalmazást?

Xbox GT: nozsolt

(#95) arkades


arkades
aktív tag

Ingyenes a "Magyar Appok"

Каждый дрочит как он хочет.

(#96) Mr X válasza arkades (#95) üzenetére


Mr X
veterán

Nálam nem, 0,99$

(#97) arkades válasza Mr X (#96) üzenetére


arkades
aktív tag

Nem értem. Délután ingyen töltöttem le. Most utána néztem az App deals-ben és most 0,79 Euro-t ír ki.

Каждый дрочит как он хочет.

(#98) Mr X válasza arkades (#97) üzenetére


Mr X
veterán

Lehet, hogy eddig tartott az akció.

(#99) PierNight válasza Mr X (#96) üzenetére


PierNight
aktív tag

Én megtalaltam! Úgy írd be, hogy Alkalmazások magyarul. Viszont amikor letölti a telón már úgy van írva, hogy magyar appok. Érdekes.

(#100) nofi


nofi
őstag

Emelkedö hangokat nem lehet valahol beállítani? Kènytelen leszek valami külön èbresztö appot venni - jöhetnek a tippek

Xbox GT: nozsolt

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.