Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) DanielK válasza icecave (#350) üzenetére


DanielK
addikt

Megértelek. Akkor viszont a Handy Safe Pro-t javaslom neked. A Paragontól. Symbianon csak az ő programjaikat használtam.
Azért az ilyen jellegű appnál én egy biztos és nagy céget nézek ki, nehogy valaki lenyúlja a jelszavaimat.
Ez pont annyiba kerül, amit írtál. ;)

(#352) icecave válasza DanielK (#351) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm, megvizslatom. Egyértelmű, hogy az ember f*sik ilyenkor, és természetes, hogy ha jelszavakról van szó, nemigen bízik senkiben-semmiben.

(#353) DanielK válasza icecave (#352) üzenetére


DanielK
addikt

Jaja, nehogy egy juang csi hu ember appját töltsd le 1,59-ért, aztán meg annyit klátsz, hogy minden pénzedet elutaltad kínába. :DDD

(#354) DanielK válasza vadászcsiga (#347) üzenetére


DanielK
addikt

Ja egyébként igen, az univerzális miatt váltok, illetve jobban átláthatóbb a pocket expense-ben az accountjaim. Sorban vannak egymás alatt, Money IQ-ban egymás mellett. Átláthatóbb lett. :K Kár volt elhagynom a bejárt utat.

(#355) DanielK válasza DanielK (#354) üzenetére


DanielK
addikt

Ja és budgetek között transferálni. (de szép volt ez :DDD )
A lényeg, hogy az egyikből nem érem el, de a másikat meg igen, akkor tudok mahinálni ezzel. :K jó dolog.

(#356) vadászcsiga válasza DanielK (#355) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A lényeg hogy te érted. : )

(#357) DanielK válasza vadászcsiga (#356) üzenetére


DanielK
addikt

:DDD
Megadtam 4 budget-et. Ami egy hatáérték. Pl Szórakozásra adtam 25.000 Ft-ot. Bevásárlásra meg 50.000-et. Ha túllépem a szórakozás 25e Ft-ját, akkor a fel nem használt bevásárlásból át tudok csoportosítani. Nem kell átírni a budgetet.
Így remélem érthetőbb volt! :B

(#358) icecave válasza DanielK (#357) üzenetére


icecave
nagyúr

Hm...

Valahogy én ennek sosem láttam értelmét. Úgy értem, tudom,hogy van, amit ki kell fizetni (számlák, mobil, albérlet, bérlet, stb), meg amiket úgyis meg kell venni (ennivaló, mosópor, stb. így sosem számolom, hisz nyilván, ami marad, rajta marad a számlámon, ha meg elkölteném, az is meglátszódna ugye.

Bár, a helyzet az, hogy hála az égnek keresk annyit, hogy sosem kell gondolkoznom, hogy pl. az olcsóbb húst, vagy felvágottat, vagy akármit vegyem meg. Cserébe itt rohadhatok napi 16 órát a gép előtt (nyilván nem mind munkával megy el, hisz itt pofázok állandóan, kaja, stb).

(#359) eszgé100 válasza icecave (#358) üzenetére


eszgé100
őstag

Nos, erre már rájöttünk, hogy te nem az antiszoci-fajta 3D artist vagy :DDD

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#360) DanielK válasza icecave (#358) üzenetére


DanielK
addikt

Őszinte leszek, hasonló cipőben járok mint te. Nincs szükségem, hogy figyeljem ezeket a dolgokat, de egyszerűen szeretném tudni, hogy egy adott évben mire és mennyit költök. Illetve jó tudni, hogy mennyi is van a számláimon, offline, netbank nélkül.
Illetve gyűjtünk egy nagyobb lakásra (a 33m2 nem túl nagy :DDD ), és így látom, hogy ha esetleg a szórakozás már sok (pl. PlayStation vagy iTunes :)) ), akkor egy picit odafigyelek, hogy ne költsek ott többet. :B

(#361) icecave válasza DanielK (#360) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, ezt teljesen meg is értem.

A jelszómegjegyzőre meg lehet rászánom magam, kicsit fejemre nőtt mostanra a sok "adat", meg ugye nyilván nem kellene 30-40 accounthoz ugyanaz a jelszó, stb :D

eszgé100: már a folytatás konceptjeit tervezgetjük épp. Csak nektek, csak itt, csak most: a két kedvenc sceném a játékból, amiket nagyon élveztem csinálni, miközben itt osztottam az észt: 1. , 2. Persze a játékban minden interaktív, fények, a felvehető tárgyak, blablabla.

[ Szerkesztve ]

(#362) DanielK válasza icecave (#361) üzenetére


DanielK
addikt

A jelszómegjegyzőt pont emiatt használom sok-sok éve. Illetve a kártyaadatok miatt is. Nincs kedvem fejben megjegyezni 3x16 számot + lejáratot és még utána pin kódot vagy a cvct. :DD

Igazi hidden object játlék. Ezeket nagyon megszerettem. Pedig iPad előtt nem is gondoltam volna, hogy lekötnek. Eddig 3-at játszottam ki, és már a következő kettőt is megvettem. :B
A misztikus fajtákat szeretem a BigFishG-től. Ahol nyomozni kell valami után, de nem a szerelmes sz*rokat, hanem a szellemes vagy rémséges fajták. :D
A tiétek miről szól? Persze csak nagy vonalakban, hogy ha megjelenik ipadre, akkor megvehessem és kitolhassam. ;)

(#363) icecave válasza DanielK (#362) üzenetére


icecave
nagyúr

Én fejből tudom a számlaszámom is meg minden, de néha elmerengek még a mai napig is,hogy "biztos ez az"? Szóval ilyenek miatt kellene, plusz TB számom beleírni, stb, ami igazából vajmi kevésszer kell, és épp ezért nem jegyzi meg az ember.

Nagy vonalakban annyi,hogy egy híres zongorista lányát elrabolják,hogy különböző nem éppen kellemes módszerrel elvegyék a tehetségét. Szóval nő van a dologban itt is, csak nem a szerelmi szálon.

(#364) DanielK válasza icecave (#363) üzenetére


DanielK
addikt

A számlaszámom éppenséggel tudom, de a bankkártyáimét már nem. Így az online fizetésénél vagyok gondban. (elég nagyban vagy előveszem a kártyámat, vagy elég telefonon egy appot váltani) Bár a 1password azért jó, mert van egy beépített böngészője, így azonnal átvisz a megfelelő oldalra és be írja dolgokat, ha egy honlap accountot vittél be, pl.

Akkor nyomozni kell? Az jó! Mikor lesz iOS verzió belőle?

[ Szerkesztve ]

(#365) szabopali válasza icecave (#361) üzenetére


szabopali
aktív tag

Jó volt a Promo! Linket pls :)

szabopali

(#366) icecave válasza szabopali (#365) üzenetére


icecave
nagyúr

A kedves kis trollok szépen lehúzták, de van demó, eldöntheted, tetszik-e vagy sem :)

A link: [link]

DanielK: Nem tudom, még tárgyalás alatt van a BigFish-el.

[ Szerkesztve ]

(#367) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hagy mutassam be új szerzeményemet egy újabb to-do alkalmazást :D
Tegnap vettem, ígéretesnek tűnik ha foglalkozik vele a fejlesztő. Kb 1 hónapja jött ki, érdemes végigböngészni miket tud és a videót is ajánlatos megignézni.

Többek közt todo listából dragndroppal áttehető a tennivaló a naptárba mint esemény és vissza, esemény a todoba. A naptár szinkronizál a gyári calendarral.
Van badge stb. Nem tökéletes de valamiért megtetszett és megvettem. Bevezető áron 0,79 €

ActionAgenda : To-do & Calendar Planner

Ja, és most küldtem el a magyarítást.

[ Szerkesztve ]

(#368) Totheground


Totheground
addikt

Van valakinek valami infója, hogy az any.do mikor lesz elérhető ios-re? A képek alapján nekem baromira tetszik, pont olyan egyszerű és letisztult a design, ami bejön.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#369) eszgé100 válasza vadászcsiga (#367) üzenetére


eszgé100
őstag

Besz.rok, te teljesen függő vagy :DDD

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#370) vadászcsiga válasza Totheground (#368) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kérdezd meg őket: http://www.facebook.com/#!/Any.DO

eszgé100
Neem dehogy :D

[ Szerkesztve ]

(#371) Totheground


Totheground
addikt

Hm, ahogy nézem, a due nem tud location alapú figyelmeztetést, ugye? Mostanában eléggé rászoktam és hiányozna, viszont maga az app tetszik.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#372) DanielK válasza Totheground (#371) üzenetére


DanielK
addikt

Itt elolvashatod, hogy miért nem tette bele. Szerintem jogos. Illetve a gps nagyon meríti a telefont. Én örülök, hogy nincs benne ez a funkció. :P Arra ott a gyári.

(#373) Mela Kehes válasza icecave (#338) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

iPad-en nem látom az eddig megvásárolt appokat a freemyappsban! Pedig a Gangstar Rio megy iPad-en is.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#374) icecave válasza Mela Kehes (#373) üzenetére


icecave
nagyúr

Felraktad a profilt oda is? Telepíteni kell, különben nem fogja látni... jahh, és US Store!

(#375) Mela Kehes válasza icecave (#374) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

És azt hogyan kell, mert a freemyapps oldalán már minden létező helyre rákoppintottam?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#376) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Ha már itt tartunk, venni szerettem volna egy appot. Be voltam a magyar accounttal jelentkezve, azért leellenőrizte az adataimat. A security code-ot pedig nem fogadja el. Ez nem a pin kód? Már minden létező kódomat beírtam. Van rá mód, hogy elküldjék emailben vagy egyáltalán honnan tudom megszerezni? A saját kódomat, vicces.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#377) DanielK válasza Mela Kehes (#376) üzenetére


DanielK
addikt

Nem a pin. CVC-nek hívják.
A kártya hátoldalán van és 3számjegyből áll. Az aláírás mellett.

(#378) Mela Kehes válasza DanielK (#377) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Köszi, pont azt a számot nem próbáltam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#379) DanielK


DanielK
addikt

Ha valaki egy könnyen átlátható és egyszerű, de a gyárinál többet tudó naptár programot keres, akkor ezt nézze meg. :B

vadászcsiga: tudom-tudom... Ott a Week Calendar, de az nekem olyan, mint a 2do. Túl összetett és bonyolult. Ez a naptár letisztultabb, olyan mint a Due. Egyszerű, mégis nagyszerű! :K

[ Szerkesztve ]

(#380) Mela Kehes válasza DanielK (#379) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

A freemyapps profilt hogyan tudom telepíteni? Egyszer még iPhone-on kitöröltem a sütiket és akkor valahogy sikerült, de meg nem mondom hogyan.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#381) mondomén válasza Mela Kehes (#380) üzenetére


mondomén
őstag

Szedj le egy sponsor appot. Akkor fel fogja ajanlani.

(#382) Mela Kehes válasza mondomén (#381) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Már egyet leszedtem, rémlik, mintha bejött volna az ablak de szerintem elb.sztam. Mindjárt lekapok egy 40 kreditest.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#383) DanielK válasza DanielK (#379) üzenetére


DanielK
addikt

És van Goal View benne. Ez azoknak jó, akik egész évre ütemeznek nagyobb projekteket és látni szeretnék azt. (pl. esetleg icecave?)
Én nem használom, csak az álló heti nézet miatt kellett. Sokkal átláthatóbb számomra. :B

Mela Kehes: ebben nem tudok segíteni. Én nem regisztráltam a freemyappsra.

(#384) icecave válasza DanielK (#383) üzenetére


icecave
nagyúr

Részemről nem venném hasznát, az ütemezéssel nem nekem kell foglalkoznom projekt szinten, csak arra figyelni,hogy az előre megbeszélt x munkanapos melót le is toljam annyi alatt. Kicsit elszomorodtam, mert 2 dolog miatt nagyon lehúzták a játékot, egyik a lassabb gpen hosszú screenváltási idő, a másik pedig a játék rövidsége (nem az, de a nagyobb stúdiókéhoz képest 20% eltérés van). Ezeken lehet javítani persze, de akkor is idegesít,ha egyik sem az én hibám, hisz összességében, hiába végeztem jól a munkám, ha így nézzük.

Azt hiszem, meg is veszem a Handy Safe Pro-t, azonban nem értem, hogy vannak tök jó programok, retek csúnya ikonnal, csoda,hogy egy amúgy igényes programnál erre nem figyelnek... volt már,hogy egy alapból teljesen igényeimnek megfelelő programot töröltem csupán azért, mert nem bírtam nézni az igénytelen ikonját nap, mint nap.

(#385) DanielK válasza icecave (#384) üzenetére


DanielK
addikt

Aha, értem. Attól még nagyon jó a heti nézete! :DDD

A Handy Safe Pro ikonja nem szép? Nem tudom, iOS-en nem próbáltam. Az összes platformon ez az ikonja (android, symbian stb.) gondolom emiatt maradt itt is ilyen.

Mela Kehes: az AVPlayerhez jött frissítés. Állítólag orvosolták a resume funkciót. :K

[ Szerkesztve ]

(#386) Mela Kehes válasza mondomén (#381) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Leszedtem és nem ajánlotta fel. :((( Remélem a 120 kreditem nem fog elveszni.

DanielK: Megnézem.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#387) icecave válasza Mela Kehes (#386) üzenetére


icecave
nagyúr

Nekem meg már pár napja semmilyen sponsor app nem jött, nézem sokszor, csak a 6 óra alatt nem, amíg éjjel alszom...

DanielK: Due-ból 2 dolog hiányzik nekem, egy naptár nézet (hogy lássam, mennyire van egy adott hónap "telepöttyözve", valamint egy napi-összes-minden más nézet, nem csak így ömlesztve, mint most. Ha ezek meglennének, tökéletes lenne. Persze, nyilván írni kellene a fejlesztőnek,hogy hajrá, azért 4 euro-ért programozzon is szépen, elvégre a konkurens appok között már harmad-negyed ennyi pénzért lehet mazsolázgatni.

[ Szerkesztve ]

(#388) mondomén válasza Mela Kehes (#386) üzenetére


mondomén
őstag

Most toroltem en is a sutiket. Ilyenkor ha felmegyek a freemyappsre, akkor 0 kreditt ir a sarokban es az osszes sponsor app elerheto amit mar egyszer leszedtem. Ha megprobalom leszedni mondjuk a badoot (amiert mar megkaptam a kreditet), akkor feldobja, higy osszam meg a device id met. Neked enm igy ment?

@icecave
Nem csak neked, mostanaban nem jott.
Ha mar itt vagy. Nem hianyzik nagyon a jailbreak?:) Gondolkodom egy tiszta rendszeren, de meg sosem hasznaltam jb nelkul apple eszkozt.:)

[ Szerkesztve ]

(#389) DanielK válasza icecave (#387) üzenetére


DanielK
addikt

Írj neki. Nagyon korrekten fog válaszolni, de van egy kis sejtésem, hogy mit fog válaszolni. :B (A gyári ezeket tudja, így minek egy ugyanolyat programozni... :DDD )
Ebben igaza van. Erre jó nekem az Agenda. Ott látom a pöttyöket. Az agendaból át tudom küldeni a Due-ba, ha akarok valamit. Szóval nekem ez a kettő teljesen megfelel.
Bár nem értelek, ez egy emlékeztető app, nem to do app. Szóval felvieszel egy emlékeztetőt és szól, ha esedékes. Minek nézegetni? :P

(#390) icecave válasza mondomén (#388) üzenetére


icecave
nagyúr

Meglepő, de nem. Mondjuk, MM XL tarifával nem kell figyelnem semmire (hány percet beszéltem, mennyit neteztem, mennyi sms-t küldtem), mert ha beledöglöttem, sem merítettem ki teljesen, amit fizetek. Így ugye máris nem olyan fontos a Call-sms-data counter.
Azt hittem, SBSettings mennyire fog hiányozni, ahhoz képest, amióta nincs jb, kb. kétszer kellett airplane, és egyszer wifi ki-bekapcs, ami ugye ott gyorsabb, de itt is egyből ott annak ezek a settingsben.
A lockscreen sem olyan gázos, ok,hogy nem maradnak ott a figyelmeztetések, mint lockinfoval, de a due jó snooze kiosztásának köszönhetően nem felejtek el semmit.
Ami meg azt illeti, utóbbi időben már túlzásba vittem a JB-t, annyi tweak-et feltettem/megvettem, hogy bár minden testre szabható volt, sima i4-et be is lassította, amit akkor vettem leginkább észre, amikor restore után nem JB-ztem (kb. így "b*szki, ez a telefon ilyen gyors?"). Nem beszélve arról, hogy az akkuidő is nőtt elég jelentősen nálam (persze, ez függ attól, mit hogy teszel fel, pl. lockscreenen egy local weather egyből necces, minden gombnyomáskor megkeresi hol vagy, az alapból szívja ugye).

DanielK: mondjuk azért, mert kiírja, hogy az adott napra 5 teendőm van, akkor lássam a napi nézetben,hogy igen, ez az az 5, és ne kelljen figyelnem, mikor érek az 5.hez, és vizslatni,hogy jaa, ehhez már holnap, vagy bármi más van írva.

[ Szerkesztve ]

(#391) DanielK válasza icecave (#390) üzenetére


DanielK
addikt

Állítsd be a badge-t Today+Overdue-ra. És tádám, ott fog virítani, hogy mennyi teendőd van mára. Jelzést meg úgyis megkapod. :P
Ez már szőrszálhasogatás... ;]
Szerintem elég jól jelzi egyébként: a mai teendőkhöz csak idő van írva, a többihez meg oda van írva, hogy holnap. Így hosszabb is a szövegrész, a mainál meg nagyobb betűtípussal van az időpont.

(#392) mondomén: a gyári 4 számjegyes kód miért nem jó? És akkor az egész telefon le van védve.
Szerintem ilyet nem fogsz találni.

[ Szerkesztve ]

(#392) mondomén válasza icecave (#390) üzenetére


mondomén
őstag

Nem tudom, nagyon filozom rajta, hogy kiprobalom anelkul. Bar nincs sok tweak felrakva, de azok nagyon hasznosak es mindig hasznalom oket. Viszont egyre jobban idegesit, hogy a notif center megall a kijelzo kozepen es gondolkodik.:) Plussz lapozasnal is kozvetlen egy program bezarasa utan, megall ket oldal kozott es topreng, hogy mi legyen.:) Meg nekem az installous is fontos, nem vagyok hajlando appert fizetni, csak ha kiprobaltam elotte, lite verzio meg ritkan van...

Mas:
Nem tud valaki olyan appot amivel lehet egy masikat jelszoval levedeni? (Appstore bol kene)

(#393) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Én véglegesen lezártam a naptár - to do témát a week calendar-ral és a gyári emlékeztetővel. Mindkettő szinkronizál iCloud-dal, a week calendar a gépemen az iCal-lel, szóval nekem ez így jó :)

(#394) icecave válasza DanielK (#391) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, így is van beállítva. Csak tudod attól,hogy ott a badge, és belépek a programba, még ugyanúgy figyelnem kell a scrollozásnál a listában, mi az mi még mára, mi az, ami már nem mára vonatkozik (mivel szoktam nézegetni, mert ha van kis időm, egyed dolgokat megcsinálok előbb, mint hogy szólna, aztán "kipiáplom".

mondomén: barrel fentvan? Az szokott segíteni a lag-on. Nem mondom,hogy nem hiányzik 1-2 tweak, de simán elvagyok JB nélkül. :)

(#395) DanielK válasza icecave (#394) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor ott a 2do. Bár nekem az sok volt és bonyolult... :B Ott aztán mindent beállíthatsz, még azt is hogy mai, holnapi vagy mind. :K
Vagy amit vadászcsiga belinkelt, ott van naptár nézet is. És még akciós is.

(#396) Mela Kehes válasza mondomén (#388) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Töröltem most a sütiket, hátha most jó lesz.

Szerk: Nem lett. Viszont. iPhone-on látom az app letöltési kódját. Azt iPad-en hová kell beírnom, hogy le tudjam tölteni?

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#397) mondomén válasza icecave (#394) üzenetére


mondomén
őstag

Nincs fent. Tudom, hogy segit rajta, de ez nem olyan lag. Neha jon elo csak. (Winterboard miatt volt az a furcsa rocoges lapozasnal, de az allando volt, azt orvosolta a barrel.)

(#398) icecave válasza DanielK (#395) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt már leírtam, hogy a 2do miért nem pálya nekem. Megfelel így is a due, de az nem azt jelenti, hogy nincsenek további igényeim, inkább azt, hogy bár így elvagyok, pár dolgot még el tudnék viselni. Meg értelem szerűen a fejlesztőnek is az az érdeke, hogy tovább fejlessze, ne nyomja le az user torkán,hogy "ilyen, oszt' kész, használd".

Szeretem én az Apple-t, de azért ne vgye már át a Jobs féle 1-2 extrém viselkedésformát a nép... gondolok itt arra, hogy pl. nem tetszett, mikor Jobs az antenna gate dologra közölte,hogy "fogd másképp". Jobban jött volna ki,ha egyből elismeri a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#399) Mela Kehes válasza Mela Kehes (#396) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Na valahogy megoldódott. Az appstore-ban simán le tudom tölteni, mert már install van ott. Még jó, hogy megnéztem.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#400) DanielK válasza icecave (#398) üzenetére


DanielK
addikt

Ebben egyetértek veled. Próbálj írni a fejlesztőnek, hátha veszi a lapot.
Azt nem értem, hogy pont ezek az appok (gyári naptár és emlékeztető) miért nem tudják a badget. :U Ráadásul a naptárnál az Értesítések közötti beállításban van egy olyan, hogy jelvény-alkalmazásikon. De ezt nem vágom, hogy minek, ha nem jelzi. Pedig iPaden is beállítottam, de semmi. (iPaden nagyon jók naptár nézetek, pl az éves. Ott nem is cserélem le, de a telefonon levő nagyon gyér.)
Vagy van valakinek ötlete, hogy mi az a jelvény-alkalmazásikon a naptárnál? :F

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.