Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Mela Kehes válasza Totheground (#700) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nincs vele semmi. Most azon gondolkodom, hogy a kettő közül melyiket használjam. iPhone-on a gyári emlékeztető átláthatatlan, iPad-en viszont tökéletes. Elért a bőség zavara. Nyugovóra is térek.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#702) szabopali


szabopali
aktív tag

iPhoto fent!

szabopali

(#703) vadászcsiga válasza szabopali (#702) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Le is kaptam gyorsan köszi :R

iPhoto: le a kalappal gyönyörű alakalmazást sikerült összehoznia az Apple-nek.
Még össze várom a pontokat iMovie-ra aztán én is jótékonykodom. :)

[ Szerkesztve ]

(#704) gzbotii válasza vadászcsiga (#703) üzenetére


gzbotii
veterán

Na, valaki el tudna magyarazni, mierrt is olyan jo az iPhoto :F

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#705) fazr válasza gzbotii (#704) üzenetére


fazr
senior tag

Nekem legjobban a Journal tetszik benne. Nagyon szép galériát lehet benne létrehozni, amit iCloudon meg lehet osztani, vagy saját weboldalra is fel lehet tölteni.

Persze a képszerkesztés része is elég jól sikerült, de arra eddig is volt több app, igaz nem ilyen szép. Egyetlen hátránya, hogy néhány funkció lassú iPhone 4-en, de komolyabb szerkesztést amúgy sem iPhone-on kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#706) vadászcsiga válasza gzbotii (#704) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Itt egy cikk róla: iPhoto: iPad-re és iPhone-ra

(#707) bongeszo válasza fazr (#705) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Ha használod akkor remélem tudsz segíteni!
Miért van az, hogy megosztom a fotóimat az ipaddal az egyik könyvtáramból, de ha legközelebb meg akarok osztani másik fotókat egy másik könyvtárból akkor az előzőek eltűnnek az ipadról?
Lehet ez ellen tenni valamit?

(#708) DanielK válasza Lalee (#693) üzenetére


DanielK
addikt

Keress rá így a store-on. Van egy pár...

(#709) fazr válasza bongeszo (#707) üzenetére


fazr
senior tag

Ez nem teljesen értem. Leírnád pontosan, hogy honnan és hogyan osztod meg a fotóidat?

(#710) Lalee válasza DanielK (#708) üzenetére


Lalee
aktív tag

Már próbáltam legalább 4 féle megoldást, de a csoportokat nem lehet választani sehol.

(#711) ittakary válasza Mela Kehes (#697) üzenetére


ittakary
nagyúr

Köszönöm :R

(#712) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#706) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Meg is jött a kedvem hozzá. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#713) bongeszo válasza fazr (#709) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Itunesban bal oldalon kiválasztom az ipadot, fönt pedig a fotók fület. Utána pipa a fényképek szinkronizálása innen-re majd kiválasztom a könyvtárat és ráteszi a kiválasztott fotókat. Ha legközelebb másik könyvtárat választok akkor az előzőt törli az ipadról... szeretném ha azok is rajta maradnának! :)

(#714) DanielK válasza bongeszo (#713) üzenetére


DanielK
addikt

Ez ilyen, normális. Csinálj egy könyvtárat, amibe belerakod azokat a képeket, amiket át akarsz másolni ipadre. És hagyd ott őket permanensen. És ezt a könyvtárat jelöld ki szinkronizálásra. Persze a képeket ezen belül teheted mappába, beszélőnévvel is. Ipaden is "mappákban" lesznek.

(#715) szabopali válasza DanielK (#714) üzenetére


szabopali
aktív tag

Lemaradtam és/vagy zokni vagyok, netán korán van! "beszélőnévvel" ez mi is?

szabopali

(#716) icecave válasza szabopali (#715) üzenetére


icecave
nagyúr

Vaszleg' arra gondolsz,hogy a könyvtár neve maga "beszél", vagyis egy-egy album neve lehet. Ha pl. "vérpistike megmozdulásai" a könyvtár címe, az iPad album címe is ez lesz, és így tovább.

(#717) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Így van, én például diafilmekkel pakoltam tele. Szépen látszanak a mesék külön-külön.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#718) bongeszo válasza DanielK (#714) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Köszi, értem, csak szeretném szerkeszteni az ipadre másolt képeket és törölni ami nem kell tovább. A szerkesztetteket pedig meghagyni rajta. Így azonban mindig visszatölti szinkronizáláskor az összes képet vagy törli mindet.
kellene valami megoldás...

(#719) mondomén


mondomén
őstag

80cent az infinity blade.

(#720) eszgé100 válasza mondomén (#719) üzenetére


eszgé100
őstag

Freemayappsen meg 260 credit. Meg szerencse, hogy egy hete megvettem £2-ért

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#721) eszgé100 válasza mondomén (#719) üzenetére


eszgé100
őstag

Dupla, de így könnyebb hsz-t gyűjteni :)

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#722) mondomén válasza eszgé100 (#720) üzenetére


mondomén
őstag

Hopp, azt észre sem vettem. Így még jobban megéri, kösz.:)

(#723) Mela Kehes válasza eszgé100 (#720) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Gyűlölöm ezt. A múltkor négy napra rá hogy megvettem a Pocket Expense-t borsos áron, lement 80 centre. És még mindig. :W

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#724) adamssss


adamssss
veterán

Na le is kaptam az IB-t. Kíváncsi vagyok hogy milyen...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#725) Mela Kehes válasza adamssss (#724) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én is szemezek vele. Várom a tapasztalataidat.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#726) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek itt tapasztalata iPadre kötött USB audio interface-szel vagy MIDI-s eszközzel kapcsolatosan (GarageBand alkalmazással)?
Elsősorban az érdekelne, hogy a camera connection kiten keresztül az USB csatlakozóval ellátott audio/MIDI eszközöket mennyire támogatja az iPad2 (pl. Edirol UM-1, Edirol UA-1X, stb)?

(#727) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Ingyenes a "Video Camera" app ma.

(#728) adamssss válasza Mela Kehes (#725) üzenetére


adamssss
veterán

Nekem leesett az állam. Nem egy nagy iQ fighter játék, de tényleg gyönyörű, és élvezetesek a csaták. Egyszerű, de nagyszerű. 230Ft-ot simán megér. Többet nem adnék érte.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#729) Solar_Wind válasza adamssss (#728) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Jó játék, egy idő után unalmas.

(#730) vadászcsiga válasza Solar_Wind (#727) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Már 3 napja az.
Épp ma próbálgattam, kár hogy keveset videózok mert nagyon is használható cucc. Érdemes a helpre nyomni és véginézni a tutor videót.
Talán nyáron lesz rá lehetőség bár én inkább az állóképekben hiszek, videót nemigen szoktam csinálni

Jó játék, egy idő után unalmas
Nem úgy az IB2 4S-sen. Sokkal élvezetesebb mint az első rész és gyönyörű a grafika.

[ Szerkesztve ]

(#731) jimhun


jimhun
senior tag

Udv

Nem tud valaki egy jo alkalmazast, amin be lehet jelolni terkepen hogy merre utaztam a vilagban es ez alapjan statisztikakat keszit(pl hany orszagban, varosban jartam, egy orszagon belul hany varosban hany km-re voltak egymastol,...stb ilyesmi). Tudom van a Foursquare, de a statisztikaja nagyon gazos, meg az inkabb ilyen kozossegi cucc.

Koszi

(#732) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Délután kaptam a bankomtól egy SMS-t: "Vásárlás: 1.180 HUF. Idő. 2012.04.02.16.18 Hely: LUXEMBOURG APPLE"

Nem vásároltam semmit, nem töltöttem le semmit, az iPadet sem használta más.

Valakivel esetleg történt már hasonló? Mit lehet tenni? A beállításoknál a kártyaszámot átírtam, nehogy újabb összeget leemeljen. Tegnap a Video Camera app ingyenes volt, azt letöltöttem, szóta semmit. WTF?

Alkalmazással kapcsolatos kérdés:
A Nimbuzz miért nem telepíthető iPAD2-re, IOS 5.1-re nem megfelelő???

(#733) FefeeX válasza alba-regia (#732) üzenetére


FefeeX
veterán

Nem lehet, hogy csütörtök-péntek környékén vásároltál? Esetleg az is előfordulhat, hogy egy hete... Amiért nem vontak...
Egyébként az email is kell érkezzen rövid időn belül, amiben benne van, mi a helyzet...

(#734) DanielK


DanielK
addikt

A Pocket Expense frissült, de sajnos még nem tették bele az általam javasoltakat. :DDD
1. iCloud mentés+sync (iPhone és iPad között)
2. 1-2 helyen nem a magyar valutának megfelelő a tizedesjegyek, muszáj még 2db 0 odaírni a végére. Pedig már nincs fillér. Ezt is jeleztem nekik és azt írták, hogy majd javítják. :B

(#735) Mela Kehes válasza DanielK (#734) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Igen, az iCloud-os sync nekem is hiányzik. Ezért nem tettem fel iPhone-ra, pedig a napokban lett volna szükségem rá.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#736) DanielK válasza Mela Kehes (#735) üzenetére


DanielK
addikt

Amúgy WiFi-vel tudod syncronizálni. ;) Csinálsz egy backupot, amit aztán a másik készüléken restore-olsz. :K Bár az iCloud egyszerűbb lenne. :B

Bocsi, elfelejtettem az előzőt szerkeszteni... :W

[ Szerkesztve ]

(#737) Mela Kehes válasza DanielK (#736) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Ez eszembe sem jutott.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#738) alba-regia válasza FefeeX (#733) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Szombaton vasaroltam a GarageBandet, de az kevesebbe kerult, illetve rogton le is vonta. Arrol az e-mail ma megerkezett. Utana fizetos appot nem vettem.

(#739) DanielK válasza alba-regia (#738) üzenetére


DanielK
addikt

Az csak zárolás volt. Most vonta le igazából.
Pedig mai árfolyamon pont annyi. ;)

[ Szerkesztve ]

(#740) vadászcsiga válasza alba-regia (#738) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem ez volt a kérdés de erről jut eszembe a bank is vonogat magának hiába ingyenes a kártyás vásárlás. A zarolas feloldásával nem annyi kerül vissza amennyinek kellett volna. Legalábbis az OTP.

(#741) DanielK válasza vadászcsiga (#740) üzenetére


DanielK
addikt

De. Legalábbis nekem múltkor kártyacserénél levont 575, de utána pont annyit tett vissza.
Zárolásnál annyit tesz vissza.
De később, mikor ténylegesen levonják, akkor változhat az ár, az árfolyam változás miatt. Az aznapit nézik. Ezért pl. 1-2 héten belül a pocket expense-ben vissza kell mennem, hogy pontosítsam a levonásokat.

(#742) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Múltkor írtam hogy letöltöttem a Meernotes appot a gyári notes kiváltására, ennek a fejlesztőnek van egy másik hasonló jegyzet progija ami most ingyenes: Pad & Quill

Eredetileg ezt akartam megvenni de milyen jó hogy nem így döntöttem mert bár a meernotes sem egyszerű de ez? Totál összevisszaság, próbáljátok ki.

[ Szerkesztve ]

(#743) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#742) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én kipróbáltam, nagyon jól néz ki, de tényleg bonyolult. Olyan, mintha több naplót is vezethetnék. Nem tudom mire lehetne használni. Fennhagyom egy ideig hátha rájövök, mert egész jól néz ki.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#744) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#743) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen a design csillagos ötös de a használhatóság...kettes alá :D
A Meernotes ilyen szempontból jobb bár ott is a kinézet volt a priorítás.

[ Szerkesztve ]

(#745) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#744) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Szinkronizálás után iPhone-on a két könyv neve helyett notebook szerepelt, nem az amit adtam. Holnapig meghagyom.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#746) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#745) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De hova szinkronizál mert az nem derült ki nekem eddig. iTunesba?

Aha iCloudba. Na ez jó hír, lehet marad.

[ Szerkesztve ]

(#747) jimhun


jimhun
senior tag

Sziasztok
Van nekem egy programom Pixlromatic, ami egy fotoszerkeszto program, eleg jo effekteket lehet hasznalni aztan meg ugye meg lehet osztani ha kesz. Namost ha ramegyek a megosztasokra akkor a szokasos(flickr facebook...) mellett van egy olyan hogy Itunes. Ez mi lehet? Ramentem, elmentette oda vagy feltoltotte nem tudom, de azt sem hogy hova. Valakinek van sejtese?

Itt van kep:

Ez meg miert ilyen nagy?

[ Szerkesztve ]

(#748) Mela Kehes válasza jimhun (#747) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Aztamekkorakép!!! :)
Szerintem azt majd akkor látod, ha rádugod gépre és az alkalmazások alatt rámész a program nevére. Ott ahol pl. Avplayerre másolsz fel fájlokat, csak most menteni tudsz. Szerintem.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#749) vadászcsiga válasza jimhun (#747) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Telefont számítógépre kötve itunest megnyitod, app fülön legorgetsz, raklikkelsz a progira jobboldalt ott fogod látni az elmentett kepedet. Lementheted gépre.

A Pixlromatic gyakorlatilag a telefonba mentette a képet amit iTunessel tudsz kinyerni.

[ Szerkesztve ]

(#750) jimhun


jimhun
senior tag

Koszonom a valaszokat. Megnezem ott.
A kep gondolom azert ilyen nagy mert lottem egy screenshotot aztan egybol feltoltottem Dropboxba kicsinyites nelkul.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.