Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) icecave válasza Mela Kehes (#300) üzenetére


icecave
nagyúr

valamint a smartsync is. :)

(#302) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Clear ócska másolata ráadásul ugyanazon a néven: Clear To-Do List. Plagium.

(#303) DanielK válasza icecave (#301) üzenetére


DanielK
addikt

Na milyen eddig a Due? :DDD

(#304) icecave válasza DanielK (#303) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, tényleg. Egész jó, a többihez képest ezzel vagyok a legjobban megelégedve.

Ami kicsit macera, az az,hogy ha custom ismétlést állítok be, csak egy csillagot mutat a körben, nem értem, miért nem lehet beleírni egy 14-est,ha 2 hetente emlékeztet valamire. Annyira nem para végülis a dolog, csak nekem így volna logikus.

(#305) vadászcsiga válasza DanielK (#303) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én meg a 2do-val vagyok egyre jobb barátságban nem forradalmian új de elmegy, az ikonja is tetszik szeretem ha erre is figyelnek egy appnál. A week calendarral viszont semmi nem alakult ki köztünk valószinű megy a levesbe.

[ Szerkesztve ]

(#306) adamssss


adamssss
veterán

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy az iBooks tényleg nagyon jó az egyetemi jegyzetek tárolásához, viszont nincs benne szövegkiemelő, ami nagyon fontos lenne számomra. Tudnátok valami olyan progit ajánlani, ami pdf-ben tud kiemelni, aztán tudja exportálni azt iBooks-ba.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#307) Totheground válasza adamssss (#306) üzenetére


Totheground
addikt

Én a goodreadert használom.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#308) adamssss válasza Totheground (#307) üzenetére


adamssss
veterán

Köszi.
Esetleg valami használható ingyenes van-e?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#309) DanielK válasza vadászcsiga (#305) üzenetére


DanielK
addikt

Én adtam ma a 2do-nak még egy esélyt. Hát nem tartottam meg. A Due sokkal átláthatóbb, meg tetszik, hogy ha valamit holnap kell megcsinálni, akkor nem azt írja, hogy tomorrow, hanem, hogy holnap. :B
A week calendar nálam bevált, főleg a Mini month nézettel. Többet tud, mint a gyári. Minden eseményt beírok ide, ami lesz, így tudom nyomonkövetni magam. Minden emlékeztetőt meg beírok a Dueba.

icecave: örülök neki! :DDD

(#310) Solar_Wind válasza DanielK (#309) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Na, én meg úgy tűnik, hogy maradok a week calendar + gyári emlékeztetőnél. Egyelőre :)

(#311) Mela Kehes válasza Solar_Wind (#310) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Ha már itt tartunk, akkor én a week calendar+2Do-t használom, de mindjárt kipróbálom a Due-t, ha már ennyire dícsérik.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#312) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Ja, hogy 4 euro :Y . Akkor még nem jött el az ideje.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#313) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Rally-s játékot tudok ajánlani?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#314) vadászcsiga válasza DanielK (#309) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ebből is látszik ahányan vagyunk annyiféle igény, ezért nincs 1 olyan todo app ami mindannyiunknak tetszik, én már le is álltam a kereséssel elég ennyi nem vagyok én olyan fontos ember főleg így hogy az ios5-től már előző nap jelzi az eseményt a notibáron amit naponta lenyitok többször is az árfolyam miatt. Vagy ez azelőtt is így volt mármint az egy nappal előtti jelzés?

(#315) eszgé100 válasza vadászcsiga (#314) üzenetére


eszgé100
őstag

pont azon gondolkoztam, hogy mi vagy mennyi olyan fontos dolog van a teendőitek között, hogy ennyit szarakodtok egy todo appért?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#316) vadászcsiga válasza eszgé100 (#315) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem már egy születésnap is fontos esemény, képes vagyok azt is elfelejteni. Nincs annál bosszantóbb mint idegeskedni azon hogy beírtam és nem vettem észre csak pár nap múlva.
Na meg így hogy határidőnaplónk van fontosabbnak tününk egymás előtt :D

(#317) DanielK válasza eszgé100 (#315) üzenetére


DanielK
addikt

Igazából sosem használtam igazi papír alapú határidőnaplót. Nem tudtam volna hova tenni. Jó férfi módjára telefon, pénztárca és kulcs szokott lenni nálam. :DDD Ezen felül nem szeretek semmit sem magamnál tartani (ja +2db papír zsepi) :DD
Viszont amíg nem volt okostelefonom, mindent cetlire írtam, hogy el ne felejtsem. Ha nem tettem volna, elfelejtettem volna. Szóval nálam minden fel van írva, pl. mikor kell bérletet venni, mikor mondjam le az angolt, stb. :))
Ahogy vadászcsigánál úgy nálam is pl születésnapok is a naptárban vannak. :D

[ Szerkesztve ]

(#318) vadászcsiga válasza DanielK (#317) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mondjuk ja azelőtt én is cetlikre írtam a dolgokat és a pénztárcámban tartottam. Jól el is felejtettem őket.
Ma már a bevásárolólistát is erről olvasom, feleségem saját telóján a Buy me a pie-ban összeírja én meg vagy mondom neki mi kell még vagy ha egyedül megyek innen gyüjtöm be a cuccokat. Nagyon bejött nekünk ez az app. :)

[ Szerkesztve ]

(#319) eszgé100 válasza DanielK (#317) üzenetére


eszgé100
őstag

Nálam is, de nekem megfelel a gyári is, az is tud előtte szólni, ezért nem értem, hogy miért kell még külön venni is

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#320) DanielK válasza eszgé100 (#319) üzenetére


DanielK
addikt

Macerás. Pl ha nem azonnal csinálod meg, akkor már el is felejtetted. Az ikon egyáltalán nem jelzi, hogy írtam bele valamit. Csöngésnél, ha el akarod tolni az időt, akkor macerás. A duet sokkal könnyebb használni. ;)

(#321) vadászcsiga válasza DanielK (#320) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nagyon bejött ez neked :)

(#322) DanielK válasza vadászcsiga (#321) üzenetére


DanielK
addikt

Egyszerű, ugyanakkor mindent tud, amire nekem kell. Ráadásul magyar a dátum, van dropbox sync és univerzális app. :K :C

(#323) vadászcsiga válasza DanielK (#322) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Dropboxba menti az emlékeztetőket?

(#324) icecave válasza vadászcsiga (#323) üzenetére


icecave
nagyúr

Oda, csinál egy könyvtárat magának, és syncel, be lehet állítani,hogy app indításakor, vagy zárásakor csinálja.

(#325) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Nekem már olyan is volt, hogy két dolgot akartam beírni a telefonba és mire az elsőt beírtam, a másodikat elfelejtettem.
Néztem is körbe, hogy nem lehetek ennyire hülye. Talán a hangjegyzet segít. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#326) eszgé100 válasza Mela Kehes (#325) üzenetére


eszgé100
őstag

Bazzz, ez azért már kemény.
Nekem szerencsére van olyan a memóriám, hogy ha valamit leírok, akkor azt már nem kell elolvasom újra, bár ha egyetemre tudtam volna menni ott már biztos kevés lett volna. Ma meg már csak a bevásárlólistán látom viszont ezt a képességem

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#327) Mela Kehes válasza eszgé100 (#326) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Úgy vagyok valószínűleg mint Al Bundy lánya. A főiskolán megtelt a memóriám és kiszorított bizonyos dolgokat. :D Még jó, hogy a cipőm be tudom kötni. :DDD

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#328) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#327) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezért van nekem tépőzáras csukám :D

(#329) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A 2do újra fizetős de 5.50 helyett 9 euró lett! Hülyék ezek. Én közben megszerettem ki is fogom javítani az értékelésemet.

(#330) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#328) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Ezt észben tartom. :D Inkább felírom. :DD

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#331) DanielK válasza vadászcsiga (#329) üzenetére


DanielK
addikt

Nekem még mindig bonyolult.... Legalább ha lenne benne naptár, mint az ipad verzióban.

(#332) vadászcsiga válasza DanielK (#331) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Van benne csak el kell fordítani a telót ott lesz jobb felül egy naptár ikon.

(#333) Totheground válasza vadászcsiga (#329) üzenetére


Totheground
addikt

Ha jól rémlik eddig is ennyi volt, csak szinte folyamatosan kedvezményes.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#334) vadászcsiga válasza Totheground (#333) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Appshopper szerint rosszul rémlik. 1x volt eddig 8€ de altalaban 5.50. Mindegy

(#335) Totheground válasza vadászcsiga (#334) üzenetére


Totheground
addikt

Ja, az összeg rosszul rémlett. A story valami olyasmi volt, hogy az icloud syncet először in-app purchase-ként adták hozzá, de aztán ezzel valami gond volt, így "beépítették" az app árába és alapból járt, ami miatt kitört a lázadás, hogy aki eddig nem vette meg IAP-el, az megkapja "ingyen". Ezután egyből rádobtak egy kedvezményt, és visszament az eredeti árára. Vagy valami hasonló. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#336) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#332) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Mikor tanulom már meg végre, hogy fordítsam el? :W Ezt mindig elfelejtem.
Egyébként most értékelem nagyon, hogy megvettem 0.79-ért. Pedig kicsit gondolkoztam rajta.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#337) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Ha iPad-en felmegyek a freemyapps-ra ott külön gyűjtögetek,vagy a már eddig összegyűjtötthöz adódik a kredit?

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#338) icecave válasza Mela Kehes (#337) üzenetére


icecave
nagyúr

Most néztem meg, nekem külön számít iPad és iPhone, szóval a device számít, nem az account. Viszont a vásárolt appot meg utána accounthoz köti, így adott esetben mindkettőre le lehet tölteni :D

(#339) Mela Kehes válasza icecave (#338) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

iPad-re az iPhonosok is letölthetők? Csak mert akkor ott célszerű gyűjtögetni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#340) icecave válasza Mela Kehes (#339) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, le. Én most iPhone-on töltögetem, amiket egyszer már iPaddal leszedtem, de most csak waiting fogad, nem telepíti.... kíváncsi leszek, mi a helyzet... :S

szerk: az update-ket sem, szóval valami más gond lesz.

A másik,hogy használ valaki jelszavak tárolására valamilyen appot? Régebben volt szó róla iPhone topikban, de nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#341) vadászcsiga válasza icecave (#340) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Keeper mondjuk. De sok van, speciel én nem szeretem ami van azt megjegyzem.

(#342) DanielK válasza icecave (#340) üzenetére


DanielK
addikt

Én használok, mindig is használtam. Évek óta telefonon használom ezeket. Bankkártya adatok, számlaszám, taj szám stb. Minden honlaphoz is ott van.

Ja és a program: 1 password. Tudom, nem a legolcsóbb, de én ilyen programban nem adok lejjebb. Az univerzálisat vettem meg, így ipaden is minden fent van. Tudja a dropbox syncet, de wifin keresztül tud mentést csinálni a gépre is. Ráadásul ha megvenném az asztali klienst, akkor ott is látnám őket, de egyelőre csak az ios van meg.

Pocket expense nagyon jó lett. Minőségi, valószínűleg megyek vissza rá. Még szerencse, hogy az utolsó adatbázis mentésemet nem kukáztam, így "csak" a márciust kell újra begépelni. A fejlesztőknek írtam és válaszoltak is. (Az iCloud mentés és a Ft-nál a tizedes jegyek törlése miatt - mindkettő meglesz valamikor. :C )

(#343) Solar_Wind válasza DanielK (#342) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

"Pocket expense nagyon jó lett."

Miben jobb ez, mint pl. a Moneybook?

(#344) DanielK válasza Solar_Wind (#343) üzenetére


DanielK
addikt

Univerzális, így ipaden is láthod nagyban a költéseidet. Moneybookot próbáltam, de az ehez képest semmit sem tud.

Pocket Expense: többféle accountot állíthatsz be (számlákat pl: folyószámla, hitelszámla, webszámla, lekötés stb. - ezek között "utalgathatsz" is), kezeli a számlákat (sárga csekkek és azok határidejét is rögzítheted, jelez, ha lejár és be kell fizetni). Van budget, de nem csak egy, hanem kategóriánként állíthatsz be. Vannak fő kategóriák és mindegyikhez csinálhatsz alkategóriát is. Nagyjából ennyi. :K :C

(#345) Mela Kehes válasza DanielK (#344) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Na most keltetted fel az érdeklődésemet. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#346) Solar_Wind válasza DanielK (#344) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

És mi a különbség a fizetős és a Lite verzió között?

(#347) vadászcsiga válasza DanielK (#342) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Granulálok még dropboxba is feltolod a jelszavaidat?

A pocket expense-t megnezem de szerintem hagyom nekem abszolút jó a Money iQ a sárga csekkek nem érdekelnek majd be lesznek fizetve nem aggódom még emiatt is. Ők sem sietnek amikor vissza kell utalni. Egyébként mi volt a Money iQ-val a bajod hogy nem univerzális?

(#348) mondomén


mondomén
őstag

Jott opera frissites. Elvileg javitottak a jelszavas problemat.

[ Szerkesztve ]

(#349) DanielK válasza Solar_Wind (#346) üzenetére


DanielK
addikt

passz, nem tudom. :B

(#347) vadászcsiga: Abból amit ő feltölt biztos, hogy nem olvasol ki semmit. :P Csak a program tudja kezelni azt a fájlt, mással nem tudod megnyitni és akkor is egy 256bites védelemmel ellátott jelszóról van szó.
Ha feltörik, akkor megérdemlik, hogy bejussanak az emailjeim közé. Mondjuk ahonnan sok mindent nem látnak, mert általában törlök mindent.

[ Szerkesztve ]

(#350) icecave válasza DanielK (#342) üzenetére


icecave
nagyúr

Hátaz kemény, 12 euro? Akkor maradok a jól bevált "max párszor próbálkozok, de meglesz az" figuránál, ahol épp elfelejtem a jelszót. Szintén nem azért, mert nincs rá pénz, hanem mert felesleges dolgokra nem költünk. Helyesbítek, számomra, felesleges. Egy max. 1,59 EUR értékű app nekem oké lenne erre, ennyit vagyok hajlandó fizetni ezen igényem kielégítése érdekében, úgyhogy nézek inkább valami másikat. :R

szerk.: ilyenkor, amikor valamit drágállok, mindig valamit beszólok az asszonynak, ő meg csak röhög... pl. láttunk a hétvégén babakocsit 90k-ért... mondom asszonynak, "lehet, ez azért ennyi, mert tologatás közben megcsinálja neked a következő gyereket is..." :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.