Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) itsrob


itsrob
csendes tag

Régen pc-re volt a Sven (fekete bárányos játék) nem tudom ki ismeri nagyosokat játszottam vele és nézem minap az appstore-t és mit látok hogy fenn van ,nagyon megörültem :D :D

(#152) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Offline angol-magyar szótárat tudnátok ajánlani? :R

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#153) icecave válasza Ocarina (#152) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt vettem meg és használom nagy megelégedéssel iPadon.

Idézet a leírásból: "Használatához nem szükséges internet kapcsolat (kivéve a Google/Bing Translete funkciót).

(#154) icecave


icecave
nagyúr

Valakinek esetleg megvan a Jourist nyelvtréning? Mennyire "alapos? Van középfokúm, elég jól is beszélem az angolt, szóval az érdekel, hogy tud-e újat mutatni a program, vagy nagyon kezdőknek készült. A leírásból nem tudom eldönteni, mert a nulla nyelvismerettől a "nagyon jó" szintig megy, de hogy ez mit takar, azt nem tudom.

(#155) bongeszo


bongeszo
aktív tag

A GTA-k jóárasítva vannak az appstore-on! (0.79€)
ha jól értem 20-ig...

[ Szerkesztve ]

(#156) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

(#157) szabopali


szabopali
aktív tag

Sziasztok! szeretnék megkérni valakit aki használja a T-mobil által ajánlott "NAVIGON select" szoftvert, hogy véleményezze, mik a tapasztalatok? mennyi adatforgalmat bonyolít?, átlagos használat mellett, etc. Segítséget előre is köszönöm.

szabopali

(#158) vadászcsiga válasza szabopali (#157) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tökéletes de ingyen teljesen korrekt. Adatforgalmat csak akkor generál amikor inditasnal ellenőrzi a fuggosegedet utána ki is kapcsolhatod a mobilnetet. Néha összevissza tervez főleg nagyvárosokban.

(#159) szabopali válasza vadászcsiga (#158) üzenetére


szabopali
aktív tag

Köszi Vadász! Nagyából erre számítottam!

szabopali

(#160) szabopali


szabopali
aktív tag

olyan appot keresek ami jegyzetek stb. titkosítására használtok és már bevált, ingyenes előnyben :)

szabopali

(#161) asuspc96


asuspc96
senior tag

Szerbusztok!

Hogyan lehet fejleszteni iPhone-ra alkalmazásokat ?
Milyen program nyelvekkel kompatibilis a kicsike ? :DDD

asuspc96

(#162) DanielK válasza asuspc96 (#161) üzenetére


DanielK
addikt

xcode

(#164) luw2win válasza vadászcsiga (#156) üzenetére


luw2win
őstag

"The 25 billionth app download, Where’s My Water? Free, was downloaded by Chunli Fu of Qingdao, China."

Nem is gondoltam volna,.. :D

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#165) DanielK


DanielK
addikt

Lesz egy nagyon ígéretes to do app iphone-ra.
http://www.any.do/
Itt lehet lecsekkolni, egyelőre csak androidra van. Párom SGS-én teszteltem és nagyon bejövős! :K

(#166) vadászcsiga válasza DanielK (#165) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi, fel is iratkoztam. :)

(#167) vadászcsiga válasza DanielK (#165) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azért ez hallatlan hogy nem iPhone-ra csinálta meg előbb :N

(#168) DanielK válasza vadászcsiga (#167) üzenetére


DanielK
addikt

Én is ezt néztem. Fent voltam az android marketen, akkor láttam meg. Gyors letölttem és teszteltem. Nagyon jó. Hasonlít egy picit a clearre, de tud jelezni és időpontot is megadhatsz.
Aztán nézem, letöltöm iPhone-ra. Erre ott nincs, de szerencsére jön. :B

(#169) vadászcsiga válasza DanielK (#168) üzenetére


vadászcsiga
félisten

To do appokból mondjuk Dunát lehet rekeszteni, én most ujra felfedeztem magamnak a DOOO-t egyszer már letöltöttem ingyen és szerintem jobb mint a Clear például ami csak a hype-nak köszönheti sikerét. Azt hiszem le is cserelem az eddig használt Today to do-t.

(#170) DanielK válasza vadászcsiga (#169) üzenetére


DanielK
addikt

Az Any.do-nál az lesz a legjobb, hogy jön böngészőre is, így gép előtt is tudod szerkeszteni a listádat. :K

(#171) icecave válasza vadászcsiga (#169) üzenetére


icecave
nagyúr

Van notif. benne? Clear-en még valóban fejleszteni kell, mert így aztán szép-jó-letisztult, csak szart sem ér... ha tennének bele notif.-et, meg tól-ig jelzéseket, stb, még használható is lenne.

(#172) vadászcsiga válasza icecave (#171) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen van, meg van mindenféle jól kivitelezett nyalánkság is benne: jobbra húzom ez látszik, balra húzom az...stb. Van videó a linken.

(#173) icecave válasza vadászcsiga (#172) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, köszönöm, közben rákerestem a youtube-on is. Lehet megveszem, csak még el kell gondolkodnom,hogy szükségem van-e rá, vagy elég a sima naptárba írogatnom, ahogy eddig.

(#174) vadászcsiga válasza icecave (#173) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szerintem elég a naptár, csak azért töltöttem le mert ingyen volt de valójában én is a naptárt használom. Az ilyeneket csak akkor szoktam elővenni amikor este kitalálok valamit hogy reggel ne felejtsem el mert a telóra úgy is ránézek a badge meg odavonzza a szememet.

[ Szerkesztve ]

(#175) gzbotii


gzbotii
veterán

Valaki tudna AppShoper-en kivul, valami mas akciofigyelo alkalmazast ajanlani?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#176) vadászcsiga válasza gzbotii (#175) üzenetére


vadászcsiga
félisten

App Daily Store például, de az Appshopper a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#177) szabopali válasza gzbotii (#175) üzenetére


szabopali
aktív tag

AppMinner pédául de az AppShopper a legjobb : )

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#178) gzbotii


gzbotii
veterán

Koszonom :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#179) gzbotii válasza bandigno (#113) üzenetére


gzbotii
veterán

Ajanlani tudom a Real Soccer 2012 , habar a nevek "erdekesek" azert eleg jo jatek, nekem kezelhetosegre jobban bejott mind a PES12 :K
Es a grafikaja sem rossz..raadasul ingyenes

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#180) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Bongeszgettem az AppStore-t, a utilities ingyenes fülén találtam egy jópofa kis százalékszámítót: Percent.ly.
Néha kell szamolnom százalékot és egy pillanatra azert meg szoktam akadni hogy mi mennyinek a mije???

(#181) arkades válasza vadászcsiga (#180) üzenetére


arkades
aktív tag

Nem rossz alkalmazás, csak nekem összeakadt egy másikkal, mert iszonyúan szívta az akksit. Sajnos csak a törlése segített :(

Каждый дрочит как он хочет.

(#182) vadászcsiga válasza arkades (#181) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi akadt össze mivel és mi szívta az akksit a percent.ly? Nemá

(#183) FefeeX válasza gzbotii (#175) üzenetére


FefeeX
veterán

Appzapp, és bizonyos dolgokban szerintem ez jobb, mint az Appshopper, független attól, hogy fordítva is igaz, így mindkettőt használom.
Mindkettő jobb iPad-en mint iPhone-on...

(#184) arkades válasza vadászcsiga (#182) üzenetére


arkades
aktív tag

Pedig gondolom a percent.ly szívhatta az akksit, mert miután töröltem, abba maradt a gyors akku merülés. Sajnos már jártam így, pl. a calloo nevű alkalmazással.

Каждый дрочит как он хочет.

(#185) vadászcsiga válasza DanielK (#170) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elkaptam egy droidos ismerősömet, letöltettem vele ezt az Any.Do-t de sajnos ez is csak egy szokásos jó kinéző teendő lista megosztással, értesítővel stb. Ilyen már van egy csomó nekem is, egyik szebben néz ki mint a másik de nem ez az amit én keresek.

(#186) DanielK válasza vadászcsiga (#185) üzenetére


DanielK
addikt

Akkor mondhatnál pár hasonlót! :K

(#187) vadászcsiga válasza DanielK (#186) üzenetére


vadászcsiga
félisten

(#188) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Most nekem lenne kérdésem. :)
Szóval iPad/iPhonra kéne olyan alkalmazás ami az egyetemi segédanyagokat tudja rendszerezni. Tulajdonképpen arra használnám, hogy letöltök egy PDF-et mondjuk marketingből. Ekkor csinálok egy "marketing" mappát és oda mentem le, hogy majd offline is eltudjam olvasni.
Mit ajánlotok aminek egyszerű a használata?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#189) DanielK válasza adamssss (#188) üzenetére


DanielK
addikt

iBooks? :U

(#190) gzbotii válasza DanielK (#189) üzenetére


gzbotii
veterán

Es valakinek otlet arra, hogy az iBooks miert hal ba folyton? Irja, h telepitsem ujra, de ezt mar 3x eljatszodtam

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#191) DanielK válasza gzbotii (#190) üzenetére


DanielK
addikt

jb van? Akkor szokott hibás lenni. Cydiában van rá fix.

(#192) DanielK válasza vadászcsiga (#187) üzenetére


DanielK
addikt

Erről mi a véleményed? Azt mondtad, hogy megvan, ha jól emlékszem. :B Elég jónak tűnik. Nem tudom, hogy érdemes-e megvenni. Illetve badget tud?
A 3do is egészen tetszetős! Jó, hogy csak egy oldal van. Bár nekem még mindig az any.do tetszik eddig a legjobban. Remélem lesz badge ott is.
A gyárira is tehetnének, de akár a naptárra is. Pl. naptár ikon badge-dzsel. Mutatná, hogy aznap mennyi teendő van. Így lehetne az emlékeztetőknél is. :U

(#193) Solar_Wind válasza DanielK (#192) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

A Week Calendar-ban van badge, és be lehet állítani, hogy a badge mit mutasson. Pl. aznapi teendők száma, vagy a mai napon megmaradt teendők száma, az aktuális hétnek a száma, stb.

(#194) DanielK válasza Solar_Wind (#193) üzenetére


DanielK
addikt

És iCloud naptárral is szinkronizálható? Már nem pötyögnék mindent át, ha megveszem emiatt... :B

(#195) Solar_Wind válasza DanielK (#194) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Elvileg igen. Legalábbis a leírásban ez van. Épp most nézegettem az icloud.com-on, nálam nem jelennek meg a naptárbejegyzések most. De! A week calendar-ban lévő bejegyzéseim a gyári iPhone kalendárban megjelennek! Szóval fura, elvileg onnan szinkel az iCloud.

De úgy nézem, hogy ez vmi week calendar beállítás, mert "hide all iCloud" volt eddig beállítva, most átállítottam "show all iCloud"-ra. Meglátjuk:)

[ Szerkesztve ]

(#196) adamssss válasza DanielK (#189) üzenetére


adamssss
veterán

Mondasz valamit. Köszi :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#197) DanielK válasza Solar_Wind (#195) üzenetére


DanielK
addikt

Ez a funkciója nagyon tetszik!
"Rolling Events

A rolling event will automatically move to the next day, until it has been marked as completed. Perfect for items you really need to finish.

You can even couple it with an AutoColor/Icon rule to mark not completed events with their own color or icon.
(Add event > Repeat > Rolling)

Known as floating events by Palm users."

Icecave ezt neked is ajánlom! :K

(#198) icecave válasza DanielK (#197) üzenetére


icecave
nagyúr

Most a week calendar-ról beszélünk? :D

(#199) Solar_Wind válasza icecave (#198) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Yes :)

[ Szerkesztve ]

(#200) DanielK válasza icecave (#198) üzenetére


DanielK
addikt

Nem sorolom fel, de itt elolvashatod :P , hogy mit tud. Nekem nagyon tetszik, és ez a rolling event fogott meg a legjobban. Betettem a gyári mellé (az mutatja, hogy hányadika van), ez meg badge-n, hogy mennyi teendő van aznapra. A gyári emlékeztetőket így kukázom. :K
Ja és az iCloudot tudod szinkronizálni vele. :C :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.