Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) vadászcsiga válasza icecave (#250) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ma volt időm kicsit, összefoglaltam mi fontos számomra egy feladatkezelőben és tulajdonképpen a 2do-ban, meg a week calendarban meg a többiben is meg van minden egyedül a magyar nyelv ami hiányzik és ez zavar a legjobban. Egy csomó appnál fel van sorolva több keleteurópai nyelv is, a magyar mindenhol hiányzik. Nagyon kevés az a progi az appstore-ban amelyik tudja.
Úgyhogy DanielK-t hajrá!

icecave
Ja ja mint a coca meg a pepsi :D

[ Szerkesztve ]

(#252) DanielK válasza vadászcsiga (#251) üzenetére


DanielK
addikt

Ezért tetszik a Due. Ott legalább a dátum magyarul van és nem azt kell olvasnom, hogy today, tomorrow, hanem azt, hogy ma és holnap vagy kedd és szerda stb.

icecave: ha válaszolnak a fordítási levelemre, akkor írok nekik arról, hogy jó lenne ott is "custom" beállítás. :B

(#253) icecave válasza DanielK (#252) üzenetére


icecave
nagyúr

Simám, hisz érdekük a dolog...

A végén még tényleg kommyval kellene csinálnunk egy magyar appot, de ennyi meló mellett nemtudom, mikor lesz rá idő, gondolom, ő is elég elfoglalt, és gyk. neki is mint nekem csak a fórum a kikapcsolódás.

(#254) vadászcsiga válasza DanielK (#252) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hogyan kell dragndroppolni week calendarban nem jövök rá sehogy.

Na megvan csak heti meg napi nézetben lehet.

[ Szerkesztve ]

(#255) DanielK válasza DanielK (#252) üzenetére


DanielK
addikt

Írtam nekik most a custom snooze-ról. Nem vártam meg a választ! :B
vadaszcsiga, icecave: ha írnak, hogy fordítsak és esetleg megakadok valahol, akkor lehet majd kérdezgetlek titeket! :DDD :R

(#256) icecave válasza vadászcsiga (#254) üzenetére


icecave
nagyúr

Basszus, mondom ráskubizok már a gyári reminders-re, ugyan milyen... erre van benne heti-kérheti-havi ismétlés, completed, today és listanézet, meg syncel egyből iClouddal, outlookal, és így iPaddal is. Most tesztelem, lehet nekem ő is tökéletesen meg fog felelni, pár nap alatt ki fog derülni. :C

(#257) vadászcsiga válasza icecave (#256) üzenetére


vadászcsiga
félisten

DanialK több napi aknamunkáját teszed ezzel tönkre :DDD

DanielK
Szerintem én a guglifordítót használnám, nem vagyok túl jó angolból.

[ Szerkesztve ]

(#258) DanielK válasza icecave (#256) üzenetére


DanielK
addikt

Eddig azt használtam, de nem vált be. Nehézkes beleírni az új dolgokat. Beviszed, és utána még kettőt kell kattintani, hogy a dátumot is megadd.
Amikor jelez, akkor ugyanúgy eltűnik, mint a naptár, csak a notificationbe megy be és onnan látod, hogy van még teendőd. Ömlesztve mutatja a dolgokat, a Due legalább időrendbe teszi, hogy első a legkorábbi és így tovább. Nincs badge, így nem tudom, hogy mennyi teendőm van még aznap, mindig csekkolni kell a programot, esetleg a noti centert. A Due a mai és elmulasztottakat kiteszi badgenek (de be lehet állítani, hogy az összeset vagy csak az elmulasztottakat mutassa így).
Persze nem kampányolni akarok mellette, csak rávílágítani, hogy tudása igen nagy, annak ellenére, hogy ez nem látszik. A fejlesztő meg válaszol az emailekre. :U

A Due custom snooze beállítása, mint kiderült az Apple faszsága. Itt lehet olvasni, hogy miért csak 1perrc vagy 1óra a snooze.
icecave így már nem érdemes olyat keresni, amelyik custom snooze-t tud, mert az csak "átverés". :U
Ugyanolyan Apple hülyeség, mint az hogy nem lehet dinamikus ikon kint, így a week calendar sem mutathatja a dátumot. :U

vadászcsiga: nem feltétlenül csak a fordításra gondoltam, hanem pl melyik a legmagyarosabb kifejezés, ami egy ilyen programba illik stb. ;)

Ja és írt a fejlesztő, hogy majd ír, amikor újabb nyelvet akar bele pakolni. Egyelőre meg kell elégedni a magyar dátummal, bár nekem már az is nagyon jó! :C

[ Szerkesztve ]

(#259) vadászcsiga válasza icecave (#256) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És a badge már nem is fontos? Tegnap az volt a gondod ha nem látod a kis piros számot elfelejted a teendőt.

(#260) icecave válasza vadászcsiga (#259) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem mondtam, hogy ez lesz a tökéletes, csak azt,hogy pár nap alatt kiderül. :D Még nem "töltöttem fel", így nem is tűnt fel, hogy nincs badge.

Egyébként valószínűleg úgyis az lesz,hogy megveszem a Due-t, elvégre ha nem jön be, még mindig van kit hibáztatni/dícsérni adott esetben (DanielK), ha nem lesz jó,hogy mit kampányol itten. :D

[ Szerkesztve ]

(#261) DanielK válasza icecave (#260) üzenetére


DanielK
addikt

Hehe :DDD

(#262) vadászcsiga válasza icecave (#260) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is meg fogom csak nem ennyiért. Pont 1 éve volt akció 3 euróra, annyira nem létszükséglet. Iphone előtt is megoldottam valahogy.

(#263) Solar_Wind válasza icecave (#256) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Na pont ezt kérdeztem. Elsőre nekem is jónak tűnt a gyári. Mert ugye mindig az a bajunk, hogy vagy túl egyszerű, vagy túl bonyolult. Nekem a kettő közöttinek tűnt a gyári. Most fogom én is tesztelni.

(#264) icecave válasza DanielK (#258) üzenetére


icecave
nagyúr

Elolvastam én, és értem is az érvelését, de akkor itt a 3do-nál miért lehet 15 perc is? Kipróbáltam, és riaszt 15 perc eltolásokkal, pontosan. Nem kell full custom,csak legyen még 1-2 idő pl. 15 perc, félóra, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#265) DanielK válasza icecave (#264) üzenetére


DanielK
addikt

Néhány kép a programról:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Hátha így jobban megy a döntés. :DDD

Azért nincs több, mert akkor kevesebbet tudnál beállítani. Ahogy írja, 64-et használhat fel egy app. Ha minden 10 percben csöng, akkor igazából ebből a 64-ból használ el 6-ot. Így csökkentve a riasztas számot.

(#266) icecave válasza DanielK (#265) üzenetére


icecave
nagyúr

Köszönöm.

Én ezt értem, de valljuk be, egy napi teendőt max 2szer tolnál el kb. utána úgyis megcsinálnád. Pl. egy online számlabefizetést. Na, mindegy. Az órás eltolás teljesen rendben van végülis, de egy 10 perces (nekem) jó lett volna. Mittudom én, még befejeznék egy részt a modellen, utána érnék rá utalni (hogy az előző példánál maradjunk), viszont ha meg nem szól 10p múlva, akkor mire befejezem a modell egy részét, el is felejtem :D

[ Szerkesztve ]

(#267) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na jól van srácok ez már szőrszálhasogatás :D

(#268) DanielK válasza icecave (#266) üzenetére


DanielK
addikt

Ha nem fejezed be, akkor meg eltolod manuálisan a figyelmeztetést! :K A 4. képen láthatod is. Erre van 3 gyors kapcsoló.
Van 6 gomb, az első a szundit jelzi (Zzz), a második az ismétlést, a harmadik a figyelmeztetést. És itt jön a lényeg, a 4.-kel 10 perccel eltolhatod, de ha még egyszer megnyomod, akkor meg már +10perc azaz összesen 20-szal toltad el, és így tovább. Az 5.-kel 1 órával és a 6.-kal egy nappal tolod el az emlékeztetőt! ;)

(#269) icecave válasza DanielK (#268) üzenetére


icecave
nagyúr

Meggyőztél, megveszem, de csak azért, mert jó kedvem van :D

(#270) DanielK válasza icecave (#269) üzenetére


DanielK
addikt

:DDD

(#271) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Zombie Highway ingyenes ma.

Btw, eddig tetszik a gyári Emlékeztető :)

[ Szerkesztve ]

(#272) eszgé100


eszgé100
őstag

mr.Geez:

Én nem kaptam érte pontokat regisztráció után sem, viszont cserébe kaptam egy csomó spamet, szóval csak óvatosan vele

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#273) baro130


baro130
tag

Sziasztok! Azt hogy tudom elérni a SmartSync nevű programmal, hogy a kontaktom képe ne kis kockában a fejlécen, hanem teljes képen jelenjen meg a hívásképernyőn? Hiába állítom be a beállításoknál, hogy „Fit to call screen", mindig összetömöríti és kis képet (Thumbnail) csinál belőle. :F

[ Szerkesztve ]

(#274) icecave


icecave
nagyúr

Új szponzor app: Badoo, 80 kredit. Felrakom, mielőtt eltűnik.

(#275) eszgé100 válasza icecave (#274) üzenetére


eszgé100
őstag

Vigyázz vele, mert könnyen beszopódsz, aztán magyarázkodhatsz a barátnődnek miért keresel a facebookon 18 és 30 közötti lányokat. Én ráadásul a pontokat sem kaptam meg érte

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#276) icecave válasza eszgé100 (#275) üzenetére


icecave
nagyúr

Inkább menyasszony, de ő semmit nem ért félre, nem lepődik már meg semmin, mindig megmutatok neki minden ilyesmit, amivel szenvedek :D A másik meg, mivel "én képeztem ki beszólás ügyileg", ilyenkor csak ennyit mond: Mit erőlködsz, nem kellesz te senkinek! :D

Na, a lényeg, hogy ilyen appoknál én nem szoktam regelni, csak megnézem a terms and conditions-t,stb, és azalatt letelik a 30 mp. Én sem kaptam meg egyébként érte. Ha újratelepítem, akkor sem. Párnál már csinálta, nem is értem, mi van ilyenkor.

(#277) vadászcsiga válasza eszgé100 (#275) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezért van nekem egy fake fb regem.

(#278) eszgé100 válasza vadászcsiga (#277) üzenetére


eszgé100
őstag

Jajj, de ravasz :DDD

icecave: beregeltem egy fake emailt, megadtam a helymeghatározást és így megkaptam a pontokat. Viszont az iMob 2-re nem bírok rájönni, először ott is behazudtam valami fake felhasználónevet és akárhányszor újratelepítem egyből azzal jelentkezik be, persze a pontokat nem kaptam meg. Annak az adatait mivel lehetne törölni, hogy újratelepítéskor tök üresen fogadjon?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#279) icecave válasza DanielK (#270) üzenetére


icecave
nagyúr

Megvettem, még ismerkedem vele, de az első kérdésem hirtelen az,hogy ha van egy pl. heti rendszerességű értesítőm, hogy tudom "kipiálni", hogy elvégeztem, és átkerüljön abba a pozícióba, hogy következő héten ugyanekkor jelezzen?

Mert kipróbáltam, most jelzett, kivettem a snooze-t, és még mindig a mai teendők között mutatja, nem került át a köv. héten újra jelző időpontra.

(#280) icecave válasza icecave (#279) üzenetére


icecave
nagyúr

Lejárt az idő, de megtaláltam, a körbenyílra kell bökni, és a köv. riasztáshoz ugrik. Príma. :)

(#281) Totheground


Totheground
addikt

Hogy a 2Do mitől bonyolult, azt nem értem, elég leszűkíteni a mutatott opciókat, és nincs több sallang. De kinek a pap... :DDD
Egyébként nekem még nagyon tetszik a Today To-do, nézzétek meg. Egyszerű, ötletes és baromi intuitív.

Viszont ez a settings akármi, amit a freemyapps akar rálőni a telefonra, pontosan mit csinál?

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#282) icecave válasza Totheground (#281) üzenetére


icecave
nagyúr

Onnan tudja számontartani, hogy mit töltöttél le, mennyi a pontod, stb...

(#283) Totheground válasza icecave (#282) üzenetére


Totheground
addikt

Arra rájöttem, de mit állít be vagy mit csinál? Mert ilyennel még nem találkoztam, főleg, hogy az iOS is feldobott egy ablakot, hogy módosulni fognak a beállítások.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#284) mondomén válasza Totheground (#283) üzenetére


mondomén
őstag

Azt hiszem a device ID-d kell nekik és ezt ilyen formában kell engedélyezni. Aztán lehet nagy hülyeséget mondtam most.:)

(#285) vadászcsiga válasza Totheground (#281) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Today To-do-t már több mint fél éve hasznalom (tavaly nyáron ingyenes volt) szeretem csak meguntam. Nem nagyon frissítik ha mégis akkor csak bug fixes amúgy minden benne van ami egy todo-ba kell.

Minden frissítésben benne van hogy Spielhaus a fejlesztő dolgozik valami óriási újításon de csak nem jön.

(#286) Totheground válasza vadászcsiga (#285) üzenetére


Totheground
addikt

Én is akkor szedtem le, amikor ingyenes volt. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#287) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Örülök, hogy az a topic így meglódult. Február környékén nézegettem, de nem nagyon frissült, mondom ennek ennyi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#288) Solar_Wind


Solar_Wind
senior tag

Nekem szerintem elég lesz a gyári emlékeztető, úgy néz ki. Pont jó, nem bonyolult, nem túl buta.

(#289) Mela Kehes válasza Solar_Wind (#288) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én pedig lecseréltem a cleart a 2Do-ra.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#290) icecave


icecave
nagyúr

Basszus, 2 napja vettem meg a Splashtop Remote Desktop-ot iPhone-ra 1,59 EUR-ért, erre ma levitték 0,79 EUR-ra. (tragédia :D).

Sajnos, iPadra külön kell megvenni, de nekem megvan arra is, így iPadról tudok ránézni asztali gépre, onnan nézni videót (nem szaggat), stb. iPhone-ra csak azért kellett,hogy ha épp mondjuk szobabiciklizek, ránézek, írt-e a főnök skype-on,stb (egyszerűbb, mint bejelentkezgetni minden sz*rba telefonon, meg így a "nagygépen" marad meg minden beszélgetés, info.

[ Szerkesztve ]

(#291) Solar_Wind válasza Mela Kehes (#289) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Azt megértem :) A 2Do nekem a kezdektől fogva megvan, de nekem sajna nagyon körülményes volt használni, nem barátkoztunk össze :(

(#292) eszgé100 válasza Mela Kehes (#287) üzenetére


eszgé100
őstag

Bele kellene dobni a szakmai topik 1. hszébe, ezt is meg a off topik linkjét is, akkor biztos többen észrevennék, nekem is csak egy-két napja tűnt fel, valaki a szakmaiba dobta ennek a linkjét

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#293) Mela Kehes válasza Solar_Wind (#291) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én sem használom minden funkcióját. Nekem átláthatóbb, mint a clear. Nem rakok be emlékeztetőt, jelzést meg ilyeneket. Csak arra használom, hogy külön csoportba írom az emlékeztetőket. (munka, suli stb.)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#294) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

A Parking játékhoz valaki vett már bónusz pályákat? Érdekelne, hogy megéri-e?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#295) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

iPad 2-höz keresek olyan alkalmazást, amivel a gépet (W7 64bit) tudom vele vezérelni, főként magic trackpadként használnám, de olyan funkciók is jól jönnének, mint hangosítás/halkítás, görgetés, esetleg az ipad saját virtuális billentyűzetének használata is. Tehát szeretném kiváltani a billentyűzetet/egeret. Van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#296) DanielK válasza Chosen (#295) üzenetére


DanielK
addikt

Én sajnos csak iPhone-ra tudok (Logitech), de az meg fut iPaden is. Egy próbát megér. :B

icecave: mennyire fogsz megkövezni a Due miatt? :DDD Hogy szuperál?
Nálam a logmein vált be. Ingyen van, bár nekem csak arra kellett, hogy irányítsam a gépet, fut ipaden is és iphoneon is. :K Illetve, ha márfeltetted egy gépre, akkor neten keresztül is egy böngészőből (bárhonnan) tudod irányítani az adott gépet. Ez jó, mert anyámnál néha kell segítség és akkor jól jön távolról besegíteni neki. Telefonon nem szeretem mondani, hogy hova kattintgasson, ráadásul még XPje van, amit már kezdek elfelejteni (emlékezetből nem tudom, hogy mi hol van, de ha ott vagyok előtte, akkor azért megy) :B

[ Szerkesztve ]

(#297) Chosen válasza DanielK (#296) üzenetére


Chosen
addikt

Mi az app neve?

(#298) DanielK válasza Chosen (#297) üzenetére


DanielK
addikt

Touch Mouse, ha jól emlékszem.

(#299) Chosen válasza DanielK (#298) üzenetére


Chosen
addikt

Működik a progi, pont ilyet kerestem, köszi :) Ennél már csak az lenne jobb, ha iPad natív lenne.

(#300) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Ingyenes az Everything. Ez is ilyen todo féle program.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.