Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) vans? válasza Mela Kehes (#899) üzenetére


vans?
őstag

Akkor tegnap meg ingyenes volt, ma mar nem az. En is akkor szedtem le, amikor Csiga Ur beirta, ingyenbe'.

hábm bábm

(#902) Mela Kehes válasza vans? (#901) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Éjfélkor én már szundizok. :DDD Annyira nem nagy gond, mert a Pocket Expense-t használom, csak gondoltam lementem hátha egyszer kelleni fog.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#903) szabopali válasza vadászcsiga (#900) üzenetére


szabopali
aktív tag

Nekem is lejött freebe, igaz h a hsz után izibe. Ahogy tehetem mindig benézek ide az a legbiztosabb. MoneyQ nekem 1 kincs, a projekt munkáimhoz nélkülözhetetlen lesz. Apropó kreatív programozó kerestetik a "rezsi" (munkanév) app létrehozásához. Szponzorok "a spájzban vannak". Még az is lehet, h tényleg összejön.

szabopali

(#904) vadászcsiga válasza szabopali (#903) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Rezsi. Ez jó :)
Csak vicc vagy komoly?

(#905) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

A gyári lejátszó gyorsabban merít, mint mondjuk az AV Player?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#906) bobooo


bobooo
addikt

az miert van h a freemyappsen bent van a sponsored appok kozot pl. a gilt on the go, letoltom megy tobb mint fel percet es mire vissza megyek a fma-ra addigra nincs fent es nem kapom meg a kreditet ? :S

(#907) Mela Kehes válasza bobooo (#906) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Rejtély. Szokott ilyet csinálni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#908) adnoctum18 válasza Mela Kehes (#907) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Szerencsejáték sokszor.:)

Mai app: Modern Girl by Crowdstar

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#909) Mela Kehes válasza adnoctum18 (#908) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Majdnem beírtam, hogy nekem nincs és kipróbálom az új módszert, de megtaláltam a már letöltöttek között.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#910) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

A Draw Something-el napok óta nem tudok játszani. Rányomok a play-re, tölt és semmi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#911) szabopali válasza vadászcsiga (#904) üzenetére


szabopali
aktív tag

Bocsi teloról nyomom de azért összerakható!

Igen! Itt dumáltunk róla tuti emléxel. Víz, villany, gáz, közősköltségek etc. Felhasználói tv, net, telefonok,fizetés emlèkeztetők, appon keresztül fizetés online

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#912) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Appshopperes barangolásom során találtam egy nagyon jól összerakott ingyenes, de teljes értékű jegyzet appot a SomNote személyében. Van benne saját SomCloud szinkronizáció, beállítható hogy állandóan mentsen vagy csak wifin, vagy kizárólag kézzel.

A screenshot 3. képét nem értem, azon úgy látszik mintha lenne asztali nézete is a jegyzeteknek de nem találom sehol. A somcloud.com-on csak a logó van meg néhány koreai szöveg.

Próbáljátok ki nekem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#913) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Most már sokadjára teszek próbát az AVPlayerrel. Lehet, hogy nektek azért nem kavarodik össze hogy mit hol folytat, mert mindig visszamentek a kezdőlapra? Mindegy tesztelem újra.

Ha wifi közelébe keveredek, egyből tesztelem ezt az új note progit.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#914) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Most ingyenes a Super Reminder. A Where's My Head pedig Cut the rope féle játék. Szintén free.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#915) bobooo


bobooo
addikt

mai freemyapps sponsor app:
iphone:
Gilt On The Go - 80 kredit

ipad:
Stitcher Radio - 100 kredit

[ Szerkesztve ]

(#916) FefeeX válasza bobooo (#915) üzenetére


FefeeX
veterán

Jelentem letöltöttem a rádióst iPadre, de nem kaptam érte pontot... :( egyébként universal... :)

(#917) Mela Kehes válasza bobooo (#915) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nekem meg már mindkettő megvolt.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#918) vadászcsiga válasza bobooo (#915) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Érdekes hogy ki mikor kapja meg a sponosor appokat, a gilt on the go nekem már hetekkel ezelőtt megvolt.

(#919) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#918) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Lassan nem is érdemes beírni, hogy sponsor app jött, mert tök össze-vissza van már.

Most teszteltem a Car Manager programot. A Gas Cubby-t használtam eddig, de az csak iPhone-ra van, ez viszont univerzális. A tankoláson kívül minden egyéb szervizes munkát el lehet menteni. Műszaki lejárta, olajcsere, ezekre figyelmeztet. iCloud-ba lehet exportálni, majd onnan a másik eszközről importálni, email küldés is van. Ebben a kategóriában szerintem ez a legjobb. Az ingyenes verzióban mindent ki lehet próbálni. Annyi, hogy két járműt és öt tankolást rögzít, minden más működik.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#920) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#919) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Négy euróért az appstore-ban is marad.

(#921) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#920) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nekem a munkám miatt szükségem van rá. Inkább sajnálom a pages-numbers kettősre kiadott eurókat.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#922) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Geocashingelni ki mivel szokott? Van egy ilyen nevű app na de 8 euróért?

(#923) szabopali válasza Mela Kehes (#921) üzenetére


szabopali
aktív tag

Szóval ne vegyem meg? Freemyapps esetleg?

szabopali

(#924) vadászcsiga válasza szabopali (#923) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fma-ból meg nem mindegy? Ingyen van.

(#925) szabopali válasza vadászcsiga (#924) üzenetére


szabopali
aktív tag

Igen azért írtam de ha nagyon nem jó, akkor a crediteket is sajnálnám.

szabopali

(#926) Mela Kehes válasza szabopali (#923) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Azért nem szeretem, mert nem kezeli a dropbox-ot. Sokkal jobban bejön a QuickOffice Pro. Dropbox-ból nyitom meg a fájlokat és oda mentem el. A notebook-on így egyből szerkeszthetem és folytathatom a munkát. Mondjuk nem tud annyira bonyolult szerkesztéseket mint a Numbers. Végül is kinek mire kell.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#927) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Létezik olyan Cydia tweak, amivel megoldható,h ha a springboard utolsó oldalán továbblapozok, visszadob az 1. oldalra?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#928) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

A telefonnal készített videókat hol tároljátok? Felmásoltam a gépre és hogy ne legyen a filmtekercsben, beraktam a filmekhez. A gyári lejátszó viszont fektetve játsza le az álló videókat is, amik így lényegesen kisebbek. A fotók közé külön mappába nem lehet betenni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#929) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#927) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Úgy emlékszem a Springtomize tud ilyet meg még ezerféle animációt.

(#930) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#929) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Megvan a Springtomize, most végig is futtottam a beállításait,de ilyesmit nem találok, ami nekem kéne :(
Az animációknál meg csak egyéni időtartam,lassítás van, alkalmazásváltás és zárolás animálása van :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#931) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#930) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor passz. Nem ebben lehet különféle átmeneteket beállítani az oldalak lapozásakor? Úgy emlékeztem olyat is tudott amit szeretnél de ha nem akkor nem szóltam, Ittakary biztos tudja.

(#932) norbi2010 válasza Ragnar95 (#927) üzenetére


norbi2010
őstag

WrapAround

(#933) Ragnar95 válasza norbi2010 (#932) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszönöm, eltüntettem Springtomize-al a Spotlight keresőt és így tökéletes :R

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#934) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ingyenes az Equalizer Pro!!!

(#935) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na most akkor DanielK meg megvetted az Awesome Note-ot? Ha igen milyen, ha nem miért nem? :) Én is nézegetem kerulgetem, de a TaskFlow is ott van a listán csak nem tudom kell e nekem. A celomat elértem végül is a 2do meg a Week calendarral mert nem maradok le semmiről mar, csak most újabb projekt jott a képbe a note kérdés :D

[ Szerkesztve ]

(#936) Zoona


Zoona
aktív tag

buta kérdés lesz, előre is bocsánat érte, de ha letöltök egy olyan appot ami fizetős volt de most pl. ingyenes, ha később jön ki valami update neki, akkor ugyanugy ingyenese updatelhetem igaz?

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#937) bobooo válasza Zoona (#936) üzenetére


bobooo
addikt

igen

(#938) DanielK válasza vadászcsiga (#935) üzenetére


DanielK
addikt

Nem vettem meg. Úgy vagyok vele, mint te. :P A célomat a week calendarral és a dueval elértem. A pénzt meg máshova forgattam be. ;)
Jó lenne egy app, de ez van. 3-at kell használni,hogy mindent lefedjél.

(#939) DanielK


DanielK
addikt

AppShopper szerint ingyenes a tinyWallet. Univerzális pénzügyi nyomon követő program. Ha még valakinek nincs ilyenje, de pénzt nem akar érte kiadni.

Gondoltam kipróbálom, de már nem ingyenes. 0,79€ Bocs.

A Due-hoz viszont jött frissítés. :C

[ Szerkesztve ]

(#940) vadászcsiga válasza DanielK (#939) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem lejött mèg ingyenbe, aranyos kis app alap műveletekkel, kiadás bevétel ennyi. Ft-ot nem lehet beállítani csak €,$ stb, 0,79-et még éppen megér de nem egy moneyiq azt mondanom sem kell bár én ennél többre azt sem használom de neked ha jól tudom ez kevés lenne.
Annyi hátránya van hogy több lépésben lehet rögzíteni a kiadást szemben a moneiq-val ahol egyből a pluszra nyomva ütni lehet az összeget.

[ Szerkesztve ]

(#941) DanielK válasza vadászcsiga (#940) üzenetére


DanielK
addikt

Igen. :K Nekem ennél többre kell. Pl beállítom, hogy mikor melyik számla jár le (csoportos beszedéssel megy, de akkor is szeretem tudni ezeket). Meg Budget is kell, amiken belül tudok "utalgatni". Egyiknél nem használom el a keretet, akkor a másikra átruházom, és így a megadott keretben vagyok egy hónapon belül.
Ezeket a Pocket Expense tudja és az univerzális is. Már csak az iCloud syncet várom hozzá. :B

(#942) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

QuickOffice-ban egész mappát nem tudok másolni csak egyesével a fájlokat?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#943) Solar_Wind válasza DanielK (#941) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Nekem ilyeneket állítgatni, írogatni gyakorlatilag semmi időm.

Anno megvettem a MoneyBook-ot, egyszer beírtam a költségeket, de azóta sincs időm elővenni.

(#944) DanielK válasza Solar_Wind (#943) üzenetére


DanielK
addikt

Nekem jól jön. Anélkül meg tudom nézni, hogy hogy állok, hogy fel kell mennem az otp oldalára vagy megnyitnom a pénztárcámat (ha épp nincs kéznél).
Nekem hasznos. :K

(#945) bobooo


bobooo
addikt

a freemyappsen a sponsor illetve gift appokat mikor tervezik cserélni?:DD csak mert hát 4-5 napja már ezek vannak :(

[ Szerkesztve ]

(#946) Ragnar95 válasza bobooo (#945) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sponsor appok mostanság egyre ritkábban jönnek, általában csak hetente jön 1-1új, gift appokat meg nem cserélik, csak 2-3 hetente jön pár új...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#947) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#946) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Kezd kipukkadni a dolog.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#948) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#947) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Várható volt,hogy nem tart örökké, de jó volt addig, amíg még naponta jöttek sponsor appok :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#949) bobooo válasza Ragnar95 (#948) üzenetére


bobooo
addikt

Esetleg nincs még egy ilyen project ami most még a fénykorát éli és ilyesmi mint az fma?:))

(#950) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#948) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Kár, hogy a legelejéről lecsúsztam.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.