Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21851) #41133696 válasza headhunter (#21843) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sony KDL -32EX650 - Invitel Kolibri XXL (DVB-C) -SonyEditor PC - Youtube

Ma megcsináltam az újat a Sony-nál, az Intek STB-nél is végeztem korrekciót. Az LG-nél még nem, de az is meglesz a napokban, csak elég sokat nézek HBO GO-t :D

(#21844) AttyVin

"B@sszus! Hát, ezt ember meg nem találja, sikerült úgy eldugni nekik.
Pedig az első oldalon, egy legördülő menüben volna a helye az összes csatornalistának, hogy azonnal elérhetők legyenek, ha kellenek!"

Sajnos el van dugva, meg fent vannak az ezerévesek is. Ami viszont még nagyobb gond, hogy hiányoznak konkrét információk mint például CA modul/ STB cserére mikor, milyen körülmények között, mennyiért lehet cserélni?! Aztán az Invitel Pontok funkcionalitásának csorbulása, nekem még volt alkalmam ott cserélni az egyik ARC-1011YR-t CA modulra, de már lehet. Tiszta vizet kellene önteni a pohárba és leírni, hogy mennyibe kerül ha valaki "szereld magad" konstrukcióban kéri (egyáltalán lehet e) a CA modult futárszolgálattal kézbesíttetni vagy sem?!

FilmBox-nál helytelenül volt hónapokig kint, hogy tartalmazza a FilmBox Live szolgáltatást is holott nem. Már legalább ezt korrigálták.

"Amúgy nálunk "tematikus" volt mindig is (analógnál is) a saját beállítás (film, természettudomány, sport, zene, idegen-nyelvű, stb.). Így nagy öröm félévente keresgetni, mentegetni, szerkesztgetni a csatornákat."

Erre mondják, hogy az Analógnak, vagy DKTV-nél az STB-nek is megvan a maga előnye.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.