Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) Lauda válasza #41133696 (#22650) üzenetére


Lauda
félisten

Szuper, nalam is igy lesz akkor bekotve. Koszi! ;)

Itt lattam ezt a megoldast. Gondolom azert van igy megoldva, mert a tapegyseg haza foldelt, az meg hozza van csavarozva a szamitogephazhoz, igy az is foldelt lesz. ;)

(#22652) janaman01


janaman01
addikt

Nincs tv...facebookra rakták ki hogy a településen kiesés várható....nincs facebookom...köszönöm invitel..

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#22653) #41133696 válasza Lauda (#22651) üzenetére


#41133696
törölt tag

Onnan puskáztam anno én is mielőtt megvásároltam :)

A Cisco EPC3208 kábelmodem is a konnektor alatt helyezkedett el, most az utódja sem esik messze, fölé került :)

Előnye még, hogy nem vesz el a sávszélességből. Nálam a ZTE H368N-nél vonalanként a védelem 7 Mbps-ot vesz el, de mivel csak IPTV + VoIP kiszolgálására van, arra bőven elég a 40-45 Mbps :)

(#22654) Gubek-Einste válasza AngerFîsT (#22645) üzenetére

A Plus nem ajánlott, csak a D1!

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22655) #41133696 válasza #41133696 (#22639) üzenetére


#41133696
törölt tag

(#22656) bigdigit


bigdigit
addikt

Olvastam korábban valamikor az év közepén életbe lépett valami törvény az internet fejlődése érdekében minden szolgáltató használhatja más oszlopait..elemeit bármit.
Szóval felénk az a helyzet Szigetszentmiklóstól elkülönítve Csepellel karöltve van az utcánk..Felsőtag az utca egyik oldala(miklós) Királyerdő az utca másik oldala(csepel).Egyébként teljesen szokványos sima vidéki utcának is elmenne.Még a kezdő futárok is elcsodálkoznak rajta hogy lehet egy közös utca két oldalának más a neve.
A lényeg,hogy most terjeszkedett be csepeli oldalba a telekom max 120-as netjével míg a mi oldalunk az ósdi inviteles 15/1-es.
Könnyes szemmel nézem előttünk pont az oszlop és ott fityeg rajta a zsír új optikai kábel.
Szerintetek lehet valami módja telekom is bekössön erre az oldalra?Hova lehetne fordulni vagy eleve veszett fejsze nyele a közigazgatási határok miatt?
Plusz érdekesség a dologban,hogy csepelen és miklóson is van holmi net-tv kft aki még köt netet és ugyanarról az oszlopról adta is nekünk korábban és most is lehetne bár ők nekünk nem kellenek.

Még egy adalék,hogy kb 1-2 éve a mi oldalunkon is húztak egy optikát ami ránézésre leginkább a digire hasonlít de hogy kié lehet fogalmam sincs és nem is látok róla bekötést felénk.

[ Szerkesztve ]

(#22657) kabelmania27 válasza bigdigit (#22656) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Telekomos témával kapcsolatban IDE írj.

(#22658) Lauda válasza bigdigit (#22656) üzenetére


Lauda
félisten

Hova lehetne fordulni

A telekomhoz. Ha ok nem kotnek, meg is pukkadhatsz.

(#22659) kano


kano
nagyúr

Most kaptam egy tájékoztatást az NFH-tól. Egy halom jogszabály bemásolva, de talán ez a lényeg a felmondással kapcsolatosan:

"...Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos rendelkezéseket tartalmaz, az előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott időtartamú előfizetői szerződést. Nem mondhatja fel az előfizető a határozott időtartamú előfizetői szerződést ilyen esetben akkor, ha az előfizetői szerződést a határozott időtartamból eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti. Amennyiben a módosítás a kapott kedvezményeket érinti, és az előfizető felmondja a határozott időtartamú előfizetői szerződést, a szolgáltató az előfizetőtől nem követelheti a szerződés felmondását követő időszakra eső kedvezmény összegét. Ebben az esetben a szerződés felmondási ideje legfeljebb 8 nap lehet, a szolgáltató az igénybe vett kedvezményeket a felmondási idő lejártáig jogosult felszámítani. ..."

Kérdés az, hogy jelen esetben ha megemelkedik a havidíj, akkor a kapott kedvezményeket csökkenti az áremelés vagy nem. :U A szolgáltató szerint nyilván nem érinti, az én szemszögemből pedig nyilván drágább lett a havidíj. :)

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#22660) Sefter


Sefter
veterán

Sziasztok!

Inviteles vdsl-em van (net +iptv), van annak akadálya, hogy a szolgáltatói routert lecseréljem? (Mac adress szűrés vagy hasonló?)
Zte H168n routert adtak ők, gyenge a wifije és nem gigabites...Asus Dsl-Ac68u -t vennék helyette...

Psn ID: sefter_hun

(#22661) kisapa válasza kano (#22659) üzenetére


kisapa
senior tag

Nem vagyok jogász de szerintem azon múlik,hogy a szerződésedben hogyan adták meg a havidíjat. Ha nincs külön listázva,hogy abból mennyi a kedvezmény a hűségidő miatt( mint pl. a telekomnál) akkor simán felmondhatod.

(#22662) kano válasza kisapa (#22661) üzenetére


kano
nagyúr

Benne van tételesen:
"A határozott időre tekintettel nyújtott kedvezmény és mértéke:

Belépési egyszeri kedvezmények: 1505_Belépési_díj_100%_kedv(K) -15 000 Ft
Havidíj kedvezmény:
1505 Start Max 24hó kedvezmény -1 300 Ft
1511 Kedv 100% 1hó kedvezmény -4 990 Ft
1511 Színvilág M3 NET10 START TV-Családi KTV-D2 24 kedvezmény -10 220 Ft"

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#22663) kisapa válasza kano (#22662) üzenetére


kisapa
senior tag

Akkor ez sajnos bukta mert a kedvezmény nem változik csak a végösszeg. :((

(#22664) Lauda válasza Sefter (#22660) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Nyugodtan kicserelheted. En is ezt tervezgetem es irtam az invitelnek, majd fel is hivtak es mondtak, hogy semmi akadalya a dolognak. Annyi, hogy ahhoz nyilvanvaloan nem tudnak supportot adni.

(#22665) AngerFîsT válasza Gubek-Einste (#22654) üzenetére


AngerFîsT
tag

Köszi! most az Archer c5-é dobog a szívem , de a c7 is vonzó bár nem tudom milyen a tp-link 20k körül ( hardwer , stabilitás terén) :D és az Asus ac55u , D1 Jobesz szavai miatt ódzkodom tőle

[ Szerkesztve ]

I Say Anger you say FisT!

(#22666) Gubek-Einste válasza AngerFîsT (#22665) üzenetére

Én még előtte nem hallottam ilyenről.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22667) #41133696


#41133696
törölt tag

Ha az Invitel lekapcsolná az analógot, helyben a Berettyó TV mint városi csatorna meg is szünhetne akár, mert tudtommal a többi szolgáltatónál nincs, aztán maradna nekik csak a Youtube.

(#22668) Sefter válasza Lauda (#22664) üzenetére


Sefter
veterán

Köszi :R

Psn ID: sefter_hun

(#22669) #41133696 válasza #41133696 (#22599) üzenetére


#41133696
törölt tag

Plusz egy APC termék, korábban ebben a topicban rendszeresen hivatkoztam rá , és ma elkészült a videó is.

Az APC PH6VT3-GR elsősorban xDSL használók RJ-11 vonali védelmére való, óva a HGW-t és az arra csatlakozó eszközöket az esetleges elektromos tüskéktől.

APC PH6VT3-GR a ZTE ZXHN H368N HGW védelmére többek között - Youtube

:K

(#22670) Gubek-Einste válasza #41133696 (#22667) üzenetére

Vagy beteszik digitálisba és meg van oldva az elérés.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22671) Lauda válasza Sefter (#22668) üzenetére


Lauda
félisten

Szivesen! Amugy hogy hogy ilyen draga modemet neztel, mit tud ez ennyiert? Esetleg neked nem lenne jo a TP-LINK Archer VR600 vagy a TP-LINK TD-W9980 N600 ? Elso allitolag nagyon bika wifiben es az is majdnem csak a felebe kerul. ;)

(#22672) Sefter válasza Lauda (#22671) üzenetére


Sefter
veterán

Nem jó tapasztalatom van a tplink márkával, ellenben az asus bejött :)

Psn ID: sefter_hun

(#22673) #41133696 válasza meszi3 (#22580) üzenetére


#41133696
törölt tag

A belépő résznél, meg tudod nézni, hogy van e extra érpár behúzva a házba?

Nálam így néz ki, eleve bent volt, a szerelőnek csak rá kellett kötni.

[ Szerkesztve ]

(#22674) lócitrom


lócitrom
őstag

nagyszüleimhez bekötötték a netet. elméletileg 10/0,5-ös csomag, ami hát olyan, amilyen. mérések alapján hozza.

lementem hozzájuk. elkezdtem felmérni a terepet. az EU-s pályázatra készített térkép alapján itt minimum 30 Mbps-os vonal van, de ennek nyomát sem látom a térképen kívül. ez a feltöltés Skype-ra is kevés, de amit igazán nem értek az az, hogy ilyen vonal mellett miért erőltetik az IPTV-t? ráadásul ezt nagyon tukmálták, mert hogy 80 csatorna és akkor kedvezőbb blablabla...szóval eddig csak kábelen jött digitális tévé + telefon, de most már 3in1 csomag van, amit egy ilyen vonalba zsúfolnak bele nagyjából 6600 Ft-ért két évre. nem olvastam az ÁSZF-jüket még, de nekem ez így meredek vállalkozásnak tűnik.

adtak valami svájci STB-t, ez nem lényeg. úgy látom egyáltalán nem gagyi. adtak egy ZTE ZXHN H108L HGW-t. na most az nem világos, hogy HGW-ben látható érték az előfizetői csomag sávszélességét mutatja vagy a vonal maximális terhelhetőségét? mondjuk az is érdekelne, hogy ez a vonal mennyire számít zajosnak. tehát a mérések szerint 10 Mbps az megvan és a ping 30-40ms között szokott mozogni. na de ha az IPTV megy, akkor már kapásból 2-2,3 Mbps ugrik ebből a papírformából. jó lenne tudni, hogy most akkor végül is ez milyen vonal? mert a HGW ADSL2+ ír, de 10 Mbps-nál nagyobb csomagra nem engedtek előfizetni. ugyanakkor az IPTV értelmét így nem látom. hogy fogalmaz erről az ÁSZF? adnak külön sávszélességet IPTV-nek vagy azt a meghatározott csomagból falja fel az IPTV és örüljön ennek az előfizető?

aztán a másik érdekesség maga a HGW. használtan hozta a szerelő, ezzel még nem is lenne gond, de eleve vannak fenntartásaim a ZTE-vel szemben. és úgy néz ki ismét okkal. először próbáltam hozzáférni. mint utólag kiderült az illetékes szerelő letiltotta ezt, csak én erről nem tudtam meg eleve nem gondoltam volna. más szolgáltatóknál ez nem jellemző eddigi tapasztalataim szerint. gondolom még ők sem tudják, hogy mit és hogyan oldjanak meg fejletlen területeken és ezért csak ez a szutyok „fél-branded” ZTE jut ide. szóval muszáj volt reset-telni a vasat több okból is. furcsamód mamám telefonja tud ugyan csatlakozni, de semmilyen adatforgalmat nem tudott bonyolítani a telefon. nem a legokosabb telefon, de egy mezei oldalt nem tud behozni hiába csatlakozik wifi-n. aztán a másik furcsaság az volt, hogy míg elméletben a vonal stabilan ment (direkt ping-geltem a másikon közben), ha két laptop csatlakozott rá az egyik szintén nem tudott adatforgalmat bonyolítani olykor. ez teljesen véletlenszerű jelenség volt és néha újra kellett indítanom hozzá valamelyik gépet, mert nem igazán történt semmi sem addig. a HGW 2 méterre volt nem mellesleg, tehát elméletben akadály nem volt. mivel ugye lenulláztam, így mindent adatot be kellett írnom kézileg. ennek is nagyon örültem. külön öröm volt felfedezni, hogy hiába nyúlt bele az Invitel minimálisan a firmware-be, még az IPTV adatai sincsenek előrekonfigurálva benne teljesen és így a szerelő még engem akart lecseszni emiatt, holott tudtom szerint eleve korlátozniuk sem kellene az eszközhöz való hozzáférést. még a honlapjukon is ki van rakva mindegyikhez a hozzáférés módja. úgyhogy nem értem. még hogy a PPPoE adatokat kézileg kell beírni az rendben van, mert tényleg előfizetői adat, de a többit nem.

összegezve arra lennék kíváncsi ezek után a HGW-vel kapcsolatban, hogy:
- más is tapasztalt-e már ilyesmiket ezzel az eszközzel?
- lehet-e kérni ilyesmik után az eszköz (ingyenesen természetesen) cseréjét?
- ki fogják-e cserélni valami értelmesre attól eltekintve is, hogy csak egy ADSL vonalról van szó?

[ Szerkesztve ]

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#22675) taki01 válasza lócitrom (#22674) üzenetére


taki01
őstag

Az invitel egyik leggagyibb adsl modemje. Nem cserélik mert van iptv. Annyit tudsz csinálni hogy veszel egy routert és hgwben meg a router ip címét dmzbe teszed.

(#22676) frovery válasza lócitrom (#22674) üzenetére


frovery
senior tag

Ahogy előttem is megírták, ez a legratyibb hgw.
Rakd bridge módba, így sima modemként fog működni, majd vegyél egy normális routert, amit bekonfigolsz.

(#22677) #41133696 válasza lócitrom (#22674) üzenetére


#41133696
törölt tag

"tehát a mérések szerint 10 Mbps az megvan és a ping 30-40ms között szokott mozogni. na de ha az IPTV megy, akkor már kapásból 2-2,3 Mbps ugrik ebből a papírformából."

A másik lakásunkban ugyanez a helyzet, csak Telekom esetében, és 2 STB mellett, NetMánia S.

ZTE ZXV10 H201L HGW - Youtube

8 Mbps-ig ADSL-ről beszélünk afölött 20-24 Mbps -os elméleti Maximummal ADSL2/ADSL2+

Az igazság az, hogy még a gagyi szürke 360R-et is ott virít,hogy 24 Mbps, de én még ADSL2+ módban nem láttam annál minőségibb modemet sem ennyivel döngetni. A gyakorlatban az van, hogy 18-20 Mbps-tól VDSL/VDSL2 -őn szolgáltatnak.

Az a helyzet, hogy majd megérdeklődöm már én is, hogy a másik lakásnál nem e lehet váltani VDSL2-re, mert itt fejlesztett a Telekom is, ahonnan most írok pár hete még Invitel volt egymagában, most pedig UPC Fiber Power 240 havi 4410 Ft-ért. Illetve a tévé + telefon: VDSL2 2 érpár van behúzva és így teljesen meg vagyok elégedve a ZTE ZXHN H368N HGW-vel.

Korábban nálam:

Most:

A szüleimnek elég a 10 Mbps-is két IPTV mellett, mert csak Facebookoznak meg Skype-olnak. Nekem meg jól jön a dupla T-s előfizetés a kedvezményes készülék vásárlások miatt :)
A ZTE márkával kapcsolatban nem érdemes általánosítani, mindegyiknél lehetnek gyengébb meg erősebb modellek. Az Invitelnél pl nincs is olyan mint a H368N, ott a csúcspont ZTE-ből VDSL vonalon a H168N.

"használtan hozta a szerelő, ezzel még nem is lenne gond, de eleve vannak fenntartásaim a ZTE-vel szemben."

Sajnos ez ilyen dolog, én eddig egyszer kaptam használt cuccot, egy ADB SAT TV-s beltérit. Viszont az Inviteltől sikeresen megváltam, így valakinek ki fogják szállítani a használt Cisco EPC3208 kábelmodemet, és a két CA modult is, amiket leadtam, és amiket én anno újan kaptam.

(#22678) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok...mostanában ha esik az eső,mint most is az internet sebesség 60-ról, 5Mbit környékére csökken,tv nincs elosztó nincs a kábel az oszlopról egyenesen a modembe...

:B

(#22679) M@Db0Y válasza ScomComputer (#22678) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

A jelszintek jónak tűnnek . Ilyen jelszinttel tökéletesen kéne mennie ha esik ha fúj :D

(#22680) Lauda válasza ScomComputer (#22678) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

En bejelentenem a hibat. Lehet csak a fali eloszto azik be. Merjek ki hol a hiba.

(#22681) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Köszi... :R

(#22682) kabelmania27 válasza ScomComputer (#22678) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Értékek rendben vannak.
Modemújraindítás nem segít? Router nélkül is ezt csinálja?

(#22683) {mash} válasza ScomComputer (#22678) üzenetére


{mash}
csendes tag

Nekem pont ugyanezeket produkálja 2 napja ,kb. mióta folyamatosan esik. Egyszer 20 Mbit aztán csak 5 a 60-ból, ping viszont tökéletes. Érdemes ezt bejelenteni?

(#22684) Gubek-Einste válasza {mash} (#22683) üzenetére

Mindenképpen

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22685) ScomComputer válasza kabelmania27 (#22682) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszi szépen.....Igen....minden megvolt,és a router kihagyásával is ez van...
Eddig nem volt gond csak most az esős idő alatt tapasztaltam.... :R

(#22683) {mash}: én bejelentettem...lehet itt is beázik valami.... :K

[ Szerkesztve ]

(#22686) kabelmania27 válasza {mash} (#22683) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha modemújraindítás után router nélkül sem jobb a helyzet akkor érdemes.
Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax, ha nincs tévé előfizetésed akkor vedd ki az osztót.
scomcomputer: Nincsmit. Ha esténként és hétvégén lassul le akkor túlterhelt a környék.

[ Szerkesztve ]

(#22687) M@Db0Y


M@Db0Y
senior tag

Most nálam is volt egy érdekesség. Írtátok hogy az eső miatt rossz, ezért gyorsan én is mértem egyet. 40-50Mbit volt meg a 100-ból. Megpróbáltam router nélkül, újraindítás stb. minden megvolt.
Az érdekesség: Megváltoztattam a routerben a MAC címet ,hogy új IP címet kapjak és azzal tökéletes a sebességem! Visszaéllítottam a régi MAC címet a routerbe, visszakaptam a régi címem és azzal ismét csak 40-50Mbit .

Na erre mondjatok valamit ! Mivel nálatok is a jelszintek tökéletesnek tűnnek gyanítom,hogy központilag állítottak el valamit nagyon rossz irányba :D

(#22688) {mash} válasza kabelmania27 (#22686) üzenetére


{mash}
csendes tag

volt elosztó, kivettem és az 5-6 helyett most 25 körül van, de eddig stabil 60 volt éjjel- nappal, hétvégén is.

(#22689) kabelmania27 válasza {mash} (#22688) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Tratec osztóban galvanikus leválasztás van amit nem szeret a modem 10dB csillapítás sok a modemnek+lehet túlterhelt a környék vagy előfizettek páran 100-as csomagra és a nyolc ds freki már kevés vagy központi probléma van. Javultak a modemértékek.
M@Db0Y: Szvsz központi probléma vagy a nyolc ds freki közül négy túlterhel +a galvanikus leválasztást nem szereti a modem.

[ Szerkesztve ]

(#22690) Gubek-Einste válasza M@Db0Y (#22687) üzenetére

Akkor használd az új MAC címmel.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22691) {mash} válasza kabelmania27 (#22689) üzenetére


{mash}
csendes tag

Technetix van az elosztóra írva. Közben ismét lement 5Mbit-re, szóval a sebességem nem lett jobb. Társasházban lakom, tudtommal senkinek nincs a házban 30-as csomagnál nagyobb. Viszont a tetőn dolgoztak mostanában, lehet rosszul raktak vissza valamit és pont beázik az inviteles cucc. Tegyem vissza az elosztót, vagy maradjon így?

(#22692) kabelmania27 válasza M@Db0Y (#22687) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Lejárt a szerkesztési idő, ezért helyesbítem a mondatot:
Lehet több mint nyolc ds freki van arrafelé és ebből az aktuálisak túlterheltek voltak.
{mash}: Maradhat osztó nélkül, feleslegesen nem kell csillapítania a jelet, rendben vannak az értékek kiváló az SNR nem magas az adási, inkább központi probléma lesz vagy túlterhelt a környék.
invitel.hu oldalon nézd meg a címeden 60-as vagy 100-as a legnagyobb csomag.

[ Szerkesztve ]

(#22693) ScomComputer válasza M@Db0Y (#22687) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nekem se így se úgy nem lett jobb.... :(

(#22694) kabelmania27 válasza ScomComputer (#22693) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Valami központi gond lesz vagy a környéken valakik nagyon töltenek, nálam d2 területen is előfordult lassulás, van, hogy az oldalak lassan jönnek be youtube is lassú mégis megvan a sebesség, van hogy 6Mbit leesik 3-2-1majd 0,75re, eleinte segített a ds frekiváltás de van hogy nem.

[ Szerkesztve ]

(#22695) {mash} válasza kabelmania27 (#22692) üzenetére


{mash}
csendes tag

100-as a legnagyobb csomag. Viszont érdekesség, hogy speedtest-en pl. székesfehérvári szerveren 58 Mbit, nyíregyháza 12Mbit. 5x próbáltam mindannyiszor ugyanez az eredmény, gyanítom akkor nem itt a házban lesz a hiba :)

(#22696) kabelmania27 válasza {mash} (#22695) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ha a kábelekkel lenne probléma nem lenne négy us freki és az SNR sem lenne 40felett.

(#22697) {mash} válasza kabelmania27 (#22696) üzenetére


{mash}
csendes tag

Világos, köszönöm a segítséget!

(#22698) #41133696 válasza #41133696 (#19017) üzenetére


#41133696
törölt tag

Invitel - Saját naptár - Youtube

Ezek szerint akkor nem készült róla videó :D

(#22699) Lauda válasza #41133696 (#22698) üzenetére


Lauda
félisten

Kemeny cucc! ;] :P Aranyos a cica! :D

[ Szerkesztve ]

(#22700) #41133696 válasza Lauda (#22699) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi :K

Már az oldal nem elérhető: https://www.invitel.hu/ugyfelszolgalat/onnek-ajanljuk/ajandek-falinaptar

De Google tárolt változatból sikerült lementenem a képet:

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.