Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) #41133696 válasza kabelmania27 (#21946) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, ahol már eleve ott van, és ahová rajta kívül + a Telekomon kívül senki sem megy, Nyilván Debrecenben neki sem érdemes futni a történetnek. Viszont kellemes meglepetés volt számomra a legutóbb Hajdúszoboszlón, hogy fejlesztettek.

Ami még jó lenne, ha lenne nyílt téri WiFi, nem pont olyan mint Hajdúszoboszlón van, hogy sok ingyen manus ne foglalja a sávszélességet, hanem olyasmi mint a másik szolgáltatónál. Mivel az Invitelnél ED3-nál szerencsére nincs HGW, így kihelyezett HotSpot lehetne a megoldás, pl Berettyóújfalu olyan frekventált helyein, mint: Kórház, Szent István tér, Piac tér, Népliget utca, és takarékosság / hatékonyság szempontjából csak az Invitel előfizetők léphetnének fel az egyedi azonosítójukkal plusz a jelszavukkal. Hajdúszoboszlón sok a külföldi ez érthető, hogy előnyben van részesítve, de Berettyóújfaluban is van termálliget: http://www.termalfurdo.hu/furdo/bihar-termalliget-103
Nagyváradról sokan járnak át - bár már ott is épült valami hasonló, szóval lehet arról majd csappan a forgalom.
(#21918) GoodSpeed

Azt el is felejtettem mondani, hogy múltkor az Invitel Pontban, hogy jártam :D

Mint azt tudjátok, E-Kedvezményem van, mert számlát azt elektronikus formában kapok. Így hát egyszerűbb vinnem az első számlámat ami még csekkes volt használnom ügyintézéshez, mint kinyomtatni mindig egy újat. Mivel ez a számla 2015 áprilisi, így a kor meg is látszik rajta, hiszen sűrűn volt használva :)
Invitel Pontba nem tudom hányszor volt, de 4-nél többször szerintem. Ezt a számlát a fiókomban örzöm, de ha valami ügyet kell intézni, akkor ezt szoktam gyorsan elővenni telefonos ügyintézés esetén is. Ebből fakadóan kb 10 méterről lesüt róla, hogy régi. Szóval bemegyek az Invitel Pontba, átadom az STB-t és a hölgy kéri a számlát is a könyebb azonosíthatóság kedvéért. Eddig minden rendben, gondoltam az ügyfélazonosítóval babrál, de pár perc múltán megszólal, úgy látom Önnél akkor még 1 STB van, és nem látok CA modult :D
Mondom neki, hogy igen, mert akkor még 1 CA modulom sem volt, és mellékesen az a számla több mint 1 éves :) JA! Bocsi azt mondja, nem is tűnt fel :D

Update: Kb félórája hívott az Inviteltől egy úriember, hogy a digitális beltéri leszerelésével kapcsolatban keres. Mondom Neki, hogy az már le van szerelve, sőt le is van adva. Mondta, hogy akkor oké lezárja az ügyet :)

(#21952) #41133696 válasza frovery (#21947) üzenetére


#41133696
törölt tag

Avagy a kábelmodem előnye, ott nincs ilyen gond :D

(#21953) janaman01


janaman01
addikt

Sziasztok. Invitel netre kényszerültem. Adtak egy d linkes routert ugye azt beállitom simán megy a net. Viszont van egy régebbi tp linkes routerem, de azt nem tudom belőni mert ugye a konfignál kellene egy felhasználó név jelszó páros a nethez. Érdekes hogy amit az invitel adott dlinkes router ilyet nem is kér...vagy valamit rosszul értelmezek ?
De jelszót nem találok egy papiron se pedig átnyálaztam...

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21954) Gubek-Einste válasza janaman01 (#21953) üzenetére

Pontosan milyen típusú a kapott router?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#21955) Joker88


Joker88
őstag

Másnál is szórakozik az Invitel ADSL ?
egyszer van teljes sávszél,máskor ( pár perc múlva) meg nincs internetkapcsolat,vagy tök lassú..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#21956) Lauda válasza Joker88 (#21955) üzenetére


Lauda
félisten

Inditsd ujra a gepet/kosd ki a routert/inditsd ujra, ha nem javul meg, jelentsd be a hibat.

[ Szerkesztve ]

(#21957) janaman01 válasza Gubek-Einste (#21954) üzenetére


janaman01
addikt

GO RT N300

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21958) kabelmania27 válasza Joker88 (#21955) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Docsis2-es kábelnetnél is hasonló a helyzet kb két hete este 20.15 után és hétvégén lelassul.
Szomszédokat kérdezd meg ha másnál is ezt csinálja akkor központi hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21959) #41133696 válasza janaman01 (#21953) üzenetére


#41133696
törölt tag

Milyen típus a régebbi a TP-Link, csak azért, hogy egyáltalán megéri e benntartani a rendszerben az Inviteltől kapott helyett?!

(#21960) janaman01 válasza #41133696 (#21959) üzenetére


janaman01
addikt

tl wr 340 gd tplink. igaz nem mai gyerek. de a szerelők mikor itt voltak Ők mondták hogy ha van tp linkesem akkor cseréljem le mert amit ők adnak ...az nem sokat ér...de ha kell veszek újabbat..
60 megás net jön kb 40 - 50 el..

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21961) zzola válasza janaman01 (#21953) üzenetére


zzola
félisten

Miért kellene jelszó? A router az router, nem modem. Ha a modem után bekötsz egy routert, nem kell jelszó...

(#21962) bilikm válasza Joker88 (#21955) üzenetére


bilikm
csendes tag

Nálam (25-ös körzet) sem megy az ADSL net, reggel óta szórakozik. Néhány utcával arrébb egy ismerősnek megy, de őt is dobálja. A modemen a DSL villog, az Internet led nem világít (próbáltam, hogy router nélkül, direktbe bekötöm a modemet a gépbe), utána néztem a vezetékes telefont, de telefon vonal sincs.
Délben bejelentettem a hibát. Kérdeztem, hogy más már jelentette-e a környékről, illetve mikorra várható a javítás, de semmit nem tudtak mondani. :U

OFF: (Egyébként szégyen, hogy a 10 Megás net a maximum amit biztosítani tudnak itt évek óta, hiába írja az Invitel oldalán, hogy elvileg megy a 15-ös csomag is. Tudom, hogy ennyit bír az ADSL, de elég pofátlanság, hogy ennyit kérnek egy csomagért, amennyiért máshol már sokkal gyorsabb elérést biztosítanak, és nem fejlesztenek semmit. Nyilván nem éri meg, mert nem panel, de akkor is felháborító. :((( )

(#21963) frovery válasza zzola (#21961) üzenetére


frovery
senior tag

Dehogynem kell. ADSL VDSL-nél a router konfigolásánál bekell írnod a felhasználó/jelszó párost. Így a router fogja a kapcsolódást biztosítani, nem a modem. Így egyszerűbb is, mert nem kell neked a gép indítása után a kapcsolódással bajlódnod. Megoldja a router. :K

(#21964) taki01 válasza bilikm (#21962) üzenetére


taki01
őstag

27-es körzetbe megy az ADSL net.

(#21965) Lauda válasza zzola (#21961) üzenetére


Lauda
félisten

Nekem eddig minden routeremnek volt felhasznaloja+jelszava.

(#21966) zzola válasza frovery (#21963) üzenetére


zzola
félisten

Azt nem mondta, hogy adsl....kábelnél pl. nem kell!

(#21965) Lauda

Nem a routerbe való belépésről beszélünk, hanem a netre való csatlakozásról...

(#21967) #41133696 válasza janaman01 (#21960) üzenetére


#41133696
törölt tag

Vegyél újabbat, mert ennél az Invitel által adott is jobb. Mellesleg az Inviteltől kapott D-Link GO-RT N300-nak is ennyit tudnia kell: 80-90 Mbps

(#21968) Lauda válasza zzola (#21966) üzenetére


Lauda
félisten

Teljesen mindegy, mert mindkettohoz kell felhnev+jelszo.

(#21969) frovery válasza zzola (#21966) üzenetére


frovery
senior tag

janaman01 ezt írta:

Tehát kell neki a felhasználó/jelszó páros.

[ Szerkesztve ]

(#21970) #41133696 válasza janaman01 (#21960) üzenetére


#41133696
törölt tag

"60 megás net jön kb 40 - 50 el.."

Invitel VDSL HGW utána kötött routerrel?

Nálunk a ZTE Speedport Entry 2i HGW-nél is van jelszó, és felhasználónév mező, pedig csak IPTV van.

(#21971) zzola válasza Lauda (#21968) üzenetére


zzola
félisten

Kíváncsivá tettél! Kábelnetnél hova írod be a felhasználónevet/jelszót? :U

(#21972) #41133696 válasza zzola (#21971) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ott nem kell, de egyébként van rá mód:

Csak arra való, hogy a szerelő belépjen rá :)

(#21973) zzola válasza #41133696 (#21972) üzenetére


zzola
félisten

Kell meg a van rá mód az nem ugyanaz. Usernek nem kell, egyáltalán nincs szüksége rá....szerencsére. :)

(#21974) Lauda válasza janaman01 (#21953) üzenetére


Lauda
félisten

A felhasznalonev es a jelszo a szerzodesen talalhato.

Zolar Ha mar segiteni nem tudsz, legalabb ne baxkurald a masikat. Koszi! Leirta, hogy a nethez kell a jelszo. Akkor most tedd fel magadnak a kerdest, hogy mirol beszelsz?

[ Szerkesztve ]

(#21975) kabelmania27


kabelmania27
Topikgazda

Nyugodjatok meg, ezen nem érdemes összeveszni.
Router és hgw esetén felhasználónév és jelszóval kell bejelentkezni az eszközbe, ADSL kapcsolathoz van pppoe felhasználónév és jelszó (szolgáltató megadja), tehát ez két külön dolog.
Személyeskedést legyetek szivesek befejezni!

[ Szerkesztve ]

(#21976) headhunter válasza #41133696 (#21972) üzenetére


headhunter
addikt

Szerelő?

[link]

(#21977) zzola válasza Lauda (#21974) üzenetére


zzola
félisten

Nem tudjuk, milyen a kapcsolata. Ha kábelnetje van, ott nincsen user/pass (van, de nem publikus, nem adják meg), hiába keresteted vele a szerződésen...ezt igazolja az, hogy a dlink roterrel működik...

[ Szerkesztve ]

(#21978) #41133696 válasza headhunter (#21976) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igaz, belép anélkül is :) Üresen hagyott mezőkkel.

(#21977) Zolar: Kábelmodem MAC címet rendelnek össze az előfizetéssel. Be kell regisztráltatni (elvileg), vannak olyan szolgáltatók amelyek megteszik ha az embernek van tartalék kábelmodeme saját, de az Invitel nem olyan, majd ők adnak :)

(#21979) janaman01


janaman01
addikt

Köszi srácok mindenkinek! Akkor a következő lesz, veszek egy újabb tp linkeset és részletesen átnyálazom a szerződést !

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21980) janaman01


janaman01
addikt

Átnyálaztam a szerződést de egy árva jelszó stb párost nem találtam ...a modem cisco és középen a LINK ikon melleti led sárgán villog...a többi zölden folyamatosan..ez igy rendben van ?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21981) #41133696 válasza janaman01 (#21980) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, mivel Cisco EPC3008 vagy Cisco EPC3208 kábelmodemed van, és mivel mind a két routered csak 100 Mbps-os portokkal rendelkezik, ezért villog a kábelmodemeiden sárgán a link. Ha majd lesz Gbps-os routered, akkor zöldre fog változni a színe.

TP-Link Archer C5 V1.2 routerem van, azzal szép zöld :)

Invitel Cisco EPC3008 & Cisco EPC3208 kábelmodem TP-Link Archer C5 routerrel

5 Perctől mindent látni fogsz a témában :) A kábelmodem(eket), a routert, és a Link ledet is zölden :)

[ Szerkesztve ]

(#21982) M@Db0Y válasza janaman01 (#21980) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Nem is kell hozzá jelszó. Router menüjében a network-wan résznél átrakod a connection type-ot dinamikusra és utána újraindítod a kábelmodemet.

(#21983) janaman01 válasza #41133696 (#21970) üzenetére


janaman01
addikt

Vdsl hwg ezek még idegen szavak egyelőre :) kábelen jön a net van egy cisco modem abból megy a routerhez a kábel meg a telefonhoz aztán annyi kb :)
Madb@oy köszi meglesem

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21984) kabelmania27 válasza janaman01 (#21983) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

192.168.100.1 címet írd be a böngészőbe és nézd meg a modemértékeket.

(#21985) #41133696 válasza janaman01 (#21983) üzenetére


#41133696
törölt tag

A jelek szerint a VDSL és a HGW Téged nem is érint. Mivel úgy vettem ki a szavaidból, hogy telefonod is van, így a Cisco EPC3208 az esélyes. Az EPC3008-ra nem lehet telefont csatlakoztatni. Teljesen jól jártál, hogy kábelmodemes Interneted lett, a 60 Mbps-ból kiderül, hogy ED3.0 szolgáltatásod van ( ez egyébként a kábelmodem típusából is adódik). Érdemes megkérdezned az Invitelt, hogy elérhető e Nálatok is a 100 Mbps-os Internet.

Nálam eléggé stabil a 100/8.

(#21986) janaman01 válasza M@Db0Y (#21982) üzenetére


janaman01
addikt

:R :R
köszi igy már megy a tp linkes is...valóban gyenguszan teljesit 20/4
veszek egy újabbat...

GoodSpeed : köszi neked is a segitséget ! 3208 as a készülék, rákérdezek erre a 100 as csomagra, de akkor már gigabites routert kellene vadásznom ha jól olvastam a sorok közt ..:)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21987) #41133696 válasza janaman01 (#21986) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, olyat kell venni :K

A 100-as csomag alig drágább, nálunk 500 Ft volt a havidíj eltérés :D

Szerk: Visszaolvastam a hozzászólásaidat. Pár jó tanács:
Mivel TV-d is van:
A fenti multimédiás aljzatot ha van, lesz lehetőséged, cseréld egy kettes osztó + HPF-re,
A Tévét védd lehetőleg a túláramtól egy SIGNAL 4645F tip. villámvédővel.
Ha van rá mód Invitel Set Top Box helyett használj CA modult, abból pedig a Smit típusút.

Készülj fel, ha a CMTS nem kap áramot, de Nálad a lakásban van, akkor sincs vezetékes vonal.

[ Szerkesztve ]

(#21988) janaman01 válasza #41133696 (#21987) üzenetére


janaman01
addikt

köszi !!! utánajárok, most visszaraktam a dlinket
háát valóban jobb ( nem is tudom egy 8 éves routertől mit vártam)...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21989) #41133696 válasza janaman01 (#21988) üzenetére


#41133696
törölt tag

A D-Link ki tudja a 60/5-öt hajtani. Gbps-os TP-Link routert 15-20K között lehet kapni újonnan.

Szerk:
(#21987) GoodSpeed: Nálunk emiatt is állt a bál, és úgy lett megoldva, hogy a régi szolgáltatónktól lett lakáson belül IPTV+ VoIP vonal pár héttel ezelőtt berendelve, és Mamám pl azon tévézik :) Viszont az HGW, és szünetmentes tápegységre van kötve.

[ Szerkesztve ]

(#21990) janaman01 válasza #41133696 (#21989) üzenetére


janaman01
addikt

akkor ebből használt lesz, "új" ház, sok felújitási költség elvitte a zsét, új net stb :) de lehet már használtan is vadászni gondolom :) ..vagy ebay :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21991) #41133696 válasza janaman01 (#21990) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, lehet, de ha vársz egy újra pár hetet, vagy hónapot, akkor vagy a 60-as nettel is kihúzhatod a D-Linkkel az áthidalási időt, vagy ha váltasz 100-as netre, 85/8 Mbps-od lesz a D-Linkkel.

Start Max-od is van?

Más:

Ma 13-a van... Garfield, a saját udvarán úgy betojt a rivális macskától, hogy amikor rakni akartam ki, majdnem engem karmolt végig :D Eddig még oké is, de a Calvin Klein Jeans ingem volt rajtam... szerencsém volt, nem szakította ki, kicsit drága karmolás lett volna, szóval mivel viharnak nyoma sem volt, így ez is belefért:

Invitel jelszint összehasonlítás és jelszint teszt dupla védelemmel, szóló, és villámvédelem nélkül

Elsőnek fent volt a védelem kompletten. Tehát az első tesztnél:
APC PH6VT3-GR + SIGNAL 4645F tip. villámvédő volt a koaxon közbeiktatva.
Utána az APC PH6VT3-GR -t ideiglenesen egy F-toldó váltotta.
A második tesztnél pedig SIGNAL 4645F tip. villámvédő is kiiktatásra került.

Természetesen ezek a védelmek, csak addig lettek inaktiválva ameddig a teszt zajlott. Azóta ismételten a helyén van a APC PH6VT3-GR + SIGNAL 4645F tip. villámvédő is.

(#21992) janaman01 válasza #41133696 (#21991) üzenetére


janaman01
addikt

Nincs start max . Igazából telekom csomgról jöttem invitelre költözés miatt. Pont vezetékes hivás a ritkább. Inkább mobil irányba mennék el. A telekomnál ugye megvolt a hoppá és ott 5000 perc erejéig bárhová ingyen telefonálhattál.

Más ezt a villámvédőt hová és miért érdemes vekötni?
Mist úgy van hogy bejön a kábel és az kettéágazik ugyanis az egyik szobávan régi tv van , ott analóg van, a másik szobában meg digitális ci kártyával

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21993) #41133696 válasza janaman01 (#21992) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sajnos az Invitelnél Mobil15 opció van csak. Ennek a havidíja 590 Ft és 15 Ft-os percdíjakkal lehet hívni a 20/30/70-es számokat.

Nálunk is ez hozta vissza a Telekomot (mind a két címünkön van T-s előfizetés)(aminek magam részéről örülök, mert Mamám bőven beszélhet minden irányban, nem kell 20K+-t fizetni mert 5-6K volt csak a mobil...), és így van egy újabb jelforrásom is, hiszen az IPTV STB-t a saját szobámba is behozattam, így ha az Invitelnél szolgáltatás kiesés van akkor sem unatkozom :)

Megtakarítás.

"Más ezt a villámvédőt hová és miért érdemes vekötni?
Mist úgy van hogy bejön a kábel és az kettéágazik ugyanis az egyik szobávan régi tv van , ott analóg van, a másik szobában meg digitális ci kártyával
"

Padláson ágazik ketté? Ha a kábelmodemet és a számítógépet is védeni akarod, akkor kísérletezhetsz vele, hogy a légkábel elé helyezed a légkábel, és a kettes osztó helyére. Mivel előfordulhatnak ilyenkor anomáliák (én a telefonnal kapcsolatban tapasztaltam), ha Nálad is előjön, akkor helyezd a kettes osztó TV-s ágára.

Megvásárolni innen lehet: SIGNAL 4645F tip. villámvédő - betacom.

Teletronik H2772 + 2 db SIGNAL 4645F tip. villámvédő - Youtube nálam most így van :K

Csinálhatod azt is, hogy kettőt veszel, és az egyik a TV-s ágat védi a másik pedig a kábelmodemest.
Viszont az ED3 érzékeny lehet a galvanikus leválasztásra (mármint a kábelmodem) szóval ezért mondom, hogy a TV-s ágra nyugodtan lehet felhelyezni, a másikra pedig kísérleti jelleggel. Ha a kábelmodem előtt nincs, akkor érdemes ilyet vásárolni a kábelmodem UTP kimenetére: APC ProtectNet önálló tranziens elleni védelem 10/100/1000 Base-T Ethernet vonalakhoz

[ Szerkesztve ]

(#21994) #41133696 válasza #41133696 (#21993) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként ma filóztam azon, hogy a két darab D-Link GO-RT N300-ból kár volt az egyiket eladnom, mert azt vihar idejére be lehetett volna helyezni a többszörösébe kerülő TP-Link Archer C5 helyére, ha a Cisco EPC3208 a viharban kiesik, akkor az úgyis szolgáltatói eszköz... én meg semmit nem helyeztem volna a D-Linkre csak WiFi-n szórta volna a jelet a Nexus-ra. Így izolált kis környezetben lehetne Internetezni. Persze akkor amikor elpasszoltam, még nem volt bekötve a T-s IPTV+ VoIP, hanem a telefon is INviteltől volt.

(#21995) janaman01 válasza #41133696 (#21993) üzenetére


janaman01
addikt

Azóta nem is voltam a padláson :) totális felfordulás volt van mikor jöttek . Nem is néztem mit hogy kötöttek be, még most költöztünk be :) de majd ránézek és beszerzek egy ilyen kütyüt . Köszi az oktatóvideót :)

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21996) frovery


frovery
senior tag

Nem semmi. A többi szolgáltató is így tesz majd? Remélem külön csomagba teszik és csak az fizeti, akinek kell is.

(#21997) #41133696 válasza janaman01 (#21995) üzenetére


#41133696
törölt tag

Érdemes lesz megnézned milyen osztó van fent.

Ha:

Tratec TRIS-210E

vagy

Technetix TRIS-210EEN
esetleg MMWO akkor érdemes cserélni az összefoglalóban látható kettes osztók valamelyikére, plusz

HPF-85A Internet leválasztó szűrőre

Az erősebb DS jel érdekében.

Örülök, hogy segíthettem :K

(#21998) janaman01 válasza #41133696 (#21997) üzenetére


janaman01
addikt

Kb ma este minden fontosabb infót összeszedtem köszönhetően nektek, különösen neked ! Holnap ránézek a kötésekre, elosztókra ;) aztán ha valami nem megy majd jövök kérdezni :)

Azért ez tényleg nem semmi a retek klub meg a tv2 részéről...kb 700ft...ha minden csatorna ezt csinálná akkor igencsak megnövekedne a havi számla...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21999) #41133696 válasza frovery (#21996) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mivel az Invitel topicban vagyunk, így csak az Invitelről írok. Szerintem nagyon rosszul jött nekik. Ebből hasznuk nem lesz, mert a beszedett dellát továbbítani kell ennek a két remek minőséget sugárzó adónak. Az Invitelnek azért is jön különösen rosszul mert tekintve azt, hogy hol, és milyen régiókban, illetve városokban van jelen, elmondható, hogy sebezhetőbb mint a többi nagy szolgáltató. Lenyelni nem tudja, ezt le is írta. Két lehetőség maradt tehát, vagy egyben áthárítja, vagy kiszedi minicsomagba. Magam részéről arra számítok, hogy az előbbi lesz, mert nem fogja engedni ez a két adó, hogy repüljenek minibe. Az Invitel részéről az a baj, hogy sokan nem fogják tudni kifizetni a +1K-t majdnem, amiért cserébe még azt sem kapják, hogy kevesebb reklám vagy HD felbontás, és amint lejár a hűség lelépnek. Ők nem másik szolgáltatóhoz fognak, hanem egyszerűen lemondják a TV előfizetést, marad az Internet és esetleg a telefon, a TV-t meg Interneten nézik, vagy antennával fogják.

(#21998) janaman01: Természetesen a jövőben is örömmel segítünk :K :R

(#22000) bopeti98 válasza janaman01 (#21998) üzenetére


bopeti98
őstag

Minden csatorna ezt csinálja. Nagyrészt nekik fizeted a TV havidíját. Csak az RTL, TV2 volt ingyenes.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.