Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:55:13

LOGOUT.hu

Invitel (Telefon, IPTV, kábel TV, DSL, kábelnet, optikai)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) #41133696 válasza #41133696 (#22100) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, elnéztem a hűségidő vége az 1970 :D Szóval még időutazás is van a dologban :D

(#22102) AttyVin válasza #41133696 (#22096) üzenetére


AttyVin
aktív tag

"Mi lenne akkor ha az Invitel sem lenne ott?"

Lenne más. Egy valamennyire is működő piacgazdaságban ezt az űrt minden bizonnyal betöltené más szolgáltató...

Amúgy meg egy kvázi-monopolszolgáltatótól - ha nem jól csinálja, amit csinál - miért nekünk, előfizetőknek kellene elnézést kérni a hibákért?

Üdv, Vino

(#22103) AttyVin válasza #41133696 (#22087) üzenetére


AttyVin
aktív tag

A "négybetűs" nálunk is megállt a lakótelep szélénél, felénk már nem jutott el...

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#22104) #41133696 válasza AttyVin (#22102) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mint láthatod, vannak az országban lefedetlen területek :D

No megírtam nekik Facebookon az álláspontomat kíváncsi vagyok mit lépnek :)

Benyomtam nekik a Telekom IPTV-s Youtube videót is HGW + STB kombóval :D

[ Szerkesztve ]

(#22105) AttyVin válasza #41133696 (#22104) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Itt arra gondolok, hogy az I helyét veszi át valamelyik másik.

Ahol eleve sincs ilyen szolgáltatás és tchnika, ott elképzelhető, hogy valóban nem éri meg 0-ról kiépíteni...

Üdv, Vino

(#22106) #41133696 válasza AttyVin (#22105) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen az elképzelhető lenne, de szerintem annyi történne, hogy névcsere, más számláz, de a meglévő hálózaton szolgáltatna... cseberből-vederbe.

(#22107) Lauda válasza Lauda (#22047) üzenetére


Lauda
félisten

Delelott hivtak az inviteltol! Azt mondta egy kedves uriember, hogy semmi akadalya a dolognak, nem kell regisztralniuk a keszuleket. Csak annyit fuzott hozza, hogy ahhoz a keszulekhez nem tudnak technikai segitseget nyujtani (beallitasok stb) es hogy maradjon nalam az o modemjuk is. ;)

(#22108) inf3rno válasza Lauda (#22107) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ezzel a saját vdsl modemmel gyorsabb lesz a net, vagy mit nyersz vele?

Buliban hasznos! =]

(#22109) AttyVin válasza #41133696 (#22106) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Nem ismerem az ilyen komplex IT-vállalatok működését, de gyanítható, hogy kábelTV-t nemigen lehet normálisan "bérelt" vonalon szolgáltatni (előfizetés, technikai kiépítés, stb.).
Ez a telefon/net esetében viszont láthatóan működőképes.

Üdv, Vino

(#22110) Lauda válasza inf3rno (#22108) üzenetére


Lauda
félisten

Nem lesz gyorsabb. Igy megmarad tartalekba nekem a szolgalto modemje, amivel nagyon elegedett vagyok. Vegulis ennyi. Nem kell ovnom annyira.

[ Szerkesztve ]

(#22111) Intruder2k5 válasza Lauda (#22110) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Van telefon előfizud is? Egyébként meg nem tudom, hogy ezek a VPI meg VCI, meg ki tudja milyen értékek, ezek VDSL esetén egyeznek az ADSL-ével?

(#22112) Lauda válasza Intruder2k5 (#22111) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs, csak internetet hasznalok. Amugy hasznalhatnam a telefont is, valami start csomag alapbol bent van, de en sosem hasznaltam.

(#22113) Intruder2k5 válasza Lauda (#22112) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Értem. De ezek az értékek fognak kelleni akkor is, már eleve DSL kapcsolat felépüléséhez, úgy hogy jó, ha felkészülsz belőle, mire megérkezik az új modem. :)

Nem tudom a régiből kiolvasható-e, vagy meg kell tudakolni az Invitel-től. Tudod már, hogy milyen eszközt veszel? Valami egybe modem/router kombó?

[ Szerkesztve ]

(#22114) norbiv8


norbiv8
tag

Sziasztok! ZTE ZXHN H168N modemet adtak, van rajta USB, azt tudom valamire használni? (Pl. hálózaton megosztani a beledugott pendrive-ot?) Valamint Scenegate 8073-as IPTV boxokat adtak, azon is van USB, azt életre lehet kelteni? (Reméltem lehet róla lejátszani filmeket, de semmit nem tudtam kezdeni vele). Továbbá van felvétel menü ezekben a boxokban, de minden csatornára azt írja, hogy nem lehetséges. Hogyan tudok felvenni felük? Köszi a segítséget.

///°°\\\

(#22115) #41133696 válasza AttyVin (#22109) üzenetére


#41133696
törölt tag

Arra gondoltam, hogy akkor ott mint itt nálunk anno a fibernet esetében tette az Invitel, felvásárolnák az Invitel teljes infrastruktúráját fejállomásostól mindenestől.

Más:

Einhell TH-AC 190/6 OF kompresszor használata portalanításra - Invitel Cisco EPC3208 kábelmodemé is többek között - Youtube

(#22116) #41133696 válasza #41133696 (#22104) üzenetére


#41133696
törölt tag

No alakul :)

Válaszoltak :K

(#22117) Lauda válasza Intruder2k5 (#22113) üzenetére


Lauda
félisten

Igazibol nem tudom mik ezek, de be tudok lepni adminkent a zte-be, szoval ki tudok olvasni mindent. Az uriember azt mondta csak a ppoe-t kell beallitani es kesz. ;)

(#22118) Intruder2k5 válasza Lauda (#22117) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amikor még DSL-em volt, és saját modemmel, dchard féle firmware-el használtam, ezeket kellett beállítanom a csatlakozáshoz.

2. képen, VPI=8 / VCI=35

Ugyancsak Invitel hálózat, 28-as körzet. Feltételezésem szerint ezek VDSL-hez is kelleni fognak. De majd kiderül, ha megérkezik a modem. :)

[ Szerkesztve ]

(#22119) #41133696 válasza Lauda (#22107) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen VDSL-nél megoldható a saját HGW használata, főleg ha nincs VoIP szolgáltatás használva. Anno nekem az előző Speedportnál még be kellett diktálnom az SN-t most viszont ennél az újnál nem volt ilyen, csak az STB-ket regisztrálta fel rá a szerelő.

Kábelmodemnél viszont macerásabb a dolog, mert azt hiszem, hogy amennyiben hajlandó is a szolgáltató beregisztrálni a MAC címét, nem lehet ide-oda cserélgetni, mert egyszerre csak egy MAC lehet aktív. Legalábbis én így tudom.

(#22120) Gubek-Einste válasza #41133696 (#22119) üzenetére

Kábelmodemnél viszont macerásabb a dolog, mert azt hiszem, hogy amennyiben hajlandó is a szolgáltató beregisztrálni a MAC címét, nem lehet ide-oda cserélgetni, mert egyszerre csak egy MAC lehet aktív. Legalábbis én így tudom.
Jól tudod.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#22121) Lauda válasza Intruder2k5 (#22118) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam igy nez ki a modem wan/dsl connection ablaka: [kép] :) Valoszinuleg ezeket kell beallitani a masikban is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#22122) #41133696 válasza #41133696 (#22116) üzenetére


#41133696
törölt tag

A közvetlen link lemaradt a fórumból :)

Aki egyetért kérem ossza meg :)

(#22123) #41133696 válasza #41133696 (#21941) üzenetére


#41133696
törölt tag

"Nos nekem volt korábban FilmBox Live-om, és most van HBO GO-m. Náluk is van tömörítés, de érezhetően jobb a bitráta mint egyébként a többinél."

HBO GO bitrátával kapcsolatban : ilyenkor éjjel főleg az ágyamból nézem az LG 32LF632V okostévém HBO GO applikáció János keresztül. Bár messzebbről nézem, mint amikor Nexus 7-en fut a Stream, mégis mivel lényegesen nagyobb a kijelző is a tévé javára, csak feltűnne ha pixelesedne. Viszont egyáltalán nem tapasztalatok a tévé esetében ilyet szinte sohasem. Még a Nexus 7-nél meg időnként látom. Eltérés persze, hogy a táblagép a Cisco EPC3208 kábelmodemről a TP-LINK Archer C5 router WiFi-s én keresztül kapja ugyan a jelet, de az stabil erős jel, mely akár a 90 Mbps-os sávszélességet is elérhetővé Speedtest. nedves mérérsek szerint, még a TV közvetlen kábeles, azaz fizikai kapcsolatban van a Routerrel. Összegezvén: úgy látom, hogy a TV-s applikáció lényegesen jobb bitrátával dolgozik.

(#22124) #41133696 válasza #41133696 (#22122) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként még az jutott most eszembe / ebben a pillanatban /, hogy amennyiben elfajulna a dolog (nálam nem kizárt az ilyesmi, elvi okokból anno a DIGI-t 200 Ft-ért rúgtam ki, igaz ott nem volt hűségidő probléma), és lemondanám a TV-t, csak a TV-t náluk, akkor és csakis akkor ha a kötbér jogos lenne, amit erősen kétlek, de akkor sem számlázhatná ki a 17 000 Ft-os telepítési díjat, mivel az Internet és a telefon maradna :D

[ Szerkesztve ]

(#22125) Linem válasza #41133696 (#22124) üzenetére


Linem
senior tag

Valójában engem az érdekelne, hogy privátban mit javasolnak neked. Az nem lenne fair, ha azoknak nem oldanak meg semmit, akik nem fenyegetik az Invitelt felmondással.

(#22126) taki01 válasza Linem (#22125) üzenetére


taki01
őstag

Ha nem fenyegetőzől akkor nem fognak semmit megoldani. Az invitelnél ez így működik.

[ Szerkesztve ]

(#22127) #41133696 válasza Linem (#22125) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ott még nem tartunk :DDD Elkérték az adatokat, de most ugye hétvége van... jövőhéten iparkodniuk kell(ene)...
Viszont nálunk van ügyvéd is a családban (nem is akármilyen, mert magyar-osztrák jogban is dolgozik, Ausztriában él, anyum unokatestvére egyébként), szóval vele is beszélni fogok erről ha nem haladnak, és én végigviszem a dolgot. Eddig is kiharcoltam pl Telekomnál is az igazamat mindig :) Elszánt vagyok, engem az sem érdekel, ha ők mondják fel a szerződésemet (akár kompletten), max átmegyek a konkurensükhöz. De kötbért, nem fizetek nekik, csak akkor ha bíróság kötelez rá, mert én ha kell jogi útra is hajlandó vagyok terelni.

[ Szerkesztve ]

(#22128) #41133696 válasza #41133696 (#22127) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ha kiszámlázzák a csoportos beszedési megbízást azonnal felfüggesztem :)

Egyébként nem mondhatják, hogy nem vagyok rugalmas, mert számos opciót ajánlottam nekik:

1. Vegyék ki a két csatornát (nem kértem, hogy akkor ugye kevesebbet kapok a pénzemért, és akkor még csökkentsék is a havidíjamat, igazából csak ne kelljen többet fizetnem)
2. Vegyék ki akár az egész csoportot mind a két adóhoz tartozóan
3. Inaktiválják a TV előfizetésemet (kötbér nélkül), legyenek tekintettel arra, hogy itt szolgáltató Kánaán van, és az egyik konkurensük már nem elméleti hanem gyakorlati síkon van bent a házban :) (azt nem ecseteltem, hogy egy apróbb 1,5 éves megszakítást leszámítva 22 éve.
4. Vegyék számításba azt is, hogy én nem egy havi 3K-t fizető ügyfél vagyok. Ha elrendezik a dolgot a fenti opciók valamelyikével, maradok továbbra is havonta jól jövedelmező efi-ük (egymagam több mint 4 olyan ügyfél havidíját fizetem akinek csak egy 30 Mbps-os Internete van az Inviteltől magában).

(#22129) Linem válasza #41133696 (#22127) üzenetére


Linem
senior tag

Valahogy én mindig a rövidebbet húzom a szolgáltatókkal. :) A DIGI-től azért jöttem el, mert nem tudtak megállapodni és kivették az összes Discovery csatornát a kínálatból. A Telekomtól azért jöttem az Invitelhez, mert az ADSL-t sehogy nem akarták fejleszteni. Erre fél év múlva mégis VDSL lett belőle.
Most az Inviteltől jöjjek el, mert nem tudnak megállapodni 2 csatorna miatt? Nem teljesen ők tehetnek erről. Maximum arról tehet, hogy nem tud úgy megállapodni velük, mint a többi. Már csak azt nem értem, hogy a többi szolgáltató milyen módon tudja elnyelni ezt az összeget, amikor jól tudom, hogy ugyanolyan zsugori az összes.
Taki01: Egyelőre nincs ilyen tervem, hogy fenyegessem, mert többségben elégedett vagyok az Invitel szolgáltatásával.

(#22130) #41133696 válasza taki01 (#22126) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez egyébként minden hazai szolgáltatónál így van, csak a hatósággal való riogatás fokozatában van eltérés (melyiknél kell csak említeni, és melyiknél oda is fordulni).

(#22131) kabelmania27 válasza Linem (#22129) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

15évvel ezelőtt nem volt ennyi csatorna ezért kb ugyanaz volt a kiosztás a szolgáltatóknál.

(#22132) #41133696 válasza Linem (#22129) üzenetére


#41133696
törölt tag

"A DIGI-től azért jöttem el, mert nem tudtak megállapodni és kivették az összes Discovery csatornát a kínálatból."

Emlékszem arra a balhéra. Van már vagy 5 éve :)

Korábban az ismeretterjesztő csatornák nekem is fontosak voltak, de mióta nincs időm tévézni, amikor meg van, akkor HBO-t nézek csak, így nem ért nagy érvágásként, hogy az Invitel maga nyírta ki alólam a HD mindentudó csomagot - a többivel együtt -, amikor váltottam Kolibri XXL-re. Azóta sem rendeltem meg.

"A Telekomtól azért jöttem az Invitelhez, mert az ADSL-t sehogy nem akarták fejleszteni. Erre fél év múlva mégis VDSL lett belőle."

Hasonlóan jártam, csak itt arról volt szó, hogy 20-as VDSL volt a maximum. Most elvileg 50-es lenne. Viszont egyrészt az 50 magában talán, és hangsúlyozom, hogy talán elégséges lenne, de nálunk IPTV is van, és ha az Invitel inaktiválná a TV szolgáltatást - aminek én még örülnék is, hiszen van kész tervem erre az esetre is - akkor egyből berendelném a + 1 STB-t a Családi plusz HD-vel, és a Telekom nemhogy a 742 Ft-ot nem számlázza ki, de egyelőre egy petákot sem terhel ki, és még akkor az RTL Klub is HD-ben menne.

Egyébként nekem az a tervem, hogy amennyiben az Invitel beint, ezen posztomban leírtak szerint járok el. Azaz Telekomtól TV és Telefon, az Internet meg 300 GB-éktól :D

" Nem teljesen ők tehetnek erről. Maximum arról tehet, hogy nem tud úgy megállapodni velük, mint a többi. Már csak azt nem értem, hogy a többi szolgáltató milyen módon tudja elnyelni ezt az összeget, amikor jól tudom, hogy ugyanolyan zsugori az összes."

Sixx arra utal, hogy vetítés megy...

A 742 Ft meg nettó ,tehát áfával 942,34 Ft-ra jön ki, természetesen havonta.

[ Szerkesztve ]

(#22133) #41133696 válasza #41133696 (#22132) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként szerintem a topicból, sokan azért nem panaszkodnak miatta Facebookon, mert:

1. Kaparjam én ki a gesztenyét (de szerintem az az esélyes, hogy azok akik tesznek az ügyért majd kapnak engedményt, a többiek meg nem) *

2. Nincs alternatívájuk, és félnek, hogy esetleg a szolgáltató mondja fel a szerződéseket és hoppon maradnak.

* Ha nekem rendezik az ügyet, én tovább nem forszírozom :)

(#22134) headhunter válasza #41133696 (#22133) üzenetére


headhunter
addikt

"1. Kaparjam én ki a gesztenyét (de szerintem az az esélyes, hogy azok akik tesznek az ügyért majd kapnak engedményt, a többiek meg nem) *"

Hasonlóan az én "örökös" hibabejelentéseimhez... :DDD

(#22135) M@Db0Y válasza #41133696 (#22133) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Vagy azért nem írnak mert megvárják, hogy pontosan mi lesz a vége. Mivel a tudtommal a többi szolgáltató még nem nyilatkozott ezért felesleges találgatni meg átmenni amíg nem lesz 100% infó a helyzettel kapcsolatban.

(#22136) kabelmania27 válasza AttyVin (#22105) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ezért vásárolják fel a nagyok a kisebb társaságokat.

(#22137) #41133696 válasza headhunter (#22134) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja :)

(#22135) M@Db0Y: Nem azért mert olyan nagy vizionárius lennék, de relatíve egyszerű a képlet. Az Invitel terhelni fogja, persze kommunikálják ezt a tárgyalunk dolgot, de:

1. Járj utána, hogy éjt nappallá téve megy a felek között az egymás hajlítgatása
2. Már jó előre felkészítettek, hogy bizony nettó 742 Ft-ra lehet számítani
3. A többi szolgáltató valószínűleg azért hallgat, mert ők ugyan nem kommunikálták, hogy tárgyalnak, hanem tették, és leszorították az árat annyira, hogy azt már saját maguk is át tudják vállalni, tehát innentől kezdve az előfizetőiket nem is fogják ezzel kapcsolatban keresni. Szerintem maximum az lesz, hogy következő csatornaváltoztatáskor, eltűnik egy vagy maximum kettő sport csatorna, és máris ott vannak ahol korábban.

(#22138) Linem válasza #41133696 (#22133) üzenetére


Linem
senior tag

Megkérnélek, hogy kapard ki nekem is a gesztenyét.. :DDD

Komolyra fordítva, én biztos nem fogok panaszkodni, mert előzőekben is írtam, jelenleg nincs jobb szolgáltatás felénk. Alternatív választás lenne, de nem 100/8-as net és AC modul. Nálam elsődleges a minőség és csak utána az ár. A topicból lehet, hogy csak Te írtál az oldalukon, de egyébként százával írják a felháborodott kommenteket. Szerintem amíg nincs konkrét döntés, vagy nem jelenik meg biztosra a számlákban, addig sokan kivárnak. Mivel a tv2 és rtl sugárzása kötelező, így csak az maradna, hogy kivesznek pár csatornát, hogy egálban maradjon a havidíj. Persze attól függ, hogy mely csatornákat vennék ki, mert a magas nézettségűeknél hasonló felháborodás és fenyegetések lennének, mint a díjemelés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#22139) AttyVin válasza #41133696 (#22132) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Ezt a díjváltozást "hivatalosan" közölték már?
Eddig nem emlékszem, hogy bármelyik utóbbi számlához csatolt levélben szerepelt volna, miközben itt már időpontok, konkrét összegek, stb. is szerepelnek...

Üdv, Vino

(#22140) #41133696 válasza Linem (#22138) üzenetére


#41133696
törölt tag

A minőség az fontos, de:

1. Esetemben nem tudom milyen a Telekomnál a HD Stream minősége... Anyumnál van, de ott meg CRT TV-k vannak :D

Meg ott egyébként is 10 Mbps-ra van belőve az egész amiben minden benne van az Internet + IPTV + VoIP, de ha csak az IPTV-t nézem, akkor is max 10 Mbps jut HD Streamnek, az ügyfélszolgálat is azt mondta, hogy csak HD Ready-t nyomnak :D

2. Tény, hogy a DVB-C általában jobb bitrátával szolgál mint az IPTV.
3. Azonban a DVB-C is elmarad - például azért, mert eleve az adó nem sugároz olyan bitrátával - az HBO GO, de még a FilmBox féle minőség mellett is.
4. Amennyire örültem a CA modul-os lehetőségnek, annyira kezd elegem lenni, tekintettel arra, hogy az Invitel kb 2 havonta variál a csatornakiosztással.
5. Már két IPTV-s STB van a lakásban, gazdaságosabb is lenne rá átállni :D
6. Ha lesz olyan felhívás a számlában, vagy egyéb helyen, hogy kötbér mentesen felmondhatom a TV-t (erre is számítok), én mint a huzat úgy mondom fel :D Mert nem sokat tévézek, és mellesleg nekem sokkal olcsóbban jönne ki a másik szolgáltatónál alapról váltani Családi HD-ra, tekintve, hogy az nem az én nevemen van, és azt nem is én fizetem :D Oké, nyilván a rám eső STB-t, és csomagdíjrészt állnám, de úgyis jó vagyok.
7. Számomra prioritást az Internet jelent, nekem elsősorban ED3.0-s és legalább 100 Mbps-os Internet kell. Ezt csak két szolgáltató tudja megadni, az egyik az Invitel. Mondjuk mióta megvan az új gép, éjjel sem hallom, főleg mióta a Corsair RM550x PSU dübörög benne mint tápegység, ami 40%-os terhelés alatt passzív hűtésű. Éjjel meg itthon senki sem tévézik, szóval olyankor akár az 50 Mbps-is jöhetne rézdróton... ami mindjárt nem ötöde, hanem fele a jelenlegi sávszélességnek.
8.
"Mivel a tv2 és rtl sugárzása kötelező, így csak az maradna, hogy kivesznek pár csatornát, hogy egálban maradjon a havidíj."

Itt van egy kis félreértés. Biztosítani kell, hogy elérhesd, de ha te nem kéred, akkor lemondhatsz róla.

"Persze attól függ, hogy mely csatornákat vennék ki, mert a magas nézettségűeknél hasonló felháborodás és fenyegetések lennének, mint a díjemelés miatt."

Azokat könnyebb áthelyezni egy minicsomagba mint az országosokat.

9. Az analóg kábeltévéseket is érinteni fogja állítólag. Na ők aztán pipák lesznek, mert sokan vannak azok is akiknél nincs egyáltalán DKTV, de olyanok is akiknek nem futotta eddig STB-re havonta. Ez meg kb annyiba fog kerülne mintha STB-t bérelne az Inviteltől.

(#22139) AttyVin

Ezt akartam linkelni, de:

https://www.helpdesk.invitel.hu/lakossagi/musordij

Edge - Kaspersky:

Chrome

Firefox:

[kép]

(#22141) kabelmania27 válasza #41133696 (#22140) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ötös ponthoz: A boxhasználat esetén több áram fogy mint dvb-c kártyás vételnél...

(#22142) #41133696 válasza kabelmania27 (#22141) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, nem a fogyasztásra gondoltam :D Hanem arra, hogy azért már úgyis fizetek havi 870 Ft-ot :D

(#22143) #41133696 válasza #41133696 (#22142) üzenetére


#41133696
törölt tag

Na meg igazából az, hogy a TV szolgáltatás 4000-5000 Ft-ot jelenthet a számlán.

(#22144) M@Db0Y válasza AttyVin (#22139) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Mert még nincs semmi konkrét info csak a lehető legrosszabb esetet írták meg.
Egyébként a többi szolgáltató sem mondott még semmit ezért mindenki azt hiszi ,hogy most majd csak az invitel fogja beszedni a díjat.

[link]

Ezen nyilatkozatok alapján nekem nem az jön át ,hogy a többi szolgáltató majd lenyeli az emelést.

(#22145) kabelmania27 válasza M@Db0Y (#22144) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Szerintem is érdemes kivárni, hogy mi lesz.

(#22146) AttyVin válasza M@Db0Y (#22144) üzenetére


AttyVin
aktív tag

Na, mer' a többi szolgáltató nem lesz "szívbajos" áthárítani...

S én sem tennék mást a helyükben, most őket is "kényszerítik", ezt most alapvetően nem ők találták ki...

OFF OFF OFF
Ja, újabb "csodacsökentés", meg infláció helyett már egyenesen defláció. Csak érdekes módon a fogyasztónak valahogy mégis minden drágább lesz....

[ Szerkesztve ]

Üdv, Vino

(#22147) Linem válasza M@Db0Y (#22144) üzenetére


Linem
senior tag

A cikk alapján valóban nincs még eldöntve a többi szolgáltatónál sem.. Azért csodálkoznék, ha nem számolnák fel, mert van tapasztalatom az összesről, és egyik sem arról híres, hogy jótékonysági intézményként tevékenykedne. :D
Szerintem a közzétett Inviteles felhívásban csak felkészíti az előfizetőit a legrosszabb eshetőségre.

(#22148) #41133696


#41133696
törölt tag

Az Invitel Facebook oldalán már a Spíler TV miatt sírnak, hogy mikor lesz már... mondom megnézem mi is ez, hát egy újabb sport adó, mert nincs még elég :D

(#22149) Linem válasza #41133696 (#22148) üzenetére


Linem
senior tag

Sajnos csak a Spíler tv-n adják a Premier League meccseket. Szóval berakhatnák. A sportcsatornák közül törölhetnék a sportm, fit tv, eurosport2-t, és a digisportból is elég lenne kettő.

(#22150) zzola válasza Linem (#22149) üzenetére


zzola
félisten

Digi sem adja a PL mérkőzéseket?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Invitel (TV, internet, telefon) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.