Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ideges vagyok, mert...

Hozzászólások

(#51) klepto válasza burgatshow (#49) üzenetére


klepto
addikt

Várom a fejleményeket! ;)

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#52) pharao


pharao
csendes tag

Bocsánat ha nem olvastam végig az egészet, és mégis bele pofázok.
Ha egy kutya megharap valakit, minden féle képpen el kell menni az elsősegéjre. Főleg ha a kuty nincsen rendben az oltásokkal, ami önmagában probléma és büntetendő (törvény szerint). Ha a kutya hajlamos az agresszióra, még a gazdáival szemben is, akkor szerintem meg kell kérdezni egy jó állatorvost, aki biztosan meg tudja állapitani hogy betegség-e (altalános), vagy nem. És akkor majd ő nyilatkozik hogy mit kell.

3

(#53) McCoy válasza burgatshow (#49) üzenetére


McCoy
tag

Nem utálom a kutyákat (persze ez nem igaz, macska RULLZ :D) vidd ki a kertbe és SHOTGUN-al loccsantsd szét a fejét :D

(#54) tozso válasza McCoy (#53) üzenetére


tozso
tag

Még jó hogy ott a smile, mert ez elég brutális és embertelen lenne.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#55) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Azért elgondolkodtató hogy hányan vágjátok rá azonnal hogy ''el kell altatni''. Vajon ez a módszer akkor is követendő kéne hogy legyen, ha egyszer átmész a piros lámpánál...?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#56) X-COM


X-COM
nagyúr

egyszer hugomat is megharapta, elvette előle a kaját és kézből akarta etetni

és nem a kutya volt elaltatva, hanem meg lett beszélve hugommal, hogy ilyet nem szabad, de gondolom többet nem jutott volna már eszébe :)

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#57) Kidus


Kidus
őstag

Azt hiszem, ez a történet pont ide vág. Egy hete történt:
Édesanyám az unokatestvéremmel a garázsba ment a kocsival. Ez egy fizetős garázs, egy udvar tulajdonképpen, egy kisebb panzió tulajdona. Évek óta van ott 2 puli. Soha semmi gond nem volt velük, farokcsóválva jöttek oda, ha érkeztünk.
De most a következő történt:
Anyukám nyitja a kaput, a kutya meglátta, odarohant, és nekiesett a lábának. Szegény úgy megijedt, csak kiabálni tudott, amire uncsitesó kiugrott a kocsiból.
Odafutott, és megrúgta a kutyát, de az ahelyett, hogy megijedt volna, most neki támadt anyám helyett, eltépte a nadrágját, és csak az volt a szerencse, hogy uncsitesó úgy tudott még egyszer belerúgni, hogy arrébb is szállt, így volt idő arra, hogy anyukám, meg ő visszaszálljanak a kocsiba.
Unokatesómnak semmi baja nem lett, de anyukámnak egy gyönyörű nagy fogsornyom maradt a lábában, hajszálon múlt, hogy a húst a kutya nem harapta ki. Csak a nadrágnak volt köszönhető.. persze az övé is elszakadt.
Következmények: gyorsan kórház, injekció, kötés. Felhívtuk a panziót (övék a két kuya), hogy mi történt. Az lett a vége, hogy kifizették a kárt (2 db naci), és a kutya eltűnt.
És még egy érdekes dolog:
Egy-két hete az a bizonyos kutya ketrecben volt, ne mtudtuk, miért. Kiderült, hogy kiskölykei vannak/voltak, azért volt bezárva, mert agresszív lett, érthető módon.
Volt ott egy biztonsági őr, minden nap este 7től ott kellett lennie. Az eset 9 körül történt. Az őr nem volt sehol. Viszont Ő engedte ki a kutyát, aztán meg úgy felejtette. Sehol nem volt, feltehetőleg ivott valahol, volt már példa rá, és nem őrizte a parkolót, amiért másk fizetnek.
Kérdem: hogy lehet ilyen őrt alkalmazni? Hogy lehet egy szoptatós kutyát ott tartani? Méginkább, hogy lehet kiengedni??? Az emberi felelőtlenség egy jó példája. Persze az őr már nem dolgozik ott.
Anyukám sebe viszont valószínűleg soha nem fog eltűnni, az ijedtség is elég nagy volt, és belegondolva lehetett volna nagyobb baj is, pl leharaphatta volna egy ujját, kiszakíthatta vona az egyik ért a kezén, vagy bármi. A kutya mérete pont akkora volt, hogy a combharapás esélye jó nagy legyen, és elég kicsi is volt ahhoz, hogy gyorsan mozogjon.
Szerencse, hogy nem lett nagyobb baj.


UI: remélem, tesódat nem viselte meg nagyon a dolog, várom a fejleményeket...
Én azt tanácsolnám, ne tartsátok meg a kutyát, mert az a kutya, amelyik egy gyerekre is rátámad, az elég veszélyes lehet, ha nem figyelnek rá. Akármi megeshet.
Az elaltatással én is várnék, de amyg ott van, nagyon kell rá figyelni, pl arra is, hogyan néz a húgodra.
És semmiképpp ne hagyjátok egyedül őt a kutyával! Bár gondolom ez nektek is egyértelmű...

Assuming Control

(#58) McCoy válasza McCoy (#53) üzenetére


McCoy
tag

Ha valaki félreértette volna, ez vicc volt :)

(#59) tozso válasza Panther (#55) üzenetére


tozso
tag

Azért az háziállatok vad ösztönei benne vannak a zsigereikben, bármennyire is szelidek és kedvesek és ha egyszer rákap és megvadul akkor félő hogy máskor is megteszi.
Egyébként a piros lámpán való átmenetelt valahogy nem igazán hasonló esetnek tartom, még kár sem származik belőle.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#60) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

7 eve van kutyam, idaig komolyabban egyszer se harapott meg.
Parszor elofordul hogy odakap, de csak akkor ha piszkalom vagy idegesitem....
Ha megharapna, akkor se nagyon erdekelne, mert az en hibam.

Harapott mar meg idegen kutya, ossze is vartak a kezem, de eszembe nem jutott hogy felhaborodva az allat elaltatasat kerjem, pedig azt a kutyat meg csak nem is piszkaltam, magatol jott nekem..

Ha a hugod egy ertelmes lany, akkor elmeseli mi tortent igazabol ( tuti , hogy nem egy ul parancs miatt harapta meg ) ha egy hisztis kis picsa akkor meg baszd szajba jol es mondd meg neki hogy a kedve miatt nem lesz elaltatva a kutya...;]

Egy harapas miatt hulyeseg halalraitelni egy allatot...

Ha megteszitek meg van a velemenyem rola...:(



the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#61) KERO_SAN válasza klepto (#40) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

El tudod kepzelni, hogy a kutya 2 ev utan ''haragudjon meg'' egy emberre?

Raadasul felnott kutyarol van szo, azok pedig nem valtoznak percrol-percre..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#62) KERO_SAN válasza McCoy (#53) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Es mi lenne ha veled csinalnam ezt te kis fereg?

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#63) jojojo válasza KERO_SAN (#60) üzenetére


jojojo
senior tag

''''Ha a hugod egy ertelmes lany, akkor elmeseli mi tortent igazabol ( tuti , hogy nem egy ul parancs miatt harapta meg ) ha egy hisztis kis picsa akkor meg baszd szajba jol es mondd meg neki hogy a kedve miatt nem lesz elaltatva a kutya...

Egy harapas miatt hulyeseg halalraitelni egy allatot...

Ha megteszitek meg van a velemenyem rola...''''

jó amit írsz csak kicsit nyers a megfogalmazás és azért vedd számitásba a szüleit is ,de remélem nem haragból vagy dűhből itélik el az ebet hanem nyugodtan megbeszélik ezt az egész esetett. Remélem:)

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#64) KERO_SAN válasza X-COM (#56) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

kb ez a jo megoldas..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#65) KERO_SAN válasza jojojo (#63) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

A szulei?...

Egy kutya nem 1 embere ha a csaladban el, hanem egy kozosseg resze.
Nem ertem a szuleit, ha ok nem szeretik a kutyakat, akkor miert engedtek hogy megtartsa?
Azt gondoltak hogy ameddig el majd kerulgetik, es tudomast sem vesznek rola?

A szuleinek is ugyan ugy reszt kellet volna venniuk a kutya neveleseben mint barki masnak a csaladban.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#66) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Az én Rottweilerem egyszer beleharapott haverom vádlijába (nem túl erősen, csak pár pötty maradta helyén). Eszembe se jutott, hogy elaltassam. Haverom legközelebb gyorsabb lesz. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#67) jojojo válasza KERO_SAN (#65) üzenetére


jojojo
senior tag

Valóban közösségben él,de csak egy embert fogad el falkavezérnek ezért a többieket tekinti mondjuk játszópajtásnak vagy akár ellenfélnek is,de ha nem volt rossz sora akkor csak ugy nem hiszem, hogy harapnak nem valami oknak kellett lennie,de ezt csak akkor tudjuk meg ha a huga elárulja a szülei meg más eset idegesek stb:)

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#68) Panther válasza tozso (#59) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor hogyan mondjam... aki egyszer betör egy ABC-be azt rögtön kinyírják? Nem. Mondjuk ez azért nem olyan jó példa, mert ez nem történik meg mindenkivel, nem úgy mint a piroson átmenetel. De akkor hogyan mondjam... vegyük azt hogy valaki baromira felidegesít, és lekensz neki egyet. Meg kéne hogy öljenek érte? (Persze erre lehet azt válaszolni hogy ''á, én nem vagyok olyan'', de azért iskolás korában szinte mindenkivel előforul az ilyesmi...)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#69) KERO_SAN válasza jojojo (#67) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Hat nem tom nalunk kit fogad el falkavezernek de ha megprobal megharapni, racsapok az orrara, es ijedten szalad elfele, de ugyan ezt megcsinalja fater is, ha jatek kozben bedurvul...

A szulei meg miert idegesek? egy kis karcolas miatt? LOL... vagy mert kerul egy varrat a kezebe? pfffff.....

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#70) Kidus válasza KERO_SAN (#65) üzenetére


Kidus
őstag

Neke 9 éve van kutyám, meg is harapott egyszer, kapott érte rendesen, de eszembe nem jutott elaltatni. viszont az egy spániel, én meg felnőtt....
Itt viszont egy viszonylag nagy testű kutyáról, és egy gyerekről van szó.
Nem mindegy.
Nem az elaltatás a cél, de ha továbbra megint előfordul, hogy agresszív lesz a gyerekkel a kutya, akkor azt már nem családtagnak hívják, hanem gondnak....

Assuming Control

(#71) KERO_SAN válasza Kidus (#70) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Skotjuhasz szvsz nem nagytestu, max a bundaja miatt mondhato nagynak...mind1.
Ha agressziv marad vele ( kotve hinnem ) akkor is van meg mas megoldas is az elaltatason kivul.
Meg lehet nevelni, vagy el lehet ajandekozni...elaltatas ilyen esetben szerintem SEHOGY nem johet szoba.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#72) jojojo válasza KERO_SAN (#69) üzenetére


jojojo
senior tag

gondolom azért , mert ő lány meg aszűlők idegesek lesznek ha a gyerekkel történik valami az már megint más kérdés,hogy ezt hogy kezelik ha inteligensek nem lesz a kutyának gondja,de ha felindultak biztos elajándékozzák vagy rosszabb esetben kihajtják elaltatják...,de nem ismerjük őket ezért felesleges eleve elítélni a családot.

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#73) X-COM


X-COM
nagyúr

na várjunk, annyit tudunk, hogy a kutya megharapta a kislányt

aztán itt meg már agresszióról vala szó, túl hamar van itten ítélkezve

várjuk ki a végét, ha egyáltalán a kiscsaj hajlandó elmondani az igazat

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#74) tozso válasza Panther (#68) üzenetére


tozso
tag

Azért talán az emberi viselkedés jobban kiszámítható mint egy állaté, legalábbis én úgy vélem.

Nyilván nem humánus és jó dolog és valószínű hogy én sem tenném a saját kutyámmal (már ha lenne) hogy ezért elaltassam, de biztos cselekvésre késztetne és jobban figyelnék rá és ha nincs más megoldás sajnos bármennyire fájna meg kéne tenni.

Ha minden kötél szakad akkor ne félj az akasztófától.

(#75) Kidus válasza KERO_SAN (#71) üzenetére


Kidus
őstag

spánielhez képest nagy. gyerekhez képest nagy. masztiffhoz képest kicsi.....
szvsz a gyerek biztonsága fontosabb.
én nem kockáztatnék.
nem azt mondtam, hogy altassák el, hanem hogy figyeljék.
Azt sem mondtam, hogy agresszív, hanem hogy HA az lesz megint, akkor intézkedni kell.
Ha joban nekiesik, nagy baj is lehet. Nem palotapincsiről van szó.
5-6 éves kutyát megnevelni meg elég nehéz, idő és türelemigényes, jobb lenne, ha tudna viselkedni. Egy kutya nem haraphatja meg a gazdáját, és annak családját. Ha megteszi, az gáz. Az enyém pl. teljesen hülye, hisztis, de elnézem neki, kicsi kutya, inkább nem állok szóba vel :)

Assuming Control

(#76) pharao


pharao
csendes tag

Nem tudom hogy segithet-e, de én már olyat is hallottam hogy valaki akinek volt (talán még van) kutyája, megunta hogy a kutya mindig megharapta. Igaz hogy sokszor csak épp hogy, és játékbol, de ha erős, az is tud fájni. Akkor ugy gondolta ''elmagyarázza'' a kutyának hogy az neki fáj. Hát igen de hogyan? Arra jutott (sose gondoltam volna) hogy mikor a kutya megint megharapta, akkorát harapott vissza mint ha grill csirke lett volna. És azóta a Kutya nagyon tiszteli (és talán kerüli is).
A történet igaz, de nem tudom mennyire jó megoldás.

3

(#77) Sanyo


Sanyo
senior tag

Nagyapam kutyaja sohasem bantott, annyira joban voltunk hogy kajalas kozben a szajabol vettem ki amit epp ragcsalt. :) Pedig ha valamire akkor erre biztos felkapta volna a vizet. :) Csodalatos allat volt, sajnos 14 evesen kimult (nemet juhasz keverek).

(#78) KERO_SAN válasza Kidus (#75) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Enyem olyan jambor mint egy boci...

Akkor szokott merges lenni ha eppen faragja a csontjat es kiveszem a szajabol...DE HARAPNI ILYENKOR SEM HARAP

Akkor szokott odakapni amikor eppen lezuzom a noverem, es meg akarja vedeni...:)

Masik, gondold vegig az esetet az elmeseltek alapjan...

All a kutya x meterre tole a kislany.
Azt mondja neki: ul!
Erre a kutya egtelen haragra gerjed ( !!! :D:D:D:D ) es ! megharapja a kislany kezet!

El tudod te ezt kepzelni?.. meg miert pont a kezet harapta meg? miert nem a labat amit sokkal konyebben elerhet?..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#79) jojojo válasza KERO_SAN (#78) üzenetére


jojojo
senior tag

de miért az arcát harapta meg nem a kezét,mert azt még el lehet képzelni,hogy hadonászot és a kutya megkapja a kezét vagy lábát,de ez arcon harapta :F

#30 üziből ezt vettem ki arc

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#80) Kidus válasza KERO_SAN (#78) üzenetére


Kidus
őstag

Elmondom az én elképzelésemet:
Ez egy kifejlett kan kutya. Megvan a családon belüli rangsor, ahol ő magát a gazda alá, viszont a hugi fölé helyezte. Ez azzal jár, hogy a hugi csak játszótárs, haver, de NEM osztogathat neki parancsokat, mert akkor helyre lesz téve.
Ha hugi kéri, hogy üljön le, akkro lehet, hogy leül. De ha erélyesen szól rá, esetleg magas hangon, kimeresztett szemmel, a kutya ösztönösen így reagál.
Tehát hugi NE osztogasson parancsokat, csak játsszon vele, vagy kérje szépen, mivel a kutya tudja, hogy ő az erősebb, és valszínűleg senki nem mondta neki, hogy ez a rangsor nem jó. A kankutyánál meg ez elég fontos szempont.
A gáz ezzel az, hogy a kutya túl nagyot harap, neki nagyobb a fájdalomküszöbe, vastag a bőre, tele szőrrel, tehát azt hiszi, nem nagy dolog egy ekkora harapás, pedig a huginak nagyon fáj.
Ez az egyik lehetőség.
A másik, hogy a kutya valamiért agresszív volt hugival, csak úgy, mert mondjuk rávágott a fejére, és nem tűrte.
A kutya sosem haragszik, ő csak ösztönösen reagál.
De az is lehet, hogy valamit félreértett, és harapott. Ezért érdemes figyelni, hogy reagál a hugi mozdulataira, jelenlétére, hangjára, stb.

Nagybátyám kan németjuhásza, mikor elérte a megfelelő kort, megharapott, mert el rákiabáltam, hogy rossz volt, és nem játszok vele. Tudtomra adta, hogy ő az erősebb, én meg csak annyit tudtam csinálni, hogy elfogadtam. Ez azóta is így van, imádjuk egymást, de SOHA nem parancsolok neki semmit máig sem, max kérem, hogy menjen el, és akkor meggondolja :)
Ez van.
A seb még mindig látszik, pedig legalább 8 éve volt az eset.

Assuming Control

(#81) Kidus válasza Kidus (#80) üzenetére


Kidus
őstag

ja, a nj. nekem is a kezemet harapta meg. pedig a számmal kiabáltam rá :)
úgy tűnik, ezt tartja lefegyverzőnek, de nem durvának.

Assuming Control

(#82) Kidus válasza jojojo (#79) üzenetére


Kidus
őstag

hogy miért pont arcon, az lehet a mérettől is.
az volt közel biztos

Assuming Control

(#83) KERO_SAN válasza jojojo (#79) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

nem tudom hol almodtam hogy az kezet harapta meg...

egyebkent szvsz csak akkor kell neki veszettsegoltas ( a lanynak) ha a kutya szokott utcara jarni..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#84) Kidus válasza KERO_SAN (#83) üzenetére


Kidus
őstag

évente kell oltani a kutyát, ha egy éven belül van még, akkro a lánynak valószínűleg nem kell szuri.
meg attól is függ a dolog, hol élnek, Dunántúlon pl. nincs is veszettség.
viszont tetanusz nem árt, mert a kutya szájában lehett bármi, túrhatta a földet a harapás előtt, so az ajánlatos lehet.

Assuming Control

(#85) KERO_SAN válasza Kidus (#80) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Azt mondta a srac hogy fel a kutyaktol.

Aki fel a kutyaktol az nem all neki parancsokat osztogatni, meg kiabalni vele.
Ha meg mar parancsot osztogat neki, es ramorog a kutya, akkor legyen kicsit ű talpraesettebb es csapjon egyet az orrara vagy mittudomen :F

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#86) KERO_SAN válasza Kidus (#84) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

veszettseg csak masik veszett alat altali harapassal terjed...ha nem talalkozik masik alattal, logikus, hogy nem lehet veszett.

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#87) Kidus válasza KERO_SAN (#85) üzenetére


Kidus
őstag

rácsapás nem ajánlott, a kutya tudja, hogy ő az erősebb....
viszont ha fél, és nem parancsolt, akkor nem is követhetett el olyan hibát, amitől a kutya úgy gondolhatta, hogy a státuszára tör....
én valahogy így gondolom, próbálom megérteni a kutyát.
még mindig azt tartom a legjobb 5letnek, hogy oda kell figyelni, hogy áll a kutya a lányhoz.
vagy odamenni a lánnyal a kutyához, megmutatni a sebet, és istenesen megszidni, mert jól tudja, hogy a sebet ő csinálta, össze tudja kötni a tettével a következményt. Ez nem olyan mint a lakásba piszkítás, amikor fél óra múlva már felesleges megszidni...

Assuming Control

(#88) Kidus válasza KERO_SAN (#86) üzenetére


Kidus
őstag

háhogyne :)
nem is mondtam én sem mást

Assuming Control

(#89) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

nekem azt mondták(lehet csak rémtörténet),hogy a hasba(!) kell adni injekciót ilyenkor:O

(#90) Panther válasza tozso (#74) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''ha nincs más megoldás'' - ez a kulcsszó. Csahogy itt mindenkinek az volt az első reakciója hogy ''altassuk el''. Nem pedig hogy ''ha már semmi más járható út nem lesz, altassuk el''.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#91) jojojo válasza Darth_Revan (#89) üzenetére


jojojo
senior tag

nem azt a fenékbe döfik ami fáj:O

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#92) jojojo válasza Panther (#90) üzenetére


jojojo
senior tag

én nem azt javasoltam ezért nem is veszem magamra a megjegyzésed,de igazad van elaltatni nem kéne:)

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#93) Memphis


Memphis
tag

amugy nem lesz szerintem semmi gáz pár éve engem is megharapott egy kutya..kaptam egy tetanuszt helyben és aztán 6 oltásra kellett elmennem ugy heti 2 oltás volt aztán veszetség 0%

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#94) Memphis


Memphis
tag

ja most látom hogy kicsit elvagyok késve mind1 :DD

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#95) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

1ik haveromat is jól megkapott 1 kóborkutya pár hónapja és nem ment orvoshoz+semmi injekció...még él:DD :DD

(#96) Memphis válasza Darth_Revan (#95) üzenetére


Memphis
tag

elég nagy felelőtlenség volt.....

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#97) BEE


BEE
addikt

Én a kutyámat megtanítottam kicsit harapni.
Kiskorában rágta az ujjamat és néha túlzásba vitte.
Akkor én jó hangosan jajgattam és ő vette a lapot,
hamar megtanulta a mértéket.
Hogy ezt milyen jól tettem csak most tudom,
amikor nézem hogy roppantja szarrá a marhacsontot meg a
botokat amiket összeszed.
Gyakorolunk is rendszeresen.

A kislány megharapása szerintem is lehet véletlen.
Nem kell mindjárt kiirtani az ebet, de figyelni kell,
mert vannak kutyák amik idővel bekattannak!

Haveromék sírva vitték a kutyájukat elaltatni.
Vidéki rokonoknál mentett meg egy kölköt amit épp felkötni
készültek.
Hazavitte, és az állatorvos közölte hogy ez egy túltenyésztett
fajta, hajlamos vénségére meghülyülni.
Kis görcs létére időnként bepörgött, ment neki mindenkinek,
hiába vette cipőhegyre hogy koppant a falon.
Amikor a lányát megtámadta akkor betelt a pohár.

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#98) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Amúgy a témához: nekem is van kutyám, de az meg van nevelve. Éppen ezért nem harap meg. Tényleg evés közben ki lehet venni a szalonnát is a szájából. Vagy akármit. Úgy, hogy fogom a két állkapcsát, kinyitom a száját, belenyúlok és kiveszem. (A ''nem szabad'' parancs továbbfejlesztéskor többször is előfordult.)

A másik meg: ha megpróbálna megharapni, kapna egy olyan sallert hogy többet ne próbálja meg. A kutya igenis tudja mit szabad és mit nem. Az nem működik hogy majd ő irányítja a gazdákat... Hát nehogymá a fal verje ki a kőművest!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#99) Memphis válasza Panther (#98) üzenetére


Memphis
tag

fal verje ki a kőmüvest :D lol ezt még nem hallottam de nem rossz :D bocs az offért :D

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#100) Panther válasza Memphis (#99) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

:)
Azt szeretem még ennyire hogy ''Kevés vagy mint mákostekercsben az önindukció!'' :D

De innentől aztán már tényleg nem OFF! :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#101) Memphis válasza Panther (#100) üzenetére


Memphis
tag

lol :))

Ha ma nulla CELSIUS fok van és holnap kétszer olyan hideg várható, hány CELSIUS fok lesz holnap? :D (bezártam a kiskaput)

(#102) PeliScan


PeliScan
addikt

http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=10084&start=0#msg770 >> (#770)

nah jó, nem. csak kissé dühös, hogy ennyire láma vagyok. :)

(#103) PeliScan válasza PeliScan (#102) üzenetére


PeliScan
addikt

olyannira láma, hogy link helyett bold-ba roktam. :D http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=10084&start=0#msg770

(#104) Panther válasza PeliScan (#103) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

...mit keres itt a BWar? Ne OFFolj már légyszi :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#105) PeliScan válasza Panther (#104) üzenetére


PeliScan
addikt

nem az volt a kérdés, hogy miért vagyok ideges? de télleg. akkor, a késői óra kedvéért az előző hozzászólás, némi magyarázattal (a ferde rész magyarázat...) :P

-------------------------------------------------------------------------------
(#102) PeliScan Válasz | Email | 2003-07-27 01:42:02

Ideges vagyok mert...... nah jó, nem (ideges vagyok, hanem) csak kissé dühös (vagyok), hogy ennyire láma vagyok :)
---------------------------------------------------------------------------------

nah, így már ok? ;]

(#106) burgatshow


burgatshow
veterán

Na hahó!

Na akkor lerendezem a dolgokat mert nagyon nem tetszett az amit Kero_san írt.

1. Mint kiderült a kutya teljesen ártatlan volt, mert a húgom leültette ez eddig ok. De utánna felakarta emelni a 30Kilójával az 50-60kilós kutyát, de ez a kutyának nem igazán tetszett ezért a kezére akart jelezni hogy nem kéne a húgom feje útban volt és gondolom mivel meleg volt, a kutya lihegett ezért a szemfogával letolta a bőrt az arcáról! Hál istennek nem vészes!
2. A másik a kutya nem lesz elaltatva!
3.Anyám nem dühös senkire még a kutyára sem!
4. Hányszor mondtam a húgomnak, hogy ne hajolojn közel a kutya arcához mert mivel találtam nem lehet tudni!
5. Van egy lány azt vettem 3 éves azzal nyugottan jáchat!
6. A kutya nem jár az utcán kivéve amikor nytva marad a kapu akkor kimegy a közeli fákat megpisálja azt megy vissza!
7. A tesóm csak annyira fél a kutyáktól hogy a kóbór kutyákat nem kedveli mert amikor kicsit volt, anyám vitte óvódába amikor egy kobor kutya fellőkte! A sajátoktól pedig nem fél! najó lehet hogy most már a Nepállal nem fog cicózni! De a kutya még midig engedelmeskedik! Ma is kint volt a kertben én meg néztem az ablakból, és a húgom azt mondta hogy ül: akkor a kutya leült ha fekszik: akkor feküdt a kutya!
8. A tesóm hál istennek jólvan most bevan kötve sebe összevarták neki, meg kapott egy tetanuszt! Holnap megy vissza controllra ha minden oksa akkor szerdán leveszik a varrást és a kötést!

(#107) burgatshow


burgatshow
veterán

Ja és a kutya nem lépett fel támadólag amikor hazaértek tgnap este meg ma sem!

(#108) jojojo válasza burgatshow (#106) üzenetére


jojojo
senior tag

Azért ez nagy öröm most komolyan,hogy a hugod is elmesélte a történetet amit aztán te megoszthattál velünk és igy megnyugodhatnak a kedélyek.

Még 1x örülök, hogy a hugod is, és a kutya sorsa is rendbe van:)

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#109) Parci válasza burgatshow (#106) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Tényleg kissé nyers Kero_San stílusa, nekem sem tetszett... cserébe nagy állatbarát, ami tetszik ;).

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#110) burgatshow


burgatshow
veterán

Egy jó pont Kero_sannek! Én is állatbarát vagyok!:))

(#111) burgatshow


burgatshow
veterán

Kösz az aggódást és a bátorítást meg mindne lelki támogatéást mindnekinek!

(#112) AND1


AND1
őstag

#60-as tipikus Kero-s volt :))

Egy régi PH-s.

(#113) klepto válasza burgatshow (#107) üzenetére


klepto
addikt

Akkor minden rendben :)) Ezért írtam én is, hogy alaposan tudd meg a körülményeket, és ezalapján puszta önvédelem volt, ami balul sűlt el. Remélem páran tudtunk segíteni, és én örülök, de szerintem a többiek is, hogy kiderült az igazság :DD

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#114) atus7377


atus7377
aktív tag

Örülök,hogy kiderült a kutya ártatlansága.SZVSZ az esetek 95 százalékában az ember a hunyó.A kutyatartás felelőség,és vannak bizonyos szabályai.Van egy barátom,neki három kaukázusija.A nagyobbik kan kb 90-100 kiló.A barátom elment otthonról a fia kiment,hogy megetesse öket.Rossz helyre tette le a tálakat,minek következtében 3,5 órát állt az esőben,mert a kan nem engedte ki.A dolog következménye annyi lett,hogy a gyerek megértette mi merre meddig.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#115) BEE válasza atus7377 (#114) üzenetére


BEE
addikt

Három kaukázusi már mazoizmus!

Hogy az emberek miért nem ismernek mértéket italban,
nőben, kutyában ?

:DD

BEE

Fradi volt, Fradi lesz, amíg a földön ember lesz !

(#116) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Qrvára felidegesítem magamat, amikor Q3-ban azért kapok ki, mert mákol az ellen.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#117) dannnnn válasza fLeSs (#116) üzenetére


dannnnn
aktív tag

nekem most pokerba van ez. pusztan csak szerencse de nem én nyerek-!!!

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#118) zoleecool válasza fLeSs (#116) üzenetére


zoleecool
tag

ugyanez all a CSre is, mikor a sok lama tunkol es veletlenul fejest ad....:((

(#119) Orc


Orc
senior tag

Kurva ideges vagyok, mert egy napot csesztem el egy olyan dologra aminek semmi értelme nem volt! :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#120) Printszkrín válasza Orc (#119) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Írd le mi történt, hátha attól megnyugszol. :W

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#121) Orc válasza dannnnn (#117) üzenetére


Orc
senior tag

Itthon próbáltam belöni a wifi kártyámat a Suse linux 10.1 alá, de mindig beleakadtam valami problémába vagy a ndiswrapper szarakodott, vagy a bcm driver vagy elfogyott a helyem a rendzser partición és a másik particióról kellet átvarázsolnom egy kicsit, mindezt úgy, hogy fel volt mountolva a system partició és úgy kellet módosítani. A jéghegy csúcsa az volt, hogy szarul frissítette a kernelt a Suse online frissítóje és ezért idegességemben eltávolítottam a kernelt a futó rendszer alól, úgyhogy húzhatom újra, de ez nem mostanában lesz az biztos.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#122) Printszkrín válasza Orc (#121) üzenetére


Printszkrín
senior tag

Mennyi időt csesztél el vele?
Lehet, én más disztribbel próbálkoznék legközelebb.

[Szerkesztve]

Amikor az állatkertben az elefánt mogyorót dobál neked, ideje diétáznod!

(#123) Orc válasza Printszkrín (#122) üzenetére


Orc
senior tag

kb. 7 órát. Még most sem fogom fel, hogy hogyan tökölhettem ennyit vele.

Kinyomom a szemed, eltöröm a lábad... aztán mehetsz amerre látsz!

(#124) Andie


Andie
őstag

...mert 2 napja készülök, hogy az utolsó pillanatban leütök vaterán egy pda-t, erre bazmeg tegnap eljáccom az időt, és az aukció lezárása után 1 órával eszmélek fel. :O :((( :W

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ideges vagyok, mert...
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.