Hirdetés

2024. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79680) mohitook


mohitook
tag

Sziasztok,

Whirlpool W7 931T alulfagyasztós kombinált hűtőt vettem 2 éve, és elég rendesen cserbenhagyott a nyár közepén. Az ügyfélszolgálat teljes káosz, több mint 1 hónapba telt mire kijött egy szerelő...

Felső része szinte nem is hűtött... 16-17 fokokat tudta csak tartani, hiába olvasztottuk le kéthetente...

Holnap viszik ezt a vackot, kapunk csereutalványt amit elvileg tetszőlegesen felhasználhatunk a media marktban (vagy visszautalás)... Viszont egyáltalán nem jutok dőlőre mit vegyek.
~200-ért vettem, gondolom ennyi lesz a csereutalvány - ezért ettől felfelé nézelődök. A szerelő márkára Samsungot és LG-t mondott, Whirlpool esetén pedig csak a W9-et, ezért egy ideig csak ezeket nézegettem. Ahogy nézem vegyes a vélemény még ezekről is, de a fórum alapján felmerül sok-sok más márka, akár Gorenje, Candy.

Amire szükségem lenne:
- Megbízható
- Aránylag halk (tudom... inverteresek... szoktunk beszélgetni :)) )
- Lélektani határ a 290, de feleslegesen túlárazott termékért nem szeretnék pénzt kidobni
- barátnőm ragaszkodik a szürkés/inox színhez... de tőlem lehet fekete is
- egy tökéletes világban a "nem kell leolvasztani" valóban jelenthetné is ezt...

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.