Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23312) Timmcsy válasza Joezyka (#23302) üzenetére


Timmcsy
tag

Mosogatógép plusz felső sín vs alsó rekesz témához:
Nekünk mindkétféle van a családban, egyértelműen a felső sínest szeretem jobban. Szerintem annyiban lehet igaz, hogy szebben mosogatja el az evőeszközöket, hogy kevésbé "igényesen" kell bepakolni. Itt minden egyes evőeszköz külön helyre megy, egymástól elválasztva. Az alsó rekeszben előfordulhat, hogy a kanalak jobban összeérnek és ha koszosabbak, nem lesznek teljesen tiszták, de ez szerintem inkább pakolás kérdése.Inkább a jobb helykihasználhatóságot hoznám fel előnyére, hogy alul nem foglalja a nagy helyet a plusz evőeszköz rekesz középen, lehet oda helyette kényelmesebben fazekat tenni. Illetve a hosszabb dolgok is kényelmesen beférnek keresztbe, míg ugye a rekeszesnél korlátozott a magasság a "tisztító lapátok" miatt.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.