Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) TTomax válasza Tirexi (#16144) üzenetére


TTomax
nagyúr

Bizony... nem semmi volt látni 25fpst miközben a vgak terhelése 10% körül mozgott... :DD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16152) Abu85 válasza TTomax (#16151) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Miért nem törlitek ki az Arma 3 saját allokátorait. A Win 7 megoldása sokkal jobb, mint a programé. Ott vannak a dll mappában. Azokat helyezzétek el máshova.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16153) Tirexi válasza Abu85 (#16152) üzenetére


Tirexi
addikt

Igen azt fogjuk tenni. Azóta átnéztük a fórumokat.
Amikor elkezdtünk vele játszani még nem tudtuk, hogy ilyen durva hiba van a játékba.
Mondjuk elég szomorú, hogy már megint a felhasználónak kell megoldania azt a hibát amit a fejlesztők lusták kijavítani.
Lehet nem tolták olyan sokáig a játékot amíg meg nem tellett a VRAM. :))

(#16154) WaterWawe válasza Abu85 (#16152) üzenetére


WaterWawe
őstag

Pontosan hogy van ez? Ilyen problémával nem találkoztam, de annak értekében hogy ne is találkozzak el tudnád mondani hogy pontosan miket kell kitörölni?

(#16155) BlackSoft válasza TTomax (#16151) üzenetére


BlackSoft
addikt

Tirinek 16-ra lement, legalábbis a videóban 3óra körül at mondja :DD :C

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16156) TTomax válasza Abu85 (#16152) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mert nem tudtuk... azóta szétnéztünk egy-két forumon,,,és hát erösen alfa ez még,de nekem amugy tetszik. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16157) boogie84 válasza TTomax (#16156) üzenetére


boogie84
veterán

Mindeki reszere kiprobalhato?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16158) TTomax válasza boogie84 (#16157) üzenetére


TTomax
nagyúr

Van egy alfa kulcsom még ha kéred,de abban multizni nem lehet...4 single kampányt tudsz kiprobálni,de az sem 5 perc... van egy rakat konzolparancsom,meg beállitásom,nálam ugy néz ki igy 70-80 fps stabilan megvan...

steamen vegyél fel "TTomax"... giftben küldöm ha érdekel... 18ig lehet csak használni azt hiszem...bár az én 3 kulcsom a "supporter editionból" való azokat lehet,hogy tovább is engedi... :F

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16159) Locutus válasza TTomax (#16158) üzenetére


Locutus
veterán

Én is kipróbáltam ezt egy hónapja kb, de nekem nem jött át az egész valahogy. Nem a játékstílus, az még csak bejött volna, de valahogy gagyinak tűnt a megvalósítás. A fizika teljes hiánya, a bugok, meg az, hogy 2 hét kéne mire minden billentyű parancsot megtanul az ember... könnyed szórakozásnak túl van bonyolítva, ahhoz képest meg nem tűnt elég realisztikusnak.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#16160) kasa85


kasa85
őstag

De kihalt ez a topik az elmúlt héten :F
Amúgy off az Arma 3 hoz nem sok reményt fűzök a 2 is egy fos volt.Teli volt buggal ez most a 3 nál is meg van az iszonyatos gép igény a sok tervezési hibától.
Nem hiszem el,hogy nem tanulnak belőle már 3 jára. :W
Ez is egy foshalom lesz hiába van meg a második része játszottam vele egy fél órát,és kész nekem be telt a gép igénnyel a recés látványtól,és a kilóméterekről lelövő ellenfelekből a susnyákban a tök.m-
Maga a játék jó lenne,de legalább úgy csinálnák meg hogy ne ordítson róla a tervezési hibák tömbkelege. :(((

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16161) batt válasza kasa85 (#16160) üzenetére


batt
aktív tag

Ezzel abszolúte nem értek egyet!
1. Nagyon korrekt a fejlesztő team,nem ígérgetnek olyat amit nem tudnak megtartani! Folyamatosan tájékoztatva van a nagyközönség és amit mondanak azt be is tartják! Frissítik rendszeresen elég nagy patch-el a játékot tetemes javítási listával! Én azt kívánom legalább ilyen fejlesztő team- legyen minden játékhoz!!

2.Valóban nagy a játék gépigénye de ha megnézed a játék körülményei is extrémek!

Mondj 1 olyan játékot ahol egy ekkora terep van ilyen részletességgel és enni precíz metódussal?! Nem megyek bele a többi részletbe!

3.A játék stílust meg szokni kell valakinek bejön valakinek nem!

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#16162) kasa85 válasza batt (#16161) üzenetére


kasa85
őstag

Azért mert le írtam a tisztelt fejlesztő brigádról a véleményemet nem kell le kiabálni a fejemet.
Azért ott az Arma 2 mennyi patch jött ki a mesterséges inteligencia folyamatosan meg bolondult a távolban recés volt radeonal minden.
A nagy pályát kisebb trükökkel lehet optimalizálni nem kell a map nagyságával jönni,mert szépen lehet fejleszteni csak tudni kell hogyan.
Amennyiben nem volt meg az első időkben a 2 része akkor inkább hagyjuk az egészet,mert eléggé szívtam vele mikor ki jött frissen.
Sajnos a hibák megint fent álltak a 3 részben is,de bizakodom benne mire ki jön javítani fogják.
Nem fikázni akartam a Arma játékot,de azért ha meg nézzük hibák még mindig akadnak hiába azok a nagy javítások.
Ez az én véleményem a tieddel nincs gond el fogadom az állás pontodat,de legyél szíves a másik állás pontját is tiszteld meg azzal,hogy nem ugatod le amit tapasztaltam lehet felszólítások nélkül is le írni a saját tapasztalatodat.
Nem én vagyok az egyedüli aki ugyan ezen véleményen van persze van pozitív,és negatív véleményű emberek akik véleményezik milyen is az arma.
Ettől függetlenül várom a játékot,és amennyiben tévedek akkor meg veszem mint a másodikat,de előtte le tesztelem milyen mert zsákba macska nem kell.
Tanuljanak meg úgy fejleszteni,hogy ne 0 day patchek jöjjenek halomra aztán majd 1 év múlva játszható szintre hozzák.
Remélem én tévedek és neked lesz igazad,mert akkor fent lesz a polcomon,és végre nem csalódok annyit mint manapság csalódtam játékokban.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16163) batt válasza kasa85 (#16162) üzenetére


batt
aktív tag

Ezzel abszolúte nem értek egyet!

Senki nem kiabálta le a fejedet,csak le írtam,hogy nem értek veled 1-et! Ennyi

Bár nem bánnám ha ABU ki elemezné a játékot,kíváncsi lennék a véleményére! (Technológiai oldalról!)

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#16164) TTomax válasza Locutus (#16159) üzenetére


TTomax
nagyúr

Rétegjáték,de megvan a varázsa... bugok hol nincsenek?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16165) kasa85 válasza batt (#16163) üzenetére


kasa85
őstag

A sok felszólító jel agresszív elfogultságnak a jele főleg ha minden mondat végére azt teszel. ;) Nem kell annyi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! anélkül is meg értem,és el fogadom,de minden mondat végére ! az már sok.
El hiszem tetszik nekem is tetszett,de nem játszottam végig attól függetlenül lehet AMD Radeonon nem megy normálisan nem úgy mint a zöldeken lehet ha ki próbálnám akkor vaj simán menne,és nem lenne recés minden pl sinek,felső vezetékek stb.
Remélem neked lesz igazad játék terén,mert akkor meg lesz a 3 rész is a polcomon,és a sok gagyi játék után frissítően hat majd ezen játék végigjátszása. :)
Off vége részemről jöjjenek a kártyáról a beszámolók a játék meg menjen a saját topikjába.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16166) Tarill


Tarill
őstag

üdv kedves zöldek! :) erről a kártyáról mi a vélemény? [link] mért ilyen feltűnően olcsó? illetve érdemes lenne a váltás egy radeon hd7950-ről? előre is köszi

(#16167) Tirexi válasza Tarill (#16166) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért ilyen olcsó mert ez igazából egy átnevezett GTX 680. :D
Tehát aki 770-et vesz az egy tuningolt 680-at kap. :))

(#16168) Rexcor válasza Tirexi (#16167) üzenetére


Rexcor
őstag

Na és milyen a 780 a 680-as után?

(#16169) SzlobiG válasza Tarill (#16166) üzenetére


SzlobiG
félisten

Legjobb a komment amit írtak oda 24%-al erősebb mint a 680 állítása szerint és még be is linkelt egy összevetést ahol számszerűsítve is van ahol nincs 8%-os kül. :DDD

Amúgy tényleg nincs rossz árba ha új vga-t vennék akkor a 680 helyett már inkább 770-et.

(#16170) cyberkind


cyberkind
félisten

580-ról mire lenne logikusabb váltani, 770 vagy 780 ? :))
Nem tervezek 1440p-t, csak egy full HD 102-es tv-t ! :)

(#16171) Rexcor
Nekem nem az, Titan ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16171) Rexcor válasza cyberkind (#16170) üzenetére


Rexcor
őstag

Szerintem egyértelmű. :) Én is TV-t tolom, csak 47 colon. :D Minek ide 1440p...

Ha nem tudod mit csinálj a rengeteg pénzzel akkor a TITAN SLI segít rajtad. :D

[ Szerkesztve ]

(#16172) Tirexi válasza Rexcor (#16168) üzenetére


Tirexi
addikt

Egyelőre még tesztelgetem sorba a játékokat de már imádom a VGA-t. :D
+100Mhz GPU/+200Mhz VRAM és sima liba.
85fokon megáll és egyáltalán nem hangos zárt gépházban.

Skyrim-ben nagyon jó, végre nem töltöget a játék. Látszott, hogy a modolt Skyrim megette a 2GB VRAM-ot a 680-on mert egy idő után töltögetett ezerrel. Ez meg sem nyikkan. :Y

(#16173) BlackSoft válasza Tirexi (#16172) üzenetére


BlackSoft
addikt

85 fok nem vészes, de azért nem hideg :D

Ventit mennyire fixelted? :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16174) WaterWawe válasza BlackSoft (#16173) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nem kell fixelni a ventit. A kártya magától tudni fogja mennyin kell járatni a ventit ahhoz hogy meg tudja tartani a 85°C hőmérséklet korlátozást.

(#16175) Tirexi válasza WaterWawe (#16174) üzenetére


Tirexi
addikt

Így igaz. Egyre hangosabb lesz de nem megy 85 fölé. :K

(#16176) BlackSoft válasza Tirexi (#16175) üzenetére


BlackSoft
addikt

Magyarul akkor nem a venti a fix, hanem egy hőmérséklet, aztán ahhoz igazodik :)

Egész jól hangzik :DDD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16177) gainwardgs válasza Tirexi (#16175) üzenetére


gainwardgs
addikt

És mennyivel gyorsabb a lightningnál??

15%??

(#16178) Tirexi válasza gainwardgs (#16177) üzenetére


Tirexi
addikt

Játék függő.
Titan fölé húztam bőven. (+160Mhz GPU/+400Mhz VRAM)
Van pár game ahol van ott 30-40% is de van ahol alig lehet észrevenni a VGA cserét.
De ha megnézed a teszteket akkor ott is láthatod, hogy nem csak 10 FPS-el jobb a legtöbb játékban a Titan (beszéljünk itt már Titan-ról)
Az a pár FPS ami hiányzott a 680-ból a tökéletes játékélményhez némely játékban azt most itt megkapom.
Az előbb Metro LL-t toltam SweetFX-el +Edge AA). NEM volt olyan hely ahol belagolt volna a hirtelen PhysX-től vagy valamitől... Tükör sima a játékmenet végre. A 680 ellenben hirtelen fizikánál eléggé megtorpant. Legalább is nálam. (a game eredeti)
Tehát azt mondom, hogy ez a VGA ennyit lazán megér. Ha cserélni akarsz akkor simán cseréljél és meglátod a különbséget amiről beszélek.

(#16179) TTomax


TTomax
nagyúr

Modded driver egyéni sli profil... 72avg-röl 97avg (minden maxon) driver ver. 311.70 kártyák 95%+ terheléssel mentek...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16180) gainwardgs válasza Tirexi (#16178) üzenetére


gainwardgs
addikt

Majd ha nem lesz 200k :D

(#16181) TTomax


TTomax
nagyúr

Megvan az eddigi legjobb kepler driver... amit próbáltam Borderlands 2 nincs fiziksz lassulás,BF3 mint a vaj, Grid 2 perfekt nagyon sima,Metro LL nincs vele baj sokat nem hozott de nem is volt vele gond,Arma3 gyorsult,és kiegyensulyozottabb lett... stabil,nem villog,eddig nem találkoztam hibával.Nem a leggyorsabb driver,de nagyon stabilnak tunik ,és eddig nem fedeztem fel hibát!

311.70 Asus

Modositott .inf a telepitéshez [link]

Win8on ki kell kapcsolni a driver hitelesitést!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16182) Tirexi válasza gainwardgs (#16180) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát már régen nem annyi. 166-ért már lehet venni itt PH-n. :)

(#16183) gainwardgs válasza Tirexi (#16182) üzenetére


gainwardgs
addikt

Evga SC-t nem hiszem :N

(#16184) Tirexi válasza gainwardgs (#16183) üzenetére


Tirexi
addikt

Jaj nehogy már az kelljen. :DDD
Tök felesleges ilyen nyim nyam hűtős tuningolt VGA-kat venni. Lehet, hogy rosszabbul lehet majd húzni mint a ref-et...
A Giga ref 680-am többet bírt tuningal mint a Lightning-om.
A hang sem lesz sokkal jobb. Ha bemelegszik a gépház belseje nyáron ugyan úgy felpörög majd.
A Lightning-ot is be tudtam küldeni 82 fokra 77%-os ventivel.. pedig nem is volt meleg a szobában.
Na mind1 te döntésed én csak tapasztalatokat írok.
Meg itt még a garancia sem releváns érték mert addig úgy sem lesz nálad amíg lejár az 5 év vagy mennyi az EVGA-ra.

(#16185) gainwardgs válasza Tirexi (#16184) üzenetére


gainwardgs
addikt

most giga van neked vagy msi?

Mennyi a vége, mennyi a max boost órajel tuningal :U

[ Szerkesztve ]

(#16186) Tirexi válasza gainwardgs (#16185) üzenetére


Tirexi
addikt

MSI GTX 780 ref kártya és keményen meg lehet tépni.
Amit eddig stabilnak találtam az a +160Mhz GPU és +400Mhz VRAM.
Persze ezt lehetne még feljebb de ez is bőven elég mindenhova.
Ez annyit tesz, hogy 1160Mhz GPU és 3400Mhz VRAM.
Piszok gyors.
Annyi csak a hátulütője ennek, hogy pillanatok alatt 85 fokon van a VGA. De a hang nálam nem számít mert a Z2300 elnyomja simán.
A 85 fokot meg tartja tehát fölé nem megy hála az AB beállításainak.
Temp Target 85. Kész.
GPU-Z képet nem tudok küldeni mert hibásan írja ki. De itt az Aida64.
Szal én azt mondom ez bőven jó nekem. Aki persze halkabb VGA-ra vágyik az természetesen vegye meg a dupla ventis cuccot. :K

(#16187) gainwardgs válasza Tirexi (#16186) üzenetére


gainwardgs
addikt

Legvégét nem nézted még? :R

(#16188) Tirexi válasza gainwardgs (#16187) üzenetére


Tirexi
addikt

Nem néztem és valahogy nem is akarom. Sztem a GPU-ra még rámenne +20Mhz a VRAM-ra meg +100Mhz.
De ezt amin most van ezen biztos, hogy stabil. Azok meg már nagyon a szélén lennének és inkább lejjebb menne már a Mhz mert ugye itt is van GPU csökkentés bizonyos szint felett.
Ez mindenre elég. Néztem már Tomb Radírt, Metro LL-t, Crysis 3-at, Skyrim-et ENB-el, Arma 3-at és mind nagyon jól mennek. Lehet később még jön valami jobb driver ki tudja.

(#16189) gainwardgs válasza Tirexi (#16188) üzenetére


gainwardgs
addikt

Egy grid2 benchet dobnál majd oc órajelen.

1920, minden max, 4Xaa

Privibe is jöhet h ne offoljunk
kösz

[ Szerkesztve ]

(#16190) BeLucZ válasza Tirexi (#16186) üzenetére


BeLucZ
addikt

sztem az egyik legjobban eltalált ref változata a 780/titannak van :) full minőségérzet nem véletlenül, ellenben emlékszem az első igazi ref 670-esre, az nagyon ganaj volt, 680 változat már jó a ref 670-ből

(#16191) Tirexi válasza gainwardgs (#16189) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez nem off mert VGA-ról van szó.
Tessék az eredmény: [link]
Nagyon jól megy. XD

(#16192) gainwardgs válasza Tirexi (#16191) üzenetére


gainwardgs
addikt

:R

(#16193) MiklosSaS válasza Tirexi (#16186) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

+1 nalam a evga ref. 780 stabil volt a 200 mhz plusszba. Csak egy jateknal teszteltem, de ilyenkor szerintem az FX is kicsit visszarant teljesitmenyben.
Ezen felul a 780-ast (ref) csak ajanlani tudom, nagyszeru kartya. En gigabyte HD 7970 GHz windforce3-rol valtottam. Csendesebb mint a giga !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#16194) boogie84 válasza TTomax (#16179) üzenetére


boogie84
veterán

& (#16191) Tirexi:

Pont pariban van a 2 670-el. Legalábbis ebben a játékban.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16195) TTomax válasza boogie84 (#16194) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam nem 4XMSAAval ment,meg OC se volt... de mindjárt megnézem...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16196) Tirexi válasza boogie84 (#16194) üzenetére


Tirexi
addikt

Azt elfelejtettem mondani, hogy nekem a GRID 2-be fel van rakva a SweetFX ami még alapból tesz hozzá kis Edge AA-t és FPS-t is csökkent egy nagyon minimálisat. :)

(#16197) TTomax


TTomax
nagyúr

4xMSAA ,OC nélkül...

(#16193) miklosss2012
Akkor ezzel a kijelentéssel mi van? [link]...

(#16198) Tirexi
Hát igen,mondjuk Gridben cpu limitem van,erre adjál rá egy 10-15%-ot mert 95% felett sosem mennek a kártyák,meg egy kis OC...max 20%al tudnék erösebb lenni ebben benne van a kedvezö széljárás is... amikor ezeket vettem akkor nem volt más választásom,most meg ráfizetni nem nagyon van kedvem..ez van... :))

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16198) Tirexi válasza TTomax (#16197) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát azért elég durva, hogy majdnem ugyan annyi az FPS. Nem sokkal vagyok lemaradva.
Igaz van tuning na de két VGA VS 1 azért. :D

(#16199) BlackSoft válasza Tirexi (#16184) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az EVGA SC ref. hűtéses, csak "superclocked", van rajta pici tuning.

Már van hardveraprón az is, meg az alap is EVGA-ból, és 165-170 az ára :DD

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16200) Zorel válasza TTomax (#16197) üzenetére


Zorel
senior tag

Ezt melyik driver-rel, illetve milyen SLI profillal sikerült elérned? Köszi. :R
Nálam a 670-ek ilyen 60-70% között mennek. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.