Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) apevia


apevia
aktív tag

Na meg oldódott egyenlőre jó :) magától meg javult .

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#15852) HeZzZ válasza apevia (#15850) üzenetére


HeZzZ
senior tag

szégyeld magad hogy CoD4 et hajtasz egy olyan karival :D

powered by Tiger Lake & GA10x

(#15853) kasa85 válasza HeZzZ (#15852) üzenetére


kasa85
őstag

A Cod4 multija a legjobb a Cod sorozatban megértem ha azzal játszik :)
Persze erőpróbának egy Crysist 3 raknák alá ;]

#15851) apevia
Nem tartom kizártnak mivel régi játék lehet a Driver nem támogatja emiatt van a órajelek vissza esése.
Időnként be állhat 2d be a kártya-
Egy napot azért rá szánnák egy VGA tesztelő programmal hátha nincs igazam,és a kártya adja meg magát-

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15854) HeZzZ válasza kasa85 (#15853) üzenetére


HeZzZ
senior tag

én aztán tudom melyik CoD milyen megvan mindegyik, nem a legjobb de a legjobb nosztalgikus érzés a Cod4-é ez tény. :)

#15851 apevia ja és igen, pont egy ilyen baj van most a GCN topikban, bár az quake 3 motoros game. oda menj át hátha többet találsz

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#15855) WaterWawe válasza kasa85 (#15853) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nekem CoD4-ben nagyon jó az SLi skálázódás. 97% a minimum kártya kihasználtság és 700FPS a minimum ;]

(#15856) gbors válasza gainwardgs (#15845) üzenetére


gbors
nagyúr

... és FLATRONRW: láttam, de nem hiszem el. miután egy korai showdown build is csinált olyat, hogy csak configból lehetett az advanced lightingot érdemben bekapcsolni, lehet, hogy itt is valami olyan történik.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15857) kasa85 válasza HeZzZ (#15854) üzenetére


kasa85
őstag

Ja ja nekem is bejött játszottam a Moder W összes részével,és az nem nagyon jött be.A Cod 4 viszi Multiban a pálmát én szemszögömből nézve a Cod sorozatból. :)

(#15855) freestyée
:Y Az szép akkor nincs gond a gép igénnyel. ;]
1000FPS-nél cirippel a kártya,mert úgy tudom mikor 1000 képkocka per sec-en megy a menü a játékokban furcsa cirippelős hangot hallat a tekercselés a kártyákon :F

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15858) apevia


apevia
aktív tag

kasa85 tökéletesen működik :D

Köszi a tippeket ! Nem csak cod4ezek ! csak az most a legjobb multis cod :D meg van az összes cod de a 4 amit nem tudok meg unni ! :D

Bf3 Multi 170 óra és meg untam :D .

Most egy darabig marad a cod4 aztán meg látom!

Bár az MW3 is jó csak az a baj hogy kevesen játszanak vele meg vennem hozzá az össz dlc-t azon még kevesebben játszanak :D :W

A bo2 meg undorító ! :D de ez nem az a toppik :D

:R :R

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#15859) Tirexi válasza kasa85 (#15857) üzenetére


Tirexi
addikt

Elég ha valamelyik játék BINK video formátumú intro-ját végignézed. Ott kb 3k FPS szokott lenni. :D
A Crysis részei mind ilyenek. Hogy örültünk a sok ezer FPS-nek a videóban, a játékban meg volt 25 akkor. :DDD

(#15860) TTomax


TTomax
nagyúr

Megy az MSI Afterburner végre wifin ...most éppen a egy vacak galaxy i5500-án monitorozok...oc is megy...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15861) WaterWawe válasza TTomax (#15860) üzenetére


WaterWawe
őstag

Én már egy ideje használtam iOS-en :))

(#15862) TTomax válasza WaterWawe (#15861) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem log a szemembe végre az osd...meg mostanában gondok is voltak ... az ujabb játékok nem nagyon komálják ...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15863) apevia


apevia
aktív tag

freestyée IOS-en hogy kell be üzemelni ? hogy csatlakozik a géphez ?:D

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#15864) TTomax válasza apevia (#15863) üzenetére


TTomax
nagyúr

A telót felrakod a routerre... megnézed az ipv4 cimed azt megadod a kliensenek a telon... esetleg a gépen is ha nem veszi be magátol...voila...
Amugy szuper cucc,csak én a Note2-ömet sajnálom erre... találtam ezt a galaxyt a fiok alján,de olyan pixeles a képe majd megvakulok... :DDD

Osz't még innen mehet a tunning...OC like a boss.... :DDD

(#15866) kasa85
A Crysisok soha nem fognak 700fpsel menni...ez 100%...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15865) apevia


apevia
aktív tag

Köszi ! :D

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#15866) kasa85 válasza apevia (#15858) üzenetére


kasa85
őstag

Szép teszt, amúgy nincs mit. :R
Egyetértek amit írtál a Cod4 az jó bár a BF 3 meg BFBC 2 megunhatatlan,de manapság keveset játszok Multival inkább a honosított játékokat tolom újra.

(#15859) Tirexi
Na arra leszek én kíváncsi a Crysis 3 mikor megy majd annyit mint a videók amiről írtál ;]
Majd a GTX húszezert talán el viszi,de addigra már a hajunkat festhetjük feketére meg a fogunkat lubickoltathatjuk pohárba esténként. :))

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15867) WaterWawe válasza TTomax (#15862) üzenetére


WaterWawe
őstag

Főleg a Metro:LL néha még fagyott is az OSD miatt meg néha nem is látszott.

(#15868) TTomax válasza WaterWawe (#15867) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pontosan!Néha átváltott lilából fehérre az FXAA buhera miat,meg persze azonnal ablakban indult,benchmarkban nagyon jól jött mire ráklikkeltem máris volt egy minfps 1-em... de amugy laggolt is vele...pont e miatt csináltam ezt... :R

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15869) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem maxon járatva a kártyákat.

Metro LL 1440p-ban minden maxon, az össze létező funkció bekapcsolása mellett:
1. kártya: 23 FPS
2. kártya: 43 FPS

Elég jól skálázódik, de érezni, hogy ehhez még nincs értelmes SLI profil, néha csinál furcsaságokat.

[ Szerkesztve ]

(#15870) gainwardgs válasza ForRedGlory (#15869) üzenetére


gainwardgs
addikt

Kb mennyit megy tuningban mindkét kártya?

(#15871) ForRedGlory válasza gainwardgs (#15870) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Asus Tweak lekorlátozza (pedig jó kis progi lenne), MSI Afterburner mellett GPU +180 MHz-t viszi, a memória végét nem néztem meg, +600-on használtam a tesztek során. Nem ennél amit előbb linkeltem, hanem tegnap este. Plusz ezt a Turbo Boost 2-t elég erősen tanulni kell, mert nem mindegy hogy vannak beállítva a MHz-k és hozzá a hőfök plafon... pl hiába állítom be a + 180 Mhz-et, ha automatán hagyom a ventit és a max tem 79 fokon van. Eléri gyorsan ezt a hőmérsékletet és visszaveszi kicsit a teljesítményt. Célszerűbb hagyni a ventit mondjuk 60%-on, úgy a 80-at sem éri el és a turbo Boost is elég jól működik. Ki kell ezt tapasztalni, nem annyi, hogy fogom és emelem a speedet, van még +2 változó az egyenletben.

Ma lusta vagyok alaposabban megnézni mit tud, majd holnap kipörgetem, hogy mit tud 5 Ghz-re emelt cpu mellett..

[ Szerkesztve ]

(#15872) TTomax


TTomax
nagyúr

Nem tudom hol van a két ftw vége... van még benne... :DDD
Nem tudom erre miért nem irják rá hogy "gigaherz" :o

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15873) TTomax


TTomax
nagyúr

Ezen jót derültem... Metro LL értékelés... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15874) Rexcor válasza TTomax (#15873) üzenetére


Rexcor
őstag

:D :DDD

(#15875) MiklosSaS válasza TTomax (#15873) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hogy lehet orulni annak hogy valaki aki jatszik ezzel (nekem nem tetszik) es Radeon-ja van megszivta ?! Mi ezen a derulni valo ?
Imadom az ilyeneket, deruljunk a masik bajan !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#15876) tikshow válasza MiklosSaS (#15875) üzenetére


tikshow
addikt

Tudtommal egy-ket nap utan jott ra patch ami javitotta.

(#15877) TTomax válasza MiklosSaS (#15875) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ugye milyen bunkó? :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15878) Tirexi válasza TTomax (#15873) üzenetére


Tirexi
addikt

Ez a csatorna már régen elásta magát nálam ezért inkább nem nézem meg. :)
Ezek mindent csak fikázni tudnak...
A logjobb az volt amikor az új MoH-t szidták. Látni lehetett, hogy gyengén fut a game a gépükön. Sz@rból nem lehet várat építeni...

(#15879) apevia


apevia
aktív tag

Hát igen , legtöbb játéknak fikázzák a grafikáját és konzolon játszanak :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#15880) Abu85 válasza tikshow (#15876) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Konkrétan a GeForce elé kerültek a Radeonok. Épp most nézegetem. Nem tudom, hogy melyik patch okozta, de nagyjából olyan a sorrend, mint a Metro 2033-ban. Lehet, hogy az új CAP is közrejátszik. Az tartalmaz rá profilt.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15881) SzlobiG válasza Tirexi (#15878) üzenetére


SzlobiG
félisten

Fikáznak, de rohadt jól legjobb most a xboxos vidijük, nem véletlen van olyan nézettségük. :)

(#15882) TTomax válasza Tirexi (#15878) üzenetére


TTomax
nagyúr

Most éppen nem fikáztak... igencsak dicsérték a Metro LL-t...

(#15880) Abu85
Forrás?Mert itt nem azt mérjük még mindig...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15883) Abu85 válasza TTomax (#15882) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Belerakjuk majd a tesztekbe a Metro 2033 helyére a következő frissítésnél. Azért nézegettem, hogy működik-e a cucc, és a többi. Jelentem működik és nincs akadálya annak, hogy teszteljük.
Fontos, hogy a patch-eket telepítsétek fel. Az úgy jó 50-70% pluszt ad a Radeonokra. De mondom, hogy talán a CAP is belejátszik, mivel amiket eddig mértek eredmények, azokhoz még nem volt profil a Catalystben. Most már van egy előzetes profil a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15884) Tirexi válasza Abu85 (#15883) üzenetére


Tirexi
addikt

Abu erről mit tudsz? :D
Ez valós vagy csak valami internet szemét?

(#15885) TTomax válasza Abu85 (#15883) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ja,hogy ti méritek... akkor kockásra lesz SSAAval nyomva az összes kártya,ha bírja ha nem...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15886) thepilot válasza TTomax (#15885) üzenetére


thepilot
csendes tag

Mi a gond?

(#15887) ricshard444 válasza thepilot (#15886) üzenetére


ricshard444
veterán

Oly sokat markoló hozzászólás :D
Az, hogy 4x SSAA mellett /+ Physx/ még a Titan SLI is bemegy 35fps-re, akkor mi értelme lenne beküldeni mondjuk egy Single 680-ra ha förtelmes értékeket kapnánk ergo játszhatatlant.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#15888) ForRedGlory válasza ricshard444 (#15887) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Annak is meg van a szépsége. Nem kell fraps az fps számoláshoz :DDD

(#15889) TTomax válasza thepilot (#15886) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az,hogy ilyen értelmes grafikonok születnek...

Egyik kártya sem hozta a stabil 60fpst...a 10 meg 20 fpst mindenki észreveszi...senki nem így fog vele játszani...Alacsonyabb grafikai beállításon meg lehet egészen más lenne a diagram...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15890) Abu85 válasza TTomax (#15889) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az, hogy egy játék úgy van megírva, hogy nem fut maxon semmin az konkrétan a játék hibája és nem a miénk. De a Metro 2033-nál sem tettünk mindent maxra, mert az MSAA-t kihagytuk, és csak AAA-val ment. A HD 7970 GHz-en elég jó volt a sebesség. És mivel a cél, hogy az egyik 450 dollár körüli hardveren legyen meg a tempó Full HD-ben, így a beállítás megfelelt.
Te otthon bármikor visszaveheted a részletességet.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15891) subaruwrc válasza TTomax (#15889) üzenetére


subaruwrc
félisten

Akkor meg az lenne a probléma hogy miért nem maximum beállításon tesztelnek.
Nem unod még a saját nyivákolásod állandóan ?
Senki nem kötelez rá hogy játszhatatlan beállításokkal használd a géped.
Az erősorrend meg ebből is pontosan látszik.
Pont.

(#15892) TTomax válasza Abu85 (#15890) üzenetére


TTomax
nagyúr

40fps,droppolva 17-re az minden csak nem jól futás...a csuszkák nem azért vannak,hogy mindent jobbra kell koppig húzni mert 450dolcsi egy kártya... azok azért vannak,hogy az 1000dolcsis kártyákból is vegyen valaki kettőt...

Gondolom itt a 660 tesztben is frankon játszható volt minden...a tesztalannyal... ;]

(#15891) subaruwrc
Hagyjuk a személyeskedést ...
Honnan tudod,hogy ugyanez a sorrend alakulna ki?Minden kártyára egyformán hatnak az egyes beállítások szerinted? ;]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15893) Tirexi válasza TTomax (#15889) üzenetére


Tirexi
addikt

Különben nem is értem minek tesztelünk már ezzel az elavult optimalizálatlan orosz sz@rral amikor már van új része is.
A kutya nem kíváncsi már a Metro 2033-ra. Mindenki tudja már, hogy maxon játszhatatlan akkor meg minek erőltetni ezt a tesztet?
Sztem is felesleges a teszt. :K

(#15892) TTomax:
Én javasolnék még egy Intel HD4000 tesztet is. Hátha meg lesz az 1 FPS.

[ Szerkesztve ]

(#15894) Abu85 válasza TTomax (#15892) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát vegyél kettőt. Mi megmutattuk a sorrendet. Ez alapján már tudsz dönteni, hogy melyik hardverből szerzel kettőt.

200 dollár alatti hardverekre van külön beállítás. A 200 dollár felettiek a top kártyák beállításaival versenyeznek. Nyilván itt sem kell ezeket otthon beállítani.

(#15893) Tirexi: Mert az új részre át kell állni. Ez nem annyi nekünk, hogy feltelepítjük, hanem kell egy új telepítés, amiben benne van ez az új rész, és azután azt a partíciót le kell menteni.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15895) TTomax válasza Abu85 (#15894) üzenetére


TTomax
nagyúr

Tőled is megkérdezném..

"Minden kártyára egyformán hatnak az egyes beállítások szerinted? "

(#15893) Tirexi
Szerintem a 8xMSAAt is rá kéne adni.. hát nem?200 dolcsi felett annak vinne kell... drága volt a lakodalom... ;]

(#15897) ForRedGlory
Ott a toronyba fel,meg fenn az 580is leszaggatott már..dx9ben...

(#15896) Abu85
Nem is kell egyéni beállítás.. a DOF-ot élből ki kéne kapcsolni...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15896) Abu85 válasza TTomax (#15895) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Valahol igen, valahol nem. De ezt nem szoktuk figyelni, mert egy 11 kártyát felvonultató tesztben nem lehet mindegyik VGA egyéni specifikációinak megfeleltetni a beállításokat. Már a 11 tesztkártya megléte lehetetlenné teszi ezt.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15897) ForRedGlory válasza Tirexi (#15893) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyébként GTX 780-al a Metro 2033 elég jól játszahtó 1440p-ben is AAA-val.. Viszont átlagban 6 pályánként van 1 olyan, ami valami iszonyat brutálan szaggat, főleg az utolsó, amikor fel kell menni a torony tetjére. Azt hittem magamhoz nyúlok.

(#15898) gbors válasza Abu85 (#15896) üzenetére


gbors
nagyúr

De akkor ugye az új Metroban kimaxolt tesszelációval fogtok tesztelni? ;]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15899) subaruwrc válasza TTomax (#15892) üzenetére


subaruwrc
félisten

Hagyhatjuk ez még amúgy is messze volt tőle.
Csak már így külső szemlélőként is baromi unalmas ez a vérszívás ebben a topikban, fikázni a legegyszerűbb, a fő szószólók sírnának a legjobban ha nem lenne egy darab PH teszt sem akkor meg nem értem mit kell újra és újra ugyanazt a témát rágni, tisztán látszik hogy élvezitek a csámcsogást, legalább lenne offban hogy pl nekem aki csak ritkán téved ide ne kelljen magam átrágni a sok szaron ha " szakmait" akarok olvasni..
Egy darabig egyébként valószínű hasonlóan reagálnak a kártyák aztán amikor elérik a határukat nyilván nincs tovább skálázódás és a teljesítményük sorrendjében szép lassan elfogynak.

(#15900) Abu85 válasza gbors (#15898) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az attól függ, hogy jön-e hamar egy patch, mert a high és very high tesszelláció a sík felületeken hibázik. Fura árnyékos lesz. Ez a fejlesztők szerint egy programhiba és jönni fog rá egy javítás, de most ez nem prioritás, mert van több bug is, amik a játékmenet szempontjából komolyabbak. A normal szintet ajánlották nekem, mert az nem hibázik, hiszen nem tesszellálja a sík felületeket. A képminőség eltérés efölött a szint fölött amúgy nincs. Ha megjön a patch időben, akkor a very high tesszellációt teszteljük, míg ha nem jön meg, akkor marad a normal.
A logika eleve a normált diktálja, hiszen nincs felette extra részletesség, csak több poligon a sík felületeken. Az a baj, hogy a gyártói ajánlások is nagyon eltérnek. Az AMD minden Cape Verde feletti hardverére very high opciót ajánl, az NVIDIA csak a GTX 670 fölé, és alatta szeretnék, ha kikapcsolnánk a tesszellálást. Szóval valamit majd dönteni kell. Kikapcsolni nem szeretnénk az biztos.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.