Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16251) TTomax válasza BeLucZ (#16250) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igy van... :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16252) boogie84 válasza BeLucZ (#16250) üzenetére


boogie84
veterán

Sajnos a játék nem túl jó. De egy 670es bőven elég hozzá 1920-ban.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16260) TTomax


TTomax
nagyúr

Hm,nem tudom,de nem akarnak már valami normálisabb drivert kiadni?Kicsit gázosak ezek a 320as driverok... teljesitmény okay,de annyi bug jött velük...régen nem láttam ennyire gyenge eresztést... :U

(#16261) Tirexi
Hát itt-ott villogás...beragadt 3D órajelek,meg mikor éppen mi... elég hektikusan váltogatja játékonként... a 314.22vel semmi gond ...320 alatti driverekkel minden okay... a felett mindegy melyik ,vacakol...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16261) Tirexi válasza TTomax (#16260) üzenetére


Tirexi
addikt

Milyen bug-okra gondolsz? :D
Melyik játékokban?

Amúgy GO TS! :Y

(#16270) apevia


apevia
aktív tag

Próbálta valaki a Company of heroes 2 ? :D 1 monitoron játszom full hd max settings ! és bizony 2gb Vram kevés :D 2300mb is zabált ! tudtam én hogy valamikor jól jön a 4gb Vram :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#16271) TTomax válasza apevia (#16270) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én nem próbáltam ki,... amugy jó a game?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16272) Dreamie válasza apevia (#16270) üzenetére


Dreamie
őstag

Őőőő... Nem 2 hét múlva jelenik meg? :DD

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#16273) Jakesz válasza Dreamie (#16272) üzenetére


Jakesz
őstag

A nyílt béta már javában megy.

(#16275) TTomax válasza VoidXs (#16274) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nyilt beta van steamen ha jól látom...

Más ...
Trine 2 grafika nem semmi...sli megy mint a szél... 3Dben odab@sz...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16276) Jakesz válasza TTomax (#16275) üzenetére


Jakesz
őstag

Azért szép is lenne, ha egy Trine 2 megizzasztana egy csúcskategóriás SLI-t, 3D ide vagy oda :) A grafikája csodálatos, de inkább művészi, mintsem VGA-t izzasztóan részletes.

(#16277) TTomax válasza Jakesz (#16276) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát azért izzad ez elég rendesen... a 100fps ugye 2D,3Dben azért az már csak 50... igaz ki van maxolva,de terhel rendesen... kicsit meglepődtem... :U
Egyébként nem tudom mi eszik itt annyira,de gondolom az ssaa... mert ahogy írtad a grafika valóban inkább művészi mint részletes...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16278) apevia


apevia
aktív tag

(#16271) TTomax Hát figyelj én soha nem játszottam hasonló játékkal , Láttam videókat róla és mondom ki próbálom ! pont kapóra jött hogy most ki lehet próbálni ! fel raktam be léptem és úgy be szippantott
hogy egyszerre 2órát tolna bele ! nagyon jó játék a grafika is nem minden napi ! az idő játás változás a karakterek a szöveg fegyver/robbanás hang ! egy szóval nagyon jó :D ezt a 8napot végig játszom azt tuti, aztán meg látom hogy meg veszem-e .

jah és az is nagyon szép látvány amikor rá mész tankkal a jégre és be szakad a jég :DD

Érdemes kipróbálni veszteni nem fogsz vele semmit :D

A Trine 2 én is játszottam régen ! és igen nagyon szép és hangulatos játék ! akkor szoktam fel rakni amikor meg unom az fps játékokat :D

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#16279) TTomax válasza apevia (#16278) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem megvan az összes CoH,nagyon szeretem öket,bár néha kicsit besokallok... azért annak idején azok grafikája sem volt semmi,söt még most is elö lehet venni őket...csak valahogy nekem maga a játék nem nagyon... én Genrels ZH-n nőttem fel...nekem az egy etalon...és itt valahogy elmaradt a rendes bázis építés... :U

Szerk:Ezért nem ugrottam rá a 2-re... se még,ha van rendes bázis épités akkor érdekel... ha megint csak 4 épület meg a rush és özönlés akkor kihagyom... :B

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16280) apevia


apevia
aktív tag

Annyira nem értek hozzá :D hogy tudjam hogy miket írtál :)

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#16281) WaterWawe


WaterWawe
őstag

Company of Heroes Performance Test. Max beállítások, csak NINCS SLI.

(#16282) Tirexi válasza WaterWawe (#16281) üzenetére


Tirexi
addikt

Szépen megeszi a gépet látom. :D

(#16283) WaterWawe válasza Tirexi (#16282) üzenetére


WaterWawe
őstag

Miután ez egy stratégiai játék, ezért itt bőven elég a 45 fps is átlagban. Gondolom majd a végleges verzió és az NV következő Drivere javítani fog rajta.

(#16284) Tirexi válasza WaterWawe (#16283) üzenetére


Tirexi
addikt

Ja mondjuk ez igaz. Ez a game mindig is nagy gépigényű volt. Annó sem tudtam megjelenés után maxon játszani vele. Elég részletes lett gondolom most is.
Mindjárt én is lefuttatom kíváncsi vagyok mennyivel jobb a 780 itt. Ha egyáltalán jobb lesz.

(#16285) Tirexi válasza Tirexi (#16284) üzenetére


Tirexi
addikt

Ennyi lett:

Azt a resolution dolgot 100%-ra tetted igaz?

(#16286) WaterWawe válasza Tirexi (#16285) üzenetére


WaterWawe
őstag

Igen, 100% volt. Azonban lehet hogy mivel nem jól megy az SLi, ki is kéne kapcsolni a driver-ben amikor ezzel a játékkal játszom. Állítólag segít.

(#16287) Tirexi válasza WaterWawe (#16286) üzenetére


Tirexi
addikt

Na kikapcsolt SLI-vel milyen?

(#16288) WaterWawe válasza Tirexi (#16287) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nem próbáltam még, most értem haza. Majd holnap kiderül.

(#16289) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

A physicset hol lehet ki-be kapcsolni?
Ne röhögj! :))

Origin: BlessedElroy

(#16290) ittakary válasza BlessedElroy (#16289) üzenetére


ittakary
nagyúr

CPU-ra állítsd

[ Módosította: Ndruu ]

(#16291) Abu85 válasza WaterWawe (#16281) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

CF sincs. Valami baja van az AFR-rel, így amíg rá nem jönnek a gond forrására, addig az NV és az AMD is letiltja az AFR-t. Később, majd visszakapcsolják.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16292) BlessedElroy válasza ittakary (#16290) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Miért?

Origin: BlessedElroy

(#16293) ittakary válasza BlessedElroy (#16292) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem azt kérdezted hogy kell kikapcsolni :)

(#16294) BlessedElroy válasza ittakary (#16293) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

de:D
Szóval maradhat auton vagy a kártya legyen ha akarok physicset? vagy mindegy?
Köszönöm a választ :R

Origin: BlessedElroy

(#16295) ittakary válasza BlessedElroy (#16294) üzenetére


ittakary
nagyúr

Ha akarsz PisiXet akkor auto / VGA
Nem akarsz: CPU

(#16296) Rexcor válasza ittakary (#16295) üzenetére


Rexcor
őstag

PisiX :D

(#16297) VoidXs válasza ittakary (#16295) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Működik az CPU-val is. Csak egyből beindul a lag is vele, ha megjelenik. Játékon belül kell azt kikapcsolni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#16298) BlackSoft válasza BlessedElroy (#16289) üzenetére


BlackSoft
addikt

Játékon belül ki lehet kapcsolni, ha nem akarod...a kérdés csak az, hogy miért akarod kikapcsolni? :))

Ez a második érdekes kérdés, azóta, hogy valaki a 770-et akarta underclockolni pár százzal...

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16299) VoidXs válasza BlackSoft (#16298) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Borderlands 2-nél például érthető, mert gyakorlatilag negyedeli az FPS-t.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#16300) BlackSoft válasza VoidXs (#16299) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát mondjuk kártyától is függ a dolog....Ha be van kapcsolva borderlandsnál, és van 35-40 fps-ed, ha meg ki van kapcsolva, akkor 80+ fps-ed van, akkor teljesen lényegtelen a dolog.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.