Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) SzlobiG válasza gainwardgs (#7999) üzenetére


SzlobiG
félisten

Semennyire főleg ha 3.0.

(#8002) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali

Lehet a közel jövőbe be ruházok egy GTX 670-re...GTX 560 ti-ről váltanék...bízok benne hogy 2-3 évre ki fog tartani a játékok terén...
bár valszeg várok még egy kicsit amíg lejjebb megy az ára...Bár az ki tudja mikor lesz az...
I5 760 (180*20) proci van jelenleg a gépben, nem tudom mennyire lesz elég hozzá?

WOT: kissio

(#8003) gainwardgs válasza SzlobiG (#8001) üzenetére


gainwardgs
addikt

2.0 nem 3.0

krx Azt jol tudom én is kérdés h pci 8x 2.0 4gb/s nem lenne-e kevés neki :U

[ Szerkesztve ]

(#8004) krx21 válasza gainwardgs (#7999) üzenetére


krx21
nagyúr

Két kártyánál amúgy is csak 8x-os a PCI sebesség! Kivéve egy-két alaplapnál...

(#8005) syl5 válasza Dr.Én (#8002) üzenetére


syl5
őstag

Háát, nálam már egy i5-2400 is elég szűk keresztmetszet sajnos.
Meghúzva még elmegy, de ezekhez a kártyákhoz már minimum egy 2600k kell.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#8006) SzlobiG válasza gainwardgs (#8003) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pár %-al lassabb csak X16 helyett, szal simán vállalható.

(#8007) ÁdiBá válasza gainwardgs (#8003) üzenetére


ÁdiBá
addikt

1 - 2%
Használtam 680 SLi jelenlegi rendszeremmel is, és most 7970 CF üzemel.
Bőven elég a 2x8 mindenre még!

ÁdiBá

(#8008) Dr.Én válasza syl5 (#8005) üzenetére


Dr.Én
veterán

Féltem ettől.... :(((
akkor ehhez a vga-hoz már ajánlott egy új fajta proci... és hozzá való deszka..de utálom az ilyet...de hát ez van...

WOT: kissio

(#8009) kasa85 válasza Dr.Én (#8008) üzenetére


kasa85
őstag

Azt mondom érdemes egy Core i 2500k,vagy egy HT Core i 2600K venni azokat szépen meglehet rántani,és gyorsak is azonos MHZ-en mint a többiek.
Nekem a 2500k val tökéletesen megy,és a HT mellőzve nincsenek mikrolagok amik előszoktak fordulni,de amióta GTX 670 kártyám van sokkal kevesebb 90%al mint Radeon esetében.
Ha kell a HT winrar/tömörítés/csomagoláshoz/vagy filmek konvertálásához akkor ajánlott.
Még mindig kevés game van ami használja,és egyedül az e p.nisz növelő 3DMark és társai mutatják meg pontokban hű de jó is ez játékokban köszönhetően a sok minőség aluli konzol portoknak kevés olyan van ami kihasználná.
Énszerintem egy bő 2500k 4ghz en tökéletesen kihajt minden játékot GTX670/680 esetében.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8010) xxSanchez


xxSanchez
őstag

Sziasztok!

Jelenleg egy Asus VH222D monitorom van, egy GTX 670-es videókártya társaságában. Most a télen szeretnék beruházni még két monitorra, tehát 3 monitoros rendszert szeretnék készíteni. A jelenlegi monitorom nem tudja a DVI-t ezért egy átalakítóval oldottam meg. A jelenlegi monitor nekem minden igényemet kiszolgálja, szóval nem szeretnék 60-70 ezreseket venni. Nem nagyon értek ehhez, de ezeket néztem ki: Asus VH228D, Asus VS228H Ezek közül melyik lenne jó? Én valahogy úgy gondoltam, hogy egyet a VH228D-ből és egyet a VS228H-ból.

1) DSUB
2) DVI
3) HDMI

Ez így működne? Igazat megvallva nem nagyon értek hozzá, szóval csak tippelgetek. Nem feltétlen játékra használnám szóval szerintem elég lenne az egy kártya.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#8011) kribe válasza xxSanchez (#8010) üzenetére


kribe
őstag

A VH228D-nél azt írják sem DVI sem HDMI nincs rajta, csak analóg, úgyhogy szerintem inkább a VS228H-ból vennék kettőt, tekintve hogy a most meglévő harmadik monitorod analóg d-subon van rákötve.
Az igazi persze 3 lenne belőle...

Abban sem vagyok biztos hogy a d-sub egyáltalán használható-e többmonitoros konfigban. de szerintem erre mindjárt ad valaki választ aki biztosra tudja.

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#8012) kasa85 válasza xxSanchez (#8010) üzenetére


kasa85
őstag

Válogathatsz mind a kettőből a teljesítményük egyforma,és az egyiken van HDMI a másikon nincsen ezért,ha szükséged van a kártyán lévő csatlakozáshoz ucu neki vehetsz egyikből,és a másikból is.
Szerintem tökmindegy melyik foglalatban van a három monitor kivéve D-Sub kivételével mert az régi szabvány,és nem ad szép képet csak zajosat ha nincs hozzá megfelelő le árnyékolt kábeled.
Azért várom ezeket használó ph felhasználó alátámasztását nehogy felesleges pénzkidobás legyen az egyik.
Ha van három HDMI akkor vedd a HDMI foglalattal rendelkező monitort biztonság kedvéért.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8013) Dr.Én válasza kasa85 (#8009) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hát azt hiszem egyenlőre próbálok félre rakni manit a fizuból és apránként a jövő évben beruházok egy új platformra...
A procinak és a vga-nak elég húzós ára van...igaza mostani i5 760 procimnak is elég szép ára volt anno két éve amikor vettem..~50000ft körül ha jól emlékszem...
Majd akkor meg látom mit hoz a jövő és úgy gazdálkodok... :R

WOT: kissio

(#8014) xxSanchez válasza kasa85 (#8012) üzenetére


xxSanchez
őstag

A kártyán ilyenek vannak: DVI-I, DVI-D, HDMI, DisplayPort

VS228H-n pedig ezek: HDMI , D-Sub, DVI-D

Ebből, hogy tudok kihozni három monitort, ha nem lehet D-SUB?

1) A mostani VH222D - DSUB
2) VS228H HDMI
3) Valamelyik DVI amelyik szabad

Ez így jó lenne? 3 monitorra nem nagyon van pénz, szóval megtartanám a mostanit.

[ Szerkesztve ]

Heyho.

(#8015) kasa85 válasza Dr.Én (#8013) üzenetére


kasa85
őstag

Sajnos hamar esnek a hardverek árai hamar búcsút inthetünk a profitnak,ha időben nem nézünk egy újabb hardvert persze kisebb bukással.
Emlékszem volt mikor a régi 8800GTX 160e ft ba került,és buktam keményen alig egy leárazással100e ft ot na akkor voltam pipa.
Mindig kell egy kevés pénznek félre rakva lennie,és időben lépni termékünk eladásával mielőtt az értéke zuhanni kezdene ezután az eladott terméket itt a ph össze dobni pl 20e ft félre rakott pénzel,és a termék eladott nyereségével és máris megvan a kess nagyobb bukás nélkül én így csinálom,és bevált.
Akik több évre terveznek azoknak rengeteget kell majd össze dobniuk eladás után,mert addigra a hardver semmit sem ér,és nehezebb eladni,mert kevesen fejlesztenek régebbi cuccokra persze érdeklődő abba a régióba is akad.A sikont mindig újítani kell a helyedben eladnám a procidat itt,és hozzá dobott pénzből vennék egy 2500k,vagy 2600k,ha vga nincs eladod a mostanit ahhoz megint csak hozzá dobni,és megvan amit szerették,de sajnos paraszt falván nagyon nehéz itt gazdálkodni,mert 47e ft ból meglehet élni a milliomos görények szerint.
Számolj rákel dobnod kb 100e ft ot,ha eladod a mostanit,és megveszed amire vágysz.

(#8014) xxSanchez
Vedd a VS228H /HDMI , D-Sub, DVI-D használhatod a D-Sub megmarad akkor HDMI/DVI-D marad,és ahhoz kell majd monitor csatlakozót venned.
A kártya minden igaz automatikusan felismeri mind a három monitort,és beállíthatod a képet.
Azért néz szét vagy várj egy hasonló cipőben járó kolega írására hátha őneki is így van kialakítva,és nem lesz gond.Link.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8016) xxSanchez válasza kasa85 (#8015) üzenetére


xxSanchez
őstag

Rendben köszi, akkor mindenképp várok még.

Heyho.

(#8017) Dr.Én válasza kasa85 (#8015) üzenetére


Dr.Én
veterán

Két-3 évente szoktam gépet újítani ..Akad egy két ismerősöm aki gépet akar venni lehet ha tudom eladom valamelyiknek a lapot, procit és a vga-t..majd ahogy alakul...
THX :R

WOT: kissio

(#8018) LÁZ válasza Dr.Én (#8017) üzenetére


LÁZ
addikt

nekem egy i5-750 van 3.5-re rántva, a 670 mellett, még nem éreztem, hogy váltanom kéne nagyobb procira a vga miatt.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#8019) ricshard444 válasza gainwardgs (#7999) üzenetére


ricshard444
veterán

2-3% :N

Vannak dolgok...

(#8020) Dr.Én válasza LÁZ (#8018) üzenetére


Dr.Én
veterán

az szép...lehet veszek GTX 670-t, majd utána a többit...de ki tudja mi lesz... :D
Még azért olvasgatok utána még, melyik a jobb megoldás....

WOT: kissio

(#8021) albert8


albert8
addikt

Helló!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a 670, 680-as kártyákhoz lehet esetleg valahol backplate-et venni?
Ha lehet az kompatibilis pl a gtx 660TI kártyával?
EVGA vagy Gainward kártyákról lenne szó.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8022) tupacamaru válasza albert8 (#8021) üzenetére


tupacamaru
veterán

Minek, hogy az alattuk levő alkatrészek jobban melegedjenek? :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8023) haddent


haddent
addikt

Üdv
melyik modellt ajánlanátok GTX670 -ből?
Lényeg, sorrendben: 1. megbízható, tartós, minőségi alkatrészek 2. jó tuning potenciál (várható, nyilván szerencse kérdése) 3. alacsony hőfok. Hangerő nem számít, de nem hátrány ha halk.

Ezzel egyidejüleg, én az Asus GTX670 DC2OG -t néztem ki (nem a sima, és nem is a legtáposabb, a közepes verzió). Erről vélemény, tapasztalat? :F

Illetve még egy, megéri a felárat a 4GB VRAM a 2GB helyett? Full HD -ról lenne szó kizárólag :K

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#8024) kasa85 válasza Dr.Én (#8020) üzenetére


kasa85
őstag

Amit írt az félig meddig igaz sok különbséget nem veszel észre,de ami a legzavaróbb a minimum FPS az kimagaslóan jobb a 2500k esetében a memóriákat gyorsabban kezeli köszönhetően a beépített memória vezérlőnek.
Sajnos ezek vágják gajra a játék élményt mikor hirtelen 60FPS ről le esik 20FPS re ahelyett,hogy 40FPS re zuhanna le ami bőven a tűrés határon belül van a szemnek,és az agynak ami felfogja ezen ingereket.
Az átlag FPS az nem lesz jobb sokkal maximum egy két játékban 20%,és általában 10%kb.
Maximum FPS is e képen alakúl.
A processzor húzása sokkal jobb a 2500k javára azzal simán hozható a 4GHZ feletti ami Konzol fos portoknál előnyös lehet,és ebből sajna sok van hiába a kártya Ful HDra,ha a kari nyalókázik,és a game engine miatt meg a proci pörög 100%on.
Ott bőven jobb a szandi.
Nekem Q9550 volt ami ment 4GHZ en,és sokkal többet nyertem ezzel mint a volt CPU val,mert ami a legfontosabb a minimum FPS nagyon sokat változott ott ahol volt 20FPS ezzel 40FPS vagy a feletti értékeket kapok.
A döntés persze pénztárca függvénye,de átmenetileg jó a lapod,és a procid,ha ezeket nem veszed figyelembe.
Eget rengető átlag FPS növekedés nem lesz,csak sokkal folyamatosabb FPS ingadozás ami már megéri a váltást nekem ez a véleményem,és tapasztalatom rengeteg teszt utána nézése,és Q9550 használata után ami kevésbé van lemaradva a te proceszorodtól.

Proci off vége.

(#8023) haddent
Gigabyte GTX670 OC 2GB
1300MHZ GPU
6000/7000MHZ Vram érhető el.
3venti maximum 65C fok 25C fokos szobában.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#8025) Gyufaaa válasza haddent (#8023) üzenetére


Gyufaaa
veterán

FullHD-ra fölös szvsz, de még a tuning verzió "sem éri" meg. Eddig a legtöbb tapasztalat azt mutatta, hogy a sima is viszi a T órajeleit.

[ Szerkesztve ]

(#8026) haddent válasza Gyufaaa (#8025) üzenetére


haddent
addikt

A sima és "kicsit" tuning verzió között azt hiszem kb. 3 ezer Ft különbség van, és kapok egy szép kis hátlapot cserébe, meg azt a megnyugtató hazugságot, hogy válogatott alkatrészek munkálkodnak :DD :DDD Ennyit megér, a T már sokkal drágább.
(Ha jól nézelődtem, az alap verzió nem kapott hátlapot)

(#8027) Gyufaaa válasza haddent (#8026) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Dede. Van azon! :K A minőségből nem engednek. :)

[ Szerkesztve ]

(#8028) Dr.Én válasza kasa85 (#8024) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az tény FPS-ek terén amit írsz...jelenleg a monitorom 1680x1050-es felbontást birja max...ennél még egész békés lenne az ingadozás....szerintem......Előbb utóbb úgy is csere lesz...csak valszeg apránként...
:R

WOT: kissio

(#8029) albert8 válasza tupacamaru (#8022) üzenetére


albert8
addikt

Esztétikai okok miatt. Egyébként meg nem hiszem, hogy nagyon elvenné a levegőt. :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8030) Erdei88 válasza tupacamaru (#8022) üzenetére


Erdei88
veterán

Elvileg azért van, hogy jobban elvezesse a hőt

(#8031) haddent


haddent
addikt

Szerintetek a RAM -ok hűtése mennyire fontos/elhanyagolható? Nagy dilemma előtt állok. Van az Asus GTX670 -e, amelyik CHiL fesz. szabályzó chippet használ, ami ugye szoftveres módosítást is lehetővé tesz, tehát szintekkel a többi, referenciát használó Richtek chip felett áll (ilyen a Giga, MSI stb..).
Viszont valami okból kifolyólag az Asus a RAMokra nem tett se külön bordát, se a fő borda nem ér hozzájuk, az előbb említettekkel szemben (Giga, MSI..).
Sőt, számomra érthetetlen módon éppen a teljesen referencia megoldást használó ("moduláris" Richtek szabályzó kis nyákocska) Giga rendelkezik pl. 6+8 pinnel, amíg a komoly OC -t engedélyező CHiL -es Asus csak 6+6pin. :F

Na de akkor a lényeg: a ramok mennyire melegednek? Elég nekik, amit kapnak levegőt így a bordán át, vagy jobban esne nekik sokkal egy saját borda / a főborda "érintése"? A CHiL chip miatt az Asus felé hajlok, dehát ha a ramok miatt úgyis haldoklani fog a nagymelegben / oc alatt, akkor sokra nem megyek vele...

Egyébként elnézést, hogy sok az ilyen kicsit konkrétan GTX 670/80 GPU -n túlmutató, elektronikai kérdés, de szeretném a legtöbbet kihozni, és mégis ez a legmegfelelőbb topik talán :K

[ Szerkesztve ]

(#8032) tupacamaru válasza Erdei88 (#8030) üzenetére


tupacamaru
veterán

Honnan hová?? Mihez ér közvetlenül hozzá hogy el tudja vezetni a hőt? Nekem (GTX 580 DCII) csak átmelegszik és túl kicsi a rés ahhoz hogy az alatta lévő alkatrészek rendesen tudnának hűlni. Azt nem vitatom hogy jobban néz ki a kari, meg védi is valamilyen szinten a NYÁK-ot ha nincs a VGA a gépben.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8033) tupacamaru válasza tupacamaru (#8032) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ugyan itt nem volt ventis hűtés mert az asztalon volt kiterítve a gép de a pici résen, ami a NYÁK és a BP között van, valamit a kis átmérőlyű lyukakon nem hiszem hogy jobban szellőzne a kártya, mint BP nélkül. Természetesen ez egyéni vélemény, így lehet hamis is. :B :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8034) albert8 válasza tupacamaru (#8033) üzenetére


albert8
addikt

Hogy a fenébe csináltál ilyen képet? :D
Mellesleg ezt néztem ki magamnak:[link] vagy ez a másik jelölt [link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8035) tupacamaru válasza albert8 (#8034) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hőkamera. :B Én ezt venném meg ha el tudnám adni az enyémet: [link] Ha jól tudom akkor 680-as NYÁK-os refhűtős.

Egyébként osztom SzlobiG véleményét. :B :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8036) SzlobiG válasza albert8 (#8034) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nehogy vegyél ennyiért 660-at mikor 670-et kapsz.

(#8037) albert8 válasza SzlobiG (#8036) üzenetére


albert8
addikt

Mondani könnyű, mutass!

Tupa: sajna ennyit nem tudok összekaparni. :(
De pontosan mivel? csak nem telóval?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8038) djxp01


djxp01
senior tag

Én is az előző hozzászólókhoz hasonlót kérdeznék.

Jelenlegi konfigom: i7 920 @ 4ghz, 6gb ram, 1920x1080-as felbontás mellé vennék egy GTX 670-et (vagy esetleg 680-at). Mert most se időm, se pénzem gépet cserélni.

Tehát szerintetek a jelenlegi konfig helyett HA mondjuk egy 3770k @ 4.5ghz + 16gb ram kombót tennék össze. Játékoknál, mondjuk BF3 vagy Hitman Absolutionnél mekkora sebességkülönbséget tapasztalnék, ha az erősebb konfigon játszanék a fent említett vga-k egyikével? kb. 10%?

regisztrált: 2005-07-05

(#8039) SzlobiG válasza albert8 (#8037) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#8040) albert8 válasza SzlobiG (#8039) üzenetére


albert8
addikt

Ronda, tiszta lyuk és a gari bizonytalan.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#8041) SzlobiG válasza albert8 (#8040) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ronda?:D Nem mind1 hogy néz ki mikor gyorsabb mint a 660 és 680 nyákra épül ezáltal jól is húzható ráadásul halk is. Garancia oda van írva egyiknél se bizonytalan, de a te dolgod ugyanannyi pénzért gyengébbet kapsz.

(#8042) tupacamaru Ez is jó, de a giga jobb 680 nyákra épül.

[ Szerkesztve ]

(#8042) tupacamaru válasza albert8 (#8040) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én ezt megvenném, szerintem hivatalos bolti gari van rá, de meg kell kérdezni. Ugyan ez referencia NYÁK-os. Én már csak a ref-hűtő miatt venném ezt, húzni nem szoktam. :B :N :R Amiatt parázol hogy Gianni-tól van? Nekem volt már vele alaplap gari ügyem, egyből cserélte. (nem látott 2 memót a háromból)

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8043) TTomax válasza tupacamaru (#8042) üzenetére


TTomax
nagyúr

670nek morog a ref. hütése... csak szólok... a Gigát hallottam BF3 közben valóban halk!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8044) xxSanchez válasza xxSanchez (#8010) üzenetére


xxSanchez
őstag

Valaki esetleg otthon van a 3 monitoros dologban? :)

Heyho.

(#8045) LackoMester válasza tupacamaru (#8042) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja- ja ref. hűtést ne, meg fogsz süketülni a DCU II hűtés után. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8046) N_A_S válasza LackoMester (#8045) üzenetére


N_A_S
veterán

ez akkora hülyeség. nekem volt dc2 2slotos, 3slotos, most megint ref680 van és teljesen halk.

idle 1200rpm, load 2400rpm (bf3)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#8047) SzlobiG válasza N_A_S (#8046) üzenetére


SzlobiG
félisten

Refet én is tudom tanúsítani, hogy nagyon halk. :K

(#8048) #35434496 válasza tupacamaru (#8032) üzenetére


#35434496
törölt tag

Backplate covers the whole lenght of graphics cards PCB, serves as an aesthetic add-on and also provides passive cooling for the backside of voltage regulation module (VRM). Én leszedtem a lightningról és megnéztem. Szerintem számít valamennyit a backplate.

(#8049) LackoMester válasza N_A_S (#8046) üzenetére


LackoMester
addikt

Persze nem szószerint :N értendő a mesüketülés szó. :B
Az egyik cimbimnek a ref. Giga GTX670 van, jóval erősteljesebb ( a hangja terhelve ) mint az én DCU II hűtésű kártyámnak. Akkor lehet az a rossz. :F

I

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8050) Dreamie válasza LackoMester (#8049) üzenetére


Dreamie
őstag

Mondjuk a megsüketüléstől messze van a ref hangja, gondolom erre értette... :) :R

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.