Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) Rexcor válasza Tirexi (#15498) üzenetére


Rexcor
őstag

De optimalizált játékok sose lesznek, pont ezért, ha minden mindenen jól futna mit tenne az a vga business-nek...

Hú de megindult a hsz áradat! :D

[ Szerkesztve ]

(#15502) cyberkind válasza Tirexi (#15498) üzenetére


cyberkind
félisten

Az optimalizálásba az is beletartozik hogy ne fusson ki a vram-ból ? :)
Nálam a Bioshock Infinite az első olyan játék ahol már szemmel láttam/éreztem hogy kifutott ! :))

Paranormal Cocktivity

(#15503) kasa85 válasza Howkeddlee (#15454) üzenetére


kasa85
őstag

Nincs mit szerintem ha virágbolti,és van rá amit írtam magyarázat akkor a törés a hibás.
Sajnos a játékot nem sikerült tökéletesen fel törni,így sokszor várakozik a gép míg nem generál kulcsot a kis kapukat ki játszó törést elő segítő programozás.
Szerintem a tüskék is ezeknek tudhatók be.
Néztem csomó videót és sokkal folyamatosabb eredetivel mint a virágboltival.
Nekem is meg fagy kb 3sec re a gép mikor töltöm a teszt programot,de volt mikor az alap játék kezdeténél is meg fagyott 3 sec re mikor nyomni kell egy entert vagy start ot Kontrolleren.
Amennyiben eredetivel játszol passz nem tudom mi lehet az oka lehet egy frissebb Windows meg oldaná a problémát.

(#15457) BeLucZ
Köszi :R
Szerintem meg marad rá a garancia mivel nem tudják tesztelni miért is füstölt le a kártya sok szervízben,így nyugodtabban használom bár az a +12 nem valami sok nálam.
Most 112van a power limit 1254MHZ a GPU memóriáknak +200MHZ adtam tökéletesen megy így. :)
Nem tudom lehet ki próbálom +400MHZ el szerintetek mennyi a biztonságos a ramnak gondolom a hűtésem úgy sem engedi a mag GPU hőmérsékleténél magasabbra a ramokat mivel egyben van a hűtővel ami a GPU is hűti.

Ha valaki tudna segíteni AB hol lehet a kártyához feszt emelni.Be pipáltam a Voltage részt kaptam is egy csúszkát,de ha emelek akkor is 1.1750V kap a kártya :F

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15504) Zorel


Zorel
senior tag

Giga megoldása tetszik, nagyon hűvös és halk a teszt szerint.

(#15505) -Solt- válasza Tökmindegy (#15499) üzenetére


-Solt-
veterán

Minden tökéletes, csak az a nyomorult CloD szarakszik! :)) Nekem nagyon bejön ez a referencia dizájn... biztos nem várok a csicsás verziókra! :)

@Howkeddlee: A DICE nyűgje, ha azóta nem javították, akkor minden CF rendszernél jelen van... :S Abu kifejtette, hogy az AMD csak úgy tudna ezen javítani, ha jelentősen csökkenne a CF hatásfoka, ezt ugye meg nem akarják, ergo a DICE térfelén pattog a labda...

Ezek után gondolhatod, hogy kisebb fejlesztők miképpen állnak ezekhez hozzá... :S

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#15506) gombcomp válasza Howkeddlee (#15500) üzenetére


gombcomp
senior tag

A 7990-nél is megvannak szokásos hibák.Majd talán javítanak rajta a driverek. :U

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#15507) Howkeddlee válasza Zorel (#15504) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Ez azért nagyon ottvan! Szép is,és OC.s is! :R

gombcomp: csak nem microlagg? A hűtése amúgy csendes és jó?

[ Szerkesztve ]

(#15508) Tirexi válasza cyberkind (#15502) üzenetére


Tirexi
addikt

Hát ha azért költesz el 200k-t, hogy +1GB VRAM-ot kapjál (ami ismét nagy reklámfogás az NV-től) akkor az a te problémád nem az enyém. :)
Már évekkel ez előtt megléphette volna azt, hogy több VRAM-ot tesz a kártyáira. De nem. És miért nem? Pont azért, hogy te megvedd majd mindig a következőt. Biznisz a világ barátaim.

Halkan:
Lejjebb kell venni a beállításokat, ez a megoldás én már rájöttem. :K

(#15509) BeLucZ:
Én speciel 1.35V-ig tudom húzni a feszt AB-vel a karin. NV nem tiltott le semmit sem. Csak egy régebbi AB kell és egy Unlocked Lightning LN2 BIOS.

[ Szerkesztve ]

(#15509) BeLucZ válasza kasa85 (#15503) üzenetére


BeLucZ
addikt

mert az a max amit az nv enged, 1,175nél többet nem tudsz neki adni és nem is fog kapni a kártya, lekorlátozta az nv a dolgot

(#15508) Tirexi: de neked lightningod van, persze hogy lehet, meg az evga classifiednél is, de ugye az uj szériáknál ott is letiltogatták, tény hogy buherálással vissza tudod hozni a dolgot

[ Szerkesztve ]

(#15510) Tökmindegy válasza -Solt- (#15505) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Akkor máris rendeld meg:)
Majd jóóól elkérem és nem adom vissza:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#15511) cyberkind válasza Tirexi (#15508) üzenetére


cyberkind
félisten

Lejjebb kell venni a beállításokat, ez a megoldás én már rájöttem.
Alkalmazom én is, és semmi különbséget nem látni valahol ! :DDD

(#15504) Zorel
Azért a DCUII-t még várjuk meg, ja és az AMP-t is hiszen ők 3-an a nagyon tuningosok és csendesek !

Paranormal Cocktivity

(#15512) Howkeddlee válasza Tirexi (#15508) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

Tirexi: Igen,mert neked is mint nekem is,680 lightningunk van,de Kasa kollégának gigabyte gtx670-e! :R

(#15513) Tökmindegy válasza cyberkind (#15511) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Ez is szép.

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#15514) Tirexi válasza Howkeddlee (#15512) üzenetére


Tirexi
addikt

Én meg tudom használni a Google-t. :P
Ha meg van rá az új BIOS akkor az AB ini fájljaiban már csak át kell írni pár dolgot és kész is.

(persze ezt csak saját felelősségre)

[ Szerkesztve ]

(#15515) Howkeddlee válasza Tirexi (#15514) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

jólvanna... :K :R

Ez most komoly? GTX780 az Aqua-nál

(#15516) kasa85 válasza BeLucZ (#15509) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi :R
Ez elég szopacs így :O
Inkább akkor hagyom a GPU 1254MHZ azon is bőven eleget megy.

(#15514) Tirexi
Hagyom inkább alapon a saját bioszával mindent ne adj isten el szállna a VGA nehogy el veszítsem a garanciát módolás miatt bár rég vissza kapom a pénzt mire rá jönnének ha nem üzemel a VGA ,hogy biosz csere volt. ;]
Ha nem megy a VGA szervízben sem fog nekik menni,így nem tudják bizonyítani módolás van a bioszban bele lett piszkálva.
Ezt gondolom a VGA szervizes részlege sem tudná utána ki deríteni bár nem tudom milyen gépekkel vannak fel ruházva.
Aki tud segíteni mennyi MHZ adhatok a Memóriáknak úgy látom +400MHZ meg sem árt neki mindjárt dobok egy Valley Benchmark 1.0 tesztet.

(#15515) Howkeddlee
Na ez lesz az a sorozat ami nem lesz a gépembe ennyiért a +20% miatt teljesen nem éri meg meg venni.
Ha nagyon fontossá válna a vram akkor inkább 2db HD7970,és ugyan azt tudja vram ,és sávszélesség mellett,és nem +20% hoz hanem sokkal többet.
Ennyiért ithon kész pofátlanság adni.
Tisztára emlékeztet Nvidia ezen húzása a GTX8800 ra mikor 160ezer ft volt az Ultra meg majdnem 200ezer.
Most beköszönt a régi szép idő bár teljesítményben nem hozza mint anno a GTX8800 az 2x húzott az előző generációra ez meg csak GTX680 al szembe max 20/25% ot amivel csökkenteni lehet egy kis tuningal.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15517) kasa85


kasa85
őstag

Most mértem egy tesztet nem értem +200MHZ vram mellett többet kaptam mint 400mhz mellett ez mi ez :Y
Link.

Régi +200MHZ.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15518) Howkeddlee válasza kasa85 (#15516) üzenetére


Howkeddlee
senior tag

És amint látom van is az Aqua-nál készleten... :K csak hát az a 210e,az húzos kicsit!

Amúgy igazad van,tényleg ez volt anno a 8800gtx-nél. Én egy asushoz jutottam hozzá akkor 130e-ért,féláfával. Örültem neki,mint majom a farkának,habár sokalltam az árat érte,de elegem lett a játékok szaggatásából! Nagyon szerettem azt a kártyámat,és sokáig meg is volt, szinte évekig! Aztán ugye már "kevés" lett,és lecseréltem! Igaz a doboza még mindig fentvan a szekrény tetején... :K

Szerk: Épp innentől (#15464) ecseteltük,hogy valami nem oké a valley bech-el...

[ Szerkesztve ]

(#15519) Tökmindegy válasza kasa85 (#15517) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Válasz a kérdésre:)

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#15520) kasa85 válasza Howkeddlee (#15518) üzenetére


kasa85
őstag

Jó jártál akkor vele,mert én pont akkor vettem mikor három hónapra rá a megvétel után felére csökkent a VGA ára.
Megvettem kemény 165ezer FTért,és 3 hónap után le esett az ára 80e FT ra :W
Jött egy jó konkurens a 8800GT ami ott lihegett a 8800GTX nyakán,és fel árral vitték mint a cukrot ezért esett nagyon a GTX8800 ára.
Jött a 9800GTX is ami alig tudott többet még rosszabb volt mint most GTX780 ws GTX680 közötti difi.
Persze kevésbé melegedett,és halkabb volt egy kicsivel a 8800GTX től,de nem érte meg az árát akinek 8800GT volt szinte a nyakában volt mind két kártyának.
Sajnos hibázott néha a 8800GTX kártyám ezért le cseréltettem egy 8800GT re alig volt teljesítmény csökkenésem cserében sokkal hűvösebb volt,mert nem ref hűtőset vettem.
A Crysis 1 olyan szépen ment Ultrán mint az állom bő 30FPS átlagot hozta.
Na mindegy a lényeg most semmiféleképpen nem éri meg a GTX780 csak akkor ha akkora lenne a difi mint 8800GTX,és a régi konkurensek között,mert ott bezony szépen meg volt a 2x gyorsulás 25% maximumért meg inkább félre teszek,és nem veszek 200e ft ér kártyát- :(((
Attól félek lehet csere lesz HD7970 re a vram nehogy kevés legyen a GTX670 ben,mert ahogy jön a GTX780 abban az esetben sokkal több program fog jönni ami 2000mb feletti vramot fog zabálni ezzel a marketing húzással többen pártoljanak át a GTX780 felé nyakamat teszem rá,hogy ez lesz.
Abban az esetben AMD jól fog járni,mert ott a HD7970 3GB vrammal,és alig lassabb 20% al a GTX780 tól közben meg egyezik sávszélességben,és memóriában a GTX780al,és sokkal olcsóbb is.
Szerintem az árából egy CF vennék HD7970 ből,és máris sokkal gyorsabb kártyám van mint egy Titan vagy GT780. ;]
Köszi akkor a valley bech nem értékeli a vram húzást pedig +200vram MHZel nyertem 2.7FPS alapból 1254MHZ gpu 0+vram mhz mellett pedig 44FPS lenne a teszt eredmény.

(#15519) Tökmindegy
Akkor már sejtem mi a hiba köszi :R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15521) Tökmindegy válasza kasa85 (#15520) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Kérdésem a következő.
Annó emlékszem volt neked radeon tán 6970? vagy5000 -s valami ilyesmi ugyi? Emlékeim szerint kanosszát jártál mindenféle problémával,komoly fórummotor voltál akkoriban ,hisz kerested a bosszantó hibákra a megoldást.
Most van egy 670 ha jól látom.
Kérdezlek én,hogy evvel van valami bajod? Vannak a játékokban problémáid?
Mert ha nincsen és békés az életed ,és izgalomra vágysz akkor biza jó az amit fontolgatsz:))

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#15522) Tirexi válasza kasa85 (#15520) üzenetére


Tirexi
addikt

Szerintem az árából egy CF vennék HD7970 ből,és máris sokkal gyorsabb kártyám van mint egy Titan vagy GT780.

Ja csak:
1) Nincsen PhysX-ed.
2) Hangosabb a két kártya
3) Erősebb, már ahol van normális CF támogatás
4) Micro lag
5) AMD
6) Driver problémák
7) AMD
8) Nincsen 3D-d
9) Melegebb a két kártya
Ja és kihagytam, hogy AMD.

Soroljam még? :D

(#15523) Tirexi


Tirexi
addikt

Na nézzük mit tud. :D
GeForce 320.18 WHQL

(#15524) Zodicus válasza Tirexi (#15523) üzenetére


Zodicus
senior tag

:R :))

(#15525) blaca83 válasza Tirexi (#15523) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi pont jókor! :P
Most gondoltam a napokban, hogy jöhetne már az új driver és tessék.

Már töltöm, is. :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15526) I.T.E.M válasza kasa85 (#15520) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Van 4GB-os 670 is. Nekem is olyan van és még 1 ilyen fog a gépbe kerülni hamarosan. ;)

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#15527) I.T.E.M válasza Tirexi (#15522) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Ezek ám a komoly érvek.. :U

2: Nem valószínű,hogy hangosabb,a hűtéstől függ,persze a referencia nv hűtés az gagyi,de pl az ATI/AMD kártyák (sapphire) gyári hűtései nem hangosak és nagyon jól is hűtenek.

5: :U
7: :U

Legalább utánanéznél mielőtt hülyeséget írogatnál. :P

8: HD3D

"AMD HD3D is a technology designed to enable stereoscopic 3D support in games, movies and/or photos."

"AMD HD3D technology is enabled on ATI Radeon HD 5000 Series GPUs and above using Catalyst 10.10 or later, however Blu-ray 3D playback is only supported on AMD Radeon HD 6000 series GPUs and above."

9: Lásd kettes.

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#15528) kasa85 válasza Tökmindegy (#15521) üzenetére


kasa85
őstag

Jogos kérdés és pont ez miatt még nem hamarkodtam el a cserét máskülönben cseréltem volna a kártyát. ;)
Izgalmakból elegem lett egy életre inkább megyek hegyet mászni mint még egyszer tetriszezni amd radeon Catalyst programok telepítése alatt,és kotorászni telepítgetni más más verziókat vajon melyik lehet a jobb Csataliszt.

(#15522) Tirexi
Hát igen ezek azok amiket bukok a cserével,ha cseréltetem.
Egyenlőre jó a GTX670 majd később eldöntöm mit is lépek meg,mert már előre félek piros barátunk okádék Csatalisztjétől. :))
Persze itt sem vajból van a kerítés itt is elég sok textúra hiba van ale Metró LL.
Persze ez nem a Zöldek hibája hanem a faszékeké amit a tesztelők kaptak brummogó generátor mellett ülve benzin szagban :DDD

(#15526) I.T.E.M
Mennyi a 4gb os :F
Egyenlőre jó a kártyám hűvös szépen tuningolható,de ha kell nem tudom,de nem szeretnék 30e ft kiadni +2gb vram miatt.
A radeonok színprofilja sokkal jobban tetszik ott ragyog minden játékok alatt zöldeken mintha sokkal fakóbb lenne minden ezt sajnos tapasztalatból írom.
Egész jó minőségű IPS monitorom van szóval a különbség a két kártya között eléggé szembe tűnő aki érzékeny a szín profilokra.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15529) SzlobiG válasza Tirexi (#15522) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó kis összeszedés. :D

(#15530) I.T.E.M válasza kasa85 (#15528) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Nekem 110-be van most. Ilyen: Giga

Árgép így hirtelen: [link]

Van összehasonlítási alapom,nekem is IPS monitorjaim vannak és volt már 5850/6870/6950/7950/7970Matrix valamivel talán jobbak voltak a színek,de az nv-nek sem kell szégyenkeznie ebben.

A mostani nv kártyával sincs semmilyen gondom,egyedül a CUDA programozás miatt váltottam nv-re. :)

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#15531) kasa85 válasza I.T.E.M (#15530) üzenetére


kasa85
őstag

Ez nem is drága akkor ahogy lesz pénzem ezt meghirdetem,és veszek egy 4gb verziót :R
Egy két hónap és meglátom sikerül e gyűjtenem rá sajnos most meló nélkül vagyok,így nehéz lesz rá fizetni ha nincs semmi pénzem :O

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15532) Tirexi válasza I.T.E.M (#15527) üzenetére


Tirexi
addikt

Hátddde az NV 3D az igazi 3D. :D

(#15529) SzlobiG:
Köszi. :D
Félig tapasztalat, félig meg a fórum panasz listája.

[ Szerkesztve ]

(#15533) Abu85 válasza Tirexi (#15532) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A fejlesztők nem így gondolják. Ők nem szeretnek azért fizetni, hogy sztereó 3D-t építenek egy játékba. Ezért támogatják az új játékok inkább a HD3D-t, mert az natívan kezelhető és ingyenes. A Win 8 mellett a natív 3D lesz az irány.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15534) Tirexi válasza Abu85 (#15533) üzenetére


Tirexi
addikt

Azta.. a végén még 7990-em lesz. :Y

(#15535) Elroy1980:
Ez pontosan így van ahogy írtad. :R

[ Szerkesztve ]

(#15535) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Jól látom, hogy jobban járok ha veszek még egy kártyát e mellé? Ahelyett, hogy a 7-es szériából vmit. Kurva drága, nem sok+. Legalábbis ez jön le így elsőre.

Origin: BlessedElroy

(#15536) Abu85 válasza Tirexi (#15534) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ettől még lesz 3D GeForce-on, csak a 3D Vision sarca, ami nagyon böki mindenkinek a csőrét. A natív 3D-vel a 3D működik mindenen, csak venni kell hozzá szabványos sztereó 3D-t is kezelő monitort és szemüveget.
A natív 3D a fejlesztőknek sokkal célszerűbb, mert nem kell fizetni licencet, hiszen a Microsoft SDK-ja ingyenes.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#15537) I.T.E.M válasza BlessedElroy (#15535) üzenetére


I.T.E.M
senior tag

Jól. :K

15534 Tirexi: Amennyiben ez irónia akart lenni, akkor még gyakorold egy kicsit. :P

[ Szerkesztve ]

日本 - ダイレクトストリームデジタル

(#15538) cyberkind


cyberkind
félisten

És már özönlenek is a 780-ak : [link]
:))

Paranormal Cocktivity

(#15539) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Na az én boltomban 549 és 623 font közt van 10 különböző 780-as. Óccsó... :W

http://www.scan.co.uk/shop/computer-hardware/all/gpu-nvidia/geforce-gtx-780-pci-e

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#15540) kasa85 válasza I.T.E.M (#15530) üzenetére


kasa85
őstag

Sajnos én nagyon érzékeny vagyok a színprofilokra ezért az radeont jobban szerettem.
Persze ezekkel a kártyákkal sincs baj csak egy kicsit fakóbb a textúra.
Én driverek miatt váltottam annyit szívtam a másik oldalon ,hogy vissza emlékezve meg őszültem a sok hsz után ami csak a kártyák problémájáról szólt ezért lettem őstag :DDD
Lehet a pirosak alatt villamos szék van azért olyan mikrolagos a játékok radeon alatt :))
Mikor textúráztak akkor meg generátor kapcsolt be vagy gyertyát gyújtottak,és úgy tesztelték a textúrákat ezért ez a sok textúra hiba náluk ,ha már a Metro LL bölcsen kijelentette fapados járatot kaptak játék elkészítésekkor adok a pirosaknak is egy pár okot :DD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15541) Tirexi válasza Abu85 (#15536) üzenetére


Tirexi
addikt

(#15542) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Lightning várható a 780-asbol??

(#15543) HeZzZ válasza gainwardgs (#15542) üzenetére


HeZzZ
senior tag

100%

nem csak ref hűtősök lesznek, így mindegyik gyártó szépen rárakja majd a magáét

powered by Tiger Lake & GA10x

(#15544) Tirexi válasza gainwardgs (#15542) üzenetére


Tirexi
addikt

Sok értelme nem lesz annak sem ha az NV letiltatja a fesz emelést.

(#15545) #35434496 válasza gainwardgs (#15542) üzenetére


#35434496
törölt tag

Gondolom pár hónapot várni kell rá.

(#15546) WaterWawe válasza gainwardgs (#15542) üzenetére


WaterWawe
őstag

Na azt rendkívül tudnám értékelni ha lenne!

(#15547) boogie84 válasza cyberkind (#15538) üzenetére


boogie84
veterán

Szépek a dobozok. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15548) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok.
Mennyire korlátozó tényező a 2GB Vram 1440p felbontásban egy GTX680-as videokártyán?!
Két kártya között gondolkodom, durván fél évig használnám míg meg nem jelenik a következő radeon sorozat.
Első

Második!

ÁdiBá

(#15549) apevia


apevia
aktív tag

Szerintem akkor várd meg a köv Radeon !

[ Szerkesztve ]

Nem felelhetsz gyűlölettel a gyűlöletre! - Mégis, milyen világban élsz te, mondd? - Egy olyan világban, ahol a rosszra csak jó lehet a felelet. Hát nem érted? Csak fénnyel lehet elűzni a sötétséget. 88+ 0 - .

(#15550) cyberkind válasza ÁdiBá (#15548) üzenetére


cyberkind
félisten

Én úgy tudom hogy a 256 bit már kevés 1440p-ben, de minek váltasz mikor most is 7970-ed van CF-be ?

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.