Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Tirexi


Tirexi
addikt

Na jól hagyjuk ezt abba nem kell itt semmilyen e- akármicsodáról beszélni. Az a VGA azért készült, hogy olyan emberek vegyék meg "gyűjtők" akik szeretik ha olyanjuk van ami másnak nincsen és valljuk be ez nem egy tömeg termék lesz ilyen áron.
Sztem ennyi. Meg van adva annak a VGA-nak is egy célközönsége még ha nem is mi vagyunk azok akik józan ész mellett ennyi pénzt sokkal okosabban tudunk befektetni.

Szép nagy tudja a dolgát de ennyiért jobb alternatívákat lehet kötni. :R

(#3002) Löncsi
Ebbe belebonyolódtam. :))

[ Szerkesztve ]

(#3002) Löncsi válasza MarcZ (#2999) üzenetére


Löncsi
őstag

Segítek.

Mars 3 = 2GPU = 2x4 GB VRAM = 8GB VRAM.
SLI Mars 3 = 2x2 GPU = 2x8GB VRAM = 4x4 GB VRAM = 16 GB VRAM.

Hármasintegrált már nem fogok számolni. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#3003) deicide válasza MarcZ (#2999) üzenetére


deicide
veterán

De miért nem igaz? Nem azt írta, hogy GPU-nként 16GB VRAM, hanem hogy 16GB VRAM, ami viszont igaz, mert a két kártyán összesen 16GB-nyi memóriachip van.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3004) RECSKA válasza Löncsi (#3002) üzenetére


RECSKA
veterán

Ez szerintem nem így működik...

Mars 3 = 2GPU = 2x4GB 256bit VRAM = 4GB 512bit VRAM
SLI-nél is csak a szávszél duplázódik, nem a mennyiség...

Szerk : Persze ettől még ott van :)

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#3005) MarcZ válasza RECSKA (#3004) üzenetére


MarcZ
senior tag

Én is ugyanezt írtam és mondtam. :K

A man's got to do what a man's got to do.

(#3006) Erdei88 válasza deicide (#3003) üzenetére


Erdei88
veterán

Hirtelen még az "arcod" is megváltozott. Ennyire feldühített? :D

[ Szerkesztve ]

(#3007) Löncsi válasza MarcZ (#3005) üzenetére


Löncsi
őstag

Szerintem direkt csinálod. :DDD

De mind1, Neked van igazad. :)

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#3008) keIdor


keIdor
titán

Mindenkinek:

keepon

kingtroll

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3009) deicide válasza Erdei88 (#3006) üzenetére


deicide
veterán

Pár napos az új avatar, de kifejezi az idei állapotomat :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#3010) MarcZ válasza Löncsi (#3007) üzenetére


MarcZ
senior tag

Megint, szokásomhoz híven én voltam hülye, hogy a fenébe ne, én kérek elnézést. :U

A man's got to do what a man's got to do.

(#3011) kasa85 válasza tikshow (#2962) üzenetére


kasa85
őstag

(#2955) kasa85
Vissza térve.

Beállítás.
Heaven DX11 Benchmark 2.5

A pipás érték 8x jön elő.off az hibátlan :F :W
Szabad kamera módban tudtam csak láthatóvá tenni.

1

2

Ez az ágyús a piros kereten belül lesz halványan,de sajnos nem látszik csak a fenti amit lőttem 1,2.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3012) odorgg válasza kasa85 (#3011) üzenetére


odorgg
addikt

Most néztem 480-al, nálam is vannak hasonló csíkok, bár én mára 3.0-val tolom.
Viszont ha nemlátom a képeidet, az életben észre sem veszem :N
Sztem valami bug lessz az, vagy az én kártyám is szar :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#3013) gainwardgs válasza kasa85 (#3011) üzenetére


gainwardgs
addikt

Nemtom te mit látsz ezeken de én abszolút semmit.

(#3014) Cybertrone válasza kasa85 (#3011) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lehet az én szemem szar már... de én semmit nem látok a kereteken belül... :F :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3015) odorgg válasza Cybertrone (#3014) üzenetére


odorgg
addikt

Árnyék szerű vonalak vannak, az is lehet hogy árnyékok, csak nemtudni honnan jönnek :B

Mégis, talán a kötelek árnyékát a fotókon vizszintes csikok formályában :U
De mint irtam nekem is vannak ilyenek, vagy a kötél akar lenni, vagy bug.

[ Szerkesztve ]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#3016) kasa85 válasza odorgg (#3015) üzenetére


kasa85
őstag

Azok árnyékok :DDD
Érdekes most szedem a 3.0 hátha valami érdembeni változás lesz.
Mint írtam a többieknek halvány nagyon kicsivel vékonyka sötétebb csíkocskák.
Ahogy távolodok úgy halványul,és nagyobbodik.
Miket nem veszek észre xd nesze nekem driver bug kapásból,hogy rúgna a ló alsó tájt engemet :W :O :DDD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3017) kasa85 válasza Cybertrone (#3014) üzenetére


kasa85
őstag

Alacsony a Brightness tedd feljebb :B

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3018) ricshard444


ricshard444
veterán

Most miért érdekel téged annyira ez a program? Ha játékban nemjön elő kit érdekel? Lehet a régebbiek ilyenek.

Vannak dolgok...

(#3019) Cybertrone válasza kasa85 (#3017) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kalibrált monitoron állítani bűn... meg felesleges is szerintem ;) Szerintem nagyobb a füstje mint a lángja ennek a dolognak!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3020) kasa85 válasza Cybertrone (#3019) üzenetére


kasa85
őstag

Most fedeztem fel inkább jobb tisztázni mi is lehet ez.
Amúgy nem kétlem jó kis monitorod van,és látom vettél GTX karikat :C :)
Azért várom a többiek véleményét is ami a tesztet illeti,és nem annak a firtatását,hogy miért csak ennél és stb :R
Majd holnap dobok privibe vagy ide egy kiemeltet hátha látsz majd valamit,mert tényleg nehezen észre vehető :R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3021) Tökmindegy válasza kasa85 (#3020) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Látom most meg itt keressed a kákán a csomót avagy hasogatod a szőrszálat:)))
Nem baj ,az ilyen embereket szentként tisztelték annó:XDÉn most is. ;]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#3022) Pietrosz válasza kasa85 (#3020) üzenetére


Pietrosz
addikt

6950-el is ugyanúgy ott vannak a vonalak, igaz nem pont abban a szögben, mint ahogy nálad, de van. katt Ideje továbblépni :D

(#3023) tikshow válasza kasa85 (#3020) üzenetére


tikshow
addikt

1. az árnyék mint írták
2. bug :)

(#3024) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Na, úgy néz ki, hamarosan csatlakozom én is a csapathoz egy Asus 670 DCII Top társaságában!
Az elmúlt 8 évben nem volt NVIDIA kártyám, így azt szeretném kérdezni, mi mindent kell leszedni hozzá, hogy tökéletesen működjön?! :F

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3025) subaruwrc válasza AMATŐR (#3024) üzenetére


subaruwrc
félisten

(#3026) AMATŐR válasza subaruwrc (#3025) üzenetére


AMATŐR
őstag

Ennyi, más nem kell? Az ATI-nál mindig volt valami kis + is!

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3027) subaruwrc válasza AMATŐR (#3026) üzenetére


subaruwrc
félisten

nem kell más.

(#3028) AMATŐR válasza subaruwrc (#3027) üzenetére


AMATŐR
őstag

Köszönöm! :R

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3029) kasa85 válasza Pietrosz (#3022) üzenetére


kasa85
őstag

Az jó szög pont a vetült árnyékot fényképezted :DDD
Alul érdemes meg lesni.

(#3021) Tökmindegy
Köszi én mindig bele tenyerelek nem értem hogy van ez :DDD
Jó tesztelő lennék még a közel hibátlan cumóban is megtalálom a kákát :))

(#3023) tikshow
Remélem is majd játékok alatt le tesztelem.
2.5,és 3.0 ugyan az.
A 3.0 kicsit bugos néha nem tölti be vagy villan egyet a textúra.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3030) kasa85


kasa85
őstag

Másik észrevételem ami kicsit idegesít a magas FPS melletti magas freki cicergés.Ritka inkább 3D mark töltő képernyőnél hallatja magát utána csend van:)
Máskülönben hihetetlen,de 1200MHZ mag órajelen alap feszen max furmark,Heaven DX11 Benchmark 2.5 csutkán 67C fok,és alázza gyalázza a két HD6950 karimat.
Szinte sírok milyen folyamatos lett a kép nincs meg megakadások,és mikro röcögések sokkal,de sokkal folyamatosabb.
Egy ami még érdekes,hogy kicsivel színtelenebb mint az amd radeon bár kevés a különbség,de ott az amd-nek adnám a pálmát.
HD6950 vs GTX670
92% 100%
Jó vétel volt uraim aki akar venni annak ajánlom a Giga OC GTX670 típusokat,vagy más megbízható alternatívákat.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3031) Tökmindegy válasza kasa85 (#3030) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Te a Heaven-re izgulsz?Mé nem játszol játékokat avval a retek kártyával?Asszem arra való:)

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#3032) ricshard444 válasza kasa85 (#3030) üzenetére


ricshard444
veterán

Azért alázza mert tesszellálásban az újszériák sokkal erőssebbek,a színek meg valóban szebbek az amd-nél,valamilyen szinten ezért is van piros karim.

Vannak dolgok...

(#3033) Macka válasza Tökmindegy (#3031) üzenetére


Macka
veterán

A legjobb játék a Heaven és a Futuremark.... :C :C Mindenki csak ezért vesz VGA-t.

(#3034) keIdor válasza Macka (#3033) üzenetére


keIdor
titán

Akkor ezért szarnak a játékgyártók a PC portokra. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#3035) BeLucZ válasza kasa85 (#3030) üzenetére


BeLucZ
addikt

Ekkora hülyeséget hogy szebbek a színek, nekem volt mind2 gyártótól és ugyanolyan volt mindegyik, de amúgy hallottál már a digital vibranceről ? :D tudod azt az nvidia találta ki , egy szoftveres eljárás a driverben, rakjad 75%-ra és gyönyörű szép telt színeid lesznek, azt garantálom, nem lesz olyan fakó mint alapból, de a monitorod is befolyásolhatja a színeket

szvsz sztem ez bullshit, másik meg persze hogy jobb a 670, nyers erőben is alázza a caymant meg hát ugy kisebb input lagg, single gpu, még szép hogy jobb :) árban is biztos "szép" volt

magas frekvenciájú hang meg szinte az összes vgaból jön ilyen több ezer fpsnél, sztem ez már le lett tárgyalva egy pár ezerszer, hogy a retek mód tekercselt kondik vagy mik okozzák ezt az extrém magas terhelés melletti sok ezer fpsnél de ennek a gyakorlati használatban nem sok jelentősége van, legalábbis nekem az összes eddigi vgamból jöttek ilyen zajok azt kutya baja mindegyiknek

amúgy tényleg kezd beteges lenni ez a heaven mánia :D ennyire nem érdekes az a benchmark, hidd el ilyen az unigine engine, ott sem a kártyád a hibás, a program ilyen

(#3036) ricshard444: én hiszek neked, végülis szubjektív ez is, nálam pont hogy amd ad fakó képet és szoktam hiányolni a szoftveres digital vibrancet amit én szeretek használni, de monitor kalibrálással is el lehet érni ugyanazt a színvilágot
erre mondanám kinek a pap kinek a papné :)

[ Szerkesztve ]

(#3036) ricshard444 válasza BeLucZ (#3035) üzenetére


ricshard444
veterán

Igen valószínű,hogy mindketten tévedünk...volt már 4-5 nvidiám és kb ugyanennyi amd-m különböző monitorokkal/tv-kkel :U Sosem hiszik el az nVidia-sok,hogy szebb a szín,de simán észrevenni.Hiába tuningolod fel a driverben,ennyire nemlehet...próbáltam.Nade nem flamelek,valaki nemveszi észre valaki igen ennyi

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#3037) Varázslóó válasza ricshard444 (#3036) üzenetére


Varázslóó
senior tag

Bf3 ba láttad már ha a színeket belövöd ? milyen durván élethű lesz ? :C

► Ryzen 9 5900X (ARCTIC Liquid Freezer II 420 (V.7) + Artic MX-5) ► EVGA RTX 3080Ti Ultra 12GB GDDR6X ► Samsung 990 1TB Pro Raid 0 ► 2x16GB G.Skill Tri Z Neo DDR-4 32GB/4000 CL16-16-16-34 + ►ASRock X570 Steel Legend / ► 60TB HDD / ► Be quiet Pure Power 12 M 1200W 80+ Gold ► Creative Sound AE-9

(#3038) ricshard444 válasza Varázslóó (#3037) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem,1x kijátszottam azt kész.De ezt ne itt :N

Vannak dolgok...

(#3039) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Na hétfőn én is csatlakozom 1 iennel [link] :C

(#3040) ricshard444 válasza gainwardgs (#3039) üzenetére


ricshard444
veterán

Hű vagy a nevedhez :P

Vannak dolgok...

(#3041) szasanyi válasza ricshard444 (#3040) üzenetére


szasanyi
félisten

A név kötelez! ;]

(#3042) H.Ezredes válasza gainwardgs (#3039) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én még mindig nem tudom,h 670 v 680-at vegyek.... :DDD :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#3043) gainwardgs válasza szasanyi (#3041) üzenetére


gainwardgs
addikt

:K ;]

(#3044) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Kinek mi a tapasztalata a 670-el ? Egy Gigabyte windforce 3X (GV-N670OC-2GD) a kiszemelt

Egy 580 DCII-est váltana. Mennyire jók most a Giga-k Jól lehet húzni őket? Tesztben azt írták,hogy jól húzhatók a hűtésük is jó de szívesen meghallgatnék olyat is akinek ilyenje van.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#3045) kasa85 válasza H.Ezredes (#3044) üzenetére


kasa85
őstag

Iszonyatos potenciál van benne nekem az van.
Lazán megy +20% 1200MHZ mag órajelen alap feszen.
A maximális tesztek alatti hőmérséklet alacsony zajtalan ventilátor fordulaton 67C fok volt maximum!.
Csak ajánlani tudom.

(#3031) Tökmindegy
JA arra reszeltem a répát egész este :N
HA veszünk egy karit alapból jönnek a tesztek,hogy mennyire melegszik,mit tud,és hibás e amit tisztáztunk.
Normális oda figyelő user ezt teszi utána lesem sz@rom ezeket a szutyok programokat.
Vannak képeim a tesztekről a volt eddigi kariaiamról,és ezt is le futtattam mentettem,hogy teljes legyen a kép.
Na míg írtam,és tevékenykedtem jöhet a meleg vizes lavoros ülj bele történet,mert kielégítettem vágyaimat :D

(#3032) ricshard444
Nemcsak azon teszteltem tényleg szeren van a kari,és végre van fizikszem is :C :D

(#3035) BeLucZ
Kösz ilyen az amd szín erősségben is volt ne feled nem egy alap monitorral teszteltem az állításom igaz sokkal szín hűbb az amd radeon.
Lehet kissebb kalibrásással csökkenteni lehet ezen különbségeket,de nem teljesen.
Amúgy köszi felraktam,és erősebb lett szinte tüzelnek a színek,de valahogy mégsem ugyanaz bár köszönöm az ötletet. :R

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3046) adamssss


adamssss
veterán

Erről a színhűségről annyit, hogy kalibrálással ugyan arra az értékekre hozható a megjelenített kép színskálája. Ráadásul a grafikusok többsége nv-t használ pedig ha valakinek hát nekik fontos a színhűség.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3047) BeLucZ válasza adamssss (#3046) üzenetére


BeLucZ
addikt

Ennyi :)

Szvsz jó nagy urban legend hülyeség ez az AMD Radeonon jobb a színhűség duma :D
Én is elég érzékeny vagyok az apró részletekre, de ezt vhogy sosem vettem észre, hogy nv-n rosszabbak lennének a színek!

[ Szerkesztve ]

(#3048) Joker94 válasza BeLucZ (#3047) üzenetére


Joker94
aktív tag

Színek tényleg teljessen egyformák,de AMD-vel kis felbontáson mint pl 1440x900 homályos volt a kép,NV-vel jó volt. :U
Most egy 7850-esem van de ugyan olyan a kép FullHD-ban mint a 480-al volt. :K

(#3049) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Szerintetek 670-ből Asus DC2T vagy giga windforce PRO KONTRA akinek van

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#3050) szasanyi válasza H.Ezredes (#3049) üzenetére


szasanyi
félisten

Mennyi az árkülönbség? A PRO - KONTRA témába bőven beletartozik. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.