Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) Tirexi válasza Pug (#15099) üzenetére


Tirexi
addikt

Azért mert feleslegessé vált, másra kell a pénz. Már nem tolom olyan hardcore módon mint régen. (kezdek kinőni belőle)
Az eddig vételek során az volt a legjobb teljesítmény/ár érték a számomra így értettem.
Remélem így már érthető, de ha gondolod betűzöm vagy leírom még 2x-er. :)

(#15102) BeLucZ válasza ÁdiBá (#15097) üzenetére


BeLucZ
addikt

hát ez az, hogy olyan gyorsan meghalt a vga, hogy kipróbálni sem tudtam az SC2-t vele :D remélem a FTW jobb lesz, eleve bizalomgerjesztőbben is néz ki, gyakorlatilag egy 680as, csak 20-30kval kevesebbért

[ Szerkesztve ]

(#15103) WaterWawe válasza Tirexi (#15098) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nekem sincs semmi gond a 680 SLi-vel. Mint mondtam a multkor ha most gép fejlesztés előtt állnék és lenne 130k-m vga-ra akkor 680 helyett inkább 660ti SLi-t vennék (ami még a Titánt is lenyomja). Kifejezetten csak ajánlani tudom a 2 vga-s rendszereket.

(#15106) gbors válasza TTomax (#15022) üzenetére


gbors
nagyúr

köszi, tanulságos volt :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15107) Taposo válasza deicide (#15092) üzenetére


Taposo
aktív tag

Hát én ilyen hibáról nem is halottam, pedig nem akármilyen lapod van, már ilyentől is félni kell ? :F

(#15108) deicide válasza Taposo (#15107) üzenetére


deicide
veterán

Igen, valami legacy option rom initialization error hibával áll meg. BIOS frissítéssel orvosolható, de egyelőre az MSI nem igyekszik.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15109) MrPetya19


MrPetya19
addikt

Tényleg létezik 660 ti 256-os memória busszal?
Egyébként jó karik? Az msi-s olcsó változata van valakinek?

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#15110) tikshow válasza MrPetya19 (#15109) üzenetére


tikshow
addikt

Nem létezik. Ez csak egy megjelenés előtti pletyka volt.

Egyébként ez egy 670/680 topic nem 660/660Ti. Az itt van.

(#15111) Pug válasza Tirexi (#15101) üzenetére


Pug
veterán

Remélem így már érthető, de ha gondolod betűzöm vagy leírom még 2x-er.

Nyugi értem, nem kell bedurcizni. ;)

(#15112) gbors válasza MrPetya19 (#15109) üzenetére


gbors
nagyúr

létezik. úgy hívják, hogy GXT670, és máris a jó topicban vagy ;)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#15113) FLATRONW válasza deicide (#15108) üzenetére


FLATRONW
őstag

És azt honnan lehet megtudni, hogy a BIOS max. mennyi memóriát enged lefoglalni?

(#15114) deicide válasza FLATRONW (#15113) üzenetére


deicide
veterán

Erre nem jöttem rá, ilyen beállítási lehetőséget sem találtam a BIOS-ban, szerintem csak akkor derül ki, ha beleteszed és nem megy...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15115) FLATRONW válasza deicide (#15114) üzenetére


FLATRONW
őstag

És azt a kártya gyártók feltüntetik valahol, hogy mennyit akar majd lefoglalni a VGA, vagy ez is zsákbamacska?

(#15116) MrPetya19 válasza gbors (#15112) üzenetére


MrPetya19
addikt

Az árukereső dobott ki egy giga gtx 660ti 256bit 2gb-ot.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#15117) deicide válasza FLATRONW (#15115) üzenetére


deicide
veterán

Anno a Titan dobozán nem találta erre vonatkozó info-t, így igen, teljesen lutri. De azért a legtöbb alaplapgyártó már felkészítette erre a lapjait.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15118) BeLucZ


BeLucZ
addikt

Na leadtam cserére a 670-est, most várhatok 2-3 munkanapot "gyorsított" eljárásban, ami azt jelenti hogy majd talán jövő szerdára lesz vmi belőle és akkor igényelhetem azt hogy evga legyen helyette és kiperkálom a difit, bár az egyik srác nagyon le akart beszélni az evgaról, mert hogy az szar és hogy sok a hibás belőle( amin megmondom őszintén meglepődtem, biztos hogy dobnék egy hátast ha a 670 ftw is szar lenne és gyári hibás, biztos azt gondolnám, hogy megátkoztak az égiek :) )

a sors most büntet, mert átpártoltam a 7970-ről :D sebaj, addig erőltetem a témát, amíg nem lesz egy hibátlan 670-esem :DDD előbb - utóbb csak összejön......

(#15119) TTomax válasza BeLucZ (#15118) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az eVGA fóruma csak tele lenne,ha hibás lenne a 670ftw sorozat...nézd meg magad [link],jött hozzá egy firmware update,de amikor én vettem nekem már rajta volt...az FTW-vel gyakorlatilag megkapod az alap 680 teljesítményt,picit csendesebben és olcsóbban...

Höhhhh...most nézem ez még újabb bios... ez még nekem sincs fenn... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15120) gainwardgs válasza ÁdiBá (#15097) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ennyivel

Na már nemcsak a compute shader már tesszelacioban is szar a kepler :K , mi jön még........

[ Szerkesztve ]

(#15121) BeLucZ válasza TTomax (#15119) üzenetére


BeLucZ
addikt

én nem is mondtam, hogy nem hiszek neked, furcsálltam is hogy a srác így beleszólt a beszélgetésembe az ügyintézésnél, azon meg még jobban meglepődtem hogy fikázza az evga-t, lehet volt egy szériahiba, vagy hibás szállítmány, eddig én sem úgy ismertem meg a márkát, hogy olyan hú de sok baj lenne vele, semmivel sem lehet több a hiba arány mint a többi gyártónál

(#15122) TTomax válasza BeLucZ (#15121) üzenetére


TTomax
nagyúr

Persze,ez sincs aranyból,lehetnek hibás darabok...mint bármely más gyártónál,de az alap koncepció szerintem nagyon jó...

Más:
Én nem tudom milyen AA van a Metro LL-ben,de finoman szólva is bugos ...az még csak hagyján hogy 2Xre 100-120 fpsböl 70-80at csinál,meg 4Xre 40-50et,de hogy ha kikapcsolom határozottan jobban néz ki a játék,arról nem beszélve hogy kisimul...frametime 10ms alatt marad tartósan...ha ráadom meg ugrál...szóval nálam off és 100-120fps-el megy mint a szél...azért rakhattak volna bele egy txaa-t ha már nV szponzorált... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15123) deicide válasza deicide (#15117) üzenetére


deicide
veterán

Este kiderül, hogy úgy járok-e, mint a Titan-al, vagy jó lesz, mert megjöttek a 780ak. ;]

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15124) #35434496


#35434496
törölt tag

Hivatalos megjelenése a gtx 770-780-nak mikor lesz?

(#15125) deicide válasza #35434496 (#15124) üzenetére


deicide
veterán

780: május 23
770: május 30

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15126) AMATŐR válasza deicide (#15125) üzenetére


AMATŐR
őstag

Valaki linkelte a 780 árát, 700 dollár, az nálunk 700 eurót jelent. Ez alapján 200k körül lesz.
Nem olcsó játék! :(

Bocs, h ide írom, de egy Giga 680 OC 2,5 év garival, most mennyiért lehet elpattintani?

[ Szerkesztve ]

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#15127) deicide válasza AMATŐR (#15126) üzenetére


deicide
veterán

Annál drágább lesz, az Asus biztosan, az 250K körül lesz, az MSI talán kicsit olcsóbb, 230K körül.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15128) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Sziasztok!

A GTX680 bekapcsolható az általános számításokba (GPU gyorsítás) pl.: 3DMax 2013 x64 alatt? Ez driver vagy 3DMaxtól függ? :R

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#15129) MiklosSaS válasza TTomax (#15119) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi az a FTW ? :B

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#15130) kovsol válasza MiklosSaS (#15129) üzenetére


kovsol
titán

for the win :D
Amúgy ez egy fantázia név csak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15131) MiklosSaS válasza kovsol (#15130) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertem. Kosz. Tenyleg ertelme van vagy csak valami marketing moslek ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#15132) Brutus880 válasza kovsol (#15130) üzenetére


Brutus880
tag

Én anno azt hittem hogy Fuck The World! :D

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#15133) TTomax válasza Brutus880 (#15132) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#15134) BeLucZ válasza Brutus880 (#15132) üzenetére


BeLucZ
addikt

ez jó, EVGA fuck the world edisön :D

(#15135) WayneGace válasza deicide (#15127) üzenetére


WayneGace
őstag

Ha tényleg 250k lesz, akkor nem sok értelme van az egésznek. Mert abban az árkategóriában már a Titan is ott van egy köpésre.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15136) deicide válasza WayneGace (#15135) üzenetére


deicide
veterán

$250 az árkülönbség, ha tuninggal hozza a Titan szintjét, akkor van létjogosultsága.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15137) WayneGace válasza deicide (#15136) üzenetére


WayneGace
őstag

Magyar viszonylatban gondoltam, mert forintot írtál. Valóban 1000 dollár és 750 dollár között lényegesebb a különbség. De, ha itthon valóban 250k lesz, akkor már nem olyan lényeges a különbség, mert 280k-ért már Titant adnak. Így értettem.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15138) deicide válasza WayneGace (#15137) üzenetére


deicide
veterán

A Titan 280-as ára az szürkeimportos ár is lehet, a hivatalos disztribútori ára még mindig 300K körül van, vagyis megvan a kb 50K árkülönbség. Ezen analógia mentén nem hivatalos forrásból 2-3 hét elteltével lehet majd venni 230K körül is 780-at.

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15139) -Solt- válasza deicide (#15127) üzenetére


-Solt-
veterán

Ipon-nál a Titan pont 1000 ajró, vagyis él az 1000 usd = 1000 ajró átváltás. Ha abból indulunk ki, hogy a GTX780-t 6-700 dollárért vesztegetik majd, akkor a legdrágább verzió is 200 környékén lesz.

www.smart-bus.hu

(#15140) blaca83 válasza BeLucZ (#15100) üzenetére


blaca83
őstag

Nem tudom, hogy "sima 670"-et vagy a Phantom-ot választottad-e a Gainward-ból de a Phantommal még nem volt gond az ismerősi körömben. :(
(és azt a 95 K-t bőven megéri) :P

Az EVGA-val szerintem elégedett leszel akár az FTW akár a Signature 2-t választod. :C

@Tökmindegy: Amíg elérhető lesz és ki nem futtatják teljesen a 680-at addig nem hiszem, hogy sokan térnek át a 7xxx-es szériára.
Akinek 680-avagy 670-e van annak nem éri meg a váltás a magas ár miatt. Aki meg kisebb szériáról lépne feljebb az meg nem hiszem, hogy 200 K-t kifizet inkább vesz 670-680-at. ;)

@ deicide:
Várjuk a tapasztalatokat és az eredményeket a 7xxx-es szériáról! :DD

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15141) Tökmindegy válasza blaca83 (#15140) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Kösz rendes vagy ,hogy ezt megosztottad velem, csak nem értem pontosan miért is:))
Engem nem nagyon érdekel ,hogy ki veszi ,nem veszi ,miért ,miért nem. De kösz még egyszer. :R

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#15142) blaca83 válasza Tökmindegy (#15141) üzenetére


blaca83
őstag

Én erre értettem, illetve ezt "cáfoltam":

"Én már félre is tettem a korpát rá,szerintem EZ lesz a következő kompromisszum mentes VGA az NV től. Mint annó az 580."

:F :F

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15143) deicide válasza -Solt- (#15139) üzenetére


deicide
veterán

De abból ne indulj ki, mert nem igaz, 750-790 USD körül lesz és erre még rájön az áfa és az árrések.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#15144) Tökmindegy válasza blaca83 (#15142) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

Aham:) De mit cáfoltál? :F
Aztat írtam ,hogyaszongya:) " ÉN MÁR FÉLRE IS stb stb:) " Most te akkor cáfolod,hogy én veszek? ;]
Magam nevében írtam ,az hogy ki mit csinál ,engem úgy nem érdekel ,hogy azt el se hiszed:) De mégegyszer kösz ,hogy megosztottad velem az értékes véleményedet. :R

deicide

Veszünk kamionról:))

[ Szerkesztve ]

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#15145) -Solt- válasza deicide (#15143) üzenetére


-Solt-
veterán

Newegg --> Ipon összehasonlítás mentén dollár = euro, ezzel nyugodtan lehet kalkulálni. Ha valóban 750-790 usd lesz, akkor jogos amit írsz... ebben az esetben viszont kenjék a hajukra! :D

www.smart-bus.hu

(#15146) blaca83 válasza Tökmindegy (#15144) üzenetére


blaca83
őstag

Azt veszel szerintem is amit akarsz és mindannyian azt csinálunk a pénzünkkel amit akarunk! ;)

De a 7xxx NEM lesz sikerszéria és amit Te írtál "EZ lesz a következő kompromisszum mentes VGA az NV től. Mint annó az 580" szintén NEM lesz. :(

Inkább egy bukott széria lesz, egy öngól az Nvidia részéről! :C

Mint írtam, pont az ára miatt nem lesz érdemes váltania annak sem aki a felső kategóriában van mert kicsi az eltérés és annak sem aki mondjuk a közép kategóriában van egy 560 TI-vel.

Egészen addig amíg a (670) 680-as le nem kerül a listákról és ki nem futtatják őket.

Még egyszer "nagyon szívesen".... :C :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15147) Tökmindegy válasza blaca83 (#15146) üzenetére


Tökmindegy
senior tag

:R

Ki mondta hogy sikerszéria lesz? Én nem. A többit viszont én úgy látom amint leírtam:)
Nekem legalábbis.!!!

Az összes többi amit leírtál számomra érdektelen,értelmetlen,haszontalan amúgy ,de még egyszer köszönöm,hogy megtiszteltél:) Csak máskor ne csak olvasd ,hanem értelmezd is amire éppen válaszolsz:) :R

Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

(#15148) SzlobiG válasza deicide (#15127) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szánalmas ez az árazás remélem alig fog ilyet venni valaki és mind rajtuk marad. :U Ettől a magas árazásuk miatt megint nem lesz NV-m jó darabig.

(#15149) blaca83 válasza Tökmindegy (#15147) üzenetére


blaca83
őstag

Ebből is látszik mennyit értesz a dologhoz, na mindegy...! :C

Ha Neked "EZ lesz a következő kompromisszum mentes VGA az NV től. Mint annó az 580" akkor hajrá mindjárt kettőt vegyél majd belőle. :DD :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#15150) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Jött patch metrohoz nem tudom Nv-n javított-e, de AMD-n nagyon sokat eltűnt az árnyék villogás és kapott vagy +30-40% boostot is. Bench

Na most már én is neki kezdek így vsyncel gém közbe fix 60fps. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.