Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) gV válasza Cobrusz (#32400) üzenetére


gV
őstag

én se szedtem szét soha a 03.27-én múlt 6 éves ref 680-am. :) mindig auto fan-al használom ami 82 fokig engedi. idle 38 helyett most 40, de elég meleg van, a ventifordulat meg alapon.

(#32402) NFree válasza Cobrusz (#32400) üzenetére


NFree
addikt

Akkor cseréld s hátha lessz jópár fokos javulás ;) :R

vga

(#32403) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Egy Asus gtx770 4gb karinak furmark alatt meddig szabad melegedni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#32404) NFree válasza envagyok (#32403) üzenetére


NFree
addikt

Szerintem hutés és ventifordulatfüggő, de gyári beálítsáokon kb 80-85 fok szerintem . Ha melegebb akkor lehet keresni az okot (nem megfelelő szelőzés(házban) közbe 30 fok a szobában stb.

vga

(#32405) envagyok válasza NFree (#32404) üzenetére


envagyok
veterán

Szerintem a borda volt rosszul felrakva, felment 90-ig, borda le felszerelés és mx4 után 77fok.
Akkor ez volt a gond.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#32406) Mengele


Mengele
tag

Hi

Megerne lecserelni a GTX 750Ti erre https://hardverapro.hu/apro/evga_gtx_680_sc?

I5-2500 lenne mellle.FullHD.

A Helpet elore is koszonom :R

A valaszokat koszonom.
Kiderult hogy az egyik DVI kimenet rosz,azt nem irta hogy melyik.
Még nem vettem meg.

(#32407) akoska07


akoska07
nagyúr

Üdv!

GTX760 szeretnék biost cserélni.
Win10 vhogy nem igazán akarja.

Van vkinek ötlete hogyan ? :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32408) akoska07 válasza akoska07 (#32407) üzenetére


akoska07
nagyúr

Asus ROG Striker GTX 760 kártyára melyik más gyártó bios-át lehet felrakni ?

Illetve létezik olyan skyn3t bios amit fel lehet rá rakni ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32409) akoska07


akoska07
nagyúr

Esetleg melyik 770-es bios megy fel az említett kártyára ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32410) NFree válasza akoska07 (#32407) üzenetére


NFree
addikt

Szia nem biztos , hogy a win10 el van a baj . (tipp) nekem sem lehet nvflashel a 680 as asus dcu-m biosát fölülírni szerintem saját asus progi kell hozzá . Skynet biost nem ajánlom hétköznapi használatra .(álatalába csúnyán át van verve s kari összes tdp limitje s nem tesz jót az alkatrészeknek. (csak tesztre brutál hűtéssel ajánlott)

vga

(#32411) akoska07 válasza NFree (#32410) üzenetére


akoska07
nagyúr

A bios cserét már megoldottam,visszamentem win7-re,az egyik régi ssd-n.

Bármelyik asus bios-t rakom rá,továbbra is unknow egy jó pár adat a vga-ról,és nem fogad el semmilyen drivert.

Lehet megpróbálok pár hasonló bios-t más gyártóktól.
Hátha...
Illetve 770-es bios-t is.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32412) NFree válasza akoska07 (#32411) üzenetére


NFree
addikt

volt egy ilyen 9800 gtx em . csak a 341.44 drivert lehetett felrakni de meg is döglött . próbáld meg a drivert de szerintem valahol hibás a vga azért csinálja :( :R

vga

(#32413) akoska07 válasza NFree (#32412) üzenetére


akoska07
nagyúr

Köszi,egy próbát megér. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32414) R̲e̲m̲


R̲e̲m̲
senior tag

Meglepődtem, hogy még van élet ebben a topikban :D
a hónapban nekem is jön egy pár 690 a 680as helyére :DDD
tudom, vehettem volna értelmesebb kártyát, de ez már inkább vallás :U

(#32415) akoska07 válasza R̲e̲m̲ (#32414) üzenetére


akoska07
nagyúr

Vmikor nagyon ütős és drága cucc volt.

Mennyiért sikerült beszerezni ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32416) R̲e̲m̲ válasza akoska07 (#32415) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

250chf a pár :DDD ~68k huf
nem brandelt referenciakártyák
a mostani 680-hoz képest hipertérugrás lesz

[ Szerkesztve ]

(#32417) R̲e̲m̲


R̲e̲m̲
senior tag

na megjöttek a lányok:

(#32418) Oscarsee


Oscarsee
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Gondoltam beposztolok ide egy gyors kérdést mert ennél talán nincs is jobb hely erre.

Nincs esetleg valakinek eladó 680 kártyája? Elég rugalmas vagyok az árat illetően, de sajnos nem mindegyik 680 jó nekem. Inkább a ref felépítésűek, de lehet mással is megpróbálkoznék. Elsődlegesen EVGA 02G-P4-2680-KR modellt keresek, de ha lesz valaki akinek lenne ajánlata akkor a pontos típus alapján megmondom jó lehet e nekem.

Köszönöm uraim :R

(#32419) Cobrusz


Cobrusz
senior tag

Na volt időm végre, újra kentem "GTX 680 4GB" MX4 pasztával a kicsikét....
Így már mindjárt más... max terhelésen gamek-be 55-60fokos.... így már tetszik..

Viszont nem tudom, hogy az új driver-e de alapon csak az egyik ventim megy :F
Gamek-be mikor elér egy bizonyos hőfokot akkor kapcsol be a második venti...

Ez normális?
Találkozott már valaki ilyennel?
Emlékszem régen nem volt ilyen, ment mind a 2 még alapjáraton is.... :F :U

(#32420) R̲e̲m̲ válasza Cobrusz (#32419) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

mér baj az, ha csak egy ventid megy üresben? Nekem egy 780 csinálta ugyanezt, legalább csendbe van
az új nv drivereket meg inkább hanyagolom, gyatra az összes...

(#32421) Cobrusz válasza R̲e̲m̲ (#32420) üzenetére


Cobrusz
senior tag

Bajnak nem baj csak furcsa volt mikor láttam, hogy csak az egyik megy :B
Azt hittem valami hardveres probléma... de gondolom ha nagyobb hőfoknál bekapcsol akkor ez nem lehet.... :F

(#32422) R̲e̲m̲ válasza Cobrusz (#32421) üzenetére


R̲e̲m̲
senior tag

lehet eddig nem volt ilyen alacsony a hőmérséklete
bár ez a beállítás nem driver hanem vga bios alapú
nekem a 690-ekhez nem kell driver, hogy leszabályozzon, csendben indul a gép

(#32423) Chimpy


Chimpy
tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Adott egy MSI N760 TF 2GD5/OC videókártya. Egy Asrock H110M-DGS alaplappal és i3-6100-as procival lenne használva, új, 550W-os táppal. A hiba a következő: beszerelem, és hol ad jelet Bootoláskor a VGA, hol nem, de inkább nem. Állítottam már mindent a Bios-ban, van ami látszólag segít a problémán, olyankor egész este hibátlanul megy. Aztán másnap az első indításkor már újbol nem ad jelet. Mi lehet a gond? A kártya előző tulaja szerint hibátlanul működött nála a VGA. Tudom, rengeteg beállítási hiba lehet, de szerintem valami bagatel gond van. Tudnátok segíteni?
Előre is köszi.

(#32424) ETOM


ETOM
addikt

Sziasztok!
Valakinek ötlete, hogy miért így rögzít a shadowplay nálam? [link]

Van olyan játék ahol jó, de legtöbbnél ilyen. Köszi

(#32425) ETOM válasza ETOM (#32424) üzenetére


ETOM
addikt

Rájöttem vmi bug van az 1440x900-s felbontással. [link]

[ Szerkesztve ]

(#32426) naja


naja
aktív tag

Sziasztok!
Megdöglött az ASUS GTX 760 Minim ventije (Everflow T129215SU, 4 pin, 3 csavar rögz.).
Mire és hol (Bp.+környéke) lehetne minél hamarabb kicserélni?
Köszi, előre is!

(#32427) ricsi99


ricsi99
addikt

Sziasztok.
Asus gtx770 dc 2gb kártya.
Az a kérdésem lehet valahogy 30% alá vinni rajta a ventillátor fordulatot?
Probáltam rátenni olyan biost amire min 20% volt irva.
Próbáltam a saját biosát modositani... a metódus biztos jó mert ha az órajeleket is megváltoztatom azt szépen érzékeli.
Msi afterburner ,vagy a gyári asus-os progival is minimal 30% van.
Windows 10x64 és 399-es driver van fent.

Ötletek?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32428) NFree válasza ricsi99 (#32427) üzenetére


NFree
addikt

Szia szerintem sehogy , nem tudja a vezérlő. egyébként miért akarod lejjebb vinni a fordulatot ?
Szerintem a vga-nak (gpu vrm komponensek ) az a legjobb ha rendesen hűtve vannak + lehető legkevesebb legyen az üzem hőmérséklet tartomány tehát 20-85 roszabb mint mondjuk 30-65 fok de ez csak az én szerény véleményem . vannak kártyáim amik tudják az áló ventiket meg ha kell a 20% ot is de inkább már 30 nál rögzítve vannak s onnan indul elég meredek ventiprofillal.

[ Szerkesztve ]

vga

(#32429) ricsi99 válasza NFree (#32428) üzenetére


ricsi99
addikt

Duál ventis a kártya.
30% már hallom ,hogy pwm-es a venti
a vrm mindig hűtve van a 2. venti fixen megy
Mostanában egy kőkorszaki játékkal játszom ,ahol még driverbe kell eroltetnem ,hogy ugyan kacsoljon már fel 3d-be.
Most külső vezérlőről megy és 1 ventivel asztal/ vagy a mostani game alatt 45-50 fok...
az meg vállalható :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32430) NFree válasza ricsi99 (#32429) üzenetére


NFree
addikt

Igen teljesen rendben vannak a hőfokok, szerinted azt a 10%-ot hallani fogod zajszintben ? csak kérdezem nem kötegszem . vagy csak be akarod lőni 20 ra és ennyi . ? van több karim ami megáll, de inkább azokat is fix 30%-on kezdem el járatni , hogy ne melegdjen fel a kari engem pl nem zavar .

vga

(#32431) ricsi99 válasza NFree (#32430) üzenetére


ricsi99
addikt

Ennyire halk a gépem :D
Saját építés.
+2D-ben tökélettesen elég 1 venti
Ezen felül szeretek kisérletezni ,de ezzel nem bírtam :R
És piszkál a kérdés ,hogy mi korlátoz....

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32432) wtshuaweip9


wtshuaweip9
csendes tag

Annó vettem egy gépet még itt PH-n amiben van egy MSI GTX 770 twin frozr 2gb
Mégis hogy a fenébe veszem le a power kábeleket? Nem fér oda rendesen az ujjam... nem, nem azért mert túl kövér.. egyszerűen kb semmi hely sincs.. kb nem tudom hogy hogyan kéne leszedeni a kábeleket.. Valami ötlet?

(#32433) ricsi99 válasza wtshuaweip9 (#32432) üzenetére


ricsi99
addikt

És ha kivennéd a kártyát? Azért elég hosszú szokott lennei a kábel... vagy a heatpipe miatt nem tudod megnyomni a biztositópöcköt?
Egy kép azért sokat segitene :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32434) wtshuaweip9 válasza ricsi99 (#32433) üzenetére


wtshuaweip9
csendes tag

Valami ilyesmi mint itt a képen
https://www.guru3d.com/articles-pages/msi-geforce-gtx-770-gaming-review,5.html

(#32435) wtshuaweip9 válasza wtshuaweip9 (#32434) üzenetére


wtshuaweip9
csendes tag

De itt a kép róla..
Rendesen ki szeretném takarítani etc, de nem tudom kihúzni
[link]

Valami ötlet?
Előre is köszi, ha tudsz valami tippet : D

[ Szerkesztve ]

(#32436) ricsi99 válasza wtshuaweip9 (#32435) üzenetére


ricsi99
addikt

Csavarhuzo ,vagy ollonak a hegye ,kanál , tompa kés.... a kis műanyag fül tetejét nem olyan nehéz megnyomni vele...
vagy vedd is ki a kártyát a helyéről ha eléred a pci-express kis rögzítö fülét

Gondolom az elvét ismered ,hogyan fogja....
csak a kis biztosito pecek tetejét megnyomod a csatlakozo felé
amúgy elismerem ritka tré megoldás volt a gyártótol hogy odarakta azt a rézcsövet

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32437) wtshuaweip9 válasza ricsi99 (#32436) üzenetére


wtshuaweip9
csendes tag

PCI slotból természetes ki tudom venni, de a kábeleket nem tudom lehúzni a kártyáról.. megpróbálom majd amit írtál, de sehol nincs rajta semmi fogás : ( És félek hogy ha a kábelt húzom, akkor kiszakad a foglaltból és a cucc rajta marad a vga-n.

(#32438) ricsi99 válasza wtshuaweip9 (#32437) üzenetére


ricsi99
addikt

Pl ha bedugsz oda egy muanyag kanálnak a nyelét azt nyugodtan megtámaszthatod a hücsövön... annyi a lényeg hogy ha megfeszited picit hogy benyumja a rögzito pocok tetejét ,akkr szorosan marokra fogod a kártyát ,hogy a hütés rész ne feszüljön meg a hüvejk és mutató ujjad közé veszed a kártyát és megtartod.
annyi a lényeg hogy a nyák ne hajoljon meg...

Ha meg úgy is szét akartad szedni ,hogy ujrapasztázd kipucold a hűtőt akkor meg, ha ki tudod venni a kártyát a helyéről akkor egyszerüen csavarozd le a hűtést a kártyáról aztán már hozzáférsz a 2 csatlakozóhoz könnyen.

a hűtés a kártyához a gpu részen 4 db rugos csavar fogja

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32439) wtshuaweip9 válasza ricsi99 (#32438) üzenetére


wtshuaweip9
csendes tag

Köszönöm szépen!

(#32440) ricsi99 válasza wtshuaweip9 (#32439) üzenetére


ricsi99
addikt

Majd irj ,hogy sikerült e a műtét :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#32441) Pubszon


Pubszon
veterán

Pár év elteltével újra vissza térek egy ilyen drágasággal. :B

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#32442) wtshuaweip9 válasza ricsi99 (#32440) üzenetére


wtshuaweip9
csendes tag

Igaz így hónapokkal később, de annyi lett, hogy szétszedtem a kártyát és újra lett pasztázva, de azóta már eladtam és akkor is úgy vettem ki a gépből, hogy szétcsavartam : D

(#32443) zolee1984


zolee1984
senior tag

Üdv
Látom halott már ez a totyik de azért megkérdezem
Faterom gépében van egy giga gtx 770 2gb windforce3 oc
Néha elsötétül a kép és pár másodperc múlva visszajön

//./root/CIMV2 SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99 0x80041003
Ezt a hibát naplózza a Windows róla
Azt mondja már régóta csinálja
Több driverrel is

üdv Zoli

(#32444) Hando válasza zolee1984 (#32443) üzenetére


Hando
tag

Szerintem nincs köze a VGA hoz, gyors google keresés alapján Windowsnak van nyűgje, esetleg rendszer újratelepítése? Ha nem oldja meg akkor keressél HW hibát!

[ Szerkesztve ]

(#32445) zolee1984 válasza Hando (#32444) üzenetére


zolee1984
senior tag

Most volt újra húzva a Windows.
Én is win hibát olvastam azért kérdeztem itt hátha valaki tud megoldást esetleg.
Én még sose találkoztam ilyennel.

üdv Zoli

(#32446) NFree válasza zolee1984 (#32445) üzenetére


NFree
addikt

Szerintem gyengült a vga visszább kéne venni egy kicsit az orajeleket, egy jó ventiprofilt neki s hadszoljon amíg birja

vga

(#32447) NFree válasza NFree (#32446) üzenetére


NFree
addikt

Esetleg még rosszul tulhajtott gép tud ilyet csinálni

[ Szerkesztve ]

vga

(#32448) zolee1984 válasza NFree (#32447) üzenetére


zolee1984
senior tag

Köszi
Megnézem alacsonyabb órajelen
Csak a ram van xmp-re rakva más oc nincs

üdv Zoli

(#32449) NFree válasza zolee1984 (#32448) üzenetére


NFree
addikt

Akkor annak is adj egy kis + feszt 1,65v os ? vagy milyen ram . nállam néha oc nál csinálta ha nem volt 100% stabil a rendszer eldobta a vga-t . Próba s majd meglátjuk.

vga

(#32450) zolee1984 válasza NFree (#32449) üzenetére


zolee1984
senior tag

Elvileg 1,6-on tudja a 2133-at
1,65-ön van
1866-ra állítva is csinálta
Kíváncsiságból ha lesz időm megnézem alapon.

üdv Zoli

(#32451) NFree válasza zolee1984 (#32450) üzenetére


NFree
addikt

Elobb a vga-t teszteld . szerintem a ram így rendben lessz ;)

vga

(#32452) zolee1984 válasza NFree (#32451) üzenetére


zolee1984
senior tag

Köszönöm a segítséget
Egy hétig teszteltem az én gépemben a kártyát és semmilyen anomáliával nem találkoztam nemhogy villogó kijelzővel.
Le is cseréltem az öregemnek egy rx 570-re.
Nem volt energiám tovább görcsölni milyen szoftveres probléma lehet.

üdv Zoli

(#32453) koOnig


koOnig
újonc

Sziasztok
Segítséget szeretnék kérni van egy Gtx 770 4gb is oc kártyám már nem volt pasztázva régóta, szét szedtem teljesen ki tisztitottam. Olyan problémába ütköztem hogy
Amikor elinditom a gépet max fordulatszámon pörög a 3 venti folyamatosan. Próbáltam progival állítani a fordulatszámot de semmi változás. Előre is köszi a válaszokat :W

(#32454) G**@**B**! válasza koOnig (#32453) üzenetére


G**@**B**!
tag

Tudtommal ez egy szándékos funkció, gépinduláskor max fordulatszámon pörögnek a ventik ellenkező irányba portalanítás céljából. Az enyém is ilyen.
Ha a windows elindulásakor beáll normál állapotba akkor nincs ezzel probléma.

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#32455) cbm1974


cbm1974
tag

Üdv mindenkinek!

Szeretnék biztos lenni, hogy ennek a konfignak mekkora lehet a fogyija, milyen tápot igényel, ami biztosan elég lehet. Semmi tunnig, csak 1920x1200-as felbontás néhány éves játékokkal, max beállításokkal...
A Lightningre egyes oldalak 280W tdp-t írnak, mások 230-at!

MSI 870A Fuzion
Phenom II x6 1090T
4x2G DDR3(1600M) Kingston HyperX
MSI GTX770 Lightning/2G
Seagate Barr. 500G+250G
Lenne egy 600W-os OCZ ModXStreamPro, ami "sajna" moduláris, és egy 530w Bluestorm II táp, jó lenne, ha elég lenne hozzá ez utóbbi is....

Előre is köszi,
:R

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#32456) Lord Myn válasza cbm1974 (#32455) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Nekem volt MSI 780 Gaming OC (ami fogyiban kb. egál lehet a 770 Lightninggal), i5-3470 mellett használtam és néha újraindult a gép 550W-os Chieftec mellett, szóval határeset lehet...

Egyébként már itt tartunk? A maxwellek mellett előkerültek a 7-es keplerek is a VGA hiány miatt?

"War does not determine who is right - only who is left."

(#32457) cbm1974 válasza Lord Myn (#32456) üzenetére


cbm1974
tag

Szóval inkább a 600-ast ajánlod!

1. kapcsolatfelvétel módja PÜ...!!!

(#32458) Lord Myn válasza cbm1974 (#32457) üzenetére


Lord Myn
senior tag

:K

"War does not determine who is right - only who is left."

(#32459) Kera07


Kera07
újonc

Sziasztok!

Nosztalgiázok kicsit az NFS szériával, mert sajnos 15 éve nem sikerült egy normális tuning autós játékot összerakni. Underground, Most Wanted, Carbon trió nekem az all time best. Vannak hozzájuk már szuper redux modok, shaderek. Imádom őket. :sziv:

Na most a problémám az, hogy a Carbon-nál 31-32 fps-sel zötyög, van, hogy be is esik 30 alá, kicsit kellemetlen egy 2006-os játéknál még modok nélkül is :lol: Ennek ellenére a vidinyókari nem óhajt elinduli (gtx750ti). És ez itt a baj gondolom, mert minden másnál simán megy, nem kérdez semmit jóval újabb játékoknál se. Carbon-nál meg 30-40 %-on, alapjáraton megy, végignézve, hogy 26 FPS-sel szerencsétlenkedek. :lol: Legfrissebb driver van.

Nem tudom mi lehet a gond, Underground kettőnél gyönyörűen pörgött (Payback-nél is, ha már NFS), mert megkívánták a modok, de a Carbon-nál nem hajlandó. :-( Van erre valami külön beállítási lehetőség?

(#32460) hszilard666 válasza R̲e̲m̲ (#32417) üzenetére


hszilard666
veterán

:Y GTX 690 Quad SLI? Huhh, gyönyörűek! :K

Sziasztok!
Csak erre jártam egy buta kérdéssel, hátha valaki tud segíteni:

Nagyon keresek a fővárosban GTX 770 referencia kártyát! Nincs valakinek elfekvőben egy? :R

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#32461) Csavez™ válasza hszilard666 (#32460) üzenetére


Csavez™
veterán

Ez sli, anno volt quad sli-m.

(#32462) hszilard666 válasza Csavez™ (#32461) üzenetére


hszilard666
veterán

Nagyon király! :Y

Nem a GPU-k száma adja meg hogy 2 way-3way vagy quad? Avagy 690 ből a sima SLI volt a quad SLI mert 2-2 GPU volt. Vagy gyökér vagyok?

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#32463) hszilard666


hszilard666
veterán

Még mindig gondolkodom egy GTX 690-en, viszont csak 450W os tápom van. Viszont nekem nem kell a hatalmas teljesítmény. Tudok olyat csinálni hogy kikapcsolom az SLI-t és az egyik GPU nem csinál semmit? Így beleférhetek a 450W ba? i7 4770 lenne a CPU mellette.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#32464) hszilard666 válasza hszilard666 (#32463) üzenetére


hszilard666
veterán

Igen, működik! Megvan a kártya, szép, okos jó. Nagyon bejön, szerintem mellém temetik majd. Át is tettem a gépem máshova hogy lássam ezt a gyönyörűséget minden percben. :B

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.