Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-15 18:25:26

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 670 / 680 / 760 / 770 (GK104) téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) BeLucZ válasza mcmike (#16849) üzenetére


BeLucZ
addikt

elég furcsa nekem hogy egy vbios frissítés ezt megoldja, ez általában driveres szarság szokott lenni a röcögés nem?! ilyen behatással lenne a vbios pl a cicergésre is? hogy egyikkel hallani másikkal nem? csak nekem hangzik ez furán? biztos hogy a vbios volt a gond?

(#16852) mcmike válasza BeLucZ (#16851) üzenetére


mcmike
őstag

A cicergésre 100% hogy vbios a válasz (mert csak azt változtattam adott időpillanatban), gondolom a feszültségek / VRM vezérlésének paraméterei kapcsán. A "röcögésre" már nem tudok egyértelmű választ adni neked, Heaven-ben pl. a bios frissítés is segített, szemmel láthatóan. De utána már lefrissítettem a drivert... ;)

Ez egyébként általános szabály nálam, hogy lehetőség szerint csak 1 dolgot változtassak 1 adott időpillanatban, hogy visszakövethető legyenek a módosítás... :D

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#16853) BeLucZ válasza mcmike (#16852) üzenetére


BeLucZ
addikt

jogos, 1-erre csak 1 dolgot, mert nem tudhatod, hogy mivel sikerült megjavítani a hibát

(#16854) TTomax válasza mcmike (#16849) üzenetére


TTomax
nagyúr

Deh,3hónapos sincs a win8...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16855) mcmike válasza TTomax (#16854) üzenetére


mcmike
őstag

Jah hogy Win8, elnézést azzal kapcsolatban nincsenek még tapasztalataim. Ebben az esetben vedd semmisnek a korábbi hozzászólásom... :R

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#16856) ates85


ates85
tag

Na nemrég hozta meg a futár a GTX 760at. Este be is szerelem. Remélem nem lesznek driver gondok mert a most megjelent 760-at támogató első WHQL driverre sokan panaszkodnak, hogy nem okés. Végső esetben visszateszem addig 660-ast amíg nem lesz jól működő driver a 760-hoz, de azért ennyire nem akarok borúlátó lenni.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#16857) radi8tor válasza ates85 (#16856) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Win reinstall és jó lesz. ;)

⭐ Stella

(#16858) TTomax válasza ates85 (#16856) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem lesz vele semmi gond, a 320.49 tűrhető driver.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16859) ates85 válasza radi8tor (#16857) üzenetére


ates85
tag

Hát, eddig amikor videókarit cseréltem nem volt szükség a Windows újratelepítésére, elég volt a régi kari driverét törölni a kiszedése előtt, az új beszerelése után ment fel a friss driver és probléma mentesen működött is. Remélem most is így lesz, kb, 1 hónapja telepítem a Windowst az új gépemre nem igazán lenne kedvem most megint telepíteni. Persze ha minden kötél szakad akkor megcsinálom.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#16860) BlackSoft válasza TTomax (#16843) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nálad lesz szerintem is a probléma. :(

320-asok közül a .49-es (már van WHQL) szinte mindenkinek tökéletesen ment :K
És más 320-asokkal sem olyan bajok, mint amiket te tapasztalsz...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16861) TTomax válasza BlackSoft (#16860) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem hát,csak az nV fórum,meg a Guru3d is tele van...pont azokkal a hibákkal amiket leírtam... általános konklúzió back to 314.22...
Azért mert nálad nem jelentkezett a probléma,nem jelenti azt hogy nem is létezik.. a 320.18al igen sok gond volt,(BF3) a 325.71 fel sem telepól normálisan, a 326.01 meg teljesítmény romláshoz vezet... a 320.49et most tesztelem,és elég szép mennyiségű játékkal végzem.

(#16862) freestyée
Hát igen,lehet a probléma forrása a win8... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16862) WaterWawe válasza BlackSoft (#16860) üzenetére


WaterWawe
őstag

Azért ez így nem igaz. Max. a PH-n lévő tulajok közül voltak egyedül neki ilyen problémái, angol fórumok viszont tele vannak elégedetlen tulajokkal, vegyesen 670, 680, 690, 770 és 760 kártyákkal is vannak gondok.
Én személy szerint, csak a Win8-at nem eröltetném.

(#16863) BlackSoft válasza TTomax (#16861) üzenetére


BlackSoft
addikt

Igen az is lehet, hogy azzal a win 8-as dologgal lesz a probléma. :(

A drivereket én viszont csak is az NV oldaláról töltöm le, tehát 3.féltől származó drivert, más oldalról való drivert soha nem is próbálok, és eddig nem volt gond nálam egyetlen nvidia driverrel sem. :)

Egyedül olyan volt régebbi kártyánál, hogy az x.x-nél újabb driverrel már nem ment, csak régivel. :(((

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16864) ates85 válasza BlackSoft (#16863) üzenetére


ates85
tag

Akkor nagy valószínűséggel javarészt a Win 8 alatt vannak problémák a driverekkel?
Ez eggyel több indok amiért nem fogok Win 8-ra váltani. Nem jön be a csempés cucc :N

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#16865) keIdor válasza SzlobiG (#16846) üzenetére


keIdor
titán

Viccet félretéve, nekem mindegyik driver jól működött, nincs anomáliám.:)

ates85: Csempés cuccot le lehet tiltani külső programmal. Ha akarod Win7-nek néz ki.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#16866) WaterWawe válasza ates85 (#16864) üzenetére


WaterWawe
őstag

Nem vagy vele egyedül, az MS kevesli is az eladások számát a többihez képest.

(#16867) BlackSoft válasza ates85 (#16864) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nekem semmi bajom magával a rendszerrel...

De majd meglátjuk a 8.1-et, hogy milyen, meg a hozzávaló NV drivert is :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16868) cyberkind válasza BlackSoft (#16867) üzenetére


cyberkind
félisten

A 8.1 mikor lesz hivatalosan is kapható ! :))

Paranormal Cocktivity

(#16869) ricshard444 válasza cyberkind (#16868) üzenetére


ricshard444
veterán

Ingyen frissítés formájában megkapod az ősz folyamán.

Vannak dolgok...

(#16870) ates85


ates85
tag

Na bent van a gépemben a GTX 760. Semmi problémába nem ütköztem eddig (kopp...kopp) jól és csendben dolgozik a kari. Egy két benchmark után a GTX 660-hoz képest minimum 10 fps-el jobb értékeket produkál, elégedett vagyok vele. :DD

Készítettem pár képet a kariról meg az elődjéről, mindjárt be is teszem ide.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#16871) ates85


ates85
tag

ASUS GTX 660 VS ASUS GTX 760

Sokkal kisebb a doboza:

A kártyák között is jelentős a méretkülönbség:

A 760as a gépemben:

Kis extraként a gépem eleje működés közben:

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#16872) Sonja válasza ates85 (#16871) üzenetére


Sonja
veterán

Grat hozzá! :C Ennek örömére adatlapot tessék átírni! :K :D

Egyébként milyen halk idle/load? :F Érdekelne ez az új DirectCU II hűtés.

A felső két venti csak nem Corsair?

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#16873) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok kéne egy kis segítség.
A gépemet be kapcsolva hagytam itthon,és mire haza jöttem egér mozgatásra,illetve billentyű nyomásra nem jött be a kép.
Minden energia gazdálkodás ki van kapcsolva a Vezérlőpult Energia gazdálkodás részben.
Egyedül a képernyő kikapcsolása 5 perc után van beállítva rajta.
Az Nvidia Vezérlőpultban a Energia Gazdálkodás mód Maximális teljesítmény előnyben részesítése van beállítva.
Ahogy olvastam a hiba kód videókártya áramellátásához köthető.
Link a feltöltött hiba kóddal.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16874) ates85 válasza Sonja (#16872) üzenetére


ates85
tag

A DirectCU II sorozathoz hűen idle/load alatt sem hallatja a hangját. 28°C-os szobahőmérséklet mellett pár benchmark után a kari max. hőmérséklete 72°C volt. A GTX 660-as ugyan 61°C fölé soha nem melegedett, de hát ugye a 760 nagyobb teljesítményű kártya, és ahol olvastam az Asus GTX 760 tesztjéről mindenhol 70-75°C közötti értékeket kaptak.

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#16875) Abu85 válasza TTomax (#16861) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A 326.01 az egy tesztdriver egy teszt-OS-hez. Nem számít a teljesítménye jelenleg, mert nem az a cél, hogy gyors legyen.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16876) TTomax válasza Abu85 (#16875) üzenetére


TTomax
nagyúr

De gondolom az fontos hogy ne legyen bugos....jelenleg Border2 másfélszeresére felgyorsul tőle...ilyen bugot se láttam még vga drivertől...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16877) kasa85


kasa85
őstag

Fentebb amit írtam tudna valaki segíteni benne.? :U
Fent volt a beta driverek,és a régebbi stabil driver.
Nem volt gondom a beta driverekkel amire sok volt a panasz ment simán mint a vaj.
Viszont a hibák sorozatos jelzése után amit itt olvastam vissza tértem a régebbi driverhez ami stabilnak tűnik,és nem vágja haza a kártyát.
A régi driver előtt le töröltem szakszerűen a beta drivert.
Vezérlőpult programok telepítése törlése menüpontban az összes Nvidia pontot.
Ez után Újra indítottam a gépet Ccleanerrrel le töröltem a vissza maradt szutykokat,és úgy raktam fel a régebbi drivert újra.
Most viszont a fagyás miatt DriverSweppert használtam amivel az összes Nvidia illesztőt töröltem csökkentett módban hátha segít a hibán.
Energia gazdálkodásban jött elő a hiba mikor bekapcsolva hagytam a gépet félnapot.
Haza értem egér mozgásra,és billentyű nyomásra nem reagált semmit sötét maradt továbbra is a kép.
Viszont 10sec folyamatos gomb nyomás után ki kapcsolt a gép,és bekapcsolás után linkeltem fentebb amit írtam hozzá képben a hibakódot.
Előre is köszönöm a segítséget utána nézve a vga kártya hibája lehetséges bár nem tudom mi módon.
Nem tudom érdemes e friss Windowst fel rakni e,mert az összes driver fent volt amik hibásak voltak,és utána raktam vissza a régit,és most a legújabb végleges drivert remélve nem fagy többet.
A DriverSwepper mielőtt használtam volna csökkentett módban le töröltem a drivert a Vezérlőpult programok telepítése törléséből,és az után használtam a DS csökkentett módban.
Utána sima indításnál Ccleaner még a szutyoknak,és ment fel a legfrissebb driver.
Nem kevés vissza maradt Nvidia.dll fájlokat törölt a DriverSwepper mikor kerestettem vele a chipset meg az összes Nvidia fájlt talán azok voltak a ludasak,és 2d terhelés alatt meg viccelt hosszabb pihenés után a driver fagyással.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16878) BlackSoft válasza kasa85 (#16877) üzenetére


BlackSoft
addikt

DriverSweeper után jó eséllyel újra kell raknod a rendszert...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16879) kasa85 válasza BlackSoft (#16878) üzenetére


kasa85
őstag

Lehet volt már olyan bugom,hogy DriverSweppereztem,és mikor töröltem a drivert el sötétült a monitor,és nem kapcsolt vissza mikor villogni szokott egyet :D
Rendszer újra rakása meg oldotta a problémát.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16880) TTomax válasza kasa85 (#16879) üzenetére


TTomax
nagyúr

Milyen oprendszer amiről beszélsz?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16881) cyberkind


cyberkind
félisten

Topik hű népe, kérlek segítsetek ! :)

Van ez a Batman Arkham Asylum játék ami 2009-es, és az lenne a problémám hogy a játék 2/3-ában a kép csak a "detektív módban" esik szét !(jobb alsó sarok)

És ha a játék 2/3-án túljutok már a sima nézetben is ilyen módon szétesett lesz a kép !

Ez még az eleje ezért jó, azóta van ez amióta NV-re váltottam kb másfél éve, minden driverrel, konfigom az adatlapon !
Remélem érthető amit írtam ! :B

Köszönöm előre is ! :R

Paranormal Cocktivity

(#16882) tikshow válasza cyberkind (#16881) üzenetére


tikshow
addikt

Ezeken a képeken hol lenne a hiba? Mert én egy darabot sem látok.

(#16883) cyberkind válasza tikshow (#16882) üzenetére


cyberkind
félisten

Az első kép jobb alsó sarkát nézd, ott látszik az asztal vonala vagy minek írjam !
De ha nem látszik lefotózom nagyobba !

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16884) kasa85 válasza TTomax (#16880) üzenetére


kasa85
őstag

Windows 7 Sp1 X64 Ultimate. :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16885) kasa85 válasza cyberkind (#16881) üzenetére


kasa85
őstag

Épp most játszottam ki mind kettőt a héten:)
Semmi ilyen hiba nincsen 314.22-desktop-win8-win7-winvista-64bit-international-whql driverrel.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16886) cyberkind válasza kasa85 (#16885) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem már 2011 szeptembere óta folyamatosan ilyen, és minden driverrel ilyen volt ! :))
Előtte az 5970, 5970+5870 CFel, meg 6990-el semmi baja nem volt !
Rasszista a játék, de ennyire ! :DDD
De csak van valami erre, nem ?

Paranormal Cocktivity

(#16887) kasa85 válasza cyberkind (#16886) üzenetére


kasa85
őstag

Hát őszinte legyek szerintem nincsen rá megoldás lehet valami kompatibilitási brobléma lehet szerintem.
Ahány pc annyi hiba lehet bele futottál az alaplapoddal egybe ezért ez a nagy rasszizmus. :DDD
Amennyiben más játékkal,tesztelő szoftverekkel jó akkor a kártya hibája ki zárva.Légyszi még egy kép Fraps vagy fényképezővel,mert a hibát nem látjuk,így nem tudunk véleményt alkotni.
Próbáld ki másik vga kábellal lehet kábel a ludas,illetve tedd át egy másik DVI,HDMI foglalatba a monitorod kábelét amennyiben a frapssal nem látni a hibát.
Én ezzel teszteltem ha monitor a hibás.
A kép rosszul jelenik meg a frapssal meg nem látni a hibát biztosan monitor a ludas hozzá a kábel,vagy a vga monitor foglalata.
Amennyiben a hiba meg van frapssal is akkor több mint valószínű driver,vagy vga.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16888) cyberkind válasza kasa85 (#16887) üzenetére


cyberkind
félisten

Berajzoltam a hibás részt, és kiélesítettem a képet, most már nem lehet gond ! :DD

(#16889) Abu85
Van abban valami amit mondasz, a youtube-on is találtam ilyen vidiket, tehát akkor mindegy mit csinálok ezzel, igaz ! :)
Nekem játék közben majd kiüti a szememet, így képen valóban alig látszik de amúgy meg nagyon !
Ja igen, el is felejtettem írni hogy az új része tökéletes mindenhogy a dx11-en kívül ! :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16889) Abu85 válasza cyberkind (#16881) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ez igen nagy valószínűséggel egy apró programhiba, vagy egy specifikus driverbug. Tekintve, hogy mennyire nehezen észrevehető, így nem valószínű, hogy a tesztelésnél felfigyeltek rá.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16890) kasa85 válasza cyberkind (#16888) üzenetére


kasa85
őstag

Lehet én is észre vettem volna ezt a hibát látni mintha a start menü (tálca)benne lenne. :)
Van egy ötletem viszont.
A startmenüt tedd jobbra,vagy balra az Asztalon,és így nézd meg el kell tűnnie alul a csíknak.
Jobb egér gomb a tálcára tulajdonságok itt a Tálca helye a képernyőn balra,vagy jobbra legyen.Nekem azért nem tűnt fel biztos,mert nálam bal oldalon van nem lent a tálca.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16891) cyberkind válasza kasa85 (#16890) üzenetére


cyberkind
félisten

Sajna így is ugyanolyan, de köszönöm a tippet ! :)

Paranormal Cocktivity

(#16892) kasa85 válasza cyberkind (#16891) üzenetére


kasa85
őstag

Mindjárt tisztelem én is fel rakom,és meg nézem mi a helyzet.
Nincs mit ez természetes :)

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16893) kasa85


kasa85
őstag

Csináltam mind kettőből,és arra a következtetésre hajlok amit Abu85 mondott program tervezési hiba maga a game hibája.
Mind két rész esetében megtalálható a hiba.
Batman Arkham City

Batman Arkham Asylum

Batman Arkham City-nél fehér havas kontrasztos képen tűnik fel a hiba jó látható a havas buckának köszönhetően a hiba. :)
A Asylum meg alapból végig feltűnő bár ha nem szólsz fel sem tűnik.
Most néztem a B A Asylumot és folyamatosabban megy mint driver takarítás előtt jó tett a Driverswepper neki :DDD
Néha akadt ködnél most vaj simán ment legfrissebb meghajtóval a ködös résznél is a legelején mielőtt a szkenner szobába be nem lépek a bohóccal,és a biztonsági brigáddal.

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16894) cyberkind válasza kasa85 (#16893) üzenetére


cyberkind
félisten

A 2. részben fel se tűnt ! :DDD
Köszönöm a segítségedet, meg mindenkiét, most már belenyugszom hogy így kell kivinnem mindkét játékot, de kibírom ! :)) :R
Vagy esetleg XP-n mehetne még teljes képbe nem ?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#16895) kasa85 válasza cyberkind (#16894) üzenetére


kasa85
őstag

Nincs mit :R
Na látod miket nem veszek észre,ha szólnak :DDD
Aki olvassa tud fentebb segíteni nekem meg köszönném ezen az oldalon írtam 2 hsz,és arra keresem a választ mi az a hiba amit adott a kártyáról a gép.Volt e valakinek ilyen beta driverekkel stb.
THX előre is a segítséget.
:R

(#16873)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#16896) TTomax válasza kasa85 (#16895) üzenetére


TTomax
nagyúr

This error has been linked to excessive paged pool usage and may occur due to user-mode graphics drivers crossing over and passing bad data to the kernel code.

Szerintem szedd le a drivert kézzel... előszór csak unistall,de drivercleanereket felejtsd el!
Itt egy kis segítség miután az uninstall megvolt...én már hasznát vettem ilyen esetekben!

Guide (Nvidia)

1. Go to Add/Remove Programs
2. Uninstall all Nvidia associated software (May require several reboots)
3. Reboot the computer and log back into windows as normal
4. Go to folder options and select “show hidden files and folders”

The next part of the guide will remove all Nvidia files and folders from the computer.

5. Go to your C drive and remove any “Nvidia” folders if there is any
6. Double click the “Program Data” folder (Normally hidden) and remove all Nvidia folders
7. Go back to C and double click “Program Files” and remove all Nvidia folders
8. Go back to C and double click “Program Files (x86)” and remove all Nvidia folders
9. Go back to C and double click “Users”
10. Access the name of your windows profile and double click “AppData” (Normally hidden)
11. Check the “Local”, “LocalLow” and “Roaming” folders for any Nvidia folders and remove them.
12. Go back to “Users” and check the “Default” folder (Normally hidden)
13. Double click “AppData” (Normally hidden)
14. Check the “Local” and “Roaming” folders for any Nvidia folders and remove them.

The next part of the guide will remove registry entries left by the Nvidia drivers.

15. Close everything down and go back to your desktop
16. Click start, then type “regedit”.
17. Click “HKEY_CURRENT_USER” and extend the folder
18. Click “Software” and extend the folder
19. Remove all Nvidia Folders
20. Click “Wow6432Node” and extend the folder (Within the software folder)
21. Remove any Nvidia folders
22. Click “HKEY_LOCAL_MACHINE” and extend the folder
23. Click “SOFTWARE” and extend the folder
24. Remove all Nvidia Folders
25. Click “Wow6432Node” and extend the folder
26. Remove all Nvidia Folders
27. Click “HKEY_USERS” and extend the folder
28. Click “.DEFAULT” and extend the folder
29. Click “Software” and extend the folder
30. Remove all Nvidia folders
31. Click “S-1-5-18” and extend the folder
32. Click “Software” and extend the folder
33. Remove all Nvidia folders
34. Click “S-1-5-21-1632250243-966907716-928185508-1000” and extend the folder
35. Click “Software” and extend the folder
36. Remove all Nvidia Folders
37. Close down regedit and empty your recycle bin
38. Undo the folder options change to hide the hidden folders
39. Reboot
40. Install your Nvidia drivers and reboot

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16897) BlackSoft válasza kasa85 (#16895) üzenetére


BlackSoft
addikt

Szerintem a legegyszerűbb, és biztosabb procedúra, a win reinstall...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#16898) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

PALIT GeForce GTX760 Jetstream, DDR5 2GB, PCIE 3.0 megéri 67k-ért?

(#16899) TTomax válasza torma1981 (#16898) üzenetére


TTomax
nagyúr

Meg bizony! :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16900) torma1981 válasza TTomax (#16899) üzenetére


torma1981
veterán

:D csak mert most akcióban az Asus 660 Ti kerül kb ennyibe. És ha jól tudom nem sokkal de a 760 erősebb nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.