Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) rup1u5 válasza Źşë' (#13497) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Jó volt! :DDD
Mentettem pár replay-t.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13502) bognar110


bognar110
őstag

Ma remélem lesz multiplayer for grand theft auto 4 :C :C gta

(#13503) Mariann294 válasza bognar110 (#13502) üzenetére


Mariann294
őstag

Apa kezdődik!!!! :DDD

(#13504) Mariann294 válasza bognar110 (#13502) üzenetére


Mariann294
őstag

Apa kezdődik!!!! :DDD

(#13505) paprika


paprika
aktív tag

Halihó. Nem tudom eldönteni mert mindenki mást mond :C

Konfig az adatlapomnál annyi csak a különmbség hogy a proci 3600 on megy + 4870 megvan húzva. Graf limit kikapcsot majd megcsinálom este. :K Catalist 9.4 Vista 64 Bit.

Melyik pecset érdemes feltennem ? :U :U Ja és honnét tudom leszedni? Köszönöm :R

(#13506) bognar110 válasza Mariann294 (#13504) üzenetére


bognar110
őstag

:C :C :C :DD :DDD :)) :) nah legyen
paprika:innen

[ Szerkesztve ]

(#13507) rup1u5 válasza paprika (#13505) üzenetére


rup1u5
nagyúr

'különmbség"? :F
na ilyen variációban sem láttam még leírva. :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13508) Mariann294 válasza bognar110 (#13506) üzenetére


Mariann294
őstag

Mi legyen? :F

(#13509) paprika válasza rup1u5 (#13507) üzenetére


paprika
aktív tag

Jajj most nézem hogyan írtam :DDD :DDD :DDD

De választ nem kaptam mit érdemes ;]

(#13510) DonMedve


DonMedve
addikt

Sziasztok!
Érzem,hogy valahogy szert kell tennem erre a játékra!Eladom a L4D accountomat,jövök közibétek! :DDD Csak már ott tartanánk! :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#13511) rup1u5 válasza paprika (#13509) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Mi a kérdés tulképpen? :F
Nagyon jó konfigod van! :K 1.3-as patchet használd! Nem muszály külön letölteni mert autómatikusan települnek. Az első indítás után rá fog kérdezni, hogy akarod-e frissíteni. De ha nagyon le akarod tölteni akkor az itt linkelgetett GTA-s oldalakról le lehet szedni külön is a patcheket.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13512) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Van alkalmatosság a GTA4-hez, amivel az időt lehet állítgatni? Esős, napos, este, ködös ilyesmi. Mint az autóspawner vagy a player selector. Létezik ilyen?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13513) bognar110 válasza Mariann294 (#13508) üzenetére


bognar110
őstag

Grand theft auto IV multiplayer free mod :DD :DD :DD :DD

(#13514) Źşë' válasza rup1u5 (#13511) üzenetére


Źşë'
addikt

nem muszály hanem muszáj :p köztudatban ly jével írják rengetegen, nemtudom h miért :-) lehet mert úgy jobban néz ki :D am magyar helyesírás sem könnyű :D különmböző v mi volt :D ja különmbség :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13515) bognar110


bognar110
őstag

:DDD :DD :DD :DD :D :D nagyon coool pici újítás

[ Szerkesztve ]

(#13516) rup1u5 válasza Źşë' (#13514) üzenetére


rup1u5
nagyúr

sose tudom megjegyezni. :B
valahogy nekem hülyén néz ki pontos jével. biztos a "tavaly" miatt
egyébként már régen betiltottam volna az egyik jét a kettő közül, mert csak a zavar van miatta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13517) G@bi90MR válasza G@bi90MR (#13512) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Native Trainer 3.0-val sikerült.

Most viszont olyan problémám lenne, hogy nem tudom használni a telefont, csak korlátozottan. Az egyenleg biztos nem járt le. :DDD
Kicsöng, de senki sem veszi fel. 911 sem jó, barátokat sem tudok elérni. Valamelyik script miatt? Modokból csak a törés mod és vér mod van fennt.
Van valakinek ötlete?

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#13518) Toxy


Toxy
aktív tag

Sziasztok!

Az a problémám hogy felraktam a játékot s mikor indítom akkor a monitor elsötétedik,azonban hallom a játék hangját illetve ha nyomom a kurzort le fel akkor hallom hogy lépked a menübe...

Ez miért van?

próbáltam keresni előző hszekben de nem találtam rá megoldást...:(

Próbáltam a commandline txt-s megoldást is de semmi...

A gép egyébként:
Intel C2D E5200 2.5 ghz
2 gb ram
Ati Radeon X1550 256 MB PCI-E

A monitor egy 17es crt.

[ Szerkesztve ]

(#13519) rup1u5 válasza Toxy (#13518) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Patch-ek fönt vannak?
Ha nem akkor tedd fel mind a hármat, mert javítottak valamit a régebbi radeonoknál.

Amúgy minimum X1900 kell neki, ugyhogy nem vagyok biztos benne hogy menni fog nálad rendesen az 1550-el.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13520) Toxy válasza rup1u5 (#13519) üzenetére


Toxy
aktív tag

igen fenn van mindhárom patch.

Tisztába vagyok vele hogy nem működne rendesen de azért kipróbálnám de sajna elmegy a monitor.
Annyit ir ki hogy out of range......

(#13521) Grifid válasza rup1u5 (#13468) üzenetére


Grifid
aktív tag

Nem a proci kevés neki hanem a vga memória!
Te is csak azért tudtad HIGH-ra állítani a texture quality-t mert egy 896MB-os vga van a gépedben. 512 MB-al csak a medium beállítást engedi.

:W

(#13522) Mariann294


Mariann294
őstag

Ehh ez a 1.0.3-as peccs nagyon betesz nekem.Olyan bugok jönnek elő amik az előtt soha vagy nagyon ritkán. :Y Pár példa:

1. A rádió.Belépek a játékba benyomom az independence-t és csak a szövegelés megy.Érdekes eddig ment és tegnap óta semmit sem állitottam rajta.Közben le is fagyott a játék beléptem ujra de ugyanez volt a helyzet.
2.Tegnap jáccottunk gondoltuk kellenek rendőrök meg egy kis ez az.Benn vagyok a lobby-ban és hallom a rádiót. :Y
3.Szintén tegnap egy épületbe is bementünk eleinte nem volt gond.De aztán ez fogadott:
Kép 1
Kép 2
4.Gyakrabban tünnek el a dolgok.Később dolgozza fel a proci. :U
5 Egyre többszor hallok ufo hangot,vagy azt hogy valaki beszél a mikrofonba.Nem kell ezt elfogadni előtte? :F Mert eddig ugy volt... :U

Biztos van még csak nem jut eszembe,szóval elég gázos.

Amugy felhuztam a procim 2.5 Ghz-re és átlagosan 30 fps. :Y Wow! :DDD

(#13523) rup1u5 válasza Grifid (#13521) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Tévedsz.
Olvasd el mégegyszer figyelmesen a 13466-os hsz-t és rájössz hogy hülyeséget írtál.
Függetlenül attól, hogy mennyi vidmemed van a csúszkákat ki tudod tolni pirosba is.
Ami nála van az viszont teljesen más eset, mert nála a 512Mb-ból csak 260-ig engedi feltolni a beállításokat. Nézd meg a 13472-őt is! Ott jól látszik, hogy a view distance-t nem engedi nála 1-nél följebb, holott alig van 250Mb videomem használatban az 512-ből. Ez egyértelműen valamilyen más szűk keresztmetszetre utal a konfigjában. Tekintettel arra, hogy az ő Pentium4 D-je teljesítményben jócskán elmarad a játékhoz minimálisan szükséges Core 2 Duo-hoz képest így én arra következtetek, hogy a proci miatt nem engedi tovább a beállításokat a program. Itt nem arról volt szó, hogy ki tudja vagy nem tudja high-ra rakni a gámét, hanem arról, hogy miért nem tudja legalább az 512-őt kihasználni ami megvan neki a vga-n.
Jó lenne ha kicsit figyelmesen elolvasnád miröl is van szó mielött fejedet a falba verdesed! ;)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13524) rup1u5 válasza rup1u5 (#13523) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az elöző vga-m 512-es volt egy 6550-es procival és 1680*1050-ben, medium meg ha jól emlékszem némi high beállításokkal ki tudtam tolni a view distancet 30-50 körülre.
Ugyhogy tutira veszem, hogy Embiman-nál a proci a kevés.
Mondjuk elég szerencsétlen beállításokat linkelt itt nekünk:

Én a helyében levenném a water quality-t, shadow quality-t, texture filter quality-t medium-ra és megnézném úgy engedi-e följebb tolni a view distance-t. Azon kívül a detail distance-t is csökkenteném kicsit.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13525) bendzso válasza Mariann294 (#13522) üzenetére


bendzso
senior tag

A lobby utolsó előtti beállításánál tudod bekapcsolni a rádiót. ;)
Egy kis ízelítő a készülő videómból.

(#13526) Grifid válasza rup1u5 (#13524) üzenetére


Grifid
aktív tag

Kicsit gondolkoznál rájönnél, hogy hülyeséget írtál...te is.
A 2 magos proci elegendő lenne a médium beállításokhoz, ami miatt zárol ez a konfig az az 1Gb ram, az bizony kevés.
Szerintem engedi neki feljebb is a view distance-t nem csak 1 az, mert akkor nem engedné fel a picskuba a detail distance-ot 51-ig és a kihasználtság is csak 249 a vga karin.

Még minimum 2 Gb ram kell a gépébe és menni fog a médium.

Mindent medium-ra, a csúszkákat pedig 30-30-25-3 beállításra, hogy a vga még "zöld" legyen.

(#13527) bendzso válasza Grifid (#13526) üzenetére


bendzso
senior tag

Nem lehet, hogy az a baj, hogy nem a nyílbillentyűkkel szabályozza, hanem odakattint az egérrel a 100-hoz, és mivel azt úgysem engedi, ezért visszaugrik 1-re? Mert nekem már volt ilyen miatt bosszankodásom.. :B

(#13528) Mariann294 válasza bendzso (#13525) üzenetére


Mariann294
őstag

Nem értem. :F

(#13529) Májsztró válasza Grifid (#13526) üzenetére


Májsztró
addikt

elmondanám neked , hogy az adatlapomon lévő konfiggal játszhatatlan a GTA 4 :O :)

(#13530) rup1u5 válasza Grifid (#13526) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Igen. Az 1giga ram és a lassú P4D okozza de ezt már a 13463-ban leírtam. Te pedig azzal jöttél, hogy a vga mem kevés neki. Most akkor ellent mondassz magadnak és ugyan azt állítod amit már 3 napja leírtam. :DDD Részemről be is fejeztem a témát. :DDD
Látom nehéz leírni azt, hogy "Igazad van! valóban a proci és a ram okozhatja és nem a videómemória" :DDD Az egó trükkjei.......

Májsztró: Valószínű nálad user error lehet mert nálam 4850-el és 4giga rammal nem volt különösebb probléma leszámítva a néha eltünedező texturákat. De a 3. patch-el szinte teljesen megszűnt az is. Annyi a különbség, hogy nálam egy C2D 6550 volt alatta 3500mhz-en.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13531) Májsztró válasza rup1u5 (#13530) üzenetére


Májsztró
addikt

Miért lenne user error , elmondod ? :) Mit tudtam volna elrontani , talán a gombok nyomkodását ? :F

(#13532) rup1u5 válasza Májsztró (#13531) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Fogalmam sincs. De ha nálam ment élvezhetően és másnál is még a tiédnél gyengébb konfigon is akkor csak van valami gubanc ott.
Nem ártana ha kifejtenéd kicsit bővebben, mit takar nálad ez a "játszhatatlan".
Milyen hibákat produkál? Milyen beállításokkal? Melyik patch van fent? oprendszer? ésatöbbi.....

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13533) Májsztró válasza rup1u5 (#13532) üzenetére


Májsztró
addikt

alap játék , patch nélkül. Beállítások : 1280 , minden medium , a distance-okat msot nem tudom megmondani , de alul a ram számláló bőven zöld. Elkezdek játszani. És kegyetlen 20-22 FPs-em van az utcákon. Épületben remek 50-60. De mihelyt autókázok , szaggatni kezd.

(#13534) rup1u5 válasza bendzso (#13525) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én is imádok a vízágyúval ökörködni! :DDD Kár hogy nem gondoltak arra a fejlesztők, hogy kiürüljön idővel a víztartály és az így sokkal könyebbé váló autóval gyorsabban is tudj menni. Amúgy ki a zene a videód alatt? Nagyon régen hallottam ezt és bírom a hangját a csajnak. Már el is felejtettem ezt a számot.

Mariann294 : 5. Sajnos a 3. patch-el csinálták meg azt, hogy multiban mégha nincsen mikrofonod akkor is hallod a többiek pofázását. :( Én általában rövidúton ki is lépek az ilyen multikból mert idegesít a sok francia meg akármilyen vérpistike kéretlen szörcsögése.

Májsztró: a kulcsszó nálad a: "patch nélkül" tedd föl az elsőt és a másodikat ha csak single-ben tolod. :K 4850-nél nálam 2.-al volt a legjobb! Ha multizni is akarsz akkor kelleni fog a 3. patch is. Catalystból nálam a 9.2-essel gyorsabb volt hajszálnyival mint a 9.3-assal. 9.4-el nincs tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#13535) bognar110 válasza Mariann294 (#13528) üzenetére


bognar110
őstag

Eszt mondtam neked mariannn eszt az 512mb os videó kártyával nem lehet játszani hgihen gta 4 ell ez hülye :DD :DD :DDD :DDD

(#13536) Embiman válasza bendzso (#13527) üzenetére


Embiman
csendes tag

próbáltam egérrel billenytüzettel állítani mindenhogy...
meg megy rendesen a játék csak szeretném ha szebb lenne ennyi az egész :):)

(#13537) Mariann294 válasza Májsztró (#13533) üzenetére


Mariann294
őstag

Hát ez LOL!
Nekem minden high.View meg detali distance az 1..és 30 fps.Épülekben tengerparton akár 70! :Y :DDD

(#13538) fsb1000 válasza Mariann294 (#13396) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hehe... ez jó volt!

Olyan "izé" még nincs amitől berugva lehet menni?
Egy olyat kipróbálnék még mielött a VGA kártyámat megveszik....

(mondjuk a fehér helikopter se rossz...)

(#13539) Źşë' válasza Toxy (#13520) üzenetére


Źşë'
addikt

moncsid képfrissítésével van a gond, v pedig a kivalasztott felbontas nem koser (vmelyik amit a monitor nem tamogat)

a vgad szvsz eleg gyenge a jatek futtatasahoz, de ezt probald meg, toltsd le, majd masold be a jatek gyokerkonyvtaraba, a gta4.exe melle

ez annyit csinal h safemode (minden beallitas minimum) 800x600 60hz-be rakja

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13540) Grifid válasza rup1u5 (#13530) üzenetére


Grifid
aktív tag

Csak azért kis "barátom" mert akkor még nem olvastam olyan sokat vissza.
Mellesleg sehol sem elmlítetted a ramot csak egy hozzászólásodban amikor még nem esett le neked hogy 2 magos a procija.
Smiley ide, smiley oda azért a stílusodból visszavehetnél, mert ha én elkezdek jelzőket használni és megjegyzéseket tenni akkor sírva fogsz szaladgálni a moderátorok után.
Úgyhogy egy kis minimális tiszteletet szakítsál ki az arcodból, ha már mások is megadják! :DDD

(Nálam szépen elszaladgál fix 60Fps-el a cucc hála a bekapcsolt v-syncnek)

(#13541) Mariann294 válasza fsb1000 (#13538) üzenetére


Mariann294
őstag

Köszönöm! :R
Nemtudok rola nem használok csitet.Csak player selectorom van meg car spawner.Az is többnyire KITT miatt! :DDD
Jó hogy látlak! :B ;) Mikor jössz jáccani? :)

[ Szerkesztve ]

(#13542) dokee78


dokee78
félisten

Mi az a player selector? (multihoz jó csak?)
Csak eredetivel lehet mulizni?

Nyomja valaki 1 magossal?

(#13543) MS74hu válasza bognar110 (#13515) üzenetére


MS74hu
tag

:C

Lenovo Y700

(#13544) bendzso válasza Grifid (#13540) üzenetére


bendzso
senior tag

És milyen konfigon megy fix 60 fps-el, ha szabad tudni?

(#13545) Źşë' válasza bendzso (#13544) üzenetére


Źşë'
addikt

jah mondjuk az tenyleg furi, enyhen tulzas szvsz nincs olyan gep ami vinne atlag 60fpsel :D
foleg mikor kod+eso+vilagitas+sok auto+ejszaka van xD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13546) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok!

Szeretném telepíteni a játékot, de a kezdő ablakban szöveg helyett kis kockák jelennek meg. Olvastam erről, de egyelőre nem találom, hogy hol... :B
Segítene valaki?

Védd a fákat, egyél hódot!

(#13547) bendzso válasza Dirtyz (#13546) üzenetére


bendzso
senior tag

Azzal ne törődj, kattints az egyik gombra alul, az egyik majd tovább visz, és akkor már normális szöveg lesz. Amúgy ilyen szerződések, meg tilos másolni szövegek vannak ott. :K

(#13548) Toxy válasza Źşë' (#13539) üzenetére


Toxy
aktív tag

Köszi de ezt a commandline-t már próbáltam...

S ugyanez maradt....

(#13549) Źşë' válasza Toxy (#13548) üzenetére


Źşë'
addikt

amit csinaltam azzal probaltad?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13550) bognar110 válasza Grifid (#13540) üzenetére


bognar110
őstag

Eszt te melyik éljel álmodtad hogy a gta nem mükszik 512 mb os kártyán highen mert vannak nagyobb teljesítményű videó kártyák és vannak kisebb teljesítményűek, nálam semmi baja nincsen jól fut highen. És te aszt honnan veszed hogy kamulok. 1.Nem ismersz 2.Nem vagyok te kettő 3 Átnyúlok a képernyőn aszt kiszedlek :W :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.