Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) Angyalifény válasza ntomka (#900) üzenetére


Angyalifény
tag

ez mi ? és mit kell csinálni , nem tudok angolul :O :O

miben jobb mint a mint a másik 2 ami a hivatalos oldalon van.?

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#902) ntomka válasza Angyalifény (#901) üzenetére


ntomka
nagyúr

Egyelőre ez a legjobb adblock szerintem Chromera, és teljesen automatikus. Kattints erre, engedélyezd a telepítést, ezután csak bízd rá magad. ;)

ツ Headphones on - World off

(#903) Angyalifény válasza ntomka (#902) üzenetére


Angyalifény
tag

köszönöm a segítséget :)

ez a flash-eket is blokkolja vagy a flash-blokk-ot hagyjam rajta ? :B

jobb oldalról itt a ph-n mindent eltüntetett. Azt a részt is aami azt írja hogy hol fórumoztam stb.. :DDD

meg lehet neki mondani hogy ne tegye ?

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#904) Angyalifény válasza ntomka (#902) üzenetére


Angyalifény
tag

ebben nem lehet kivételek listátcsinálni ?

A kieg. marha jó de pl eltünteti a jójátékról is a bejelentkezési részt..... :((

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#905) ntomka válasza Angyalifény (#903) üzenetére


ntomka
nagyúr

Sajnos nagyon automatikus. Én a fórumot az itcafé odaláról böngészem, innen jó. Egy próbát megér mindenkinek (nekem bevált eddig). Viszont a másik kettővel, amit linkeltél, az a tapasztalom, a manuális beállítás még kezdetleges, és lassabbak, mint az adsweep. Pár hónapnak el kell telni, mire ezek az adblockok beérnek. :(

ツ Headphones on - World off

(#906) Angyalifény válasza ntomka (#905) üzenetére


Angyalifény
tag

viszont ez meg így bosszantó. :( főleg pl ha olyan használ 1 gépet aki nem tudja milyen kieg-ek vannak a Chrome-n és nem működik 1 csomó oldal. Érted gondolom mire gondolok. Én tudom hogy azért nincs jójáték mert... de ha más használja a gépet akkorcsak a bosszankodás megy.

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#907) ntomka válasza Angyalifény (#906) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor viszont az AdThwartot ajánlom. Az adsweep után az a legjobb. Csak annál többet kell manuálisan blokkolni, illetve (nekem legalábbis) lassítja az oldal megjelenését.

ツ Headphones on - World off

(#908) Angyalifény válasza ntomka (#907) üzenetére


Angyalifény
tag

Ez volt fenn eddig. :)

köszi a fáradozásaidat.

egyenlőre az utóbbi marad fenn. Voltak kínos pillanataim az operánál is meg FF-nél is amikor mások nem értették ez meg az mért nem, jó. (jójáték pl. )

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#909) Angyalifény válasza ntomka (#907) üzenetére


Angyalifény
tag

Az AddBlock mellett döntöttem amit kell megfog szerintem.

Isten kíséri utadat.

(#910) ntomka válasza Angyalifény (#904) üzenetére


ntomka
nagyúr

Valami hiba nálad lesz! Csak azért is megnéztem ezt a jójátékot!
Jójáték login
Hibátlanul megjelenik nálam adsweeppel. Az nem lehet, hogy úgy próbáltad a kiegészítőt, hogy másik adblock is be volt kapcsolva mellette? Mert az lehet, hogy összeütköztek.

ツ Headphones on - World off

(#911) #16820480 válasza ntomka (#910) üzenetére


#16820480
törölt tag

tényleg túl sok dolgot megfog az adsweep, és bár nagyon elmésen leírta a fejlesztős srác, hogy ez milyen fejlett cucc, és túl fejeltt ahhoz, hogy csak úgy kézzel szabályokat adhasson hozzá földi halandó, de így meg tök gáz... nekem például a használtautó.hu felét kiszedte (ha egy hirdetésre rákattintassz, akkor csak a fényképeket lehetett látni, meg a rövid leírást, az adatlapot nem).
aztán egyszer később is feltettem megint, akkor meg semmit nem blokkolt...

(#912) ntomka válasza #16820480 (#911) üzenetére


ntomka
nagyúr

Tényleg jól legyilkolja a használtautó.hu-t. :(((
De akkor mit használjon az ember? Engem a többi adblock nem győzött meg kellően (eddig). :(

ツ Headphones on - World off

(#913) #16820480 válasza ntomka (#912) üzenetére


#16820480
törölt tag

engem sem igazán győztek meg. most adblcok-ot használok, ha elég kitartóan adod hozzá kézzel a reklámokat, akkor a gyakran látogatott oldalakon előbb-utóbb azért nem fognak megjelenni. viszont egyrészt flashblock is kell mellé, mert magától szinte semmit nem takarít, hiába adtam hozzá a ff-os listámat, és iratkoztam fel egy közös listára is. másrészt pedig olyan idióta módon van megcsinálva a blokkolás, hogy amikor hozzáadsz egy elemet, akkor konkrétan megjegyzi, hogy melyik oldal melyik részének mijét blokkolod (ha például egy keresőben a találati lista 7. oldalán blokkolsz valamit, akkor csak ott lesz blokkolva, a kereső többi részén sem, de még a többi találati oldalon sem).
de kipróbálom azt a másik cuccot, amit írtatok, hátha az kicsit jobb.

(#914) #16820480 válasza #16820480 (#913) üzenetére


#16820480
törölt tag

most próbálgatom, eddig elég jó ez az adthwart, bemásoltam a régi ff-os listámat, meg feliratkoztam egy rakás másikra, és pöpecül megfoja a dolgokat! flashblock egyelőre kikapcsolva megint :C

(#915) Angyalifény válasza ntomka (#910) üzenetére


Angyalifény
tag

Nem direkt leszedtem mindtent de ha gondolod csinálok kép mentést :)

Isten kíséri utadat.

(#916) Angyalifény válasza ntomka (#912) üzenetére


Angyalifény
tag

Az az ABlock izé ami a hivatalos oldalon van nekem eddig jónak tűnik. Extraként nem árt mellé 1 Flash Block.

most próbálgatom, eddig elég jó ez az adthwart, bemásoltam a régi ff-os listámat, meg feliratkoztam egy rakás másikra, és pöpecül megfoja a dolgokat! flashblock egyelőre kikapcsolva megint

és nem kell mellé Flash Block ?

Abba már FF-be is a nyilak idegesítettek amiket kitett . (nem tehetek róla. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#917) #16820480 válasza Angyalifény (#916) üzenetére


#16820480
törölt tag

eddig nekem blokkolja, amit kell. csak azt nem tudom, hogyan tudok egyszerűen hozzáadni új elemeket (chrome-os adblock+ alatt ugye alt+b, ff alatt meg jobbklikk és block).

(#918) Angyalifény válasza #16820480 (#917) üzenetére


Angyalifény
tag

Adok neki még 1 próbát köszi.

szerk:

feltettem. nekem kicsit lassít neked is ?

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#919) #16820480 válasza Angyalifény (#918) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet, hogy kicsit lassít, de nem vettem észre lényeges különbséget. viszont végre nem látok reklámokat, és a flash is megjelenik az olyan oldalakon, ahol szükséges.

(#920) Angyalifény válasza #16820480 (#919) üzenetére


Angyalifény
tag

Hát én megérzem addblock-al nem éreztem . de megnézem hogy valóban blokkol e mindent .

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#921) #16820480 válasza Angyalifény (#920) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, viszont az adblock meg a felét nem fogta meg annak, amit kellett volna...
lehet, hogy túl sok listára irtam fel magam, és túl sokat kell végignézzen minden oldalon.

(#922) Angyalifény válasza #16820480 (#921) üzenetére


Angyalifény
tag

Nem tudom. hogy kell magadaít felírni és ennek mi értelme ? :B

Isten kíséri utadat.

(#923) #16820480 válasza Angyalifény (#922) üzenetére


#16820480
törölt tag

Options -> Extensions -> AdThwart -> Options
itt lehet hozzáadni új elemeket, kézzel akár egész listát bemásolni, illetve feliírni magad publikus, karbantartott listákra. ez utóbbi azért jó, mert valaki folyamatosan bővíti, és ha nagjyából egyeznek az általatok látogatott honlapok, akkor neked kézzel nem kell semmit bütykölni, az AT magától lekéri a listát, és blokkol az alapján.

(#924) Angyalifény válasza #16820480 (#923) üzenetére


Angyalifény
tag

köszi

Isten kíséri utadat.

(#925) Angyalifény


Angyalifény
tag

érdemex megnézni

bár az ember ezer más módon is nyomon követhető. én nem aggódnám túl.

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#926) D1Rect válasza Angyalifény (#925) üzenetére


D1Rect
félisten

Hű, most félek. :U
A google megtudja, hogy ph!-t olvasok, és freemail-t használok.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#927) Angyalifény válasza D1Rect (#926) üzenetére


Angyalifény
tag

Azért van benne valami abba amit sokan mondanak... egyreinkább erre az álláspontra jutok.

Isten kíséri utadat.

(#928) D1Rect válasza Angyalifény (#927) üzenetére


D1Rect
félisten

Oké.
Mindig érdeklődve figyelem a yt-os google összeesküvéseket. :DDD

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#929) Angyalifény válasza D1Rect (#928) üzenetére


Angyalifény
tag

hát engem meg győztek figyelt vissza az OPERA :DDD

sőt vagy Yahoot-t vagy BING-et használok.

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#930) ntomka válasza Angyalifény (#927) üzenetére


ntomka
nagyúr

Én nem vagyok paranoiás típus, csak megpróbáltam ésszerűen és logikusan a dolgokat átgondolni. És hát... van min elgondolkozni a Google kapcsán szerintem. Nem vagyok ellenük, de mellettük sem. :U

ツ Headphones on - World off

(#931) Angyalifény válasza ntomka (#930) üzenetére


Angyalifény
tag

Eddig az egyetlen böngésző az opera amiről nem nagyo lehetett csúnyákat hallani. (meg a Safari de azt 10ből 9 ember ne ismeri)

Isten kíséri utadat.

(#932) #16820480 válasza Angyalifény (#931) üzenetére


#16820480
törölt tag

safariról lehet azért :) csak ahogy a böngészőről nem hall senki, úgy a hibáiról sem írnak, mert senkit nem érdekel...
az operával meg példul az a nagy baj, hogy gtk+ környezetben nem nagyon fut hibátlanul. illetve én azért nem használom.

(#933) ntomka válasza #16820480 (#932) üzenetére


ntomka
nagyúr

"...gtk+ környezetben nem nagyon fut hibátlanul."

Futni fut, csak éppen fostalicska a megjelenése...

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#934) #16820480 válasza ntomka (#933) üzenetére


#16820480
törölt tag

a megjelenése lenne a legkevesebb. de nem megy rajta semmilyen komlex szövegbeviteli eszköz, ami azt jelenti, hogy nem tudok benne ázsiai nyelveken írni. ezért számomra jelenleg használhatatlan. ha kiadnának egy gtk-s verziót, akkor lehet, hogy azt használnám, de így esélytelen.
hozzáteszem, hogy ez nom konkrétan a szoftver hibája, hanem azé a fejlesztőé, aki kitaláltam hogy akkor Qt-ben tolják a projektet...

[ Szerkesztve ]

(#935) Davey7


Davey7
senior tag

youtube-ról hogyan tudok letölteni videót?
nézegettem a chromeextensions-t,de ha jól veszem ki akkor azt csak a 4.0ás béta verzióval tudom használni?
mert mikor letöltök egy kiegészítést akkor mindig kiírja,hogy nincs engedélyezve,de közben a beállításokban sehol sem találtam,hogy lehessen bármit is engedélyezni.

(#936) ntomka válasza Davey7 (#935) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe, ahogy a topic címben is van: [link].
A kapcsolók résznél keresd az --enable-extensions részt. ;)

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#937) Angyalifény


Angyalifény
tag

Van hozzá olyan kiterjesztés ami a betöltött weblap méretét mutatja meg azt hogy menyí idő alatt töltött be valamit ?

ilyesmire gondolok (ez a FF kiterjesztése )

[ Szerkesztve ]

Isten kíséri utadat.

(#938) lorcsi


lorcsi
veterán

hogyan lehet betenni a chrome által lementett könyvjelzőt újra használni?
ahogy nézem a menükben csak más böngészőből tudja átvenni
próbáltam azt is hogy a fáljt teszem be a chrome könyvtárába, de nem látta úgy sem

egyéb ötletek ?

(#939) sfdrakex válasza lorcsi (#938) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

doc @ settings app datában ill vista win7 esetében usersben app datában nincs chrome mappa ahol tárolja és esetleg oda kéne berakni?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#940) #16820480 válasza lorcsi (#938) üzenetére


#16820480
törölt tag

hova akarod betenni a könyvjelzőket? milyen fájlt, milyen könyvtárba?

(#941) lorcsi válasza #16820480 (#940) üzenetére


lorcsi
veterán

újratettem a rendszert és előtte lementettem a könyvjelzőkat. ezt szeretném visszapakolni
egy browser.html-t csinált egy általam megadott helyre. ezt kellene betennem a documents and settings megfelelő chrome-os részébe ?

(#942) sfdrakex válasza lorcsi (#941) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Importálást próbáld meg google eszköztárként vagy más böngésző könyvjelzőiként.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#943) mc-4


mc-4
aktív tag

Sziasztok!

A google böngészőbe bármit beírok ez a válasz rá:

Sajnos...

...elképzelhető, hogy számítógépe vagy hálózata automatikus lekérdezéseket küld. Felhasználóink védelme érdekében kérelmét nem tudjuk most azonnal feldolgozni.

Ember vagy-e beírósdit adja fel állandóan.

Mitöl van ez?

(#944) lorcsi válasza sfdrakex (#942) üzenetére


lorcsi
veterán

:R
príma :))

(#945) ntomka


ntomka
nagyúr

Sikerült már valakinek magyar helyesírás ellenőrzőt beletenni?

ツ Headphones on - World off

(#946) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak.
Tegnap felraktam a win7et 64bit. És mivel unom a Explorert a Firefox meg tesómé(hogy ne nyuljunk bele a másik cuccaiba) ezért leszedtem a Chrome-ot. Eddig minden okosságot megtalálatam amire szükségem volt(helyesirás ell kikapcsolás stb) de youtubon nincs hang!!! Most mit kéne beállítanom? Kipróbáltam még pár oldalt ahol vidik vannak fent és a videó megy hang meg nincs.
Van valakinek ötlete?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#947) ntomka válasza Zolás (#946) üzenetére


ntomka
nagyúr

FF és/vagy Opera alatt van?

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#948) Zolás válasza ntomka (#947) üzenetére


Zolás
addikt

Megoldódott. Megkavarodott az alapértelmezett böngésző és ezért volt egy kis fennakadás :DDD

Viszont lenne egy uj kérdésem.:
Megoldható valahogy hogy letöltés közben bezárhassam a böngészőt és ne álljon le a böngészés? IE8ban folytatódik mivel egy uj ablakban nyilik meg. Chrome-ban ezt hogy oldom meg? Néztema beállitásokat de nem találtam ilyet. Valaki tud segiteni?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#949) #16820480 válasza Zolás (#948) üzenetére


#16820480
törölt tag

jelenleg ez úgy tudom nem megoldott. leteheted tálcára, vagy valami letöltésvezérlőt is használhatsz, ha nem tetszik, hogy ott fut az előtérben valami. e valamilyen program akkor is futni fog, most az, hogy ez egy kis letöltésablak, vagy egy teljes böngészőablak, az részletkérdés.

(#950) Zolás válasza #16820480 (#949) üzenetére


Zolás
addikt

Értem.
Végül is nem tragédia csak megszoktam hogy pl: töltök le valamit és bezárom az ablakot is. Amolyan rögzült szokás :DDD
Tetszik a chrome mert iszonyat gyors.
Köszi a választ :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.