Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Ukraan válasza Psychonaut (#650) üzenetére


Ukraan
aktív tag

Helló!
Úgy tűnik megoldódott a probléma. A Beállítások-at visszaállítottam gyárira, ill. a Kódolás-nál bepipáltam az Automatikus felismerést. Egyelőre jónak tűnik minden, bár azt nem tudom, ezek a dolgok hogyan állítódhattak el.

BÚÉK!

(#652) spammer


spammer
veterán

Utolsó tab bezárásával ne zárja be a böngészőt, meg lehet oldani ezt? (Mert nem akarok azért nyitva hagyni oldalt, csak hogy ne záródjon be..)

Köszi

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#653) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

A mai napon úgy gondoltam, hogy kipróbálom a legújabb, 3-as bétát. Nem bántam meg. Nagyon gyors és kevesebbet eszik, mint a Safari 4 vagy a 3.5-ös Tűzróka. Nagyon tetszik, csak egy problémám van vele: a 3-as bétának még nincs jelenleg magyar helyesírás-ellenőrzője? Hiába választottam ki a magyart, továbbra is nagolul ellenőrzi és a legördülő menüben pedig nincs is magyar.
Le lehet tölteni hozzá külön vagy pedig várni kell rá?

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#654) Sk8erPeter válasza body007 (#648) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tényleg, ennek a problémának, hogy a gif-ábrák nem mozognak, megírhatná valaki a megoldását.

Sk8erPeter

(#655) sutyi^ válasza Sk8erPeter (#654) üzenetére


sutyi^
senior tag

Legutolsó dev update megoldotta. Vagy mindig a legfrissebb Chromium Trunk használata.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#656) Sk8erPeter válasza sutyi^ (#655) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Valóban! Köszi! :R

Sk8erPeter

(#657) atesz117 válasza spammer (#652) üzenetére


atesz117
aktív tag

Én úgy oldom meg, hogy nem zárom be az utolsó tab-ot, hanem a kezdőlap gombra kattintok.

Samsung Galaxy A34 5G

(#658) S e t h


S e t h
nagyúr

VAn egy oldal a neten ahol nem kínálja fel a böngészó, hogy megjegyezze a jelszót.Minden más helyen oké, itt nem, a gond az ,hogy régen ezzel az oldallal sem volt probléma, de a windows újratelepítése óta ez így van.
Mindig be kell pötyögni a nevet, jelszót és nem értem miért.
Van vmi ötletetek miért csinálja?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#659) Psychonaut válasza S e t h (#658) üzenetére


Psychonaut
addikt

Egyszer már megmondtad neki, hogy soha ne jegyezze meg azon az oldalon. Személyes adatok törlése (kiv. jelszókezelő), és próbáld újra.
Csak tipp...

[ Szerkesztve ]

(#660) S e t h válasza Psychonaut (#659) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sajnos ez sem segített, egyszerűen mindenhol máshol megjegyzi a jelszót ha leokézom, ezen a helyen nem.
Kipróbáltam más böngészővel is, azoknál ez a probléma nem jelentkezik.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#661) sutyi^ válasza S e t h (#660) üzenetére


sutyi^
senior tag

Jelszó managernél ugye véletlen sincs hozzáadva a kivételek listájához?

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#662) S e t h válasza sutyi^ (#661) üzenetére


S e t h
nagyúr

A beállításokban a mentett jelszavakra gondolsz?Ott nem is láttam kivételeket, csak azokat amelyek el vannak mentve azaz működnek.
Jó lett volna ha ott lehet manuálisan beállítani ,de ott sajnos nincs erre mód.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#663) sutyi^ válasza S e t h (#662) üzenetére


sutyi^
senior tag

Szóval akkor ez fül nállad üres?

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#664) S e t h válasza sutyi^ (#663) üzenetére


S e t h
nagyúr

MOst nem tudom nálam-e a hiba vagy mi a helyzet de nekem a
-beállítások
-jelszavak- mentett jelszavak megtekintése

menüpont alatt klikkre egy ablak ugrik elő, fejlécében Jelszavak szóval és alatta az összes oldal és a hozzájuk tartozó jelszó.Eddig egyezik is a tiéddel.

Ahol neked remove és remove all (ha jól képzelem mert a kép széle nem látszik) van, ott nekem
- eltávolítás és alatta
-jelszó megjelenítése(elrejtése) menüpont van.
Nincs exceptions menüpont felül, most már csak arra tudok gondolni ,hogy verziótól is függhet?

2.0.172.33 verziót használom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#665) sutyi^ válasza S e t h (#664) üzenetére


sutyi^
senior tag

Lehetséges, próbáld ki a legutolsó dev. verziót. csenöl cséndzser

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#666) S e t h válasza sutyi^ (#665) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez sem segített, más probléma lesz, de már együtt élek inkább vele , mintsem folyamatosan keressem az okát.
Azért köszi a segítséget.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#667) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Egy tipp:
Lépj fel egy másik böngészővel az adott oldara, mikor kéri a jelszómetést ad meg neki majd:
Customize and control Google Chrome->Options->Personal Stuff->Import Data. Jelöld meg a Saved Paswords.
Elvileg így azért kellene hogy menjen

(#668) savior


savior
őstag

nekem azert ez a kedvenc bongeszom, mert a /beallitasok/personal stuff/mentett jelszavak alatt barki megtekintheti a jelszavaimat

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#669) Csakénvagyok válasza savior (#668) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Windows bill+L, hogy vissza keljen logoljon.

(#670) S e t h válasza Csakénvagyok (#667) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sajnos így sem jelent meg a jelszó, azért köszi a segítséget.

Más.

Tegnap óta azt csinálja a böngésző, hogy ha új lapot nyitok meg azaz pl egy híroldalon rákattintok egy hírre hogy nyissa meg új lapon, egyből oda is ugrik.
Eddig ezt nem csinálta, olvastam a híreket, ami érdekelt azt megnyitottam új lapon, de sosem ugrott oda .
Amint ez befejzetm akkor néztem meg egyesével a megnyitot híreket, most viszont mindig vissza kell mennem mert a megynitott oldara ugrik a kereső.
Miként lehetne vissza állítani?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#671) Shodan


Shodan
addikt

van egy kis problémám, valami gombot megnyomhattam a chromeban és most minden dőltbetűsen ír ki, hogy tudom visszaállítani? már megőrülök...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#672) Shodan válasza Shodan (#671) üzenetére


Shodan
addikt

na végre megvan a megoldás:

[I]Use the Start Menu, goto Control Panel then Fonts. This actually opens up the font directory. Then double click the Arial.ttf file. Close it and re-open Chrome.

Dunno why, but it worked for me.[/I]

mi a szar most miért nem teszi off-ba, dőltbe :W

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#673) Sk8erPeter válasza Shodan (#672) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Azért, mert volt közte egy üres sor.

Sk8erPeter

(#674) Draken


Draken
őstag

a segítségeteket szeretném kérni, adott mondjuk egy képfájl, amit vagy letölthetek vagy megnyithatok, de úgy mint pl ie vagy ffben nem ajánlja fel h open vagy save, ugyanakkor én csak megnyitni szeretném, hogy tehetem ezt?

(#675) Sk8erPeter válasza Draken (#674) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Tudsz mutatni rá egy példát? Így elsőre nem nagyon értem, mire gondolsz. Képfájl alatt CD/DVD/floppy-képfájlra (iso, bin/cue, img, stb.) gondolsz, vagy képre (fotó, ikon, stb.)?

Sk8erPeter

(#676) Draken válasza Sk8erPeter (#675) üzenetére


Draken
őstag

fotóra gondoltam, jpg, vagy akár mondhatnék egy torrentfájlt is, amit nem le akarok menteni hanem megnyitni szeretném egyből

(#677) #39306496


#39306496
törölt tag

Miért van az, hogy ha pl. szoftverbázisról le akarok tölteni egy valamit mondjuk GPU-Z-t, akkor nem tudom megnyitni, mert .download formátumba szedi le?

(#678) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Lehet nem vagyok egyedül, hogy jártam a böngészővel.
Béta verziók keresése volt engedélyezve a frissítések közt, 'Névjegy' szerint 3.xx volt fennt.
Aztán egy új Win telepítés után feltűnt, hogy egészen máshogy néz ki, kijavították az idegesítő hibáit.
Vagyis nem frissűlt (teljesen) az új verzióra, csak egy új rendszer telepítéssel. Most már Firefox-ot sem telepítettem, lehet az zavart neki be.

Hogy mik a különbségek?
-'Új lap' előhozásakor nem a 3x3-st gyakran használt lapoat ajánlja fel, hanem 2x4-es képsor, amiket én állíhatok be.
-Nem vált át másik alkalmazásra, nem lesz néhol átlátszó időnként. (Már ha érthető..)
-FlashPlayer települ, nem kell neki Firefox.
-Bőrök választhatósága.

Hirtelen ennyi. Szóval lehet valami más zavart be neki, de akinél ezek nem újúltak, érdemes utánanéznie mi miatt lehet. Márha eddig nem volt még erröl szó.

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#679) icons


icons
addikt

Hello!

Az iwiw bent van az alapból elindítandó lapok között, és mindig így indítja el: http://iwiw.hu//iwiw.hu//iwiw.hu//iwiw.hu/pages/main/index.jsp?textencoded=1&clearsession=true ... Ha eggyel visszalépek, és frissítek, csak akkor lesz jó... Ez a verzió van meg: 2.0.172.39, és magyar, miért lehet ez?

(#680) icons válasza icons (#679) üzenetére


icons
addikt

upi

(#681) szaszlaci válasza icons (#679) üzenetére


szaszlaci
addikt

Beállítás, alapok és ott hogy mi legyen a kezdőoldal. 'iwiw.hu' szerepel ott csak?

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#682) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Na, ezt miért nem akarja?

Nem enged fel a Yahoo! mailre?

(#683) Csakénvagyok válasza szaszlaci (#678) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ja

(#684) fatal`


fatal`
titán

Nah felraktam én is az FF helyére. Nagyon tetszik, veszett gyors, az AdSweeppel végre szűrhetők a reklámok (azért a PH része javításra szorult, nem tudtam belépni sem :D), és az aniweather időjárás plugin is remek. Másra meg perpill nincs szükségem. :)

(#685) fatal` válasza fatal` (#684) üzenetére


fatal`
titán

Hm, elfogyott a szerkesztési időm. :(

Nem lehet valahogy beállítani hogy a torrent fájlokat ne lementeni akarja, hanem nyissa meg uTorrenttel?

(#686) Csakénvagyok válasza fatal` (#685) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Bejelölöd az Alwayas open file this tipe jelölőnégyzetett éls automatikusan az alapértelmezett torrentklienssel fogja kinyitni

(#687) fatal` válasza Csakénvagyok (#686) üzenetére


fatal`
titán

Ez jó, de így is nekem kell elmenteni valahova, FF alapból elmentette az appdata/utorrentbe és az nekem úgy jó volt. Ez is megoldható valahogy?:)

(#688) Csakénvagyok válasza fatal` (#687) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Á, értelek, hogy fájltipusonként megadhasd a letöltési mappát, ugye? Kerestem, nem leltem hasonló beállítást.

(#689) fatal` válasza Csakénvagyok (#688) üzenetére


fatal`
titán

Igen így gondoltam a torrentnél. FFet használtam egészen tegnapig, de a Chrome jobban tetszik. :)

Ott ha a megnyitásra nyomtam a torrent fájlnál, akkor nem kérdezett semmit csak megnyitotta (és lementette a users\appdata\roaming\utorrent mappába). Itt viszont nekem kell megadni hogy hova tegye a torrent fájlt. Na mindegy, annyi baj legyen. :)

(#690) akasp


akasp
senior tag

hali.

hogy lehet elérni, hogy bármien videót lehessen lementei jobbklikkes módszerrel mint pl az uj firefoxban?

köszi :R

(#691) Psychonaut válasza akasp (#690) üzenetére


Psychonaut
addikt

Azt az FF-ben is csak add-on-nal lehetett megoldani, nem?
Tudtommal Chromehoz nincs ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#692) akasp válasza Psychonaut (#691) üzenetére


akasp
senior tag

az uj 3.5től már nem kell addon:) kivéve ha ien videomegosztós video mert azt nemlehet copyright meg miegymás...

(#693) andy83 válasza akasp (#692) üzenetére


andy83
aktív tag

Vagyis pl. a YouTube videókat nem lehet elmenteni?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#694) andy83 válasza akasp (#692) üzenetére


andy83
aktív tag

Először egy másik topikban is megkérdeztem már ezt korábban, és most meg is jött rá a válasz! Itt :K

facebook.com/SzeretekMozizni

(#695) fatal` válasza andy83 (#693) üzenetére


fatal`
titán

De le lehet, nekem még FFből örökölve egy javascript kód van a kedvencek eszköztárra húzva, ami ezt tartalmazza:

javascript:if(document.location.href.match(/http:\/\/[a-zA-Z\.]*youtube\.com\/watch/)){document.location.href='http://www.youtube.com/get_video?fmt='+(isHDAvailable?'22':'18')+'&video_id='+swfArgs['video_id']+'&t='+swfArgs['t']}

Ezt tedd az URLhez.

(#696) Psychonaut válasza akasp (#692) üzenetére


Psychonaut
addikt

Arra gondoltam. :K
Vagyis gyakorlatilag nem sokra jó az FF beépítettje... :))

(#697) emre33


emre33
addikt

cache mappát helyét hogy lehet átállítani?

ami az %appdata% -ban van.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#698) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#682) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Up

(#699) fatal` válasza Csakénvagyok (#698) üzenetére


fatal`
titán

Másik böngiből megy? Mert úgy néz ki, mintha a yahoo elfelejtette volna meghosszabbítani a saját certificatejét, mi is jártunk már így OWAval. :D

Bár a Google böngészőből mást is el tudok képzelni... :DDD

(#700) Csakénvagyok válasza fatal` (#699) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

FF 3.0 simán viszi

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.