Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) #27441408 válasza egykori (#1250) üzenetére


#27441408
törölt tag

Gondolom ez is tud minden biztonsági funkciót amit a 4-es . Sőt (feltettem) ahogy nézem még bővült is. :C

(#1252) #27441408


#27441408
törölt tag

nektek frissít a béta ?

nekem ugyanúőgy elérhetetlen szervert ír mind anó a 4 béta :DDD

(#1253) egykori válasza #27441408 (#1252) üzenetére


egykori
őstag

Én is így jártam, mert a 4-esre tettem rá. Úgy oldottam meg, hogy leszedtem teljesen, és azután telepítettem ismét az 5-öst és már frissített is.

(#1254) #27441408 válasza egykori (#1253) üzenetére


#27441408
törölt tag

Én mindig tiszta telepítést csinálok mindennel. :)

Nem ez volt a baj hanem az hogy nem az online setup-al tettem fel.

(#1255) Lirion


Lirion
addikt

Feltettem én ezt a chrome-t, kipróbáltam és egészen tetszik. Csak egy valamit nem értek: ez állítólag alig fogyaszt, ehhez képest nálam egy kicsivel mindig többet harap a memóriából, mint az IE8. Mindkét böngésző úgy van, ahogy a gyárból kijött, szal semmi kiterjesztés meg barkácsolás.

(#1256) egykori válasza #27441408 (#1254) üzenetére


egykori
őstag

Igen, igen igazad van, én leginkább - egy-két kivételtől eltekintve - a Chrome-ot online módon szoktam telepíteni. :K

Lirion Az lehet, hogy több memóriát kér a Chrome, de fürgébb, mint az IE.

(#1257) #27441408 válasza egykori (#1256) üzenetére


#27441408
törölt tag

Tényleg igaz én is hallottam mennyível kjevesebbet eszik ehhrz képest nálam többet mint a Firefox bár tegyük hozzá hogy a FF-be tökéletes a reklám blokker tehát blokkolja is még a Chrome betölti.

gondolom ez is ok lehet. :U

[ Szerkesztve ]

(#1258) #11563776


#11563776
törölt tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Google Chrome böngészőben megnyitott gmail-fiókomat megnyitva miért jelenik meg minden alkalommal egy felkiáltójel sárga 3szögben a címsáv mellett jobbra?

Mik okozzák?

Megoldás?

Phoenix Art

[ Szerkesztve ]

(#1259) Pukkancs


Pukkancs
tag

Hi
Épp most váltottam firefoxról chrome-ra, mert a firefox 5 percenként összeomlott nagyjából 80 DeviantArt-os weboldallal 7 ablakban. Most ez a progi is szaggat, de ami még zavaróbb, hogy a weboldalak mind villognak, néha az egész képernyő, néha pedig csak egy kissebb négyzet rajta, meg itt a logouton is az összes smiley, van erre valami megoldás, amivel továbbra is ennyi weboldalt tudok figyelni villogásmentesen?

(#1260) #27441408 válasza Pukkancs (#1259) üzenetére


#27441408
törölt tag

Meik verzió ?

nekem a ph nem villog az 5-ös bétával igaz 7 oldalt sose nyitok meg. (talán 1szer volt kinn ennyí pont a 4-es Chrome-al semmi baja nem volt)

(#1261) Pukkancs válasza #27441408 (#1260) üzenetére


Pukkancs
tag

4.0.249-89-es verzió, megpróbálkozok most az 5-össel is. Egyébként ez még egyszer sem omlott össze nekem, és van Miku Hatsunés skin is rá :P

(#1262) ntomka válasza #11563776 (#1258) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az akkor jelenik meg, ha titkosított oldalon nem titkosított, vagy nem titkosítható tartalom is található. Ez jellemzően olyan levelek megnyitásakor kerül oda Gmail esetén, amelyek külső hivatkozásról töltenek be képeket, ilyenek pl az áruházláncok körlevelei. Ez pusztán figyelmeztetés, hogy veszélyforrás lehet. Ne engedélyezd a képek megjelenítését csuklóból minden levélre, ennyi a megoldás.

ツ Headphones on - World off

(#1263) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Ha FF-ban a google spec. keresőt töltöm be, akkor a kurzor villog a Tartalmazzák a következő szavak mindegyikét: rubrikában. A Chrome-ban nem. Hogy oldható meg, hogy ott is rögtön ott legyen a kurzor?
Nem rossz nem rossz, de nekem hiányzik a NoScript.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#1264) #11563776 válasza Pukkancs (#1259) üzenetére


#11563776
törölt tag

Opera?

Slax + Firefox?

(#1265) birno


birno
addikt

Ki lehet valahogy kapcsolni a kiterjesztések automatikus frissítését?

(#1266) #27441408 válasza birno (#1265) üzenetére


#27441408
törölt tag

én ilyen beállítást nem találtam az 5ösbe. :U

(#1267) birno válasza #27441408 (#1266) üzenetére


birno
addikt

Még 4-es van, de abban sem látok ilyet, viszont ennek is van valami rejtett beállító felülete vagy nem?
Portable Chrome-ot használok és nem jegyzi meg ha frissült egy kiterjesztés, minden restart után frissítené újra, kezd idegesíteni.

(#1268) cellpeti


cellpeti
veterán

Szevasztok!

A Google-nak/Chrome-nak van olyan kiterjesztése,funkciója, mint pl az Operának az Unite.

Web Server például?

Dokumentum megosztás van,fénykép megosztás is,de fájl megosztás nincs,vagy van csak nem tudok róla? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1269) ntomka válasza cellpeti (#1268) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ha a Google Dokumentumokat használtad (hsz-edből itélve igen), akkor észre kellett volna venned, hogy ki van írva, bármilyen fájlt feltölthetsz. :) Szóval igen, a Dokumentumok szolgáltatás az ami neked kell. :)

ツ Headphones on - World off

(#1270) cellpeti válasza ntomka (#1269) üzenetére


cellpeti
veterán

Sajnos ez nem az igazi megoldás. Mert itt fel kell tölteni a fájlt :W

Olyan nincs,ahol csak meg kell osztani? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1271) ntomka válasza cellpeti (#1270) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nincs.

ツ Headphones on - World off

(#1272) #27441408


#27441408
törölt tag

a beépített fordítót hogy lehet működésre bírni ?

[ Szerkesztve ]

(#1273) ntomka válasza #27441408 (#1272) üzenetére


ntomka
nagyúr

Milyen fordítót?

ツ Headphones on - World off

(#1274) birno válasza birno (#1267) üzenetére


birno
addikt

Akkor felteszem úgy is a kérdést, hogy van olyan portable verzió ami támogatja a kiterjesztéseket és elment minden beállítás+frissítést?

(#1275) #27441408 válasza ntomka (#1273) üzenetére


#27441408
törölt tag

a weblap fordítót a google saját fordítóját.

Nekem alapból benne vabn az 5-be és ha érzékeli hogy adott nyelven van az oldal kiirja kérem e fordítani. Angol oldalaknál ugye idegesítő mikor mindig kidobja és megmondtam hogy soha. Erre kérdeztem hogy hogy lehetne mégis rábírni a fordításra.

(#1276) ntomka válasza #27441408 (#1275) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ezt a böngésző tudja? Nekem is feldobja random oldalakon, de engem inkább bosszant.

ツ Headphones on - World off

(#1277) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok.

Hogyan lehet megoldani,hogyha rámegyek egy mp3-ra ne játsza le,hanem töltse le?

(#1278) ntomka válasza swoody (#1277) üzenetére


ntomka
nagyúr

Jobb klikk rajta, és ott lesz egy olyan, hogy mentés másként.

ツ Headphones on - World off

(#1279) swoody válasza ntomka (#1278) üzenetére


swoody
senior tag

Huh. :D

Azt tudom.Nekem az kell,hogy automatikusan mentse ne nyissa meg lejátszásra.

(#1280) #27441408 válasza ntomka (#1276) üzenetére


#27441408
törölt tag

Szerintem tudja. Nekem feldobta cseh oldalon is mikor arra keveredtem vagy nem tom milyen oldal volt nem angol.

Engfem is idegesített ezért mondtam meg neki hogy angol oldalon ne dobálja ki hogy le akarja fordítani. De azért néha jól jönne ha lefordítaná ezért kérdeztem hogy hogyan lehet előszedni a fordítót. Ami gondolom be van építve.

(#1281) #27441408


#27441408
törölt tag

Az RTLMost-ot miért nem tudom Chrome-al nézni ?

Letöltöttem azt a progit amit kell FF-el jó is.

[ Szerkesztve ]

(#1282) sebi728


sebi728
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne a Chrome-al kapcsolatban, hogy eddig nekem tökéletesen működött, mi okozhatja azt, hogy egyszerűen nem tölt be, olyan hibaüzenetet ír ki, hogy "Az alábbi oldalak nem válaszolnak: Megvárhatja, hogy reagáljanak vagy kikapcsolhatja a programot"?! Ez mitől lehet? Két opció van: "oldalak bezárása" vagy "várakozás" indításnál írja ki, és naphosszat várhatok semmi nem történik.

Köszi ha valaki tud segíteni!

S

(#1283) birno


birno
addikt

Van már olyan kiterjesztés ami normálisan kezeli a tabokat?
Vagyis ha bezárok egyet akkor a legutoljára használtra vált át, lehet ctrl+tab-al váltani a 2 lehutoljára használt között stb.

(#1284) sfdrakex válasza sebi728 (#1282) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Tűzfal vagy router esetleg valami internetsecurity vagy vyírus irto nem blokkolhatja?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1285) sfdrakex válasza birno (#1283) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Miért nem nézed meg a chrome oldalán ?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#1286) birno válasza sfdrakex (#1285) üzenetére


birno
addikt

Néztem, de elsőre nem találtam, gondoltam lehet csak elkerülte a figyelmem vagy olyan néven van fent amire nem gondoltam.
Ha tudsz ilyenről azért ne tartsd vissza.

(#1287) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Találkozott valaki az elmúlt pár napban olyan dologgal, hogy néha 2szer, vagy 3szor frissíteni kell egy oldalt, hogy megnyissa a böngésző? Kicsit mondjuk ez idegesítő, de nem mindegyik ilyen. Néha ilyen a PH is....

Mondjuk közben megnéztem rókával, ott is hasonló dolog van, szóval valami szolgáltatói hülyeség lehet a háttérben... :U

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1288) #27441408 válasza hackeeeee (#1287) üzenetére


#27441408
törölt tag

Firefox-al is van.

:U

(#1289) hackeeeee válasza #27441408 (#1288) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor valami szolgáltató gond lehetett, és nem csak én tapasztaltam, köszi. :) De mostmár úgynézem minden oké.

Véleményem szubjektív...

(#1290) Ayg0


Ayg0
senior tag

sziasztok!

a nagy felhajtás hatására gondoltam beadom a derekam és kipróbálom az elérhető legújabb chrome-ot. szépen fel is települt, de az első indítás során (illetve később, minden újrapróbálkozásnál) ahogy megnyitottam volna a második lapfület, a rendszer azonnal csonttá fagyott, majd újraindult.
valakinek valami tipp, hogy mi lehet a kínja? :F

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#1291) ntomka válasza hackeeeee (#1287) üzenetére


ntomka
nagyúr

Csomagvesztés, előfordul. :) (Hardver jellegű dolog, nem a böngésző hibája.)

(#1290) Ayg0: Milyen oprendszer? Milyen beépülő pluginek vannak? Könnyen előfordulhat, hogy valamelyik ezek közül okozza.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#1292) Ayg0 válasza Ayg0 (#1290) üzenetére


Ayg0
senior tag

javítom magam: ha betöltött a kedőlap (google.hu) + eltelik 2-3sec, már attól fagyi. :( ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#1293) hackeeeee válasza ntomka (#1291) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, 3 gépből 3 csinálta,ebből 1 wifi, 2 kábel, plusz más is tapasztalta, de most viszont már jó.. Hardvergond? Én kétlem, mellsegleg ping sem maradt ki...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#1294) hackeeeee válasza hackeeeee (#1293) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vagyis gondolom te is a szolgáltatóra gondoltál... :) De ezt írtam is a kommentben.

Véleményem szubjektív...

(#1295) ntomka válasza hackeeeee (#1294) üzenetére


ntomka
nagyúr

Hardver alatt minden fizikai eszközre gondoltam, ami a kapcsolat felépítésénél közre játszik. Igen, így a szolgáltatónál is lehet probléma. :)

ツ Headphones on - World off

(#1296) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Most próbáltam ki a legújabb 5-ös bétát. (5.0.322.2)
Nos, a legelső, ami furcsa volt, hogy kegyetlenül lassú volt és nem értettem, hogy miért, de rájöttem, hogy az Avira WebGuard-ja miatt. Ha azt kikapcsolom, akkor normálisan működik a böngésző. Csakhogy a többi böngészővel nem akad össze és azért jó, ha a WebGuard mellett netezik az ember. Ez nagyon bosszantó probléma a Chrome-nál az oldalak többsége használhatatlan. Ahol van ráadásul még egy kis reklám is vagy egyéb más flash videó, akkor még 100%-on tekeri is a procit amíg be nem zárom az oldalt. Ez is csak WebGuard mellett jelentkezik.
Csak gondoltam megosztom ezt az élményt. Nekem így nem kell Chrome. Amúgy meg semmivel sem gyorsabb az oldalak töltési sebessége, mint Pale Moon alatt, sőt!
Remélem majd valamikor a következő verziók valamelyikében kijavítják ezt a buta és bosszantó hibát.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#1297) ntomka válasza huskydog17 (#1296) üzenetére


ntomka
nagyúr

Akkor szólj az avirának is, hogy bibis a böngészés chrome alatt webguarddal. Ha kikapcsolva jó, akkor nyílván az avira a ludas, nem a böngésző. :)

ツ Headphones on - World off

(#1298) huskydog17 válasza ntomka (#1297) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

OK, majd írok nekik egy E-mail-t.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#1299) #27441408


#27441408
törölt tag

Teljes képernyős módba hogy lehet elérni a címsort meg a fülváltót mint a FF-be ?

(#1300) #27441408 válasza ntomka (#1295) üzenetére


#27441408
törölt tag

én is érzékeltem FF-el.

huskydog17

avastal (ami szintén tök ingyenes ) és nod32-vel tökéletesen megvan a Cheome.

Lehet az Aviránál kéne reklamálni esetleg vírus írtót váltani. ;]

A Chrome nekem is felhúzza a procit majdnem 100%-ra de a Chrome még reklám szűrő mellett is betölti a reklámot(!!) csak utána takarja ki a FF be se tölti ha jól tudom.

(most pl ezért nem a Cheome.t használom.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.