Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Wolverine válasza abridabri (#149) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, arra akarok utalni, hogy az elejétől kezdve ismert, hogy a Google adatokat gyűjt, és mégis ezt használják, nem a Yahoo-t vagy a Live Searchöt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#152) Bluegene válasza abridabri (#149) üzenetére


Bluegene
addikt

tök jó ez a kereső, olyan mintha megduplázódott volna minimum a gép teljesítménye, ráadásul ingyen

egy átlagembertől meg gyűjthetnek adatokat, mégis szerinted kit érdekel h én milyen oldalakat nézek és miket irkálok a fórumba=amik amúgy is publikusak), egyébként is voltak eddig is statisztikák pl.: szted honnan tudják h az index vagy a origo a népszerűbb, hisz ez fontos(reklámkts-ek miatt), szal így is úgy is megfigyelhetnek ha akarnak, sőt a telefonhívásaidat is rögzíti a központ, akkor már a gyorsabb keresőt használd, szal a FF se véd meg ez naivitás

egyébként akinek nincs rejtegetnivalója és csak használja a netet annak nincs oka félnie, ezek szerint te olyat is csinálsz amit nem szeretnéd ha más tudná :F

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#153) abridabri válasza Bluegene (#152) üzenetére


abridabri
veterán

nem csinalok semmi olyat amit titkolnom kene , de nem is az a lenyeg. De latom nem erted mirol van szo. szoval felesleges mentegetoznom.

(#154) 990


990
tag

Ez a vita eldőlhetne, ha kiderülne, küld-e adatot a google-nek a chrome inkognító-módban, szvsz igen, de ha nem akkor minden biztonságmániás nyugodtan aludhatna (gondolom én, nem ismerem az ilyen lelkületű embereket :) )

(#155) erdoke


erdoke
titán

Feltettem én is, elég fapados. Alap dolgokat se találok, pl. nagyítani hol lehet?

A legjobb aláírás a héten

(#156) Viktor77 válasza erdoke (#155) üzenetére


Viktor77
titán

Mit akarsz nagyítani? Oldalt? Mert akkor mint IE-ben, CTRL+egérgörgő.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#157) Ősember válasza abridabri (#147) üzenetére


Ősember
őstag

és miért baj, ha egyeduralkodok lesznek olyan ingyenes szoftverekkel, amiket egyszerüen lehet használni sé még gyorsak is? :)
ami meg az adattárolást illeti... nem ugy megy az, hogy van pár szakosodott ember, aki naphosszat kézzel elemzi ki random emberek adatait. fogd fel ugy, mint amikor a vista indexeli a keresésed, ezzel is segitve a te dolgod. :)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#158) copin


copin
őstag

Chrome-al megnyitva érdekes igazán.

Wolverine A Google keresője ezen az adatrögzítésen működik a kezdetek óta. Mit gondolsz, az AdSense miért tud személyre szabott hirdetésket adni?

Sajnos a személyre szabottság nem gyakori nálam, pedig folyamatosan be vagyok jelentkezve. Annyi, hogy a kereséskor látom hogy x linkre hányszor kattintottam rá, persze ha van valami személyre szabott ajánlat valahol, akkor azt szívesen megnézném.

[ Szerkesztve ]

(#159) Bluegene válasza erdoke (#155) üzenetére


Bluegene
addikt

pont ez a jó, egyszerű+elegáns+gyors

a legtöbb ember erre vágyik

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#160) derossi


derossi
aktív tag

Hát elég meggyőző kis program,főleg a gyorsasága fantasztikus,és tetszik a kezelőfelülete is. Most nagyot alkottak a google-nál. :R

(#161) Cathfaern válasza erdoke (#155) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

#1 ;]

(#162) jugaband


jugaband
csendes tag

A feladatkezelőben azt látom, hogy két chrome.exe fut, ez mért van?

(#163) Kernel válasza Tüzi (#100) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem olyan vicces ez, majd egy kis pszichiátriai kezelést megelőlegeznék számodra, ha így folytatod.

Meg a többi eszetlennek is ebben a topikban, akinek Nagytestvér fóbiája van, meg lehallgatják, figyelik, meg ilyesmi. Ki nem sz@rja le az egészet, mert én nagy ívben.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#164) Kernel


Kernel
nagyúr

Lejárt a szerkesztési idő, de most jut eszembe, egy ismerősömnek van egy rokona, őt a szobája falából szokták megfigyelni idegenek és a nyíregyházi pszichiátrián van a szobája.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#165) erdoke válasza Cathfaern (#161) üzenetére


erdoke
titán

Értelmezve olvasás nemvan? ;]
Általánosságban szeretnék nagyítani, nem pedig csak a betűket, mert így összecsúsznak a képek és szövegek. Az egész oldalt lenne hasznos (ahogy pl. Opera alatt az említett Ctrl+görgő mellett legalább még háromféle módon tudom, úgy a 8-as verziótól -> "+/-" gombok, szabadon elhelyezhető kis legördülő, vagy Nézet/Nagyítás a menüben). Másrészt mi van, ha görgő nélküli egeret használok? :P Egyébként is elfelejti még a betűnagyítást is, ha visszalépek, majd újra előre. :(

Könyvjelzőket Opera alól nem importál, ebben még a 8-as IE is jobb. Tudja viszont a "Beillesztés és ugrás" funkciót, csak éppen azt is "Beillesztés"-nek hívja, így két ugyanolyan parancs van egymás alatt a context menüben. :F Jó ötlet viszont, hogy a főablakból kidokkolt fül visszadokkolásakor bezárja az új, immár üresen (fül nélkül) maradt ablakot.

További kérdések, bár flash blokkoló és normális nagyítás nélkül csak a próbálgatás jöhet nálam szóba:
Böngészési folyamatot lehet lementeni?
Könyvjelzőknél van olyan beállítás, hogy a könyvtárakat mutassa felül, ne pedig ABC sorrendben a fájlok közöt?
Teljes képernyős nézetre hol kell váltani?
Be lehet állítani, hogy a böngészési történetben mozogva előre-hátra ne frissítse az oldalakat? Nem találtam hasonlót.
Kinézeten variálni (még) egyáltalán nem tudunk?

A legjobb aláírás a héten

(#166) Bluegene válasza erdoke (#165) üzenetére


Bluegene
addikt

hehe, az emberek 95%-a lesz*rja ezeket, én is ;)

nézd azt hogy gyors, meg hogy béta mielőtt temetnéd :R használd!

[ Szerkesztve ]

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#167) erdoke válasza Bluegene (#166) üzenetére


erdoke
titán

A bétasággal nem tudok mit kezdeni, mert nem tudni, mi lesz a véglegesben, és hogy mikor lesz egyáltalán végleges. Folyamatosan használom az Opera különféle bétáit (néhány build kivételével), de ott fordított a helyzet, pár dolgot nem használok benne a sokból (mail és torrent klienst pl.), viszont nem kell ekkora kompromisszumokat kötnöm. Tudásban az IE8 béta is sokkal a Chrome fölött van.
A sebesség mizériát sose értettem, én az Opera mellett se hoztam fel soha érvként, pedig többé-kevésbé évek óta az a leggyorsabb. Ha sebességet akarnék, talán Opera Minit használnék... Na, az gyors. A többi között viszont nincs zavaró különbség, nem méregetem a milliszekundumokat.
Még nem adtam fel, de jelen formában nekem iszonyú fapados.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#168) Viktor77 válasza erdoke (#167) üzenetére


Viktor77
titán

Ne csináld már. Emlékszel még az Opera 0.2-es bétájára? Na, azzal hasonlítgathatod, mással nem nagyon. IE8 béta jobb? Tényleg? Mintha lenne már valami alapja, nem a nulláról fejlesztik (mondom ezt megrögzött IE használóként).

Ez a Chrome nagyon bejön, és ennél csak jobb lehet.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#169) Core2duo6600 válasza jugaband (#162) üzenetére


Core2duo6600
veterán

fút maga a böngésző, és ahány ablak nyitva van akár fulön akár ujban annyi exe fut, így ha el is száll, nem az egész, hanem csak az adott, ahol a gubanc akadt, legalábbis ez lenne logikus

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#170) copin válasza Viktor77 (#168) üzenetére


copin
őstag

Az Opera korára való tekintettel, az ilyen összehasonlítgatások nem végződnek igazságos végeredménnyel. Tudom, mert én az Opera 3. verzióját is nyúztam (talán még azelőttit is). Inkább a Safari korai, még nem stabil verzióit ajánlanám, összehasonlítgatásra.

Mi kell a Chrome "legyőzéséhez" kérdésre a gyors és megbízható java script futtatást és az alacsony memória igényt jelölném meg. Mivel ez a 2 dolog, amiben a Chrome valami eszméletlen jó, másban van elmaradása, de ez még egy nagyon korai verzió. Amíg eléri az egyes kezdetű verziót, addigra lehet hogy tök lassú lesz.

#171 Nem tudom, nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#171) Viktor77 válasza copin (#170) üzenetére


Viktor77
titán

Miért, a Chrome-ot és az IE8 bétáját hasonlítgatni igazságos?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#172) erdoke válasza Viktor77 (#168) üzenetére


erdoke
titán

Ne csináld már. Józan ész hol marad? A Chrome-nak nem a 0.2-es Operával kell versenyeznie, hanem a 9.6-ossal. Mintha vörös köd mögül magyaráznád, hogy a 0.2-es bétával hasonlítgassam. :F
Ha beültetnek egy új autómárkába, amiben nincsen rendes ülés, csak fapad, akkor azt mondod, hogy 100 éve a többiben se volt, de az az új gyorsabb 3 km/h-val? Vicces vagy. :))
Mennyiben érdekel engem, mint felhasználót, hogy milyen előzményei voltak az IE8 bétának? Tudásban fényévekkel van a Chrome előtt, és ezt akkor is látom, ha a mindennapokban egyiket se használom, sőt, IE-t már jópár éve nem nyüstölök rendszeresen.

"Miért, a Chrome-ot és az IE8 bétáját hasonlítgatni igazságos?"
Sőt, csak az igazságos. Nameg az Opera 9.6-os bétához hasonlítani. Ezek elérhetők ugyanis adott pillanatban mint közvetlen vetélytársak, és mint publikus béták.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#173) Viktor77 válasza erdoke (#172) üzenetére


Viktor77
titán

Ugye abban egyetértünk, hogy a 0.2 és a 9.6 között van egy árnyalatnyi különbség?

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#174) Gorneck válasza Viktor77 (#173) üzenetére


Gorneck
titán

Ettől még igaza van...szvsz.

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mikor el kezd hízni a böngésző és nem csak egy fapados erős béta vmi lesz, akkor is képes lesz erre a sebességre...Én szkeptikus vagyok benne...FF-ot használok rohadt régóta...nem rossz a Chrome...de Én pl ezt a veszett gyorsaságot nem nagyon tapasztalom, amiről egyesek írnak...arról nem is beszélve, hogy egyes oldalakon gyorsabb az FF és nem szakad bele a megnyitásba...persze ez csak jobb lesz...de van még mit csinálni bővíteni és javítani rajta...

Gorneck#1239

(#175) erdoke válasza Viktor77 (#173) üzenetére


erdoke
titán

Igen, a 0.2 végleges verzió volt, a 9.6 jelen pillanatban – a Chrome-mal megegyezően – béta. Én azt nem vágom, hogy a három (Chrome, IE8, Opera 9.60) publikus bétát szerinted miért nem korrekt összevetni? :F

Gorneck,
Nekem is az a gyanúm, hogy idővel majd adogatják hozzá a fícsöröket, és szépen beáll a sorba. Csodák márpedig nincsenek, és ahogy írtam is, az Opera Mini mocskos gyors PC-n. ;)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#176) erdoke


erdoke
titán

Tényleg nem lép ki a GoogleUpdate.exe a Chrome bezárása után. :(( Ebben ugyanolyan agresszív mint az IE, bár annál talán le lehet tiltani a frissítés folyamatos keresését, ha a WinUpdate-et megpiszkálja az ember.
Viszont ha egyszer kilőttem az updatert, utána már nem indul el a böngészővel, tehát csak az automatikus indulását kell kikapcsolni.

A legjobb aláírás a héten

(#177) jugaband válasza Core2duo6600 (#169) üzenetére


jugaband
csendes tag

Aha, kösz!

(#178) copin válasza erdoke (#175) üzenetére


copin
őstag

Akkor nem frissítem (pedig gyakran jön update). Még elrontják nekem és a kicsi koggeből egy túlméretezett fregatt lesz. :)

#176 Msconfiggal letiltottam. Ha jól emlékszem az Apple is használ(t) valami hasonlót.

[ Szerkesztve ]

(#179) Viktor77 válasza copin (#178) üzenetére


Viktor77
titán

Nem rontják el, csak ha rányomsz. A névjegynél most írja nekem, hogy van új verzió, de nem frissít automatikusan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#180) Core2duo6600 válasza Gorneck (#174) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Esetleg ehhez az is szükséges , hogy az adott szerver rendelkezzen kellő sávszélességgel, sebességgel, és a kapcsolatodnak is szintén gyorsnak kell lennie.

Ha valakinek 1 mbites nete van ne akarjon bongészoket összehasonlítani.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#181) Gorneck válasza Core2duo6600 (#180) üzenetére


Gorneck
titán

Minden adott volt hozzá nyugi...

Gorneck#1239

(#182) Bluegene válasza Gorneck (#174) üzenetére


Bluegene
addikt

de van még mit csinálni bővíteni és javítani rajta...miért? én már napok óta használom és soha nem fagyott, összvissz annyi volt a gond hogy 1-2 videót szarul játszott le, ennyi

teljesen használható és gyors szvsz, azért nem fogok bőgni mert a színét nem állíthatom :W

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#183) erdoke válasza Core2duo6600 (#180) üzenetére


erdoke
titán

Egy bizonyos max. sebesség fölött inkább a késleltetés számíthat. Nálam 20 Mbit van, áés érzek különbséget, de nem tartom lényegesnek.

A legjobb aláírás a héten

(#184) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

Vista alatt erős gépen nem tűnik gyorsabbnak. Viszont 1 Ghz alatti procin sokkal gyorsabb :Y mint a IE7 vagy a Firefox.

[ Szerkesztve ]

(#185) Gorneck válasza Bluegene (#182) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet neked megfelel az amit nyújt, de nekem nagyon nem...azért nem cserélek le egy bevált koncepciót egy olyanra ami a felét se nyújtja amire szükségem van...
Majd egy napot adtam neki a gépemen, de ennyi volt...a jelenlegi rendszeremen nem gyorsabb adott oldalak esetén; gyakran swappel a hdd; 5-6 oldal felett nálam néha akad; könyvjelző kezelés ramaty; kinézet sem tetszik; hiányzik az ftp, adblock, flashblock, helyesírás ellenőrző plugin...

Gorneck#1239

(#186) P.H. válasza Viktor77 (#171) üzenetére


P.H.
senior tag

Akkor biztosan nem igazságos, ha a Chrome feladatkezelőjében nem szerepel az IE8.

Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

(#187) Bluegene válasza Gorneck (#185) üzenetére


Bluegene
addikt

jó, végülis ez csak egy béta

mondjuk a "history" hol van? én azt hiányolom :R

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#188) erdoke válasza Bluegene (#187) üzenetére


erdoke
titán

Előzmények/Ctrl+H (a #1-ben a 10-es sz. Hotkey)

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#189) CsendesMark válasza Bluegene (#187) üzenetére


CsendesMark
aktív tag

Próbáld ezt: CRTL + H
Meghát az alap "kezdőlap" is egy history ami mellesleg nagyon hasonlít az opera speed dialjára :)

Az ár per érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#190) Cathfaern válasza CsendesMark (#189) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Meghát az alap "kezdőlap" is egy history ami mellesleg nagyon hasonlít az opera speed dialjára"
De csak kinézetre, amúgy teljesen más a funkciója.

Így, huzamosabb használat után is azt tudom mondani, hogy nagyon jó kis böngésző ez, de az biztos, hogy (egyelőre) nem fogja tudni azokat meggyőzni, akik mélységeiben kihasználták az FF pluginjait, vagy az Opera funkcióit. Ugyancsak nem fognak azok váltani, akik sokat használják a könyvjelzőket, lévén az a rész meglehetősen borzalmasra sikerült, nem is értem igazán miért ilyen, s főleg hogy miért nincs opera-szerű szerverrel szinkronizációs móka, Google-nek ezt nem lett volna nagy teljesítmény megvalósítani.

erdoke:
Könyvjelzőket csak alapból rakja abc sorrendben, ha módosítod a sorrendet (sima drag'n'droppal), akkor úgy hagyja. Szóval könyvtárakra ez a megoldás: kézzel át kell rendezni őket, hogy a lista elején legyenek. Kissé favágó módszer, de működik :)
Megnyitott tabokat elmenteni olyan értelemben el lehet, hogy megnyitáskor megnyissa őket újra, beállításokban "Kezdő oldalak" résznél lehet ezt aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#191) Core2duo6600 válasza Cathfaern (#190) üzenetére


Core2duo6600
veterán

Nekem pontosan ugyanolyan a bookmarks tartalma mint a firefoxban
Nem változtatott rajta

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#192) erdoke válasza Core2duo6600 (#191) üzenetére


erdoke
titán

Az enyémet IE8 b2 importálta Operából, mert a Chrome csak IE-ből tudta áthozni, Opera alól nem. IE8-ban még elöl voltak a könyvtárak.

Cathfaern,
A tabok újra megnyitása teljesen más funkció, mint a böngészési folyamat lementése. Példa: A legtöbb sokat böngésző embernek van 6-8 kedvenc oldala, amiket naponta többször is látogat. Ezek általában folyamatosan nyitva vannak egy fülön. Ha viszont futtat az illető egy spéci projektet, pl. állást keres, akkor a megszokottakon kívül nyitva lehet még akár 10-20 fül is, amin ezek szerepelnek. Összességében 20-25 füllel böngészni már nem kényelmes, sőt, meglehetősen erőforrás igényes. Viszont ha el tudom menteni a kedvenc oldalakat és az aktuális álláskereséssel kapcsolatosakat egy-egy böngészési folyamatba, és indításkor választhatok ezek ill. az utolsó aktívak, vagy akár a blank oldal között, az nagyon kényelmes tud lenni. Annál mindenképpen sokkal gyorsabb, mintha létrehoznék egy mappát a célra, amiben az érdeklődésre számot tartó álláshirdetések linkjeit tárolnám, majd szépen egyesével megnyitogatnám őket, miközben a kedvenceket bezárogatom...

A legjobb aláírás a héten

(#193) Gerisz


Gerisz
addikt

Nagyon tetszik ez a böngésző, csak van egy "kis" problémám!
Tegnap reggelre eltünt az ikonja, az az ikon jelent meg amikor letörlöm a programot és a parancsikon ottmarad, csak nem találja. Ha elindítom rögtön hibát dob, a winből sem a saját uninstalljával, sem a programok telepítése törlése parancsból nem tudom törölni.
Help PLS!

(#194) Gerisz válasza Gerisz (#193) üzenetére


Gerisz
addikt

Lejött regcleaner-rel, de ha újra felteszem a vista rögtön hibát dobrá, és mutat a microsoft adathalász programok blabla bla, ez is az és azért nem engedi futtatni

(#195) vicces válasza vicces (#114) üzenetére


vicces
addikt

nos akkor válaszolok magamnak, hátha másnak is hasznos lesz:

1.sor:

Google

2.sor:

google.hu

3.sor:

{google:baseURL}search?{google:RLZ}{google:acceptedSuggestion}{google:originalQueryForSuggestion}sourceid=chrome&ie={inputEncoding}&q=%s

elvileg.
itt az irodában magyarul ment fel, és ez lett az alapbeállitás.
otthon angol windowsom van. magyar bill.kiosztással. ott valamiért mindig a UK verzión akar keresni.
na de igy remélem összejön. majd este letesztelem.
üdv! :)

:)

(#196) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem ma reggel úgy meghalt, hogy miután elindítanám, egyből lefagy. Gép újraindít, hiba ugyanaz. Reinstall lesz belőle, hátha attól megjavul :) Amúgy jött már ki frissítés?

(#197) 990 válasza vicces (#195) üzenetére


990
tag

Jól látom hogy az van írva a kódba, hogy {google: RLZ}? :DDD

(#198) Gerisz válasza ^Clown (#196) üzenetére


Gerisz
addikt

Nem vagy egyedül. Nekem is meghalt csak tegnap.
És csak úgy jött le, hogy újra elindítottam a telepítőt. Nem lett jobb. csak le lehet törölni

(#199) ^Clown válasza Gerisz (#198) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem simán lejött.

(#200) vicces válasza 990 (#197) üzenetére


vicces
addikt

na még egyszer:

{google:baseURL}search?{google:RLZ}{google:acceptedSuggestion}{google:originalQueryForSuggestion}sourceid=chrome&ie={inputEncoding}&q=%s

igen jól látod ! :C
bár nekem nem mond semmit. /rulez akar lenni??/
..
mire hazaküldtem a beállitásokat az irodai gépről az itthonira, megjavultak a beállitásaim.
tegnap többszöri újratelepitésre sem voltak keresők beállitva, de ma miután hazaérve felraktam megint, most lettek. úgyhogy nem kellett kézzel konfigolnom.
és magyarul keres!! :D végre!

egész megtetszett ez a böngésző, kár, hogy néha nem indul.

kiváncsi leszek majd, hogy mennyi reklámmal fogják teledobálni.
bár az opera is ki tudta nőni, hogy reklámcsikot toljon az kedves user arcába.
akkor talán egy googlenek nem lesz szüksége efajta üzleti politikára.
homályositsatok fel, ha le lennék maradva ezügyben ! :R

[ Szerkesztve ]

:)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.