Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lovi24

    senior tag

    Sziasztok.
    Problémám a következő volna:
    2010 szeptemberben vásároltam egy Thermaltake 575w toughpower xt tápot,amit 5 év garanciával adtak.
    2014 októberében a táp elpukkant,bevittem a boltba garit érvényesíteni. A tápot elküldték a nagykernek, ahol megállapították,hogy sérült a garancia matrica (persze a lehető legrosszabb helyre rakták és a videókártya tápkábele megsértette) így feltételes garanciával elküldik a gyártóhoz. A táp csavarjain látszik,hogy hozzá sem lett nyúlva. Mindegy belenyugodtam,hogy sérült a matrica,hát jól van küldjék. Minderről email-ben kaptam tájékoztatást. A boltot akárhányszor hívtam eddig,mindig az volt a válasz,hogy ők sajnos nem tudnak semmit. Hitegetnek,hogy majd mindjárt visszahívnak,amiből persze soha nem lesz semmi.
    2014.10.06. óta nem történik szinte semmi. Több,mint 3 hónap eltelt ,a termék sehol....
    Azóta persze vettem új tápot ,hogy meggyőződjek róla elszállt-e valami a gépben - de szerencsére minden működik.
    Szerintetek ilyenkor mi a teendő? Kihez lehet fordulni vagy mit lehet tenni? Azért csak 30ezer volt az ára,nem olcsó dolog .
    Köszi előre is

    [ Szerkesztve ]

    Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés