Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) consono


consono
nagyúr

Szimpatikus. Ha nem lenne egy Honor Watch Magic-em bele is ugranék...

"In God we trust. All others must bring data"

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pazar. A honor watch es -ből csak a GPS-t hiányoltam, itt viszont megkapom. :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Nagyon szép az óra. Sajnos egy másik tesztben nem tértek ki, hogy mennyire pontosak az értesítések (huaweiblog tesztje), viszont abban az is szerepelt, hogy a kamerát is lehet vele kezelni (expo).

(#4) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Az ora app,ker hozzaferest a fenykepekhez es adatokhoz??

(#5) scyllarus válasza consono (#1) üzenetére


scyllarus
veterán

Én pont azt fogom lecserélni A magasságmérést ugyan elveszítem vele, a HWM tudja, de nekem az SpO2 kell + a nagyobb kijelző és jobb design miatt (gyakran nyomják a kézfejemet a Honor gombjai) meglesz a csere.
Amúgy tökéletesen elégedett vagyok a Huawei rendszerével, másra nem cserélném.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6) TechMagneTic válasza scyllarus (#5) üzenetére


TechMagneTic
tag

Már a teszt előtt is eléggé ráhangolódtam, de teljesen biztos vagyok benne, hogy 25-én meg is az előrendelés, ugyan itt akkor eladó a Honor Band 5-öm :D

(#7) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hajtás, elvtárs!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) beyruth82


beyruth82
veterán

Elsőre nekem is nagyon tetszik beruháznák rá de az árat én sokallom(42 ezer???).Én most egy honor band 5-öt használok és nem igazán tudom mitől kerül ez 4x annyiba mint a karkötőm anno.Tulajdonképpen milyen egetrengető különbségek vannak tudasban és funkcionalitasban a band 5 és eközött?

(#9) scyllarus válasza beyruth82 (#8) üzenetére


scyllarus
veterán

A Huaweinél így megy ez, az óra/perec között nagy árszakadék van, amit igazából a tudáskülönbség nem mindig indokol.
A szuper kijelzőt kell megfizetni, tényleg más a felhasználói élmény, nekem is volt perecem.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10) janeszgol válasza scyllarus (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem csak nála, a többieknél is így van: a karperec 20k huf alatt, az órájuk meg minimum 50-60 ezer ft.
Viszont engem meg az gondolkodtatott el, hogy a Huaweiblog nem azt írja a tesztjében, hogy okosóra, hanem azt, hogy az okosóra és az okos karperec közötti átmenet. Ha ez igaz, és így nézzük, akkor sok a 42 ezer ft.

(#11) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Jó az óra, tetszik, de Galaxy Watch 3 teszt mikor lesz? :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#12) scyllarus válasza janeszgol (#10) üzenetére


scyllarus
veterán

A Huaweinek mindegyik órája ilyen, nincs "valódi" okosórájuk.
Nem, nem sok, azok ára még magasabb, a Samsung is 70+ a Tizen rendszerrel, a Wear Os-es órák még drágábbak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13) beyruth82


beyruth82
veterán

Engem is.Akkor most ez egy teljes értékű okosóra?Vagy nem?A band 5 elég rég megvan szívesen váltanék és az egeszségapp meg a benne tarolt 2 éves adatok,statisztikák miatt nalam csak huawei/honor termék jöhet szóba de egy szebb kijelzős karperecert nem fizetnék ki 42 ezret akkor marad a jelenlegi és megvárom a band 6-ot.

[ Szerkesztve ]

(#14) consono válasza scyllarus (#5) üzenetére


consono
nagyúr

Az én kezemet is nyomják a gombok, de ez az egy, ami néha zavar (érdekes, hogy klasszikus órával nincs ilyen problémám). Szóval én még maradok szerintem, amíg bírja a Honor :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#15) #26097408


#26097408
törölt tag

Jegyezzük meg: a legjobban ezek a kütyük azért az anyacég és a Honor telefonjaival működnek együtt, persze használhatók más mobilokkal is

Pontosan! Es ha jop emlekszek Huawei Mobile Services app is kell hogy telepitve legyen hogy mukodjon!
Egy javaslat. Mielott plecsnit adtok ilyen eszkozre tesztelhetnetek hogy mukodik IOS-en is. Ugy mar biztos vagyok benne valtozna a velemenyetek.
IOS-en az app egy kiherelt katasztrofa.

(#16) gunner93


gunner93
csendes tag

Csak a Strava kompatibilitást oldanák már meg, az nekem (meg ahogy olvasom sokaknak) nagyon hiányzik. Több évi adatot bugok, ha másra váltok (Garmin), funkciókat meg, ha maradok. A Band4-emet meg nekik is megérné, ha már cserélném, meg nekem is.

(#17) PirosHello


PirosHello
senior tag

A 3. képen látszik, hogy mekkorák a kávák. Ekkora már mobilon is majdnem bűn 2020-ban.
Ettől eltekintve mutatós a design és jó az üzemideje is :R

[ Szerkesztve ]

"Soha ne jelentsd ki, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#18) scyllarus válasza #26097408 (#15) üzenetére


scyllarus
veterán

Mindkettőben igazad van.
Amint lecseréltem az iphone-t droidra, új világ nyílt ki előttem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#19) beyruth82 válasza #26097408 (#15) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem kell huawei mobile service már.OP7T pro-n hasznalok honor band 5-öt csak huawei egészség appot töltöttem le hozzá.

(#20) pusszycat válasza beyruth82 (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez nekem is új. Mert tényleg kellett hozzá. Lehet a sok inkompatibilitás (szép szó :D ) volt a ludas.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#21) 96024 válasza gunner93 (#16) üzenetére


96024
lelkes újonc

Bizony, ez nagy hiányossága, vagy legalább egy nyamvadt .gpx export lenne benne.

(#22) #26097408 válasza pusszycat (#20) üzenetére


#26097408
törölt tag

Ja biztos uj mert meg legutobb anelkul nem mukodott. Kar hogy IOS appra nem fexenek ra. En ezert adtam tul a Honor band-emtol mert nagyon gaz volt az app.

(#23) scyllarus válasza beyruth82 (#19) üzenetére


scyllarus
veterán

Biztos vagy benne? Egy hónapja még kellett.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24) beyruth82 válasza scyllarus (#23) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen biztos. Már hetek óta nem kell.Én is töröltem

(#25) scyllarus válasza beyruth82 (#24) üzenetére


scyllarus
veterán

Jó tudni. Mondjuk nagyon keresnem kell nem Huawei/Honor mobilt a családban, de van egy.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#26) #26097408 válasza scyllarus (#23) üzenetére


#26097408
törölt tag

Es tenyleg. Parom meg hasznalja az ovet egy Pixel-el egyutt es letorolte es csak a Health app maradt. Kilepett es ujra be kellett jelentkezni meg elfogadni egy rakat dolgot ujra de mukodik.

(#27) #90305280 válasza #26097408 (#26) üzenetére


#90305280
törölt tag

Engedélyezi, hogy a Health alkalmazás elküldje minden adatát Teng Hsziao Ping elvtársnak, és ezáltal elveszítse a teljes nyugdíját?

Igen, mindig.
Igen, de csak az alkalmazás használatakor.
Nem szívesen, de igen.

:DDD

(#28) joghurt


joghurt
addikt

Egyrészt ez a méret a cikkíró véleményével szemben nem kicsi. Fogtam a centimétert, és odatettem a csuklómhoz, illetve jelenlegi órámhoz.

Használhatóság szempontjából idáig olvastam: "Továbbra is komoly érvágás a GPX edzésexport hiánya, avagy a bejegyzések átemelése más adatbázisba." Ettől kezdve felejtős. Amíg az adataid csak a gyártó felhőjében vannak meg, azok nem a te adataid. Gyártó üzleti okokból megszünteti a támogatást, és így jártál.

A tej élet, erő, egészség.

(#29) akaido válasza gunner93 (#16) üzenetére


akaido
addikt

Akkor a Nova2-m is lehet ezért veszti el a jelet bringázáskor, mert gondok vannak a Strava kompatibilitással, atya-gatya. (A mapmyfitness app szépen működik.)

Ezt az egyébként szimpi "órát" vagy -miféle öszvért- meg kihagyom, mert ehhez 9.0-s Dr.Oid is kellene, az meg nem várható egyhamar nálam.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#30) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Az EKG és vérnyomásmérés lenne benne inkább, akár kétszeres árat is megadnék érte. Így...? Sajnálom.
Várom a GT3-at.

(#31) modulus


modulus
aktív tag

Borzalmas ahogy kinéz, mondjuk ezt az ára is tükrözi. Talán 1-2 nőnek jó elbohóckodni vele.
5 ATM?? Elhiszem, hogy elég ez valakinek, de tudjon már legalább dupla ennyit egy ilyen eszköz. Kb. 2 napig húzná nálam.
Vicc kategória úgy kompletten :K

(#32) YADA


YADA
tag

A "hullahopp" az micsoda? Halottak edzesterve?
Mert letezik a "hulahop" vagy meginkabb "hula hoop" nevu sport, amivel kapcsolatban talan tenyleg mer valamit az ora.

(#33) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Remelem azok a szamlapok teljes mertekben customizalhatok, mert borzalmasan neznek ki. Vagy nekem nincs szemem a szinek harmoniajahoz, vagy azon a kepen csak valaki osszevissza dobalta az elemeket es az elemek szineit. Meg az se jutott eszebe, hogy a libafos szinu szijhoz illo szamlapot valasszon a kephez.

Lehet ez az ora barmilyen jo, de egyszeruen rossz ranezni. Gagyi piacos kisgyerekeknek valo jatekoranak nez ki. Felmondott a teljes UI/UX dizajn csapat a cegnel?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#34) pusszycat válasza Tigerclaw (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van rá rengeteg nem kell aggódni, de pont ez ami a képen van nagyon nem tetszik nekem sem.

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#35) Tigerclaw válasza #26097408 (#15) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, ez nagyon fontos szempont. a Samsung okosorai is nagyon fapadosak iPhone-al parositva. Arra tippelek, hogy nagyresz a Samsung okolhato ezert. Ugye a korai oraik dedikaltan csak felsokategorias Samsung telefonokkal mukodtek, hogy ravegye a gyengebb akaratuakat, hogy csak az ora miatt vegyenek egy draga telefont is toluk. Ennek latni talan meg ma is a nyomat. Tragikomikus, hogy meg firmware-t se lehet frissiteni az iOS-es Galaxy Watch appon keresztul. Ha iPhone-od van, keruld el messzirol a Samsung es ezek szerint a Huawei okosorait is.

Erdekes, hogy a fuggetlen okosora gyartok meg arra torekednek, hogy minden platformon ugyanazt kapja a vasarlo.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#36) scyllarus válasza Tigerclaw (#33) üzenetére


scyllarus
veterán

200 körüli számlap van. Sajnos a Huawei óráknál valaki beleszeretett ezekbe a színes festményekbe, a HWM-re is ilyenek jönnek állandóan.
De ennyiből azért lehet választani. Plusz, külső forrásból nagyon jó számlapok jönnek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ehhez is kell külön Huawei Mobile Services-t telepíteni?

(#38) beyruth82 válasza turbulencia8 (#37) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem nem kell

(#39) turbulencia8 válasza beyruth82 (#38) üzenetére


turbulencia8
őstag

Köszi a választ! Megjelent egy cikk tavasszal, hogy a Huawei próbálja rákényszeríteni az aktivitásmérők felhasználóit a HMS-re és az AppGalery-re, akkor ezek szerint visszakoztak?

(#40) beyruth82 válasza turbulencia8 (#39) üzenetére


beyruth82
veterán

Pár héttel ezelőttig valóban kellett hms a nem huawei telefonokra az egészség apphoz de már nem kell szerencsére.Én is letöröltem és a huawei health tökéletesen működik oneplus 7t pro-n azóta is

(#41) juuzer


juuzer
addikt

Szép lett és az ár is még pont jó. :)

Az amazfit GTS-t veri már csak a normálisabb app miatt is.

Vamos a la playa.

(#42) juuzer válasza Tigerclaw (#35) üzenetére


juuzer
addikt

Ez inkább a rothadt alma sara, hogy rávegyék a barikat, hogy vegyenek Eppül Vaccsot. :DDD Meg a zárt iOS rendszeré is.

Vamos a la playa.

(#43) kalanchoe válasza juuzer (#42) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Nálam érdekes módon minden megy a Mi Fit appban iPhone-on is, csakúgy, mint Androidon. Sőt, még az alap Health appba is át tudja szinkronizálni a Mi Bandes adatokat.

(#44) scyllarus válasza kalanchoe (#43) üzenetére


scyllarus
veterán

A Huawei Egészségből is átmegy a Healthbe.
De sokkal kevesebb mindent mutat, mint droidon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#45) SkyLine3000 válasza PirosHello (#17) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ne aggódj. majd eltüntetik a kávákat és jön helyette a noccs, meg a lyuk... :D

(#46) juuzer válasza kalanchoe (#43) üzenetére


juuzer
addikt

Ja anno még az iTrash-es időkben én is csak pislogtam, hogy a Mi Fir tudott szinkronizálni, a Fitbitem meg nem. :D

Vamos a la playa.

(#47) zzola válasza YADA (#32) üzenetére


zzola
félisten

Egyik sem, mert hulahopp karika.

(#48) bigsee


bigsee
addikt

Nekikezdtem elolvasni a cikket, és jött az a nyitókép... :Y ...nem lehetne, hogy AliceAwake tesztelné...??? :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#49) Freiherr válasza bigsee (#48) üzenetére


Freiherr
őstag

Legalábbis kézdublőrnek beugorhatna eme szőrös csülkök helyett.

XXX

(#50) #90305280


#90305280
törölt tag

AliceAwake, az ki? Nem tudom, tényleg... :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.