Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) HUNTER-mobil válasza Slipknot24 (#6193) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Én is ugyanígy oldottam meg a segédhűtést, csak 2db 8-as ventivel, bár mostanában nem is szükséges használnom még játéknál sem.
Azt meg ne gondold, hogy mindenki akárcsak meg is tud fogni egy dekopírt, valaki azt sem tudja mi az, főleg az aktakukacok :D

xi1546

(#6202) Gvara válasza Slipknot24 (#6197) üzenetére


Gvara
tag

Találtam drivert, fel is telepítettem. Az eszköz megfelelően működik (az Eszközkezelő szerint), ennek ellenére nem tudom bekapcsolni a wlant. Ezt nem értem...

(#6203) Gus válasza Gvara (#6202) üzenetére


Gus
aktív tag

Telepítsd a Launch managert is. Az kezeli a bekapcsoló gombot.
[link]
Enélkül nem megy a rádiója a WLAN kártyának. :)
Tools and Utilities alatt atlálható.

[ Szerkesztve ]

(#6204) Gvara válasza Gus (#6203) üzenetére


Gvara
tag

Hálás köszönet! :R
Mostmár működik, tényleg ezen a manager progin múlt. :DD

(#6205) Slipknot24 válasza Gus (#6199) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

jah hát nekem semmi nem integrált a gépben minden cserélhetö ilyet vettem direkt!

(#6206) Slipknot24 válasza HUNTER-mobil (#6201) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

igazad van végül is két nyolcas is megfelel ezek szerint,de nem tudom neked mennyire hangos igy de nekem szinte nincs is hangja a 12 cm-nek!igazad van végülis a dekopirt használni tudni kell! :DD

(#6207) Skyer válasza Slipknot24 (#6206) üzenetére


Skyer
senior tag

nekem is szinte minden cserélhető a gépbe mégse cserélgetik benne a dolgokat hogy felkutassák a hibát. Kiváncsi vagyok mit hoz ki a szervíz majd most. :C

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#6208) Slipknot24 válasza Skyer (#6207) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

az az igazság hogy a hivatalos szerviz azz csak disznek van mondjuk,esteleg kisebb olcsobb dolgokat ami pár száz forint kicserélik de ami drágább cucc mintha a fogukat huznák ugy állnak hozzá a dolgokhoz!amugy elnézést ha valakit ezzel a kijelentéssel megbántottam!nekem volt egy pc-m ami mindig lekapcsolt beadtam szervizbe azt annyi volt a vizsgálat hogy ment csak üresben két napig!Nah ennyit a hivatalos szervizekröl! :DD

(#6209) Spidee


Spidee
senior tag

Sziaszok!

Van egy 1720-s Laptopunk, és néha azt csinálja, hogy fekete lesz a képernyő, és nem lehet vele semmit csinálni, csak kikapcsolni. Mi lehet a gond?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#6210) viresz válasza Spidee (#6209) üzenetére


viresz
tag

Az enyémnél V 2055 túlmelegszik az alaplapi vezérlő déli hídja és lefagy, igaz az aktuális képernyőtartalommal. Még + hűtéssel elmegy, de meddig? Ja a gari lejárta után 2 héttel jött elő a hiba!

(#6211) Gus válasza Slipknot24 (#6205) üzenetére


Gus
aktív tag

Kicsit följebb azt írtad pa 1510-ed van. Nagyon ne keseredj el, ha szétszeded és rájössz, hogy mégsem cserélhető! ;)

(#6212) Slipknot24 válasza Gus (#6211) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

nem mondom legyen igazad de én tudom mit és hol vettem,ez nem ilyen áruházi izé amiket hitelre utánad dobnak! :DD

(#6213) Slipknot24 válasza Slipknot24 (#6212) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

meg számitogépes boltban kérsz ilyet akkor ilyet ad el hogy cserélhetö legyen,neki sem érdeke hogy lerontsa a saját üzletét és elterjedjen rola hogy sz...rt árul!

(#6214) HUNTER-mobil válasza Slipknot24 (#6205) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Az x1100 az egy integrált vga sajnos, ha tetszik ha nem...

xi1546

(#6215) viresz válasza Slipknot24 (#6213) üzenetére


viresz
tag

1 perc alatt ellenőrizhető, csak 1 hozzávaló csavarhúzó kell!

(#6216) Adreee


Adreee
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
Ma vettem egy Fujitsu Siemens Amilo Li 2727-es laptopot, de nem adtak hozzá drivereket. Xp-t telepítettünk rá, de driverek nélkül nem igazán lehet használni.
Ha tudtok, kérlek segítsetek!
Előre is köszi!

(#6217) crue válasza Slipknot24 (#6212) üzenetére


crue
őstag

Úgy tűnik mégsem tudod hogy mit vettél. Gondolod, hogy az áruházi Pa1510 és a számítógépes sufni boltos Pa1510 között van különbség? A kedves eladó meg vagy nem ért hozzá vagy hazudott neked.

(#6218) Gvara válasza Adreee (#6216) üzenetére


Gvara
tag

Itt nézz szét, op.rendszer szerint vannak csoportosítva a cuccok:

[link]

(#6219) viresz válasza Adreee (#6216) üzenetére


viresz
tag

http://support.fujitsu-siemens.com/com/support/downloads.html
Teljesen érthetetlen, hogy egyes sorozatokhoz mindent adnak, a másikhoz semmit. Nekem adtak: 1. Drivers Software Manuals - DVD-t, 2. Nero proramcsomagot - CD-t, 3. Knoppix Linux - CD-t( kérhettem volna XP-vel is, de az már van).

(#6220) viresz válasza Gvara (#6218) üzenetére


viresz
tag

Megelőztél, ezt havonta többször is kérik, de visszaolvasni nem mindenkinek van kedve!

(#6221) Syl válasza viresz (#6219) üzenetére


Syl
nagyúr

Én csak egy linux livecd-t kaptam. Viszont vásárlás előtt egy héttel végigolvastam ezt a topicot :))

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6222) Gvara válasza viresz (#6220) üzenetére


Gvara
tag

Én is csak egy linux cd-t kaptam. De végül is minden szükséges driver fent volt a support-oldalon.

(#6223) Slipknot24 válasza viresz (#6215) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

háát figyi jotállás alatt szédszedheted nekem ha vállalsz érte felelöséget!azon ne muljon!

(#6224) Slipknot24 válasza crue (#6217) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

nem áruházi gép és nem is sufni boltos mert egy normális évek ota müködö boltban lett véve ahol az eladok is évek ota ugyanazok!

(#6225) viresz válasza Slipknot24 (#6223) üzenetére


viresz
tag

Én csak a borítót venném le, de talán azt sem, így lehet álmodozni a feljavításról.

(#6226) Slipknot24


Slipknot24
csendes tag

fejet hajtok elöttetek integrált de most utána néztem bövithetö,van külsö vidoe kari is amugy,nekem nem kell csak a kiváncsiság hajtott!netre,szövegszerkesztésre elég nekem böven

(#6227) Slipknot24


Slipknot24
csendes tag

A teljesítménye a kétmagos Intel Core Duo processzornak köszönhetően (a Pa 1510 sorozatnál AMD Turion X2 TL50) minden felhasználói igényt kielégít. Gyors 3D grafikus vezérlője - ATi Mobility Radeon X1100 (1510) ill. ATi Mobility Radeon X1400 (1536/1537) vagy NVidia GeForce 7600 GO (1556/1557) - a legújabb játékprogramok és grafikus felhasználói szoftverek futtatását is lehetővé teszik. A teljes mobilitás szabadságát a beépített Intel PRO Wireless 3945 a/b/g vezeték nélküli hálózati csatoló teszi teljessé.

(#6228) Slipknot24 válasza Slipknot24 (#6227) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

ez elvileg a hivatalos leirás :DD

(#6229) Slipknot24 válasza viresz (#6225) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

nem álmodozom én nem játékra használom a laptopot,netre és szövegre tényleg böven elég! :DD

(#6230) Slipknot24


Slipknot24
csendes tag

elég drága és nem is olcso de lehetséges akkor is laptop video kari bövitése!
http://www.origo.hu/techbazis/szamitogep/20070112felturbozza.html

(#6231) viresz válasza Slipknot24 (#6229) üzenetére


viresz
tag

Addig míg garis érdemes kipróbálni AVI-DVD konvertálást, vagy fordítva, hogy mennyire melegszik a proci. AMD - úgy írták a fórumon, hogy jobban melegszik. Gyári hűtéssel túl meleg lehet a gépben -> rövidebb élettartam.

(#6232) Slipknot24 válasza viresz (#6231) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

van alatta külön hütés amugy és igy nem melegszik abszolute!

(#6233) Slipknot24


Slipknot24
csendes tag

amugy igazad van melegszik,meg szerintem a latopok jobban melegednek mint az asztali gépek mert össze van zsufolva egy helyre minden egy zárt térben,nincs légtér bent!

(#6234) Syl válasza viresz (#6231) üzenetére


Syl
nagyúr

Semmit nem melegszik túl! Másfél órás filmkódolás és végig 65-68 fok a CPU.
Ideje lenne már kiverni az emberek fejéből ezt az "amd proci jobban melegszik" felfogást!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6235) netmesterke válasza Syl (#6234) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Haver gépe egy PA 1510-es. Sztem nem melegszik jobban mint az én Core Duos gépem.

(#6236) viresz válasza netmesterke (#6235) üzenetére


viresz
tag

A Tied hány fokos?

(#6237) crue válasza Slipknot24 (#6227) üzenetére


crue
őstag

Hiába hasonlít a nevében az X1100 és az X1400, jóformán semmi közös nincs bennük. Az utóbbi egy dedikált memóriás MXM csatolós (tehát cserélhető) videokártya, az előbbi pedig egy chipsetbe integrált megoldás, ami a rendszermemóriából nyúl le magának valamennyit.

(#6238) Slipknot24 válasza Syl (#6234) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

az a legnagyobb baj hogy valami esetleg elromlik vagy ilyesmi és mindjárt az egészet leirják az emberek és nem gondolnak bele hogy a többi dolog még a gyártotol jo lehet!sajna a mai tömeggyártásban mindig is voltak és lesznek is hibás darabok!ez sajnos tény!de ez nem azt jelenti hogy a gyárto összes terméke sz...r vagy rossz lenne!enyém sem melegszik!

(#6239) netmesterke válasza viresz (#6236) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Nagyon változó. A vinyó az kb 37-40, a proci 45-55 fok, de ha kicsit meghajtom és folyamatosan megy a gép, akkor 30-40 óra után a vinyó 47-48 fok is van, míg a proci 60-70 között is jár (82 fok volt a max a video kodoláskor)

(#6240) Spidee válasza Spidee (#6209) üzenetére


Spidee
senior tag

[link] ?

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#6241) KILLSCLAPS válasza ssderek01 (#6180) üzenetére


KILLSCLAPS
csendes tag

Szia !
Szerencsés vagy én felraktam és el se indul.Más winfost meg fel sem tudok tenni , mert nem látja a winyot.Hogyan csináltad ?

(#6242) LALA_kiraly válasza Spidee (#6240) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Leírnád bővebben?
Menet közben is elsötétül?

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#6243) Skyer válasza KILLSCLAPS (#6241) üzenetére


Skyer
senior tag

me azzal szívsz mint én. Nekem se látja semmilyen Vista vagy Xp a winyot kivéve ha valahogy nem töltöm be hozzá a winyo sata driverét. Sajna ez ilyen. Megoldás Xp nél a Vlite vagy Vistánál a pendrive-on a meghajtoillesztő...

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#6244) viresz válasza Skyer (#6243) üzenetére


viresz
tag

bios-ban ki kell kapcsolni a sata-t.

(#6245) Skyer válasza viresz (#6244) üzenetére


Skyer
senior tag

És annak mi értelme?fusson ATA modba egy Sata winchester?

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#6246) Spidee válasza LALA_kiraly (#6242) üzenetére


Spidee
senior tag

Igen menet közben is.
Változó, amikor kedve van, eldobja magát.
Nem tudom semmi programhoz kötni, hogy az miatt lenne, mert mondom mindig máskor csinálja. Van mikor pár napig nem csinálja, és van mikor naponta többször is.

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#6247) LALA_kiraly válasza Spidee (#6246) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Új OP rendszer?

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#6248) Flow válasza Skyer (#6245) üzenetére


Flow
senior tag

:D

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6249) Spidee válasza LALA_kiraly (#6247) üzenetére


Spidee
senior tag

Még nem próbáltam.
Gondoltam elöbb érdeklődök, de ha nincs más akkor marad az. :F

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#6250) hdanesz


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Sziasztok!
Láma kérdésem van: Fujitsu-Siemens PI2512-es notebookot vettem tegnap. Vistát felpakoltam, most telepítgetem a különböző drivereket. A wlan driver, amit letöltöttem a gyártó honlapjáról 6fájlból áll, de mind vagy .sys vagy vmi katalógusfájl. Ezeket hova kell bemásolni, melyik mappába? Vagy valahogy "el lehet indítani" őket?:D
Köszi a segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.