Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) Syl válasza Skyer (#5796) üzenetére


Syl
nagyúr

Jah, enyém tegnap döglött meg. 6 hónapos. :O
Ajánlom mindenkinek, hogy figyelgesse a SMART értékeket, mert ezen a WD-n rendesen szaporodik a bad sector.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5802) _seth_ válasza Syl (#5801) üzenetére


_seth_
veterán

Jaj... 2 WD noti vinyóm is van: 120/250gb sata... remélem nem lesz bajuk :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5803) TommyLee73 válasza _seth_ (#5802) üzenetére


TommyLee73
tag

Na azért nem annyira rosszak azok a WD-k. Gondolom ebből is kijött egy rossz sorozat.

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5804) _seth_ válasza TommyLee73 (#5803) üzenetére


_seth_
veterán

Remélem is, hogy nem fog megdögleni egyik sem, nincs kedvem garanciáztatni.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5805) Skyer


Skyer
senior tag

Nah vajon hol lehet VGA-t beszerválni a notihoz?Nagyon érdekelne a dolog főleg a 7900GS vagy 7800GTX.Valamelyik.Tudja valaki?7900GS tutira jó a gépbe.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5806) TommyLee73 válasza Skyer (#5805) üzenetére


TommyLee73
tag

Az eBay-en találtam neked, de egy Dell notiból szedték ki, így nem biztos, hogy jó a tiedbe. [link]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5807) Skyer válasza TommyLee73 (#5806) üzenetére


Skyer
senior tag

ha mxm foglalatos akkor jó.megaztán azt se tudom hogy kell ebay en vásárolni.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5808) TommyLee73 válasza Skyer (#5807) üzenetére


TommyLee73
tag

Akkor ez "megoldva". Nem lenne egyszerűbb felhívni az FS-t és kikérni az infókat, hogy mi mennyi és miért? :) Ott tuti tudnak neked segíteni, max. mondanak egy olyan árat, hogy leülsz tőle, de legalább megpróbáltad ;)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5809) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Üdv!
Azt hol lehet megnézni hogy cserélhető-e vga a notiban?

(#5810) HUNTER-mobil válasza TommyLee73 (#5808) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Az ati x1800-at és x1900-at én kérdeztem, az első 110.000Ft+áfa, a második 115.000Ft+áfa. A 7900 GS nagyjából ittkörül lehet, vagy feljebb....

xi1546

(#5811) HUNTER-mobil válasza netmesterke (#5809) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Ha integrált vga-s a gép, akkor nem lehet kártyát beletenni.

xi1546

(#5812) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5810) üzenetére


Skyer
senior tag

Nanemár.Aranyból van?Gondolom azért ilyen drága mert keveset gyártanak belőle.És gondolom a régi vga-t basznak beszámolni.Azt dugjam fel, nemde?

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5813) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5812) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Nem, csak nincsen piaca....
A szervíz tuti nem számolja be, de egy go7600 kártyát sztem tuti megvesz valaki.

xi1546

(#5814) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5813) üzenetére


Skyer
senior tag

najó deha tételezzük fel hogy most kiszedem belőle ami nekem ezer százalék nem menne, akkor is honnan szerzek most kb 110.000 et?:)Egy ficko a neten foglalkozik ilyen cuccok beszerzésével, szerdán kapok ajánlatot tőle mennyiért tud hozni.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5815) Flow válasza Skyer (#5814) üzenetére


Flow
senior tag

Majd írjad be, ha van valami infód. HA már itt tartunk, procit is lehet cserélni? :C

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#5816) Skyer válasza Flow (#5815) üzenetére


Skyer
senior tag

hogyne.Attól függ milyen foglaltod van.VGA,RAM,CPU,WINYO,WIFI cserélhető minden gond nélkül jobbra vagy nagyobbra.Sőt egyes tipusoknál még az LCD-t is lehet jobbra cserélni.Van is a ph-n egy ficko aki szokott LCD ket árulni "nevetséges" áron, ott is megérdeklődheted milyen megy a tiedhez.Én az enyémen sose cserélnék LCD-t, mert kurva szép képe van.

most ez a vga ültetett bogarat a fülembe.Bár akár elcserélném egy Dell 9400 asra is a gépemet plusz némi kp, vagy Dell XPS M170 re.CSak az utobbinál angol a bill és csak 1 magos a cpu és nem lehet a cpu-t bővíteni viszont egy brutál masina:)

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5817) TommyLee73 válasza HUNTER-mobil (#5810) üzenetére


TommyLee73
tag

Hát igen, valami hasonlóra számítottam én is :)

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5818) TommyLee73 válasza HUNTER-mobil (#5810) üzenetére


TommyLee73
tag

Igazándiból mindig csodálkozom azokon az emberkéken, akik játékra használnak egy notebook-ot és panaszkodnak, ha akad a Doom3, vagy nem indul el a Crysis. :) Ez magánvélemény, remélem senkit nem bántok meg vele ;)

[ Szerkesztve ]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5819) Flow válasza Skyer (#5816) üzenetére


Flow
senior tag

9400

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#5820) Skyer válasza Flow (#5819) üzenetére


Skyer
senior tag

sajnos már elkelt :( Köszi azért! :R

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5821) Szoltid


Szoltid
csendes tag

Hello!

Segítsetek rajtam, egy kicsit!
Adott egy Amilo Li1705 + Linux, így lett vásárolva, az Eworldbe!
linux helyett Xp-t tettek rá! De mikor a gépet átlövöm készenlétbe, majd visszaakarom hozni, akkor kékhalállal, elszáll! Elvitték, szervízbe, ahol azt mondták, hogy ez a gép, jól csak Vistaval fog működni!? Ennek mennyi a valóság alapja!? esetleg másnál is volt ilyen hiba? vagy próbálkozzak? Vistaból melyikkel?

Köszi

Szoltid

(#5822) Flow válasza Skyer (#5820) üzenetére


Flow
senior tag

Mid van amugy, nem 1526?

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#5823) 4sal3 válasza Szoltid (#5821) üzenetére


4sal3
tag

hali

nekem az a tapasztalatom a notival, hogy vista alatt 2giga ram minimum(de az aero nem fog menni annyira jól a vga miatt), nekem tökéletesen müxik xpvel.

ui: xp újratelepítést próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#5824) sarkan


sarkan
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltunk egy pi 1536-os notit. Az problémám, hogy hiába dugom be a rózsaszín aljzatba a mikrofont csak a beépített mikrofon működik. Szervíz, vagy valami beállítás hiba.
Teljesen megvagyok zavarodva a vistától.

(#5825) 4sal3 válasza sarkan (#5824) üzenetére


4sal3
tag

windows ill. az alkalmazás amivel használod át van állítva a felvételnél arra az eszközre amit csatlakoztatsz?

(#5826) Skyer válasza Flow (#5822) üzenetére


Skyer
senior tag

Igen Xi 1526 om van.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5827) sarkan válasza 4sal3 (#5825) üzenetére


sarkan
aktív tag

Igen, át van állítva mikrofonra. és az probléma, hogy a beépített mikrofon működik, de amikor bedugom a jack dugót mintha nem kapcsolna át a külső mikrofonra.

(#5828) 4sal3 válasza sarkan (#5827) üzenetére


4sal3
tag

esetleg illesztő program hiba?
próbáljmeg drivert frissíteni. ha ezsem segít akkor én sajnos passzolom :(

(#5829) Skyer válasza sarkan (#5824) üzenetére


Skyer
senior tag

Vistánál van ilyen szarság hogy nem érzékeli jól a bedugott fülest vagy headset et.Megoldás:Használj USB-set.Ennyi

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5830) Szoltid válasza 4sal3 (#5823) üzenetére


Szoltid
csendes tag

Hello!

Közbe megfejtettem! kéknél ki ír egy hibás file-t, és az a beépített 56K modemre utal, ezt letiltottam, az eszközkezelőben és hoppá, mindjárt jól megy! :C Ez mondjuk, nem a legjobb megoldás, hiszen mennie kéne! letiltva is normálisan! De ez az XP ami most rajta van szerintem nagyon xar...nem én tettem rá!

De viszont port gondok is vannak! Kommunikációst nem igen akarja feltenni!
Így holnap mindenképpen restart!!!

Szoltid

[ Szerkesztve ]

(#5831) Skyer


Skyer
senior tag

ÉN meg változatlanul nem találok VGA-t se Dell 9400 est vagy olyan notit amibe 7900as vga van.Egyáltalán gyárt ilyent az FSC?

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5832) Flow válasza Skyer (#5831) üzenetére


Flow
senior tag

Jó, de minek is? :S

130-ra már nem kéne sokat rádobnod, ha vennél egy asztalit 7800gtx-szel, vagy hasonlóval...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#5833) TommyLee73 válasza Skyer (#5831) üzenetére


TommyLee73
tag

8600, ez a legnagyobb kártya. 7900-est nem találtam, talán valamelyik régebbi modellben lehetett, de nem valószínű. :(

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5834) Flow válasza TommyLee73 (#5833) üzenetére


Flow
senior tag

itt nincs kompatibilitás? tehát fusiba csak fusi kártya, stb?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#5835) Skyer válasza Flow (#5832) üzenetére


Skyer
senior tag

Szia!nem értelek!130 ra rádobni?:D mármint mire? Asztali azé nem kell mert most adtam el a mostani asztalim is, abszolut nem izgat fel az asztali gép inkább csak noti de egy jó és inkább ezé ezt bővíteném vagy cserélném. És játszani is szeretnék rajta nem diavetitést nézni. :R

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5836) Skyer válasza Flow (#5834) üzenetére


Skyer
senior tag

na ezt nemtudom.sztem ilyen nincs hogy fusi kártya. nvidia van és ati. és sztem csipkészlettől függ milyen vga-t fogad.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5837) Flow válasza Skyer (#5835) üzenetére


Flow
senior tag

Ok :R .

Én egy notira 130k-t tuti rá nem költenék. Ez kb olyan, mintha lenne egy használt autód, aminek az értéke x, mondjuk 1,6-os motorral. a motrot kicseréltetheted x-ért egy 2.0-ra. Az autód ezután mondjuk 1,3x-et fog érni, meg lesz egy 1.6-os motorod, amit valszeg az életben nem tudsz elpasszolni, vagy olyan nyomott áron, hogy sírva fakadsz.

De ez csak a logikai/pénzügyi része. Persze ha neked ez szívügyed, vagy álmod, akkor nosza. Én inkább gyűjtenék még, és ahogy írtad (dell 9400), valami komolyabbat vennék.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#5838) HUNTER-mobil válasza Flow (#5834) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Nem, a vga kártyák MXM III -as foglalatúak, legyen az dell, vagy fsc, mindegy. Maximum a hűtőn kell alakítani.

xi1546

(#5839) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5836) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

A csipkészletnek nincs köze ehhez, MXM III-as foglalat kell mint már írtam, abból a III-as méretű, az a legnagyobb méretű MXM kártya.

Egyébként meg miért vagy ráizgulva a 7900GS-re?? Akkor már inkább egy 7950GTX, amilyen az alienware gépekben van, és nem kicsit erősebb! Bár ennyit én sem költenék pluszban rá, hülyeség lenne sztem is.

(rosszul nézted, nem csak 110.000 kell, hanem PLUSZ ÁFA)

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5840) TommyLee73 válasza HUNTER-mobil (#5838) üzenetére


TommyLee73
tag

"Maximum a hűtőn kell alakítani." :)

Vagy, ha azon nem lehet, akkor a műanyag burkolatból kicsit kifűrészelni ;]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5841) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5839) üzenetére


Skyer
senior tag

Én úgy láttam csak ez megy a gépembe.Akkor nem tudom mit tegyek, várok hátha lesz valami jó kis ajánlat.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5842) sarkan válasza Skyer (#5829) üzenetére


sarkan
aktív tag

Beszéltem két szervízzel is mindkettő azt mondta, hogy driver hiba, frissítsem. De hiába töltöttem le a Fusi honlapról a drivert nem javul, lehet, hogy marad az USB. Volt már valakinek hasonló gondja?

(#5843) Skyer válasza sarkan (#5842) üzenetére


Skyer
senior tag

Igen nekem.Ekkor vettem usb-s headsetet.Sose térnék már vissza a jack esre. Mivel az usb-s megkerüli a hangkártyát mert a headset tartalmazza magát a hangkártyát is. Nekem egy Gembird van de olyan állatira jól szól..Mellesleg ha gondolod vedd meg az Aquaba a Sweex mx 500 ast. 5700ft 5.1 es virtuális hangzás és a frekvenciaátvitel is jónak számít. Csak aztán nehogy elvedd előlem ha egy darab van :D :C Mert énis arra vajazok.

Amúgy a szervizesek minden hibára driver hibát mondanak, részbe azé hogy kevésbé legyen munkájuk, meg néha lusták is. A korrekt szervíz azt mondja vidd be, de jól is van ez így mert minden diagnosztizálás előtt a szoftveres hibát kell kizárni!!!

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5844) sarkan válasza Skyer (#5843) üzenetére


sarkan
aktív tag

Köszi, akkor marad az usb. Már úgyis untam a két dugót. Az asztali gépemen is rossz az előlapi hangszoró-mikrofon dugalj, legalább jó lesz oda is. Nézegettem midkettőt amit ajánlottál, kompatibilis mindegyik Vistával?

Egyébként a szervízesek azt mondták, vigyem be a gépet megoldják, de ott kell hagyni minimun 3 nap ami lesz egy hét is. Ezt nem akarom.

(#5845) Szabcsi75


Szabcsi75
csendes tag

Sziasztok tudna nekem valaki segíteni, a problémám a következő!
pa1538
Daemon Tools volt a gépen, de leszedtem és akármit vissza akarok tenni egyik sem jó.
Azt írja, hogy a meghajtó betüjelét nem tudja létrehozni!
Eddig tökéletessen müködött.
Szerintetek mit csináljak?
Köszi!

(#5846) Skyer válasza sarkan (#5844) üzenetére


Skyer
senior tag

a gembird az tuti.Épp most 1 órája vettem egy olyant, az vista kompantiblis.A másik sztem nem,de azt én használom (sweex) és állati jó hangja van pedig vistám van. A családba sokaknak nagyapám apám volt hifije és nagyon értenek hozzá, és azt mondták erre a sweexre hogy a jó fejjhalgato itt kezdődik! Viszont hozzáteszem hogy nekem a gembird hangja is rohadtul tetszik, mivel érezni ahogy a basszus meglöki a dobhártyád és ahogy mozog benne a membrán. nagyon cool. A sweexnél nem de így is hozza a mély hangot nagyon szépen. Főleg mivel mind2 5.1 es füles.

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5847) Skyer válasza Szabcsi75 (#5845) üzenetére


Skyer
senior tag

miféle winfosod van?Wista vagy Sixp?:) Még sose találkoztam ilyen hibával. Van fenn más virtuális emuláló program pl alcohol 120% stb?

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5848) Szabcsi75 válasza Skyer (#5847) üzenetére


Szabcsi75
csendes tag

Vista!
Alcohol egyáltalán nem megy, nem jó Vistára.
Daemon Tools-ból se az összes!

(#5849) sarkan válasza Skyer (#5846) üzenetére


sarkan
aktív tag

képzeld el csoda történt. hazajöttem, bekapcsoltam a gépet. Kiírta, hogy hardware telepítés és feltelepült magától a hangkártya drivere és most már müködik a hangszóró és mikrofon bemenet. Persze hazafelé már vettem egy usb-és fejhallgatót, de ez jó lesz az asztali gépemhez.

Vagy a Fusi öngyógyító vagy a Vista!

(#5850) Syl válasza Szabcsi75 (#5845) üzenetére


Syl
nagyúr

A lemezkezelőben kézzel adj neki betűt. Már ha egyáltalán odáig eljut a telepítő, hogy a drive-ot létrehozza.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.