Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) Macka válasza Syl (#6399) üzenetére


Macka
veterán

Na, megleltem második modult, is, kicseréltem a modulokat. A második a billentyűzet alatt volt. Csere után visszatettem klaviatúrát, de nem működik a billentyűk nagy része.. :O Help!!

(#6402) L@co válasza #81552896 (#6384) üzenetére


L@co
aktív tag

Ezt már próbáltam:( Úgy is h. egy drivert rakok be, meg egy könyvtárral is, de nem lett jó. Lehet én rontok el valamit. Töltöttem egy másik drivert is az nem egyből írja ki h. nincs merevlemezes meghajtó, csak miután nyomok egy entert-t, de sehogy se jó:( nLte 1.4.1 et használok és csak drivert integrálok, meg bootolható iso-t csinálok.
Kezd az agyamra menni már h. nem akar jó lenni. BIOS-ban természetesen nem lehet átállítani ATA működédűre.
Most van rajta egy XP HOME Edition, de mivel nem kaptam cd-t a notihoz így nem tudom azt se újrarakni.

(#6403) joe-ker


joe-ker
senior tag

Üdw mindenkinek!
Egyik ismerősöm megkért hogy az új Amilo Li 2727 lapira telepítsek XP-t,hang,Lan sikerült de az USB csak 1.1 nem 2.0. Van valakinek ötlete? SP2 van rajta.
Előre is thx!

(#6404) raul560


raul560
tag

Sziasztok nekem egy Fujitsu Siemens Amilo Pi2515-ös notim van! Az lenne a kérdésem h van e beépitett vezetéknélküli csatlakozású internethez hardver??
És hogyan lehet ugy megcsinálni hogy működjön is? Aki tud segiten a beállitásban! Vagy ilyesmiben! Előre is köszönöm! :R

(#6405) joe-ker válasza joe-ker (#6403) üzenetére


joe-ker
senior tag

Rájöttem :))
usb 2.0/legacy beállítás a Bios-ban.

(#6406) footy válasza Flow (#6389) üzenetére


footy
addikt

Optikai összekötésnél nem hallatszik(nálam).

(#6407) LALA_kiraly válasza raul560 (#6404) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Eszközkezelő nem mutatja? Rakj fel egy everestet.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#6408) piedra


piedra
csendes tag

Sziasztok! Holnap ha minden jól megy vennék egy amilo pi 2515-ös gépet! Szeretném kikérni véleményetek, hogy jó laptop? mi az ami már nem fut rajta pl....? és hogy megér e 150ezret? Sürgős! Légyszi valaki adjon nekem választ! :R Köszönöm!

(#6409) spyduck válasza piedra (#6408) üzenetére


spyduck
nagyúr

Milyen VGA van benne? Go7400?

(#6410) footy válasza piedra (#6408) üzenetére


footy
addikt

Amit én találtam változatot abban X3100 van az pedig nem igazán játékra van, bár írtak olyan emberkék akik nfs(MW)-t nyomták vele. A WOW, CS valószínűleg elfut rajta jól, de játszani ne ilyen gépet vegyél.

(#6411) Flow válasza footy (#6406) üzenetére


Flow
senior tag

Köszi! De amúgy hallatszik? Ezt nem lehet csökkenteni? Hol vettél kábelt? :R

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6412) raul560 válasza LALA_kiraly (#6407) üzenetére


raul560
tag

De mutatja csak nemto h ehhez kellne e még valami?!!! Vagy hogyan kellene beállitani? Ebben kellene segitség! Aki vezeték nélkülit segitene beállitani vista oprendszer alatt az segitsen! Help! :R

(#6413) Jocesz23


Jocesz23
csendes tag

Sziasztok
Az lenne a kérdésem .hogyan lehet feltelepíteni az xp amilo li2727-re?
Azt írja ki ,nincs hdd.

(#6414) Flow válasza Jocesz23 (#6413) üzenetére


Flow
senior tag

Nézd meg a kábeleket, stb, nincs e kicsúszva, sérülés, ilyenek. Ha semmi, akkor biosban nézd meg, "mennyire" nem találja. Ha abszolút nincs, akkor szerintem kuka, (mármint a winyó), ha felcsillan a remény, akkor live boot, és ott próbálj meg matatni.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6415) Jocesz23 válasza Flow (#6414) üzenetére


Jocesz23
csendes tag

Sajnos biosba nem tudok mit állítani . az első oldalon abszolút nem ír ki erre vonatkozó adatot . egyébként is kaptam hozzá egy linux cd , amit mikor be teszek a cd romba , elindul a linux,de csak CD RÖL! Ez hogy lehet?

(#6416) spyduck válasza Jocesz23 (#6415) üzenetére


spyduck
nagyúr

(#6417) footy válasza Flow (#6411) üzenetére


footy
addikt

Nálam egyáltalán nem, pedig kipróbáltam ilyen microfon boosttal is, hogy már összegerjedt a hangszóróval alapból. Mikor beledugtam az optikai kábelt semmi zaj.
Kábelt a legközelebbi autohifi boltban vettem 3m 2e HUF , full noname. Mondjuk nincs is különbség a márkáshoz képest. :))

(#6418) Flow válasza footy (#6417) üzenetére


Flow
senior tag

de nem a mikrofon csinál alapzajt! Az ki van kapcsolva. Standard van egy kis súgás...

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6419) footy válasza Flow (#6418) üzenetére


footy
addikt

Akkor ott a hangkártyával a van bibi. Másik drivert nem próbáltál?

(#6420) joe-ker válasza Jocesz23 (#6413) üzenetére


joe-ker
senior tag

Én most telepítettem a hétvégén egy ugyanilyen lapira XP-t,AHCI Disable beállítás a BIOS-ban.
Ez a legegyszerűbb módja.

(#6421) Flow válasza footy (#6419) üzenetére


Flow
senior tag

Nem, még semmit nem próbáltam. ALC 880-as széria van a gépben. Gondolod, hogy megoldaná a problémát egy frissítés? :F

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6422) footy válasza Flow (#6421) üzenetére


footy
addikt

Egy próbát megér, de nézd meg milyen driver van rajta , mert nekem sem ment minden verzióval a hang.(Pontosabban ment csak recsegett)

(#6423) Flow válasza footy (#6422) üzenetére


Flow
senior tag

audio eszköz verziószáma: 5.10.00.5224
alc 880

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6424) footy válasza Flow (#6423) üzenetére


footy
addikt

audio eszköz verziószáma: 5.10.00.5122
alc 880

Ha gondolod elküldöm a drivert bár ez igenrégi.

(#6425) Flow válasza footy (#6424) üzenetére


Flow
senior tag

Úgy nézem az enyém újabb, de nem hiszem, hogy drivergond. :( Azért köszi!

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#6426) poero


poero
aktív tag

Sziasztok!

Kellene egy kis help!
Li1705-ös noti, videokari/tudom elég gagyi e ez van/: VIA Chrome9 HC IGP, illensztőprogi verziója: 6.14.10.78 (esetleg tud valaki hozzá újabbat?)
CS-Source feltelepít, indít és kék halál valami S3-mal kapcsolatos hibára.
Ez csak nálam valami hiba (teszem azt nem jó drivert használok vagy valami cucc kell még a videókarihoz), vagy ez a integrált nem is fogja vinni a Source-t?
Van akinek ilyen notija vagy integrált karija van és játszik a source-al?
Nem kimondottan a grafika lenne a lényeg, úgysem fullon játszanék, csak az 1.6 meg a CZ után jó lenne már ezzel is tolni kicsit.
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#6427) joe-ker


joe-ker
senior tag

(#6373) duzo hozzászólásában leírt driverek.
Énis ezzekkel csináltam meg az LI2727 notit.
Driverek

(#6428) poero válasza joe-ker (#6427) üzenetére


poero
aktív tag

Az mind oké, de az Li1705-ben meg az Li2727-ben más grafikus vezérlők vannak...
Nekem egy VIA Chrome9 HC vezérlőm van, neked pedig egy Intel X3100. uh ezzel a driverrel nem vagyok kisegítve sajna....
valaki?

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#6429) kopi.dll


kopi.dll
tag

Sziasztok!

Segítsetek. Melyik fujitsu noti a legjobb 140k körül???
Annyi féle van,hogy nem tudok eligazodni.

köszi

kopi.dll

(#6430) cigam válasza kopi.dll (#6429) üzenetére


cigam
félisten

Fordítsd meg a kérdést. Gondold át, és szedd pontokba mire használnád. Milyen speciális igényeid vannak. Pl. nem kell erős a VGA (nem játszol, max tetrist), de 4-5 órát menjen akkumulátorról. De lehet szempont az operácíósrendszer is (linux,xp,vista). Van-e vmilyen elvárásod a csatalkozásokat illetően? (Nem elég 2db USB port, vagy legyen benne 3G-s GSM modem)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6431) kopi.dll válasza cigam (#6430) üzenetére


kopi.dll
tag

Szia!

ezek nagyjábol megvannak én pl. gondolok arra, hogy amd vagy intel, illetve melyik tipusú vga- k jók. Crysis-al nem akarok játszani :) És dual- legyen mert a vistat szeretném majd feldobni.

[ Szerkesztve ]

kopi.dll

(#6432) zsoca929


zsoca929
aktív tag

Hali!
Segitségeteket kérem!
FuSI Amilo M142-höz keresek telepítő programokat...
Alaplapi driverek,hang,lan,modem ,stb...Ezek kelllenének mert használtan vettem egy gépet,de a gyári cd-jét nem adták hozzá!
Honnan tudom ezt letölteni?Vagy esetleg vkinek van ilyen?
remélem tudtok segiteni!
Előre is köszönöm!

(#6433) zsoca929 válasza zsoca929 (#6432) üzenetére


zsoca929
aktív tag

Sorry...az elöbb elirtam a tipusszámot...:S
A tipusa a gépnek:AMILO M1425!
Remélem tudtok segíteni!
Üdv!

(#6434) Gus válasza zsoca929 (#6433) üzenetére


Gus
aktív tag

pl:
[link]

(#6435) csernobil01 válasza Flow (#6414) üzenetére


csernobil01
csendes tag

szia!
Az a gond a li2727-el, h sata vinyó van benne és az xp ezt nem kezeli le. megoldás: biosban állítsd át a hdd-t ide-re és fel fogja ismerni, de sajnos bizonyos részek nem lesznek tökéletesek. Pl.: ethernet kártya stb. szval nem fogsz tudni netezni vele. megodás: vista! tudom, h sz*r, de sajnos csak ez fogja felismerni azokat, amik az xp-ből kimaradtak. (ezeket tapasztalatból tudom mert nekem is 2727-em van és én is végigjátszottam ugyanezeket és a wifi-ről még nem is beszéltünk. arról jobb nem is beszélni!!! szval, ha egy mód van rá inkább add el gyorsan mert egy forintot sem ér az egész. gondold csak el vista az op rendszered, és van 512 Mb ram-od. sz*r, lassú és a vista mindenbe beleugat, ráadásul még nagyon kevés progi fut el vista alatt.másik megoldás, ha veszel bele még legalább 1Gb ram-ot, de a procid még mindig elég gyenge lesz (1.73) Ja és a lényeg: vista 64 NEM JÓ hozzá csak a vista 32.
remélem tudtam neked segíteni. ha gondod van írj nyugodtan nekem a csernobil01@gmail.com email címre és ha tudok segítek
szia

(#6436) csernobil01 válasza Gus (#6434) üzenetére


csernobil01
csendes tag

http://support.fujitsu-siemens.com/com/support/index.html
innen szoktam én is letölteni, ha hiányzik valamim.
a magyar fusi oldal semmit sem ér, sztem azt meg sem érdemes próbálni.
nekem 2db. fusi gépem van (7310, 2727) és itt szinte mindent meg lehet találni hozzájuk.

(#6437) tzolee001


tzolee001
csendes tag

Sziasztok!
Tudna segíteni valaki, hogy a FS. Amilo PI 1536-ban milyen alaplap van?
A nejem ma gemlocsolta teával, és kipurcant az alaplap
Köszi
Zoli

(#6438) HUNTER-mobil válasza tzolee001 (#6437) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

És még engem néznek hülyének a családban a nőneműek, amikor szólok hogy "légyszi, ne fölötte idd az ásványvizet", hogy mit aggódok annyira......

xi1546

(#6439) tzolee001


tzolee001
csendes tag

Így van!
Nálunk is én volta a mumus! Aztán bekövetkezetet.... :W

(#6440) Rodney válasza HUNTER-mobil (#6438) üzenetére


Rodney
csendes tag

Hát sajna velem is így van! Nem egyszer néztek már rám furán mikor nem engedtem a kólát a gép mellett felbontani...szerintük vajon fajin ha a szétáradó cucc beteríti a képernyőt? :))

(#6441) hobizoli válasza zsoca929 (#6432) üzenetére


hobizoli
nagyúr

FS Amilo M1425

Itt latszik mikhez kell drivert keresni.

hobizoli

több drón kell ;P

(#6442) dvdgabor81


dvdgabor81
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg is Fujitsu-Siemens gepem van, de most egy ujat neztem ki, tipus szerint a PA2548-at. Valakinek van valamilyen velemenye a geprol? A graf.kartyaja NVidia 8400-as - ez milyen? Nem jatszani akarok a geppel, de azert ha 1-2 jatek elfut rajt, akkor boldog lennek.

Udv

Gabor

(#6443) HUNTER-mobil válasza Rodney (#6440) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

:W Igen, és mi vagyunk hülyék, minek féltjük annyira a gépünket?? Nem hímestojás az! Ráborul a kóla/víz? Ésakkorrr????

xi1546

(#6444) LALA_kiraly válasza dvdgabor81 (#6442) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Itt egy összesített lista: [link]

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#6445) spyduck válasza dvdgabor81 (#6442) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mivel játszanál? Elmondom, h fog rajta futni!

(#6446) dvdgabor81 válasza spyduck (#6445) üzenetére


dvdgabor81
csendes tag

Leginkabb Call of Duty 1 vagy United Offensive, ezeket szoktul halozatban jatszani. Esetleg COD4? De leginkabb tenyleg csak az cod1. Koszi!

(#6447) McKane válasza poero (#6426) üzenetére


McKane
senior tag

Hello! Nekem is ilyen videókarim van a notiban.. Általános használatra okés a dolog. ( A FIFA 08 is megy rajta 800*600-ban, közepes részletességgel..) ha friss driver kell:
http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=2
csak az op.rendszert válasz ki, majd a videókari típust..
amikor néztem 2007 novemberi volt a legfrissebb.. A CS-Source lehet hogy nem támogatja az S3-as videókártyákat főleg nem a notikban. nézd meg!
Sok sikert, és jó játékot, ha sikerül elindítani! :)

(#6448) Trucka válasza dvdgabor81 (#6446) üzenetére


Trucka
csendes tag

COD1-ezni simán tudsz majd rajta, a gond csak az, hogy 1280x800-as wide felbontása van a Pa2548-nak és a COD1 nem tudja lekezelni (tudtommal) a widescreen-t, dehát lehet alt+enterezni :)

Szerintem a COD4 is elfut rajta simán, bár "mérsékelt" beállításokkal.

(#6449) Syl válasza Trucka (#6448) üzenetére


Syl
nagyúr

800x600, full screen, osztán nem kell AA :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6450) dvdgabor81 válasza Trucka (#6448) üzenetére


dvdgabor81
csendes tag

Köszi!

Megvettem a notebookot, egész jó. Ez a Vista nagyon fura, meg kell szokni rendesen...

Viszont ami érdekes - csinálnám a recovery DVD-ket, mindent úgy csinálok ahogy a leírás írja, de az első DVD-t sem írja meg, ellenőrzésnél Write error-al elszáll. Tapasztalt más is ilyet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.