Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) Grandi


Grandi
aktív tag

Sziasztok!

Eljött az idő,hogy én is leteszteljem milyen is wifizni :)
Idáig nem volt rá szükségem,de most kellett volna.. de csak volna, ugyanis nem bírtam feléleszteni..
Amilo Pro-m van, Vista Oprencerrrel és minden driver ami kell a kártyához az fennt van de semmi. Nem működnek a gombok ( FN+F10, és a rádiósugárzás gomb )
Vezérlőpult/Winfos mobilközpont és itt a vezeték nélküli elérés ki van kapcsolva és nem is tudom bekapcsolni mert nincs olyan opció, illetve lenne csak éppen látom,hogy van de használni nem tudom.
Mi lehet a baj ? Én mint lajikus úgy látom,hogy valami ki van kapcsolva benne, mintha kiröhögne,hogy addig sosem fog működni míg az nincs bekapcsolva, nem keresi a rádióadást stb.

help pls, Thx!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#5952) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5950) üzenetére


Skyer
senior tag

Nos akkor valami gond van ezzel a géppel ha így melegszik vagy nemtudom!Kösz az együttérzést :(((

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5953) Slipknot24 válasza Skyer (#5902) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

hali!kiprobiztam a ventiket,meg amiröl beszéltünk és jobb neki ha mindkettö stivja alevegöt alola!sokkal hidegebb mint amikor fujta rá a levegöt a venti!nekem ez jött be,sztem igaza volt a gyártonak elszivni jobb a meleget mint ráfujni a levegöt és ugy visszakever neki a melegböl!bár lehet másnak más jobban bejön ebböl a dologbol! :DD

(#5954) Slipknot24 válasza Grandi (#5951) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

hali én már wifiztem és elég sok cucott lehuztam ugy a netröl,bár én egyik ismi routeréhez csatlakoztam ugy nekem azonnal megtalálta ahogy bekattintottam a kis gombot a laptopon!Nekem ment mindjárt!Bár egy gond volt vele hogy ingadozott a jelerösségem!nekem FS amilo laptopom van!

(#5955) Slipknot24 válasza Slipknot24 (#5954) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

windows vista rendszerrel

(#5956) Skyer válasza Slipknot24 (#5955) üzenetére


Skyer
senior tag

Nekem meg olyan szokott lenni a Wifinél hogy fogja magát és faszán elmegy a p..ába a jel és megszakad a net, néha még azzal is erölködik hogy visszalépjen a routerre.Van hogy vissza sem tud, csak a restart segít.Ez vagy kiváló mérnöki eleganciára utal. vagy a driverem szar, vagy egyszerűen a 25.000ft os wifi rúter kezd kifingani. :DD Ha utobbi van akkor kalapáccsal töredezettségmentesítem és megtaposom a 79 kilommal, hátha vékonyabb lesz mint most :DD

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5957) Slipknot24 válasza Skyer (#5956) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

nekem csak belassulni szokott a net amugy wifinél nem tom miért amugy frisseb drivert nem tod honnan lehetne leszedni a laptopon lévö wifihez?

(#5958) Skyer válasza Slipknot24 (#5957) üzenetére


Skyer
senior tag

probáld ki te is a driver genius-t. én is most onnan szedem le a géphez a legujabbakat...

Driver genius, jelszó: iurkin

Probáld meg ezzel, ez leszedi a géphez a legujabb cuccokat oprendszerek közül választhatsz.ha a letöltési szerveren az 1esen szart se talál akkor probáld a 2 esen.állítsd át arra.

Ha beakadtál, elakadtál szójjá :)) Mért gondolom hogy mindjárt jön hunter-mobil valami beírással?;)

Igaz kicsit tetves lassú ahogy szedi le őket de van idő. kb 8kb/s lehet :D

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5959) Slipknot24 válasza Skyer (#5958) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

ez progi vagy csak egy weboldal?

(#5960) Skyer válasza Slipknot24 (#5959) üzenetére


Skyer
senior tag

ez egy program.Sztem tök poén.Olyasmi mint a DeskUpdate.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5961) Slipknot24 válasza Skyer (#5960) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

értem köszike!Amugy még egy kérdés miért van az hogy rákötök usb-n billentyüt a laptopra és nem tudom használni,pedig kiirja a windows hogy az eszköz telepitve van használatra kész!Egyszerüen ennek ellenére nem megy a billentyü

(#5962) Grandi válasza Slipknot24 (#5955) üzenetére


Grandi
aktív tag

Jó de az én gondom az,hogy nem működik a gomb és mintha le lenne tíltva minden ilyen téren, vagyis ami ehhez kapcsolódik.
Más szóval. Ott van a wifi kártya, ahhoz a driver, a LOptopon a gombok és ennyi.
Olyan mintha nem lenne alkalmas a gépem wifizésre...

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#5963) Skyer válasza Grandi (#5962) üzenetére


Skyer
senior tag

és mivan ha a gépedbe nincs WIFI kártya?akkor hiába nyomkodod.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5964) Slipknot24 válasza Grandi (#5962) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

nekem pedig megy!Akkor probáld kézzel beállitani a hálozatot!katt a hálozat ikonra ,hálozati és megosztási központ!és ott probáld kapcsolat vagy hálozat beállitásai,csatlakozás kézzel vezeték nélküli hálozathoz!és ott talán tudsz valammit elkövetni!nem tom fix ip-s vagy egyáltalán?mert akkor azt külön be kell irnod,meg kell adnod a gépnek

(#5965) Grandi


Grandi
aktív tag

Már a hálózatoknál is próbáltam mindent amúgy .
Csak a vezeték nélküli hálozattal van gondom többi megy.
Intel PRO/Wireless 3945ABG és ehhez is van fennt a driver. Azt írja,hogy az eszköz kifogástalanúl működik.

Erre gondolok, hogy a veeték nélküli... esélyem sincs arra,hogy kapcsolgassam, de miért nem?

[url=http://img41.imagevenue.com/img.php?image=79966_ez_122_871lo.jpg][img]http://img41.imagevenue.com/loc871/th_79966_ez_122_871lo.jpg[/img][/url]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#5966) Grandi


Grandi
aktív tag

http://img41.imagevenue.com/img.php?image=79966_ez_122_871lo.jpg

bocs..

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#5967) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Hali!
Az miért van, hogy a proci max órajelen pörög 1-10%-os kihasználtság mellett? Core Procim van. Aztán benyomom a silent módot és 20-30% köztött vígan elvan....és persze nem is melegszik....Nem értem. Magától miért nem vezs vissza?

(#5968) Slipknot24 válasza Grandi (#5966) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

nem tom de még töröm a buksim rajta,még az lehet hogy a routerbeállitásokkal vannak a gondok!mert azzal lehet gond amugy ha rosszul van beállitva

(#5969) Grandi válasza Slipknot24 (#5968) üzenetére


Grandi
aktív tag

Jó de most érted. Adott egy gép, ami ügye képes a wifire fent van hozzá a driver és elvileg ennyinek kéne,hogy legyen, hogy működjön. De itt meg "irreális" dolgok vannak, vigyem vissza és éljek a garimmal ?:)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#5970) Slipknot24 válasza Grandi (#5969) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

a boltabn is biztos tudnak segiteni de okés hogy képes meg jo a wifire de mondom a router beállitások nem jok akkor hiába jo a wifid

(#5971) Slipknot24 válasza Slipknot24 (#5970) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

nekük is volt gond igy a routerrel ismivel mikor meg akaruk osztani a netet,ráadásul az vezetékes net volt,és ott ö tudott netezni én meg nem!És a routert kellett beállitani hozzá

(#5972) Grandi válasza Slipknot24 (#5970) üzenetére


Grandi
aktív tag

Tényleg nem értek hozzá( úgy tünik) de a gombok sem reagálnak semmire sem, nyomhatom életem végéig, akkor sem történik semmi Mintha le lenne tíltva.
Ég világon semmi jelét nem adja,hogy ő egyátalán akarna eresni valamilyen hálozatot.

[ Szerkesztve ]

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#5973) Slipknot24 válasza netmesterke (#5967) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

igen a silent moddal kioltja a hangját a ventinek!Nálam is ugy van a dolog!A gyárto honlapján ugy van irva hogy ijenkor visszavesz a teljesitményböl a gép,és az orajelekböl hogy ne melegedjen annyira!Miért nem automatikus nem tudom tényleg!Valaki igy tervezte meg a dolgot!de a gyráto honlapján még jobban tudnak segiteni biztos,vagy irnak hasznos dolgot rola!

(#5974) Zsuzsoc


Zsuzsoc
csendes tag

Sziasztok,
a segítségeteket szeretném kérni, kellenének amilo xi 2528 laptophoz XP driverek, mert a Vista-val egy csomó programom nem fut rendesen - Word, Photoshop. Vagy van más ötletetek, hogy minden tökéletesen működjön?

(#5975) Slipknot24 válasza Grandi (#5972) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

akkor tényleg marad a bolt bár lehet itt valaki tud segiteni rajtam kivül is!Végülis benne van sajnos a pakliban hogy elromlott valami!

(#5976) Slipknot24 válasza Zsuzsoc (#5974) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

mi az ami nem fut rendesen?pl?nekem egyedül az audiograbber progi nem megy jol a vistan
eredeti vistad van?

(#5977) Zsuzsoc válasza Slipknot24 (#5976) üzenetére


Zsuzsoc
csendes tag

Eredeti a Vista, azzal vettem. Az office, ami szintén eredeti, bár xp-s nem fut , a photoshop ami szintén eredeti, sokszor kiakad és a plug-injei nem akarnak menni. Nagyon kínlódok, nem tudok dolgozni. Ez hardware hiba, vagy újra kell telepíteni? Azért kellenének az xp-s driverek, hogy inkább azon dolgozzak, azzal minden működött a régi laptopomon.

(#5978) Slipknot24 válasza Zsuzsoc (#5977) üzenetére


Slipknot24
csendes tag

probáld meg ujratelepiteni öket lehetséges hogy segit rajta!amugy ha eredetiek akkor a honlapjukon lehet ingyenesen tudsz letölteni hozzájuk kieget hogy menjen vistan!

(#5979) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5952) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Én már írtam 100x, hogy cseréltetsd ki az alaplapot meg a thermal modult, az megold mindent, de ha nem érted, akkor mit csináljak...?

xi1546

(#5980) Syl válasza netmesterke (#5967) üzenetére


Syl
nagyúr

Próbáld meg az energiagazdálkodást "Minimális energiagazdálkodás"-ra tenni. Ez tapasztalatom szerint még az asztali Core2 procikat is lekapcsolja.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5981) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5979) üzenetére


Skyer
senior tag

Jó és mégis hogy? menjek be a boltba hogy namár fiuk capjátok ki belőle az alaplapot meg a thermal modult vagy mi?érted. Nem ronthatok ajtostul a házba. Ha meg azt mondom melegszik kb azt hozzá se nyúlnak fél évig.Nade holnap megprobálom valahogy, felhívom őket aztán meglátjuk. Ramot most cseréltem a gépbe, vettem alá hűtőpadot is de még igy is olyan rohadtul meleg néha hogy kész..Nah beszámolok holnap a fejleményekről majd!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5982) Skyer válasza Skyer (#5981) üzenetére


Skyer
senior tag

Most ezt nem értem. A 8600gs alig jobb mint a 7600gs em, és egy csomo embernek viszi a COD4 et meg a NFS pro street et majdnem fullon. nálam egyik csak minimumon (cod4) a másik elsem indul. most micsináljak? :O

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5983) sziro74 válasza poero (#5674) üzenetére


sziro74
csendes tag

Szia!
Nekem az jött be, hogy letöltöttem a VIA honlapról az új audio drivert. VIA HD Audio Codec VT1708 paired with VT8237A/VT8251/CX700(M)

HDA_V500b.zip

miután ezt felraktam elmúlt nekem a hiba üzengetés a gép indításakor.

[link]

Version - 5.00b 11 December 2007

Remélem segít.
Üdv!

(#5984) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5981) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Nehéz felfogásod van.....már azt is leírtam hogy KIT és HOL kell keresni!!! áhh, olyan vagy mint a TV-ben a "műholdastv" reklámban a kapitány.

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5985) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5981) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

.

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5986) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5982) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

A 8600 az majdnem ugyanolyan, mint egy 7600-as, csak dx10-es változatban, de erről is olvashattál már többször.
Az meg, hogy nem indul el, meg alapbeállításokon, nem létezik, a cod4 a te kártyáddal 1440x900-ban is kell hogy menjen, legalább közepes grafikával, nekem max grafikával megy ilyen felbontáson 35-45 FPS-el....
A pro street-ről meg ne is beszéljünk, annak meg aztán simán kell mennie minden maxon.
Ott valami nagyon nem stimmel.
Csinálj már 3dmark2005 és 2006 teszteket! Kíváncsi vagyok rá!

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5987) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5986) üzenetére


Skyer
senior tag

Kösz a Bókot:D Akkor te meg vagy a Dr Badár? Jó csinálok mind2 progival egy tesztet,aztán jövőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőők. :C

Amúgy meg asszem a VGA csak 8 pipeos.Az gagyi nem?

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5988) sirk


sirk
csendes tag

Sziasztok,

Amilio Xa2528-am van, a hozzákapott Vista-t letúrtam, XP van már helyette. Nem kis utánajárás révén XP alatt is működik minden lényeg, videókari, hang, wi-fi, bluetooth, webcam, card reader, stb.

Egyetlen dolog nem, az pedig a "halkító" gomb. Van egy dedikált gomb, amit ha megnyomok, levesz a processzor és grafikus processzor sebességéből, de ventikből is ezáltal, és halk lesz a gép. Erre nem tudtok XP-s megoldást?? gyaníton driver függvénye ez is...
Köszi

(#5989) djadji


djadji
senior tag

Nekem FUSI PA1538-am van. Reklamálnak a töbiek, hogy nagyon zajos a mikrofonom. MIkor a beépítettet használom azt megértem, belehangzik a HDD, a ventik zaja, de mikor külső mikrofont csatlakoztatok hozzá, nem értem hogy mitől olyan vacak. Tanán azért mert mikor csatlakoztatom, akkor nem kapcsolja ki a belső mikrofont és az is meg a külső is működik? És a belső összeszed sok zajt? KI lehet kapcsolni a belső mikrofont valahogy? Találkozott már valaki ilyen gonddal?

http://djadji.fw.hu

(#5990) Skyer válasza Skyer (#5987) üzenetére


Skyer
senior tag

Na megvannak a tesztek:

3dmark 2005: 3423 pont
3dmark 2006: 2113 pont

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5991) Syl válasza sirk (#5988) üzenetére


Syl
nagyúr

gyaníton driver függvénye ez is...

Nem driver, hanem program: Power Manager

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5992) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5990) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Ezek az értékek jók, akkor valami más baj van......nem tudom mi lehet, de azoknak a gémeknek menniük kellene úgy ahogy írtam....

xi1546

(#5993) sirk válasza Syl (#5991) üzenetére


sirk
csendes tag

Köszönöm, sajnos csak Vista-hoz valót tudok szerezni ebből, de ki fogom próbálni XP alatt :)

(#5994) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5992) üzenetére


Skyer
senior tag

Hát ha te nemtudod akkor én sem tudom.Lehet a melegedés és órajelvisszesés miatt van lassulás vagy egyszerűen gyengus a CPU.(t5500).De nem értem.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5995) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5994) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

A CPU nem gyenge, nekem T2300 van benne és tökéletesen elég.
Keresd meg akit mondtam, és megoldja!

xi1546

(#5996) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5995) üzenetére


Skyer
senior tag

Jó de ma már nem tudom mert már bezárt, 4.kor, majd legközelebb csak hétfőn

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5997) Syl válasza sirk (#5993) üzenetére


Syl
nagyúr

Szerintem mennie kéne. Ha mégsem, egy másik hasonló fusi géphez tuti van XP-s változat (pl enyém: Pa1538), töltsd le azt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5998) Skyer válasza Syl (#5997) üzenetére


Skyer
senior tag

Nah újra itt, muszály volt kilépnem a játékból mert felforrt a gép 80 fokra a cpu és olyan hangos volt hogy a játék hangját is tulvitte meg nem akartam hogy elfüstöljön :) :Y

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5999) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5998) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Pffffff......az gáz....de csak AZT az egy embert keresd akit írtam!!

xi1546

(#6000) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5999) üzenetére


Skyer
senior tag

Nemtudjátok hogy a mostani gépekbe már Direct Sound kompantibilis hangkártyák vannak?lehet bugyuta és hülye kérdés de érdekel :)

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.