Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) wwgolf


wwgolf
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Nemrég vettem 1 talán elég jól használható laptopot, elég jó áron. Elég jól kiszolgál minden téren, de a memória tényleges órajelével nem vagyok elégedett, a 666-ot nem adja ki a proci szorzójából.

Tulajdonságai:

Alaplap:
CPU típusa Mobile DualCore AMD Turion 64 X2 TL-56, 800 MHz (4 x 200)
Alaplap neve FUJITSU SIEMENS AMILO Xa 2528
Alaplapi lapkakészlet nVIDIA GeForce Go 6100, AMD Hammer
Rendszermemória 2048 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
DIMM1: Samsung M4 70T2864QZ3-CE6 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
DIMM2: Samsung M4 70T2864QZ3-CE6 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
BIOS típusa Phoenix (12/13/07)

Megjelenítés:
Videokártya NVIDIA GeForce 8600M GS (256 MB)
3D gyorsító nVIDIA GeForce 8600M GS
Képernyő Samsung LTN170X2-L02 [17" LCD]

Multimédia:
Hangkártya Realtek ALC885/889A/890 @ nVIDIA nForce 430 (MCP51) - High Definition

Háttértár:
IDE vezérlő NVIDIA nForce Serial ATA Controller
IDE vezérlő Szabványos kétcsatornás PCI IDE-vezérlő
Háttértár vezérlő Microsoft iSCSI-kezdeményező
Lemezes meghajtó WDC WD16 00BEVS-07RST SCSI Disk Device (149 GB)
Optikai meghajtó HL-DT-ST DVDRAM GSA-T20N ATA Device (DVD+R9:4x, DVD-R9:4x, DVD+RW:8x/8x, DVD-RW:8x/6x, DVD-RAM:5x, DVD-ROM:8x, CD:24x/24x/24x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM)

CPU tulajdonságai:
CPU típusa Mobile DualCore AMD Turion 64 X2 TL-56, 800 MHz (4 x 200)
CPU alias Taylor
CPU stepping BH-F2
Utasításkészlet x86, x86-64, MMX, 3DNow!, SSE, SSE2, SSE3
Eredeti órajel 1800 MHz
Min / Max CPU szorzó 4x / 9x
Engineering Sample Nem
L1 kód gyorsítótár 64 KB per core (Parity)
L1 adat gyorsítótár 64 KB per core (ECC)
L2 gyorsítótár 512 KB per core (On-Die, ECC, Full-Speed)

Multi CPU:
CPU #1 AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-56, 1803 MHz
CPU #2 AMD Turion(tm) 64 X2 Mobile Technology TL-56, 1803 MHz

A kérdésem az, hogy a ép indításakor a biosba ha belépek semmi érdemi állítási lehetőség nincs.

Gondolnék mem. időzítésekre, fsb, cpu tulajdonságok v bármi hasonló.

+ everest 4.5 ultim. szerint az alaplap 400-800- mhz-et is ki tud szolgálni, a proci elméletileg 2000-ig jó, a memóriát -procit lehetséges-e pl fsb emeléssel gyorsabb működésre fogni.

Mivel a proci szorzóját vezérli az energiatakarékosság, és ahoz állítja a memória órajeleit kipróbálnám kissebb fsb emelés után mivel tud többet a kis laptop.

Érdekelne vélemény ezzel kapcsolatban,

mivel lehetne 1 bővebb bios menüt előhozni, állítani pl az fsb értékét.

Valaki csak tudja majd , reméllem :DD

THX.
wwgolf

N8 ... Asus M4A88TD-V Evo, AMD Athlon II X2 240e , 4GB ...

(#6902) Syl válasza wwgolf (#6901) üzenetére


Syl
nagyúr

Ha tuningolni szeretnél, memóriaidőzítésekkel vacakolni, vegyél asztali gépet. Laptopoknál ilyet nemigen lehet állítgatni, itt az energiatakarékosság a fő szempont.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6903) wwgolf válasza Syl (#6902) üzenetére


wwgolf
csendes tag

Üdv.

A tuning erős kifejezés, jobb hatékonyságot próbálnék ki.
(pl a memória menjen 667-körül, és ne alatta)
(asztali gép van, tuning sem ismeretlen)

Laptopnál ami nincs szem előtt, még nem jlenti hogy nincs is.

Előbb utóbb megkerül az a menü.

Valaki hátha belebotlott már. :DD

[ Szerkesztve ]

N8 ... Asus M4A88TD-V Evo, AMD Athlon II X2 240e , 4GB ...

(#6904) Syl válasza wwgolf (#6903) üzenetére


Syl
nagyúr

A remény hal meg utoljára :DDD
Én a gép ventivezérlésének finomhangolására kerestem bios hekkelő programokat (a speedfan nem ismeri a laptopomat), de semmi értelmeset nem találtam.
Azért ha megleled az okosságot, pls oszd meg itt velünk. Köszi!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6905) Reverting


Reverting
őstag

pi 1505 billentyuzetet h lehetne kiszedni? elvileg az also csavar es follurol h aljak neki? help:)
2eves a gep es neha a space fura hangot ad... zizeg:)
gondoltam kicsit kiparnazom ha mar gyarilag nem tettek:)
esetleg valaki aki mar csinalt hasonlot segithetne:)
thx::))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#6906) Salex1


Salex1
senior tag

:F Sziasztok, két sürgős kérdésem lenne.

:((( az első, hogy mi lehet a baj, wifi-n (free hotspot) szerettem volna netezni, tudtam is csatlakozni, az ip-címet is "megkaptam" (odyssey-vel) de a net még sem volt elérhető, miért lehet ez? -szóval látszólag minden ok-volt, csak a net nem volt elérhető.

:( a második, a rosszabik. Amilo7321-asom van és most, nem tudom miért, néha nem kapcsol be, hiába nyomkodom a gombot. aztán mikor nagy nehezen mégis sikerül, akkor kiírja, hogy CMOS törlődött. Van valami egyszerű típushiba esetleg, vagy vihetem szervízbe.
(esetleg nem tudja valaki, hogy az külföldi utasbiztosítás kiterjed-e ilyesmi sérülésekre?)

Előre is köszönöm a választ!!

(#6907) Punto8


Punto8
csendes tag

Hali! Érdekelne, hogy az adott Amilo L 7300-x notimba a benne lévő 1.3-as proci helyett ha jól láttam socket 478-as foglalatú, milyen menne bele max, amit a benne lévő hűtő meg is hűtene! A másik a Ram! Jelenleg egy 256-os 166Mhz-s van benne! E helyett mi lenne ami bele menne? Gondolok itt max. órajalre és max. nagyságra is! Mégegy lenne, hogy a videó karija integrált-e, vagy nem és mit lehetne bele tenni és tudna-e valaki ilyet!

Köszönöm előre is a választ!

Egy igazi Barton, csak húzva jó!

(#6908) footy


footy
addikt

Sziasztok!

Eddig tökéletesen működött az NHC, viszont tegnap volt egy áramszünet aminek következtében leresetelődött a noti bios-a is. Beállítottam a dolgokat, de nem működik az NHC a program elindul ,de hiába van kiválasztva a dynamic switching, nem változtatja az órajelet a terhelés függvényében. Ha manuálisan váltok max performance-re akkor felveszi ha max battery akkor pedig leveszi. :F

(#6909) kuka110


kuka110
csendes tag

hali!

van valakinek tapasztalata erről a notiról:

http://www.lord.hu/product/2782_Fujitsu-Siemens_Pa2510_15_4_notebook/

ebben az árkategóriában keresek laptopot.(110k)
tudtok valami jót ajánlani?

köszi :DDD

Téged tuti nem bántanának, kicsit meghúzod az űrhajójukon a procit, meg fagyállóval behűtöd a dolgokat, aztán lájkolni fognak mint atom! (Daczy)

(#6910) cigam válasza kuka110 (#6909) üzenetére


cigam
félisten

Arra figyelj, hogy hivatalosan csak a Vista támogatott rajta. Ha XP-t akarsz használni, keress másikat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6911) Bibby válasza kuka110 (#6909) üzenetére


Bibby
addikt

Ha az operációs rendszer nem létszükséglet, akkor ezt inkább.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#6912) Legolas9


Legolas9
csendes tag

Sziasztok! EW-ben a FSC Amilo Pi 2512 most 99.900 HUF. Érdemes megvenni? Erős pc mellé kéne kezdő notinak. Zene, dvd, levelezés, net, doksikezelés, néha egy kis Photoshop, gyakrabban Corel. Néztem még egy BENQ Joybook A52-t is 90k körül. A paraméterek hasonlóak.
Vélemények? Viszonylag sürgősen kellene a gép. Előre is köszi!

by lali

(#6913) Polika11


Polika11
csendes tag

Sziasztok,lehet,hogy láma a kérdésem,de 6 hónapja van egy Amilo PI2515-öm,eddig nem volt semmi bajom vele,de tegnap este óta nem tudom feléleszteni készenléti módból.:( Mit kellene csinálnom,hogy akár ki tudjam kapcsolni,akár valamilyen képet adjon a kijelző,mert tök sötét...Nem lett túlhajlítva,a lányom netezik rajta és nagyon vigyáz rá!(nagy becsben tartja) Teljesen tanácstalan vagyok...vigyem szervízbe??
Előre is köszönöm.

(#6914) Polika11


Polika11
csendes tag

közben megoldottam,kivettem az akksit.....

(#6915) TPeti válasza cigam (#6864) üzenetére


TPeti
tag

Ha jól tudom bünti megy a szerviznek, ha ezeket nem tartja be. :K Szóval vállal ...

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#6916) TPeti válasza Legolas9 (#6912) üzenetére


TPeti
tag

Mindkettő jó áron van, de ha választani lehet akkor inkább az FSC a T2350es CPU-val ! ;)

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#6917) FerenczyK


FerenczyK
csendes tag

Sziasztok!
Abban kérném a segítségeteket, hogy FuSi Pa1538-as laptopom tegnap gondolt egyet, és nem kapcsol be többet. Előtte egy órával használtam, és azóta semmi.
Elindul a ventije, világít a wlan meg a bekapcs ledje, de a vinyó meg se nyikkan, cd-t olvassa egy kicsit az elején, de utána semmi. Ha a vinyója halt volna meg, attól még maga a gép elindult vona nem? Lcd-nek is be kéne kapcsolnia. Nem tud valaki valami infót ezzel kapcsolatban, hogy mi lehet? Win telepítő Cd-vel sem kapcsolt be.
gari már nincs rajt, szétszedtem, memót vinyót kiszedtem, visszaraktam, de semmi változás.
köszi előre is.
Üdv: Karesz

(#6918) footy


footy
addikt

Ötlete van valakinek mitől lehet EZ

[ Szerkesztve ]

(#6919) Syl válasza FerenczyK (#6917) üzenetére


Syl
nagyúr

Valószínűleg meghalt az alaplap :O

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6920) akyyy


akyyy
senior tag

írtátok hogy régen segitetek összekötni a két laptopot wifivel, hogy a másikon is legyen net.

amelyil laptop közvetlenül kapja a netet, és beállitom hogy internetet oszameg mindig hibát ir ki: "hiba történt az internetkapcsolat megosztásának engedélyezése közben"

vista, eredetik, help légyszi!:S

(#6921) István0124


István0124
csendes tag

Üdv!

Nekem Fujistu Siemens Amilo laptopom van 15-ös, 512 MB és nagyon meg vagyok vele elégedve :C

Ez a legjobb játék: http://trabinevelde.hu/latog.php?id=1100960

(#6922) Brukesz válasza FerenczyK (#6917) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Hi

FSC szervizben dolgozom, úgyhogy majdnem biztosra tudom mondani, így látatlanba is, hogy sajnos az alaplapod halt meg. Ha nincs garod, akkor nem sok jóval tudlak biztatni, ugyanis ha jól emlékszem 100e Ft felett van a nettó ára a PA1538-as alaplapjának :(
Amúgy én azt tudom tanácsolni minden leendő laptop vásárlónak, legyen az a gép akár HP,FSC,Acer vagy akármilyen. Laptopot 1 év garanciával SOHA!!!! Iszonyatos áron vannak az alkatrészek hozzájuk, tehát aki vesz pl modjuk egy 150e Ft-s gépet, az szánjon rá még 20-30e Ft-t egy 3 éves garanciakiterjesztésre szerintem, vay esetleg válasszon olyan masinát amire már alapból 3 év gar van, bár azok már a felsőbb kategóriásak, így természetesen drágábbak is.

[ Szerkesztve ]

(#6923) viresz válasza Brukesz (#6922) üzenetére


viresz
tag

Hi
FSC V-2055 -öst vettem. 1 éves gari lejárt már. A VIA alapjapi vezérlő déli hídja hibásodott meg. USB - adatátvitelnél szinte azonnal túlmelegszik a tok és lemeverevedik gép. Ha intenzíven hűtöm el-el megy levelezésre, NET olvasásra, szóval kizárólag lassú adatátvitelre.
Kérdésem: miután ez típushiba, van lehetőség Szavatosság keretében javítani?
Sokan viszik különböző szervízekbe javíttatni, persze drága pénzért. Egyébbként hibátlanul működne.
Kössz a választ!

(#6924) Brukesz válasza viresz (#6923) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Hi

Hát ez a szavatosság ügy elég nehéz, ugyanis bármilyen szavatossági ügyben, legyen az laptop, mosógép, tv vagy akármi, a tulajnak kell bizonyítania, hogy a hiba már a készülék vásárlásakor is fennállt. Namármost ha az a bizonyos laptop eddig működött normálisan, akkor sajnos ez a hibajelenség nem állt fenn vásárláskor.
Hogy érted azt, hogy típushiba?? Megmondom őszintén én V2055 esetében nem találkoztam még ezzel a problémával.

(#6925) FerenczyK válasza Brukesz (#6922) üzenetére


FerenczyK
csendes tag

Köszi a választ, nem tudod véletlenül, hogy hol vennék be a gépet alkatrésznek? Én inkább veszek egy újat, amin van 3év gari:)

Ha esetleg valaki tudja hogy hol vesznek be alaplap hibás gépeket, az legyen kedves írni.
Köszi

(#6926) Brukesz válasza FerenczyK (#6925) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Sajna nem ismerek ilyen helyet, de mondjuk google-ba beírod, hogy pl "laptop bontó" és sok találatot fogsz kapni.

(#6927) bela5


bela5
aktív tag

Sziasztok Nektek nem volt olyan problémátok,hogy a kjelzőt tartő burkolat elrepedt??

(#6928) McKane


McKane
senior tag

Hello!

Nem akartam új topicot nyitni, mert lehet hogy tök hülyeséget kérdezek. .. Szal, azt szeretném megkérdezni, hogy a driverek telepítése után fel kell-e tenni a monitor-illesztőprogit? Nem a videókari-driverét hanem a monitorét.. Az asztali gépnél is van egy Samsung monitor, és ahhoz is van egy telepítő CD amelyet fel kellett rakni hogy tökéletes legyen a rendszer.. Ha fel lehet ilyen drivert rakni, azt hol lehet megtalálni.. Vagy teljesen felesleges? A válaszokat előre is köszi!

Üdv.: McKane

(#6929) cigam válasza McKane (#6928) üzenetére


cigam
félisten

Felesleges.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6930) cigam válasza bela5 (#6927) üzenetére


cigam
félisten

Nem, mi vigyázunk rá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6931) Syl válasza cigam (#6930) üzenetére


Syl
nagyúr

:R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6932) pociska


pociska
csendes tag

Sziasztok!

Ha kérhetem segítsetek abban hogy most vettem ólcsó pénzért egy Fujitsu Siemens Amilo Pi 2512 -es notit és szeretnékrá Xp -t telepíteni! Ami problem az az hogy sehogy sem boldogulok vele! Ha valaki tudna valami segítséget nyújtani azt megköszönném!

Köszi Pociska

[ Szerkesztve ]

(#6933) Brukesz válasza pociska (#6932) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Hi

A gépben Intel 960 chipset van és sata HDD. Valószínűleg az XP-d nem fogja látni a hdd-t telepítéskor. Az intel oldaláról le kell tölteni a szükséges sata drivereket és külső usb floppyról telepítéskor be kell adni. Amúgy a driverekkel is gondban leszel ugyanis a gép hivatalosan csak Vista kompatibilis, tehát XP drivereket nem fogsz találni az FSC oldalán. Vistával minden gond nélkül megy a telepítés, abba már benne van a szükséges sata vezérlő, illetve ahhoz vannak hivatalos FSC-s driverek is.

[ Szerkesztve ]

(#6934) cigam válasza pociska (#6932) üzenetére


cigam
félisten

Tényleg nem bántani akarlak, mert nem te vagy az első, és nem te leszel az utolsó.
1xüen (meg)érteni szeretném a dolgot.
Mit néztek meg a gépen vásárlása elött?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6935) CarlosJT


CarlosJT
csendes tag

Üdv!
Aki a Metro-ban vásárol FS Amilo 2512-t nézze meg h van-e nem akciós 2512-es, mert 107e-ért van 2 GB-tal és 250-es vinyóval, bár az 1,73-as DC proci helyett csak 1,6-os van, de már csak a memóriáért megéri!
Én ma vettem egyet és az első benyomások alapján tetszik!
Ha van valakinek ilyen, légyszi írjátok meg kinek hogy vált be!
CarlosJT

(#6936) Lavocskin


Lavocskin
csendes tag

Sziasztok!
Bajban vagyok!Kérem segítsetek!Fujitsu Siemens Amilo Li1720-as notimnak összetört a kijelzője!Kihez fordulhatok aki megtudná javítani,vagy is kicserélni.Akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata az kérem jelezze.
Köszönöm előre is a segítségeteket. :R

(#6937) pociska válasza Lavocskin (#6936) üzenetére


pociska
csendes tag

Hello!

A Fujitsu Siemens szervíz hálózata Pesten bizti, hogy javítani jó pár ezer forintocskáért!

(#6938) pociska válasza cigam (#6934) üzenetére


pociska
csendes tag

Hello!

Én azért kérdeztem tőletek ilyet mrt olcsó pénzért vettem a laptopot! És szerintem bőven megérte ennyi pénzért ilyen hibával is.

Azon túl egy mágus haverom már segített bizonyos fokon a problémában!

Az Xp telepítőbe beinstalláltunk egy Fujistu Siemens Amilo Pro V3505 nek a Sata driverjét egy okos kis progival! ( nLite )
Így már lehetett telepíteni az XP-t! Innentől kezdve már csak driverek a probléma!

Na azért kösz mindenkinek!

Ha valakinek ezzel kapcsán kérdése van az írjon privibe!

Hi

(#6939) Brukesz válasza Lavocskin (#6936) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Hi

Ha betört a kijelző, akkor az nagy gáz, mert csak cserével tudjuk javítani. Annak az ára pedig kb 80-90e Ft-áfa áron van :(

[ Szerkesztve ]

(#6940) Syl válasza Brukesz (#6939) üzenetére


Syl
nagyúr

Na igen. Ha a laptop alaplapja hal meg, vagy a kijelző törik, akkor egyszerűbb új gépet venni :O

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6941) TPeti válasza Syl (#6940) üzenetére


TPeti
tag

Azért vannak bontók is a világon ahol olcsóbb, persze gar nélkül...

És láttam már embert aki hallott már olyan vkiről aki notebook alaplapot javított. My respect !

Serpent 750 Nitro TC, Serpent.com

(#6942) Meiser válasza FerenczyK (#6917) üzenetére


Meiser
tag

Nekem is FSC Amilo Pa1538-as laptopom van másfél éve és úgy 2 hete ugyanígy meghalt a gép nálam is, ugyanígy alaplap. Mintha időzítve lennének, hogy az 1 év garanciát kibírják, de aztán szépen lassan behal mind :). Szerencsére annak idején, amikor a gépet vásároltam ezt nagyjából felmértem és vettem +2 év garancia kiterjesztést. De csak most látszik mennyire megérte a befektetés, hiszen 22000 FT volt és ha most nem lenne 5-ször annyit fizethetnék az alaplap csere miatt. Így vittem a Serco-hoz, ahol megnézték a garanciát és szó nélkül megjavították a gépet, ráadásul elég hamar, mert egy hétig sem volt náluk.

[ Szerkesztve ]

(#6943) Syl válasza Meiser (#6942) üzenetére


Syl
nagyúr

Jó neked! Szegeden a +2 év garit 40 pénzért akarták adni! :Y

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6944) Brukesz válasza Meiser (#6942) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Az a igazság ezekkel a laptop alaplapokkal kapcsolatban, hogy igencsak kis helyre van bezsúfolva több alkatrész, illetve ugye a hűtés sem akkora, mint mondjuk egy asztali gép esetbében és bizony az állandó felmelegedés/kihülés okozta hőtágulás következtében megrepedhetnek a forrasztások bizonyos helyeken, vagy akár alkatrészek mehetnek tönkre ebből kifolyólag. Sajnos ez főként az úgymond "gamer" laptopokkal kapcsolatban igaz (nem csak FSC), melyeknek komolyabb VGA vezérlőjük van, ugyanis ezen videóvezérlők hőmérséklete terhelés alatt jócskán felkúszhat 90-100-110 fok körüli hőmérsékletre, ami még elvileg benne van az adott vga chip gyártójának a tűréshatárában, viszont azért valljuk be ez a hőmérséklet nem kevés.....

[ Szerkesztve ]

(#6945) Brukesz válasza Syl (#6943) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Az elég sok. FSC garkit volt?? Azért kérdem,mert az electroworld is nyomul ilyen +2év biztosítással,de az nem minősül gyári garnak.......

(#6946) atomeromu


atomeromu
csendes tag

Sziasztok!

A kovetkezo hibaval kuzdok: Ujratepeitettem egy regi Xp-s Amilo Pi 1536-os paripat, minden kiraly, de hangja nincs. Letoltottem minden szukseges drivert, de tovabbra sem semmi. Egy felkialltojeles tetel van a device manager-ben es pedig: "modem device on high definition audio bus" Nem tudom mi hianyzik meg a geprol, hogy ez ne legyen ismeretlen es legyen hangja. Valaki?

Koszi

(#6947) Kuter


Kuter
senior tag

Help!!!!
Az xp telepítés leáll a következő hibával hibakod 7 Ntkrnlmp.exe nem lehet betölteni,mi lehet a baj,elöre is köszönöm a segitséget.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#6948) Brukesz válasza atomeromu (#6946) üzenetére


Brukesz
csendes tag

Előzőleg volt hangja a gépnek?? Az eszközkezelőben a "hang,videó és játékvezérlő" alatt abszolút semmi nincs ami a hangkártyához tartozik? Elvileg ott kéne lennie a Realtek High Definition audionak. A Microsoft KB888111-es patch-et még megpróbálhatod, bár ha a modemet látja a high definition audio buszon, akkor elvileg kéne a hangkártyát is.

(#6949) Syl válasza Brukesz (#6945) üzenetére


Syl
nagyúr

Gyári garinak mondták, meg hogy interneten kell a FuSi-nál aktiválni. Nem volt lehetőségem pestre utazni 20 ezrest keresni, a 40-et meg baromira sokalltam! Ma meg, amikor ennek a gépnek az ára a bruttó 100 környékére zuhant, szabályos rablás ez a +2 év!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6950) Syl válasza atomeromu (#6946) üzenetére


Syl
nagyúr

Modem driver fent van?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.