Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) spyduck válasza raul560 (#5599) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem nagyon emlékszem már mia a problémád! Nem mennek jól a játékok? konkrétan mit próbáltál?

(#5602) Salex1


Salex1
senior tag

Sziasztok! lenne egy Amilo 7210 notim, és szeretnék benne vinyót cserélni, de nem akarom tönkretenni. Szóval levettem a takarólapot, és ki akartam venni, de nem jön ki, mintha valami csavar tartaná, viszont nem látok semmit...
Segítsetek!!!

(#5604) Syl válasza Salex1 (#5602) üzenetére


Syl
nagyúr

Kézikönyv! Abban szépen, képekkel van illusztrálva a vinyó kivétele.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5605) csongiszabi


csongiszabi
csendes tag

Sziasztok!
Most kaptam egy teljesen új FS Pa1538 -as laptopot telepítésre. Az a gondom vele, hogy bekapcsolás után azonnal password-ot kér. Hol találom ezt a kódot?Szerintem a setup kódja lehet. Sajnos a doboza nincs meg, mert kiállítási darab volt.

(#5606) Skyer válasza csongiszabi (#5605) üzenetére


Skyer
senior tag

Sztem bios kod!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5607) csongiszabi


csongiszabi
csendes tag

Igazad van, csak rosszul írtam.
Van erre valami megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#5608) Chuckyx


Chuckyx
tag

Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy a FS Li1705-ben található DVD-író mennyire "kopik"!Egy ismerősöm mondta, hogy neki bő egy év alatt, heti 2 DVD írás átlag mellett megmurdelt :((( !Ez tipikus, vagy csak beleválasztott a cimbi! :F
Előre is köszi!

"SUPREME EXECUTIVE POWER DERIVES FROM A MANDATE FROM THE MASSES, NOT FROM SOME FARCICAL AQUATIC CEREMONY "

(#5609) Skyer válasza csongiszabi (#5607) üzenetére


Skyer
senior tag

Ezt csak az User tudja..Bár ha kiállított darab volt akkor lehet lopás ellen rakták rá, tehát ha ellopják ne lehessen használni. Nem szabadott volna megvenni. Annyi jó noti van a piacon.kiállított darabot tilos venni. Probáld meg az üzletet felhívni ahol adták a gépet és kérd a biosz jelszót. ők tudják sztem elvégre ők rakták rá.

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5610) Somejko válasza spyduck (#5600) üzenetére


Somejko
aktív tag

Helló!
Látom azonos gépünk van(amilo pro v3505),neked is 512mb memó van?
Bővítetted már a memókat?
Nekem talán ma megjönnek a ramok,Kingston 2db 1gb 667mhz-esek.
Majd leírom a fejleményeket,ha belettem őket ;]
Üdv!

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#5611) Somejko válasza Chuckyx (#5608) üzenetére


Somejko
aktív tag

Nekem bő féléve van meg amilo pro v3505,Lg dvd író van benne,de már kezdi megadni magát,napi 1dvd írás mellett,egy két lemezt gyengébben ír meg.Újkorában rengeteg lejátszó vitte a lemezeimet,mostmár válogatós h milyen lemezre írok.Pl Tes*osat valamiért szereti,verbatimot ujabban olvashatatlanra írja. :Y
Ez van :W

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#5612) zsolesz1224 válasza robiking (#5001) üzenetére


zsolesz1224
csendes tag

szia robiking! nem kompatibilítási problémáid vannak? Nekem amilo pa 2510-em van és alapból vista van rajta. Le akartam cserélni xp prof.-ra mert tudásra jobb de figyelmeztettek hogy ne tegyem, mert egyik ismerős ugyanezt tette és csak azokat az eszközöket tudja használni amik a dvd-meghajtóval vannakm kapcsolatba semmi több csak játék meg filmnézés... Na ebből azt akartam kihozni hogy nézd meg a kompatibilítását a kártyának.

(#5613) zsolesz1224


zsolesz1224
csendes tag

Kérlek segítsetek amilo pa 2510-esem van gyári dvd íróval amd athlon x2-vel ati-graphics-al 160-as vinyóval vista van rajt. Nem fut rajt a prostreet mér van ez? Kellene még bele memóriakártyát tennem?Segítsetek légyszi

(#5614) spyduck válasza Somejko (#5610) üzenetére


spyduck
nagyúr

Tegnap este már volt válasz egy másik topicban ;)
A dvd íródról meg annyit, h 2-3 év gari adnak ehez a modelhez! Cseréltesd ki!

(#5615) Skyer


Skyer
senior tag

nekem sem megy a pro street nem is baj.nekem go 7600 van benne..Annak a játéknak nagyon nagy a gépigénye.Milyen Ati van benne?Vista alá 2gb ram ajánlott.

Mellesleg más:

Nekem ma már 3x volt kékhalál, a kövi üzikkel:
- Target_mdl_too_small
- Irql_not_less_or_equal
- Bad_pool_caller

Annyira szar hogy a napnak minden szakára kékhalál jut és nemtudom mivel tudnék tesztelni.tökmindegy micsinálok ha játszok ha netezek sőt ha levan hajtva akkor is. Legutolso pl akkor jött elő mikor full hangerovel zenéltem, bekadt a hang és bang.

Van tippetek?

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5616) spyduck válasza Skyer (#5615) üzenetére


spyduck
nagyúr

Mia az, h a prostreet nem megy go7600-al? Mennie kéne ne hülyéskedj már, akkor vmi nagy probléma van nállad!

(#5617) Skyer válasza spyduck (#5616) üzenetére


Skyer
senior tag

Elindítottam és úgy szaggatott mint az állat. pedig alig volt fenn valami grafika.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5618) kutyatm


kutyatm
tag

hi!
volna egy Li1705(adataimnál) notim vistaval, a kérdésem az lenne hogy egy csöppet mintha lassu lenne nekem...elvileg egy kicsit jobb teljesitményre számítottam...gyorsulna ha a vistat lecserélném XP-re? érdemes e foglalkozni vele?
-elvileg van benne egy 160G sata-s vinyo ami 95+45 G particiokra van osztva, ebböl hogyan lehetne valahogy 10+(a többi)G op rendszer csere nélkül?
-ha törlöm a particiokat és összehozok egy 10G++a gyárilag mellékelt back up vista cd-vel visszatudom rakni rá az eredeti vistat? ugyanugy mint ha orig win -em lenne
elöre is THX a válaszokat!

(#5619) spyduck válasza Skyer (#5617) üzenetére


spyduck
nagyúr

Akkor vmi nagy baja lehet vagy a VGA-d nak vagy a drivernek mert pl 1024x768-on low grafikán gyönyörűen kéne futnia! De ne is törődj vele mert az prostreet az NFS széria legrosszabb játéka!

(#5620) spyduck válasza kutyatm (#5618) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem tudom hol vetted a notit de ált. 512 rammal szerelik tiédben mennyi van? A Vistának, h jól fusson min. 1 giga kell! A te esetedben még azért is lassú lehet mert Celeron proci van benne!
Az Xp lényegesen gyorsabb én ilyen kaliberű gépre biztos azt tennék fel!

(#5621) Skyer válasza spyduck (#5620) üzenetére


Skyer
senior tag

Egyik ismerősöm (lány) is most vett ilyen gépet 512 rammal szerelik. A vistához sajnos még néha az 1gb sem elég!De az L sorozatos amilokra vagy csak XP-t szabad rakni, vagy meg sem éri megvenni.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5622) HUNTER-mobil válasza spyduck (#5619) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Mennie kellene annak még fullon is, de az ő gépének vérzik a nyaka, valami nagy gáz van ott.
(másik dolog, meg fognak kövezni biztosan páran, de sztem a prostreet egy hulladék játék, egy bájt-ot sem adok neki, le is töröltem)

xi1546

(#5623) raul560 válasza spyduck (#5601) üzenetére


raul560
tag

Szia az a gondom hogy vista alatt megy a pro street és a cod 4 de xp alatt nem akar! Meg ha nem lehet 164 mb akkor mi lehet a gond? Ez volt a problémám!

(#5624) kutyatm válasza spyduck (#5620) üzenetére


kutyatm
tag

elvileg egy core duo T2450-es van benne 2GHz-en 1Gb DDR2-667Mhz samu-val igy is javasolt az XP?
--mire kellene figyelni telepiteskor? XP sp2 HU-t raknék ra mert az eddig bevalt az asztalinál is...
csak az zavar hogy nehezen bootol, a hibernálás az elég jol megy, de mintha egy kicsit tobbet vártam egy 2magos 2GHz-es procitol...sokat kell várakozni amig elindit valamit...és azert jo hogy lassu egy asztalihoz képest de ennyire nem hinnem...lehet hogy csak a vistát nem tudtam belöni rendesen de hát az is csak egy win vagy nem?
megérné akkor lecserélni? érezhetöen gyorsulna...OP cserével?

(#5625) spyduck válasza Skyer (#5621) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én inkább a meg sem venném kategóriához tartozok!

(#5626) spyduck válasza HUNTER-mobil (#5622) üzenetére


spyduck
nagyúr

Vmi vérzik az biztos! De lehet csak az op. renszer!
Nem fog senki megkövezni a prostreet miatt mert aki kipróbálta az biztos rájött, h egy hulladék a játék! Még a prostreet topik is ettől hangos!

(#5627) spyduck válasza raul560 (#5623) üzenetére


spyduck
nagyúr

El se tudom képzelni, h mehet a cod4 x3100-on de mind1! 640x480-on low-on 15fps-el?:)
Nem a rammal lesza a gond, tuti vmi driver probléma! Az eszközkezelőben nincs kérdőjel? Tudod olyan kis sárga ami hibát jelez!
Próbáltál már sokféle vga drivert? Alaplapi dolgokat mind felraktad?

(#5628) spyduck válasza kutyatm (#5624) üzenetére


spyduck
nagyúr

Notebookhoz sose szabad az asztalit mérni az a 2 magos proci is ami benne van se iagzi 2magos! Mondhatni egy átlagos asztali 1magos szintje se!
Én biztos Xp-t használnék de te tudod, bizots gyorsabb mint a vista!
Személyes véleményem a Vistáról!
-lassú
-labilis
-azért csinálták mert kellet csinálniuk vmit
-azért csinálták, h legyen dx10 és az átlag felhasználó megyvegye a dx10-es kártyákta és rákényszerüljön, h vistát használjon!

(#5629) Latzee


Latzee
csendes tag

Sziasztok!

Ma olvastam a metro ujsagban, hogy 99600Ft ert lehet kapni FS Amilo La1703 -as notebookot.
Roviden leirnam a specifikacioit:
3600+ Semptron,1 GB ram, 120GB HDD,Wlan/lan,DVD +/- RW, via Chr9 videokartya.
Ketsegeim vannak a videokartyaval kapcsolatban...
Altalanos hasznalatra kellene elsosorban (net, film, zene), de ha esetleg cod ,cod2 vagy hasonlo kaliberu jatek futna rajta, az jo volna :B (futhat rajta jol?)
Vajon ez mennyire jo ajanlat/gep?

(#5630) Skyer


Skyer
senior tag

Probaképp visszaraktam egy XP-t a notira, nagy fájós szivvel, megnézem itt mennyi kékhalál lesz. Ha itt nem lesz akkor a vistával van valami szar ami megvan nekem :(

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5631) spyduck válasza Latzee (#5629) üzenetére


spyduck
nagyúr

Altalanos hasznalatra kellene elsosorban (net, film, zene)
Erre tökéletes, viszont a minőség ennyi pénzért......... Inkább használtat vegyél azt mondom ami jó állapotban van, de te tudod!
cod ,cod2 640x480 15-20fps low grafika-ha így élvezed csak tessék:)
Haverom faterja meg másik haverom is ilyen gépet vett működik tökéltesen, ha vigyázol rá akkor hosszabb távon is fog működni!

mod: nfsu2, CS elfutnak rajta elég szépen!

[ Szerkesztve ]

(#5632) spyduck válasza Skyer (#5630) üzenetére


spyduck
nagyúr

Kíváncsi vagyok a fejleményekre, de szvsz ez volt a hiba forrása!

(#5633) Somejko válasza spyduck (#5614) üzenetére


Somejko
aktív tag

Thx,csak akkor mem jártál ebben a topikban,azért kösz. :)
Viszont ma/tegnap még nem jött a ram,talán ma megérkezik,s akkor beszámolok h gyorsult -e a noti!
Addig is jó éjt!

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#5634) spyduck válasza Somejko (#5633) üzenetére


spyduck
nagyúr

Rendebn kíváncsi is vagyok ;)

(#5635) csongiszabi


csongiszabi
csendes tag

Sziasztok

Recovery disk létrehozásánál találkozott már valaki azzal, hogy írási hibával kilép az első lemez írása közben? A lemez nem hinném hogy hibás lenne, mert kettőnél is ugyanakkor lépett ki.
Sajnos már egy nyomorult DVD-t sem tudnak mellékelni a géphez, azt is nekem kéne létrehoznom, ha működne :W
Persze az FS-nél már biztos megvan a válasz. Jó pénzért rendelhetek ilyet.
Ha van valakinek ötlete légyszi írja meg.

Más: Új rendszer feltelepítésével száműzni lehet a 11,5 GB helyet foglaló installációs partíciót?

(#5636) Skyer


Skyer
senior tag

Én nekem meg eltört a hozzá adott Vista Recovery DVD de csak berepedt, de használható.Kértem hogy adjanak másikat,ehelyett kaptam egy linket ahonnan letöltöttem a recovery dvd-t mely a home premiumot tartalmazza.Telepítéskor sorszámot kért amit sehol nem találtam, még a géphez kapott lemez boritoján se volt semmi, gondoltam ha ua a példány hátha annak a széria száma jó. Nade nem, tehát itt elakadtam. Ugye a gyárba kapott kiirt business-t kapásból kilőttem,miután folyton kékhalálok és kompantibilitási gondok voltak..ezért akartam a recovery dvd-t felrakni mert mégiscsak az jött a géphez. Nagy hezitálással és félelemmel beletettem a másik belsején két helyen repedt lemezt és felnyomtam vele a Vistát. Home Premium ami most fenn van eddig semmi gond vele.De erősen tesztelni fogom azért.Van egy olyan érzésem hogy amit kaptam a szervíztől hibás volt.Szerencsére ez a recovery dvd is jól fut, így örülök neki, a többit egyenlőre nem akarom megprobálni.Nemtudom hogy gondolták amúgy hogyha lerántom a netről akkor honnan szedek széria számot.Na mind1.Láttam itt valaki azt írta vérzik a gép nyaka. Nem rossz hasonlat :DD de majd kiderül hogy el lehet e állítani a vérzést. Raktam alá egy Pacific breeze 2 es hűtőt a hátuljához ami kb annyit csinál hogy levegőt fúj be a döntött gép alja alá, nemtudom mennyire hasznos, egy CoolPad nak jobban örülnék ami jó 17 colos géphez, nem bukik le róla a gép.jelenleg az everest 50-58 közti hőmérsékleteket mér az alkatrészekre, nyilván a cpu a legmelegebb. A merevlemez 41fokos. Végre valami.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5637) raul560 válasza spyduck (#5627) üzenetére


raul560
tag

igen probáltam sok drivert xp-n de egyikkel sem ment! És xp-nél nem igazán tudta mfeltenni mindent mert nincs xp-hez komplett az összes driverhoz szoftvert! vagyis én még nem találtam pi2515-öz meg minden drivert! de ha tudsz segiteni jó lenne kösszi!

(#5638) kekfog


kekfog
csendes tag

Li 1718-am van. Kaptam hozzá Intervideo Win DVD 8.0.6.169 szoftvert. Serial number-t hol találom? Se a tokján, se a CD-én nincs, most én vagyok vak, vagy nem adtak hozzá?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#5639) spyduck válasza raul560 (#5637) üzenetére


spyduck
nagyúr

Sajnos csak én is annyit tudok, h felmegyek a fujitsu oldalára és letöltöm!
Hozzáteszek azért pár dolgot:
-Vannak olyan notik amik Vista támogatottságúak, lehet a tiéd is ilyen mondjuk azokhoz is lehet drivert találni csak nagyon nehéz.
-Volt a mai nap folyamán kint nállunk egy számítógépszerelő és beszélgettem vele: Azt a tanácsot adta kerüljem el a Vista támogatottságú notikat mert neki is 1 hétbe telt mire minden drivert megtalált hozzá.
-Mint már sztem mondtam v3505-m van és sehol nincs a neten bluetooth driver, hát nekem egy prohardver fórumtárs küldött egyet egerből postán.
:)

(#5640) cigam válasza spyduck (#5639) üzenetére


cigam
félisten

Azért hogy pontosak legyünk, van bt driver. A suppport kérésre elküldi.
Tudom, mert nekem is 3505 van ;-)

Ill. akik downgrade-elnek (hű de szép szó) azok ugye tudják, hogy csak az OEM Vista Busienes, ill Ultimate verzió birtokában lesz legális az XPprof. verziójuk?!

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5641) spyduck válasza cigam (#5640) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én felhívtam a fujitsu szervízt és küldtek egy linket ami ugyan olyan 30napos verzió volt!

(#5642) Skyer


Skyer
senior tag

Na a mai nap nem volt kékhalál.Nyugtával dicsérem a napot, úgylátszik az oprendszer volt kaka, bár egész nap cooler volt alatta, holnap kiprobálom anélkül is!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5643) spyduck válasza Skyer (#5642) üzenetére


spyduck
nagyúr

Futtasd le rajta a 3dmark05-t megállás nélkül kb 3 óráig ha akkor nincs kékhalál akkor nem is lesz!

(#5644) Skyer válasza spyduck (#5643) üzenetére


Skyer
senior tag

Van ilyen opcio ami 3 órán keresztül futtatja a 3d markot??

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5645) spyduck válasza Skyer (#5644) üzenetére


spyduck
nagyúr

Olyan opció van ami a végteleségig futtatja a 3dmarkot és akkor kapcsolod ki amikor akarod! De most per pill nem tudom neked megmondani, h melyik az pontosan! Holnap felrakom és megmondom! De ha bemész egy 3dmark topikban tudnak segíteni!

(#5646) cigam válasza spyduck (#5641) üzenetére


cigam
félisten

Ez érdekes. Melyik szervízt hívtad?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5647) spyduck válasza cigam (#5646) üzenetére


spyduck
nagyúr

Fujitsu kp-i szervízt! A gépem T-moblie-os tőlük kérdeztem meg!

[ Szerkesztve ]

(#5648) turbolali


turbolali
csendes tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani, hogy L7320-as notiba van-e valami nagyobb kapacitású akksi, mint a gyári 2200-as? Elég "karcsú" az az 1 órás akkus üzemidő, amit el lehet vele érni...

Köszi!

(#5649) Somejko


Somejko
aktív tag

Sziasztok!

Én most másoltam le az eredeti nem időkorlátos bluetooth-os cd-t.Csak be kell illeszteni deamon tools-ba,s már telepíti is(Toshiba)!
Ha édekel valakit,akkor felteszem valahova...
Cső

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

(#5650) Somejko


Somejko
aktív tag

Nos,akkor itt van a Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505 bluetooth(Toshiba) telepítő driver cd-je: [link]
Sziasztok :)

Chuck Norris NEM él rosszabbul mint 4 éve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.