Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) spyduck


spyduck
nagyúr

sziasztok!
Vki tud segíteni, h erről a notiról, hol tudok többet olvasni?
[link]
főként az érdekelne, h milyen kijelző van benne!! crystal view vagy a fakó tft?

(#5452) HUNTER-mobil válasza spyduck (#5451) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

itt

De amúgy google :)) :DD

xi1546

(#5453) bammbusz


bammbusz
csendes tag

Sziasztok! Nagyon kéne egy kis segítség! Van egy amilo pa2510-es em vista home basic-el. Szeretnék ehelyett egy xp-t feltenni, de csak vista-hoz való driver cd-m van, és ha már az xp van fenn semmiféle drivert nem fogad el, csak a hangkártyát tudtam rá feltelepíteni.
Hogyan tudnám azt elérni, hogy a többi drivert is elfogadja xp-n a gép?
(már mindenféle driverrel próbálkoztam : ((((
Segítsetek plssssssss.

(#5454) HUNTER-mobil válasza bammbusz (#5453) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Általában a netről szokták összekaparni a drivereket, jó esetben, ha egyáltalán van az adott típushoz. (sztem akkora marhaság hogy nincs driver csak egy adott rendszerhez, ez rohadtnagy kibabrálás...)

xi1546

(#5455) cigam válasza bammbusz (#5453) üzenetére


cigam
félisten

Menj el az FS supoort oldalára, és "tadaaaa" ott vannak az xp-s driverek.

Hunter: Ha Vista-t adnak a géphez, miért tegyék fel visszamenőleg az MS-DOS 1.0-ig a drivereket a hozzáadott driver cd-re?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5456) HUNTER-mobil válasza cigam (#5455) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Mert mondjuk ha valakinek nem jó a vista, mint pl nekem sem, mert még nem forrott ki rendesen, vagy csak egyszerűen xp-hez van szokva az ember, akkor ráb@szik, mert nem tud kedve szerint xp-t rátenni, maximum szarakodással.
Nem kell ms-dos-ig, csak az xp-hez, és kész.

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5457) cigam válasza HUNTER-mobil (#5456) üzenetére


cigam
félisten

Aki viszont eljut arra a szintre, hogy a Vista-t letudja cserélni XP-re, az miért nem képes a böngészőjébe beirni, hogy http://support.fujitsu-siemens.com?

Ok. Annyira nemokos. Akkor nézze meg a gépe weboldalát.
(http://www.fujitsu-siemens.com/home/products/notebooks/amilo_pa_2510.html)
Jéééé... Milyen link van ott baloldalt?! (Drivers & downloads)
Rábökök a driver feliratra, és milyen oldal jöm be?!
http://support.fujitsu-siemens.com/com/support/linkapplication.html?LNG=EN&ProductID=3762

Aki meg Windows2000-et akar annak meg csak 2000ig legyen rajt,és kész.
Hogy a Linux-ról és már ne is beszéljünk.

Esetleg a sültgalambot ne rágja meg vki helyettetek?
Rinya helyett mér nem gondolkodtok 1 percig, arról nem is beszélve, hogy ha visszaolvas 50 bejegyzést, legalább 2 linkel találkozik ami az fs driver letöltő oldalára mutat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5458) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Hy!
Lenne néhány gondom mostanság! Először is, tegnap is és ma is, mikor a youtube.com-on teljes képernyősbe lett kitéve a videó, akkor néhány másodperc után feketére váltott a képernyő, és egy sárga felkijáltó jelet láttam 1-2 másodpercre /miután kiléptem a teljes képernyős módból/ és az volt oda írva hogy video-driver hiba....nem értem mi baja. A winben is megtaláltam ezt, és nem segített ezen a vga driver újratelepítése sem.
A másik a proci melegedése. Új korában ( 2 hónapja kb) a proci alapból 45-50 fokon járt, terhelve 55-65 fok között volt, esetleg nagyon megterhelve ment asszem 67-68 fokra, most sokszor azt veszem észre hogy nem agyonterhelve is 68-75 fokos, megterhelve pedig könnyen 80 fokos lessz....:( Ennyire porosodna?

(#5459) HUNTER-mobil válasza cigam (#5457) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Nekem nem is volt ilyen gondom, ne nekem mondd, én tudom.

xi1546

(#5460) cigam válasza HUNTER-mobil (#5459) üzenetére


cigam
félisten

Nem is neked, csak ugy általában...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5461) spyduck válasza HUNTER-mobil (#5452) üzenetére


spyduck
nagyúr

miután itt feltettem a kérdést nem sokkal késöbb megtaláltam!
amúgy ez nem az a noti de monodm már mind1 megtaláltam!

(#5462) Gus válasza netmesterke (#5458) üzenetére


Gus
aktív tag

Video probléma lehet Codek hiba. Eltávolítanám az összeset és valami komplex codek packot föltennék. Pl: Ace, stb
Melegedés:
Sűrített levegő csodákra képes... :) Ha poros környezetben használod, vagy van kutya, macska, stb. a lakásban rettentő gyorsan el tud tömődni a hűtő radiátor a portól, szöszmöszöktől. Ki kell fújkálni alaposan, aztán kiderül.

(#5463) bammbusz válasza cigam (#5457) üzenetére


bammbusz
csendes tag

Gondolod, hogy nincs annyi eszem??? Már kb. egy hónapja próbálkozom, az internetről már kb, 50 videokártya drivert töltöttem le(ati x1200), de xp-s felületen valamiért nem enged semmiféle drivert feltelepíteni. Lehet, hogy gyárilag beállítottak valamit a biosba vagy mittudom én hova, hogy csak a gyári vistát fogadja el, amivel kaptam.

Egyébként, ha megnézted volna a fujitsu siemens honlapját, amit amint látom nem tettél meg akkor láthattad volna, ott ennél a tipusnál(amilo pa2510) xp-s driver nincs.

(#5464) netmesterke válasza bammbusz (#5463) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Én úgy csináltam meg az enyémet (x200M) hogy új harder telepítése előjött, utána ne keressen a microsoft update helyről->utána 3 lehetőség közül lehet választani, (automata, adott helyről meg a 3-at nem tudom) és ott a 3. megoldást választottam, és megkerestem az ati karik között az integráltat, és utána saját lemezt nyomtam, és ott megkerestem a gyártó honlapjáról (az ati honlapjáról) letöltött drivert, és onnan simán felrakta!
Sok sikert!!

(#5465) cigam válasza bammbusz (#5463) üzenetére


cigam
félisten

Az fel sem merült, hogy azért nincs XP-driver, mert nem támogatott?
Persze hegeszteni biztos lehet, de mint írod azokkal nem sok sikert értél el.
Egy bónusz kérdés: Az FS supportot felhívtad? Írtál nekik?

Viszont találtam egy német fórumot, ahol erről van szó (ha jól tippelek, mert németül nemtok)
http://www.amilo-forum.de/topic,17354,45,-Erfahrung-pa2510.html

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5466) HUNTER-mobil


HUNTER-mobil
tag

Tud valaki olyan gyári intel diagnosztikai progit, ami kijelzi a proci hőmérsékletét?
(tudom, van everest, meg nhc, de nekem intel kellene ha egyáltalán van)

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5467) cigam válasza HUNTER-mobil (#5466) üzenetére


cigam
félisten

Van hát.
http://www.intel.com/design/motherbd/active.htm

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5468) _seth_ válasza cigam (#5467) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem csak annyit ír, hogy az alaplapom nem intel lap... :( (1536)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5469) HUNTER-mobil válasza _seth_ (#5468) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Na, nekem fel sem lehet telepíteni, valami más esetleg?

xi1546

(#5470) [Koky]


[Koky]
csendes tag

Hali!

Most szeretnék majd laptopot venni, és a következő FS gépet nézegettem: Amilo Pa2548 (AMD Turion 64 X2 TL60 (2000) 2048 MB 250 GB 15,4" WXGA Brilliant View DVDRW +/- DL 128 MB nVidia GF 8400M GS )
Ezzel a konkrét tipussal kapcsolatban tudna valaki hasznos tanácsokat adni, vagy ha van valakinek pont ilyen, mesélni róla egy kicsit hogy hogy van megelégedve vele?
Plussz ami még érdekelne, hogy 4400 mAh (Li-ion) -os aksi van benne és ez a fajta aksi mennyit bir kb? Nincs tapasztalatom az aksikkal!
Ezenkívül szerintetek érdemes garit még venni hozzá?
Köszi!

(#5471) HUNTER-mobil válasza [Koky] (#5470) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Helló, az akksi 2 óránál nem fog többet bírni, mert vga kártyás a gép.
Garit én is vettem +2 évet, mert megérte, tök normálisak a szervízben, legalább is velem.
(nem volt problémám, csak konzultáltam párszor már a gyerekkel)

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5472) bammbusz válasza cigam (#5465) üzenetére


bammbusz
csendes tag

Köszi a segítséget, közben sikerült megcsináltatnom egy informatikus rendszergazdával(SIKER), de neki is másfél napba került. :R :) :DD :DD

(#5473) [Koky] válasza HUNTER-mobil (#5471) üzenetére


[Koky]
csendes tag

Köszi!

És ha valakinek van pont ilyen notija: (FS Amilo Pa2548, AMD Turion 64 X2 TL60 (2000) 2048 MB 250 GB 15,4" WXGA Brilliant View DVDRW +/- DL 128 MB nVidia GF 8400M GS ) Akkor tudna néhány szót szólni róla?
Elöre is köszi!

(#5474) cigam válasza _seth_ (#5468) üzenetére


cigam
félisten

Mi a probléma ezzel?
Az Intel készíti az alaplapjaihoz. Te akartál Intel programot :)
(Attól, hogy Intel proc. fut a gépedben, még nem lesz intel alaplapja)

Esetleg ez a [Temperature Monitor] jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5475) _seth_ válasza cigam (#5474) üzenetére


_seth_
veterán

Jól van na :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5476) Kerio


Kerio
őstag

Li1705-höz hol találok XP drivert?????

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#5477) _seth_


_seth_
veterán

[link] :B

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5478) poero válasza Kerio (#5476) üzenetére


poero
aktív tag

Szia.

Itt:

http://www.lhp.hu/letoltes_driver_reszletes.php?a=388&k=12&g=174

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#5479) raul560


raul560
tag

Sziasztok nekem lenne egy nagy gondom... FS Amilo Pi2515-ös laptopom van! Feltettem a Need For Speed Pro Street-et és mikor elkezdem a karriert mindig kilép hogy az "nfs.exe hibát észlelet és leállt" ez mitől lehet? De nem csak nekem van ugyanez a problámám! Aki tud segitsen! Köszönöm....

(#5480) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Hy!
Az lenne a kérdésem hogy a Silent mód gombot hogy tudom működésre bírni?

(#5481) Syl válasza netmesterke (#5480) üzenetére


Syl
nagyúr

Telepíted a Power Managert.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5482) crue


crue
őstag

Elérhető az idei utolsó ATI mobile catalyst --=itt=--

(#5483) netmesterke válasza Syl (#5481) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Meglett! Köszönöm!

(#5484) Syl válasza netmesterke (#5483) üzenetére


Syl
nagyúr

Inteles gép lévén ezzel sokkal szebb eredményeket érhetsz el: Notebook Hardware Control

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5485) csigafej


csigafej
tag

sziasztok,

egy ismerősöm vett egy fujitsu amilo Li 1705-ös laptopot és nem lehet felrakni rá az xp-t (most linux van rajta) valami a bootolással van probléma elmondásai alapján, valakinek mond ez valamit? milyen probléma ez?

(#5486) BluEyes válasza csigafej (#5485) üzenetére


BluEyes
őstag

[link] #9-#24
Előbb a biost átnézni AHCI, vagy IDE mód vagy ilyesmit keresni, másik állapotra átállítani. Ha nincs ilyen, akkor integrálás.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#5487) bodri123


bodri123
csendes tag

hello!vettem nem rég egy amilo pro V3515-ös laptop-ot, és sehogy se tudom rácsatlakoztatni a netet, azt írja ki, hogy nincs kapcsolat, vagy korlátozott!A hanggal is így jártam, ahhoz is lekellett tölteni valamit,hogy jó legyen!ehhez is lekéne talán vaalmit tölteni?

(#5488) McCann


McCann
tag

Hali!

A következő témában kérném a segítségeteket:

A notim DVD-írója iszonyatosan lassú, egy újraírható DVD-t (kb 4 GB anyaggal) több, mint 1 óra alatt ír meg! Nem hibázik, vagy ilyesmi, de ezt borzalmasan sok időnek tartom, ezért kérném a véleményeket: időszerű lenne elgondolkodnom egy cserén?

Köszi!

PS: Ja és még egy érdekesség: ez lehet csak sima szoftverprobléma, de amikor az író dolgozik (másol, ír, vagy bármit), a hangkártya tökéletesen használhatatlanná válik, csak szaggatottan és nagyon lassan szólnak a hangok! Ha valaki találkozott hasonlóval, kérem, segítsen! :R :R :R

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#5489) dinuska


dinuska
csendes tag

sziasztok!

nekem egy amilo li18- asom van szeretném használni rajta a netet vezeték nélkül minden adott de hiába nyomkodom a gombot a gépen a wlan nem kepcsolodik be! billentűkombináciot nem ismerek erre, tunátok nekem ebben segíteni?

(#5490) netmesterke válasza dinuska (#5489) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Feltetted a drievert?

(#5491) csigafej válasza BluEyes (#5486) üzenetére


csigafej
tag

köszi szépen a segítséget, közben már hozzám került és nekem simán felment rá az xp, (:

kösz mégegyszer

(#5492) csigafej


csigafej
tag

sziasztok újabb problémám lenne az amilo 1705-el, megy minden rajta működik a hangkártya is viszont minden egyes újraindításnál az alábbi hibaüzenetet adja:

[link]

segítségeteket előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#5493) BluEyes válasza csigafej (#5492) üzenetére


BluEyes
őstag

Ez a hang grafikus beállító felülete lesz szerintem, valszeg egy hifi berendezést ábrázol(na). Nem tudom, mennyire friss, nézz szét driver meg kezelő progi ügyben a Via-nál.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#5494) fsc válasza raul560 (#5479) üzenetére


fsc
tag

Szia, Játékhoz kevés a benne lévő Intel grafikus chip
Válts minimum Pi2530-ra, ha még vissza tudod cserélni.

(#5495) cigam válasza csigafej (#5492) üzenetére


cigam
félisten

Mondjuk azért, mert az XP nem támogatott?!
Persze hegeszteni lehet, de nem garantált a stabil működés.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5496) Heartka


Heartka
csendes tag

Sziasztok! Nekem van egy Amilo Pro V3515-ös laptopom... intel m-450-es procival..lehet cserélni valamilyen Core Duo-s procira-?

(#5497) BluEyes válasza Heartka (#5496) üzenetére


BluEyes
őstag

[link]
BIOS frissítés esetleg kellhet előtte.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#5498) Heartka


Heartka
csendes tag

Azta! Most ahogy olvasom lehet bele pci-es vidikarit beletenni? :Y pl 8600gt? :D :

"lehetőség van egy külső, teljesítményben jobb videokártya csatlakoztatására." Mert akkor inkább vidikarit veszek bele :D

(#5499) BluEyes válasza Heartka (#5498) üzenetére


BluEyes
őstag

Nem! Ez egy lehetőség az alaplapgyártók számára a chipsetben, amit vagy kihasználnak, vagy nem. Ha gyárilag integrált a vga, akkor szerintem esélytelen a bővítés.

[ Szerkesztve ]

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#5500) Heartka


Heartka
csendes tag

Nem tom, integrált vidikari van benne,de agp-s csatolón... de akkor mire való az a 16x-os pci-e foglalat?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.