Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) sgery


sgery
őstag

sziasztok! no, lecseréltem a 1650g-met egy 1437g-re, és dobtam bele 2gb memóriát (de ha látták volna hogy,sokan sirtak volna,mert a feldapból 1csavar meghalt igy felhajtottam kicsit és bebüvészkedtem a ramot:) ). Viszont olyan kérdésem lenne, hogy a benne lévő x700-as karihoz honnan tudok új drivert feltenni? mert az ati.com-oson egy 600kbyte-os van ami azt mondja nem kompatibilis és kilép. pedig jó oprendszerhez töltöttem. most az eredeti driver van fennt. segitsetek:)

a 7600-as hűtéses problémához javaslom, hogy irj mailt fujinak benne meglobogtatva a fogasztóvédelem szavát, akkor majd segitenek. és ha bp-en vagy akkor a rikvesthez vidd a lapot ők ált jobbfejek mint a többi.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5752) 4sal3 válasza netmesterke (#5750) üzenetére


4sal3
tag

tapasztalataim szerint a vista is visszafogja a gépet :) xp alatt az asztalim meg a notim is sokkal gyorsabb.

(#5753) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5746) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Memó olvasás/írás terén ne várj nagyobb értékeket a 2G-ra váltással, az nem ott jelentkezik!
A vista pedig egy hulladék.....

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5754) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5753) üzenetére


Skyer
senior tag

Nemtudom én szeretem a vistát!Egyenlőre semmi bajom vele, nem nagyon térnék már vissza Xpre :B

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5755) netmesterke válasza HUNTER-mobil (#5753) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Azért annyira csak nem...:D Én biztos nem váltanék vissza rá, pedig tudom hogy sokmindenben lassabb, de ez van! Ez a jövő. Szebb, okosabb, stabilabb! Idővel majd gyorsabb is.

(#5756) crue válasza sgery (#5751) üzenetére


crue
őstag

erre a linkre kattintva mindig letöltheted a legfrissebb mobile catalystot

(#5757) !attis!


!attis!
tag

Help plz!

Egy Amilio Li 1718 telepítettem Xp-t. csak Vistas drivereket kapptam hozzá. a WLanhoz már találtam drivert. audio,VGA, és modem driver kellene segítsetek pliz. 8tudom ha google nagyon jó barátom de nem nagyon találok hozzá megfelelőket)

(#5758) szlosi


szlosi
tag

Nekem is ua a problémám mint az elötem szólónak! segítsetek!!!!!

(#5759) 4sal3 válasza !attis! (#5757) üzenetére


4sal3
tag

megy pü :)

szlosi nekedis :)

[ Szerkesztve ]

(#5760) !attis!


!attis!
tag

köszönöm, megpróbálom, addig is nem tudja valaki esetleg h melyik nootbok driverjeivel tudnám esetleg helyetesíteni. Li 1705 próbáltam de nem viszi:(.

(#5761) !attis!


!attis!
tag

Up
Senki???? 8hangot már síkerült varázsolnom) X300 Ati driver kellene még és Smart 56 k modem driver

[ Szerkesztve ]

(#5762) 4sal3 válasza !attis! (#5761) üzenetére


4sal3
tag

a progi amit linkeltem az minden driver gondod megoldja :)

(#5763) Skyer


Skyer
senior tag

Hali srácok!Na a kövi a kérdésem. Amikor megvettem a gépet kaptam hozzá egy driver cd-t ami a DeskUpdate nevü program volt fenn. viszont a feltett driverek szarok voltak ezért kénytelen voltam kézzel telepíteni.kérdezem van olyan deskupdate program ami képes a legfrissebb drivereket lerántani autmatán telepíteni minden gond nélkül?végtelen hálás lennék egy linkért vagy egy hasznos priviért!thx guys!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5764) runner 125


runner 125
nagyúr

Üdv mindekit!
Tudtok arról vmi infot h az A1667G-ben cserélhető a proci? (Esetleges2 magosra)
Köszönöm szépen!
Üdv Márk

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5765) sgery válasza runner 125 (#5764) üzenetére


sgery
őstag

minden laptopban cserélhető, ezért abban is. attól függ milyen foglalatú van benne hogy mire, ha turionos akkor max turion 64 2400mhz-ig tudsz bőviteni, nézd meg mi van benne.

Crue: köszi a linket, egy napon át kerestem google-on meg ahol csak tudtam és nem találtam még ati.com-on se. KÖSZIII! :R

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5766) spyduck válasza runner 125 (#5764) üzenetére


spyduck
nagyúr

Sajnálattal közlöm veled, h 754-es tokozású processzor van a gépedben ami ugyan nem baj, de nem létezik belőle 2magos változat!
Most néztem át alaposabban az everest riportot amit küldtél!

(#5767) szlosi válasza 4sal3 (#5762) üzenetére


szlosi
tag

4sal3 Sajna nem sikerült a progiddal sem:( azt írta nem érkezett kompatibilis driver...
Nem hiszem el, hogy nicsen xp s driver ehez a retek géphez! :W :W

(#5768) runner 125 válasza spyduck (#5766) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aham ok,rendben köszönöm! ;)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5769) sgery válasza runner 125 (#5768) üzenetére


sgery
őstag

Szerintem vegyél a gépbe inkább még 1gb ramot, az nagyon sokat dobna rajta:)

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5770) 4sal3 válasza szlosi (#5767) üzenetére


4sal3
tag

sajnálom :(

(#5771) runner 125 válasza sgery (#5769) üzenetére


runner 125
nagyúr

:) Keresem 1000rel itt PH-n :)
Csak ezek a fránya DDR ramok 14-15.000ft körül vannak :O
Egyet már találtam itt,11-ért Kingmax-3év gar...de egyelőre ennyi..
Úgy döntöttem h várok még ~5-6 napot..ha nem lesz ajánlat akkor az edigital-tól veszek 13ért még 1gb-s Kingston-t..ez a legjobb árú termék /pill
Üdv

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5772) Skyer válasza runner 125 (#5771) üzenetére


Skyer
senior tag

DDR1 vagy DDR2 megy a gépedve?van fölösbe 2x512mb ddr2 533 asom eladoba ha érdekel.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5773) runner 125 válasza Skyer (#5772) üzenetére


runner 125
nagyúr

:)
"..Csak ezek a fránya DDR ramok 14-15.000ft körül vannak :O
Egyet már találtam itt,11-ért Kingmax-3év gar..."

Azt hiszem ebből egyértelműen kiderül h milyen.. :)
;)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5774) !attis! válasza szlosi (#5767) üzenetére


!attis!
tag

pü-k mentek ;) Sok síkert :C

[ Szerkesztve ]

(#5775) Skyer


Skyer
senior tag

Érdekes ötlettel álltam elő. Sok turkálás után rájöttem hogy a gép MXMIII foglalatos így a VGA bővíthető.8600m-gt re szeretnék bővíteni de fingom sincs hol lehet ilyent kapni. biztosan állati drága a cucc, de összeszedem rá a megfelelő pénzmennyiséget ha találok.Ti sem tudjátok?:)

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5776) 4sal3


4sal3
tag

valaki nem tudja? li1705ben lehet vga-t cserélni? mer everest irja, hogy van benne pci-e 16x-os port. és láttam mini pci-e csatis vgakat.

vagy ezcsak az everest hibája? :F

(#5777) spyduck válasza Skyer (#5775) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ez nem így működik a notiknál én úgy tudom! A chipset csak bizonyos VGA-kat támogat!
Sajnos ez régi de inkáb ebből nézelődjél: [link]

(#5778) runner 125


runner 125
nagyúr

Hali!
Tudja vki h ATA/PATA notebook vinyóból mekkora a legnagyobb? /200,250gb-s van?-esetleg linket pls)
Köszönöm!
Üdv

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5779) sgery válasza runner 125 (#5778) üzenetére


sgery
őstag

én még csak 160gb-osat láttam, amelyik notiban több van abban pedig 2db vinyó van. de sata-ból van 250gb-os is. [link]

miért fizetnél egy videókariért egy vagyont, ha eladod a notit és a plussz pénzből már sokkal jobb notit kapsz:)
ha eddig atis videókarid volt akkor szerintem csak atis is fog belemenni, mert a south brige is atis. gondolom..:)

[ Szerkesztve ]

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5780) runner 125 válasza sgery (#5779) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ez az h én is.. :U
Azért köszi
Ha esetleg vki látott már ATA/PATA-s 200gb vagy feletti vinyót legyen szives írjon,köszönöm

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#5781) Skyer


Skyer
senior tag

Most jön akor a költői kérdés hogy érdemes e rááldozni egy 8600M-GS el szerelt FSC gépre AMILO Xa 2528 ra. Jelenleg most Xi 1526 om van. Fontos lenne a VGA, az új oprendszer és a komolyabb grafikai teljesítmény miatt.Mit gondoltok ez a VGA (8600M-GS) erősebb egy 7900GS nél?Tehát érdemes lenne cserélni? Erről a kedveskéről lenne szó!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5782) spyduck válasza Skyer (#5781) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem lehet 1 kalap alá venni a 2 vga-t!
A 6800m-gs egy síma középkategóriás VGA, a 7900gs meg egy felső-középkategóriás VGA!

(#5783) Skyer


Skyer
senior tag

Akkor még talán lehet else kéne adnom a gépet mert a VGA upgrade-nél a 7900GS szerepel csak mint bővítési lehetőség. Áh..tudja a fene mit csináljak most.Szeretném ha egy jódarabig nem kéne lecserélni a notit, úgy átalakítani vagy olyant venni. :F

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5784) sgery válasza Skyer (#5783) üzenetére


sgery
őstag

elmondom neked a tökéletes megoldást, én is ezt fogom tenni: veszel egy 106cm-es hdtv-t 300e-ért és 60-ért egy xbox 360-at. pár évig nem lesz gondod, és később is csak egy újabb 60e lesz az új konzol ára...
a grafika és a játékélmény pedig összevethetetlen egy laptopon játszással..:D

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5785) Skyer válasza sgery (#5784) üzenetére


Skyer
senior tag

Azé odáig nem süllyedek hogy konzolt vegyek.Még ha hozzám vágnák se kellene.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5786) HUNTER-mobil válasza sgery (#5784) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Majd hóna alá vágja a TV-t meg a konzolt, és megy a dolgára, ha szünet van esetleg, előveszi, és nyomja a játékot......

xi1546

(#5787) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5775) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Sok turkálás után?? Én már régesrég tájékoztattalak róla, csak lehet nem hitted el.
Nemtudom mit görcsölsz annyit azzal a géppel, a 7600 még nagyon is jó játékra, ha meg kevés neked, akkor cseréld le a gépet, mert 100eFt alatt úgysem kapsz vga-t, annyit meg nem ér.

[ Szerkesztve ]

xi1546

(#5788) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5787) üzenetére


Skyer
senior tag

Hát nemtudom.melyik szériát érdemes venni?mert ez az X soroza sztem nagyon jól eltalált.Más: A turion64 x2 t60 gyengébb cpu mint a core 2 duo t5500?

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5789) spyduck válasza spyduck (#5782) üzenetére


spyduck
nagyúr

mod: 8600m-gs

(#5790) Skyer válasza spyduck (#5789) üzenetére


Skyer
senior tag

észre vettem hogy elirtad :D mind1 a lényeg lejött belőle!

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5791) spyduck válasza Skyer (#5790) üzenetére


spyduck
nagyúr

Én meg olvasom, h ki az a hülye aki ilyet írt mert olyan vga nincs is, aztán látom, h én vagyok :B
Amúgy tudod, h egy ilyen VGA nagyon drága! Jobban jársz ha eladod a géped és veszel egy erősebb VGA-val szerelt notit!

(#5792) Skyer válasza spyduck (#5791) üzenetére


Skyer
senior tag

Feltéve ha lesz olyan emberke aki megveszi :)

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5793) HUNTER-mobil válasza Skyer (#5792) üzenetére


HUNTER-mobil
tag

Miért még mindig vannak hibái?

xi1546

(#5794) Skyer válasza HUNTER-mobil (#5793) üzenetére


Skyer
senior tag

Nem nincs.Kiderült hogy az Op rendszer volt hulladék amit hozzá kaptam. Amiota leszedtem és a recovery disk et raktam fel azota semmi kékhalál semmi megingás semmi kifagyás. És a gép is meglehetősen gyors.

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5795) TommyLee73 válasza runner 125 (#5780) üzenetére


TommyLee73
tag

Ezt nézd meg: [link]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5796) Skyer válasza TommyLee73 (#5795) üzenetére


Skyer
senior tag

nekem is ebbe a gépbe western digital scorpion van csak 120gb os és SATA.

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5797) TommyLee73 válasza Skyer (#5796) üzenetére


TommyLee73
tag

:) Mielőtt bárki beruházna egy nagyobb HDD-be, mindenképpen nézzen utána, hogy a laptopjának BIOS-a támogatja-e a kiválasztott modellt. De gondolom ezt mindenki úgyis megteszi a bővítés előtt. :DDD

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5798) Skyer válasza TommyLee73 (#5797) üzenetére


Skyer
senior tag

Bizony ez fontos info :)

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

(#5799) TommyLee73 válasza TommyLee73 (#5795) üzenetére


TommyLee73
tag

Közben találtam még egy gyártót: [link]

''Sosem szabad lebecsülni a hülyeség hatalmát!''

(#5800) Skyer


Skyer
senior tag

Lol most nézem hogy a 8600M GS nem erősebb vga a 7600GS nél. Nagyon minimális az eltérés.Viszont a 7900GS sokkal erősebb mind2nél. majdnem a duplája.Na egy olyant kéne beszerválnom ;) Ráadásul az megy is a gépembe, mert csak arrra lehet upgradelni.

Itt nézelődtem: [link]

[ Szerkesztve ]

Honlaptervezést,számitógépszerelést,webprogramozást vállalok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.