Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) djadji válasza Trucka (#4099) üzenetére


djadji
senior tag

hát sajnos én se tudok németül.. csak 2 szót... Ja meg nyet.. de ebből is az egyik nem az... :O :O
Tud valaki németül aki el tudná mondanio hogy kb miről szól a dolog?

Mellesleg azt hiszem hogy a szervízzel ki fogom cseréltetnia WLAN kártyát egy másikra, ha kell kifizetem... tojok rá... csak jó legyen már... VAgy veszek egy külső WLAN kártyát a Express Card Slotba.. vagy USBbe.. a bentit meg letiltatom a fenébe. Már megkérdezetem a céget, de még nem kaptam rá választ hoyg ki tudják e cserélni.. és hoyg mennyiért..

http://djadji.fw.hu

(#4102) schloddi válasza djadji (#4101) üzenetére


schloddi
csendes tag

a németek is csak szídják a szervizt is meg a fusit is, de elérni nem tudnak semmit, meg próbálkoznak ilyen-olyan driverekkel, több-kevesebb sikerrel.
én is onnan próbálkoztam, és nekem bejött! ilyen gépem van, de semmi hasonló problémát nem produkált XP prof alatt, csak az egér baszakodik néha, de fagyás vagy ilyesmi nincs, egyébként az összes drivert a fusi honlapról szedtem le, mert én linuxos verziót vettem, wlan gondom sincs, pedig suliba sokat használom ezen keresztül a netet -most is-

-a minőség a részletekben rejlik-

(#4103) djadji válasza schloddi (#4102) üzenetére


djadji
senior tag

nem mind csinálja... az enyém persze hoyg csinálja.... :O
De majd ha kicseréltetem a WLAN kártyát.. akkor remélem OK lesz minden..

http://djadji.fw.hu

(#4104) offtopic


offtopic
csendes tag

Próbáltam cpu-t upgradelni a vasban ( sajnos kevés sikerrel ) !
Ami adott : FiSu Li 1720, Celeron M 410 ( 1.46 / 533 fsb / 1 mega ) ATI-RC410M lap.
Ami lett volna : Pentium M 730 ( 1.6 / 533fsb / 2 mega ).
Eredmény : bekapcsolás után power és hdd led ég kábé 10 mp-ig, majd gép kikapcsol.

Van valakinek ötlete mi lehet a bibi?

Ugyanezt a P4 730-as procit belepróbáltuk egy másik FuSi-ba is L7300 modell. Abban Celeron 360 volt ( 1,4 / 400fsb / 1 mega ). Ott elindult a gép, de csak 400fsb-vel ment a proci 1.2-ön ( 12x100) .


Off

"I" családban élek (Mac,Phone,Pad,Pod)

(#4105) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Sziasztok,
Eddgi egy véleményt olvastam a FS Amilo v3205-ről, ami pozitív, egyebet nem.
De hogy lehet az, hogy egy subnotebook ilyen olcsó? Gyanús...

(#4106) lúzer válasza dekoninck (#4105) üzenetére


lúzer
veterán

Miért mennyi?

Mert ez a MSI nagyon brutál:
MSI S271X-246HU
164,409 Ft +áfa
197,291 Ft

Kijelző: 12,1'' WXGA (1280x800) Glare
Processzor: 3400+, AMD Mobile Sempron Processzor 256k L2
Memória: 1x1GB DDR-II (533MHz), max. 2GB-ig
Merevlemez: 100GB 5400 SATA
Optikai meghajtó: DVD Super.Multi
WLAN: 802.11gb
VGA: ATi Radeon X1150 128MB VRAM
Chipset: ATI RS485M

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4107) dekoninck válasza lúzer (#4106) üzenetére


dekoninck
aktív tag

260 körül, bruttó
Vagy inkább egy MacBook...

(#4108) Trucka válasza offtopic (#4104) üzenetére


Trucka
csendes tag

M410/420/430-as procik mennek biztosan a 1720-ban.

(#4109) offtopic válasza Trucka (#4108) üzenetére


offtopic
csendes tag

Igen, ezt tudom. De nem nagy upgrade 410-ről 430-ra váltani. Pentium M jobb lett volna. :(( , de sajna nem müxik.

Off

"I" családban élek (Mac,Phone,Pad,Pod)

(#4110) Trucka válasza dekoninck (#4105) üzenetére


Trucka
csendes tag

Nekem bejön a V3205. T2050-es procival küldöm. Gyúrom 2 hónapja, és (lekopogom)
eddig teljesen jól megy. Ami előny, hogy nem fos műanyagból van, mint a többi. Lifebookra meg kinek van pénze? :O Főleg a Lifebook Q-ra 1.3 milláért... :D [link]

V3205 adatlap:
[link]

(#4111) siem


siem
csendes tag

Sziasztok!

Szertnék kérni egy kis segítséget, mert a környezetemben már senki nem tud nekem segíteni.
A problémám az lenne, hogy kb. 2 hónapja vettem egy FS Amilo Pa1510-est és most lenne vele egy kis gondom.
Vásárlás után nagy nehezen összeszedtük a drivereket (nem a FS honlapjáról, hanem minden honnét) kivéve a wlant-t.
De mivel szerettem volna azt is ezért az egyik ismerősöm letöltötte a drivereket (chipset,cpu, wlan, lan, pcmcia, modem) a FS honlapjáról és a gép autómatikusan telepített olyan programokat is amik már korábban fent voltak (a wlan, lan, és modemen kívül szerintem fent volt minden) és ez okozza most a gondot.
Korábban nem az Ati Radeon Xpress 1100 volt fent hanem egy másik amivel nagyon jól működött és amióta fent van az Ati 1100-s azóta akadozik a videó, meg valamiért lassabban tölti be a dolgokat, meg lasabban kapcsol is ki.
Próbálkoztam azzal, hogy letörlöm az Ati 1100-s programot és visszarakom a régit, de nem engedi és másikat sem enged.
Szóval nem tudom, hogy mit csináljak vele és már ki vagyok tőle teljesen! :O

Ha valaki tud legyenszíves és segítsen nekem!

Előre is köszönöm!

És azt tudja valaki, hogy a játékot hogy bírja a gép (pl.NFS) és hogy a 3 USB közül miért csak 2 működik és hogy tudom azt a 2-t is működésbe hozni (xp sp2-van fent)?

(#4112) lúzer válasza siem (#4111) üzenetére


lúzer
veterán

:R :)) :C :DD

bocs de ez tetszett:
3 USB közül miért csak 2 működik és hogy tudom azt a 2-t is működésbe hozni

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4113) Trucka válasza siem (#4111) üzenetére


Trucka
csendes tag

A helyedben újrahúznám az egészet, csak kiidegeled magad :)

(#4114) netmesterke válasza siem (#4111) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Hali!
Hogy érted azt hogy működésbe hozni az usb-t? Nekem nincs vele gondom. Mind a 4 működik. Csak a gép nem :( Szervízben van, magától kikapcs meg ilyenek-fél éves).
Az eszközkezelőben nem engedi leszedni az ''illesztőprogram eltávolítása'' menüvel sem? Először újra kell indítani az eltávolítás után, csak akkor szedi le.
Philips írókkal mik az észrevételek?
NFS - nekem az underground 2 volt fenn egy ideig, és félig volt felvéve a grafika és úgy nem szaggatott, az én vga karim egy GMA 900-as (up to 192mb), szal úgy neked is megy, nem sok külömbség van a kettő közt.
Kérdés: tudja vki hogy hogy a manóba lehet kivezetni hangrendszerhez a hangot? Ha minden igaz a hangkártyám 7.1-es, de nem nagyon van rajta kivezetés (mint az asztali gépeknél).

(#4115) djadji


djadji
senior tag

NOs. Nem szeretném elkiabálni, de lehet hoyg sikerült megoldanom a 1538 fagyási gondját. Vettem egy drivert (NAGYON emelet díjas SMS (remélem megérte)) és mióta azt föltettem azóta nem fagyott az egér és a net sem állt le.
Majd később még jelentkezem hoyg mi történt. Remélem megérte az a nagy mobilszámla!!!!

http://djadji.fw.hu

(#4116) Omni válasza djadji (#4115) üzenetére


Omni
aktív tag

ez egy vicc :( Drivert venni...ilyet se hallottam még

(#4117) djadji válasza Omni (#4116) üzenetére


djadji
senior tag

Ha nincs más.. muszáj.. de eddig ez nem fagyott ki.. (egyszer igen de az a DC hibája volt...)

http://djadji.fw.hu

(#4118) siem válasza netmesterke (#4114) üzenetére


siem
csendes tag

Helló!

Úgy értem, hogy nem működik az USB-m, hogy az egyik felismer mindent a másik kettő meg semmit.
Amúgy a programmal már csináltam mindet. Letöröltem kb. 5-ször és újra is indítottam. A program el is tűnt csak nem akarja elfogadni az újjat (meg a régit sem), nem enged másikat telepíteni (mindig csak azt írja ki, hogy az op rendszerrel nem kompatibilis a program) csak azt az egyet amivel nem vagyok megelégedve.

(#4119) siem válasza lúzer (#4112) üzenetére


siem
csendes tag

Helló!

Bocsi, de el írtam.
Csak 1 működik!

(#4120) Omni válasza djadji (#4117) üzenetére


Omni
aktív tag

Hát igen, a kényszer nagy úr. Ez a FuSi szégyene..

(#4121) djadji válasza Omni (#4120) üzenetére


djadji
senior tag

Valaki nem akar segíteni tesztelni ezt a drivert? Úgy értem hogy másnál lefagy e vagy ilyesmi, mert ha télleg ok akkor sok embert érdekelne... (sztem)

http://djadji.fw.hu

(#4122) djadji válasza djadji (#4121) üzenetére


djadji
senior tag

mióta indítottam 1 DCt teljesen meghülyült eza driver... Eddig sose fagyott le, most meg nem lehet használni...
De még egy próba hátravan.. hátha ha így telepítem akkor jó lesz..

http://djadji.fw.hu

(#4123) tigrisss


tigrisss
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég vagyok boldog tulajdonosa egy Fujitsu Siemens Amilo Pi1536Lx-nek, eddig még nem volt vele gondom, kivéve azt hogy nem tudtam XP Pro-t telepíteni USB-s floppydrive hiányában, de egy Vistaval gyorsan túltettem magam ezen a problémán.
Viszont a WIFI-vel van kis gondom (neeem nem az amit már 100x körülirtak... :)
Van egy routerem wmi eddig egy másik FS laptoppal tökéletesen működött (XP-Prof), viszont ezzel mindíg csak 1x csatlakozik - restart/shutdown után nem. Ezért csak úgy tudom ''rendesen'' használni a WIFI-s netemet, hogy minden kipkapcsolás előtt belépek a router setupjába (webes) és nyomok egy self-resit. Ha ezt elfelejtem nem tudok legközelebb belépni mert a routerben ''bennragad'' a laptop . Ekkor vagy áramtalanítom a routert, vagy egy ''vonalas'' :))) pc-vel lépek be a routerbe és adok ki restart parancsot. Utána egyből jó lesz.
Már próbáltam chanelleket is váltogatni de semmi, valakinek ötlete?
A másik: Normális az hogy a tápegység ami tölti a notit tűzforró? Csak 3D-s játékok alatt és amikor azt mondom tűzforró akkor az azt jelenti hogy nem bírja ki a kezem 1 mp-sem (próbáltam a másik FS noti tápjával is, az is ugyanígy viselkedik).

thx, tigger

(#4124) portás


portás
tag

Kellene egy kis segítség!
Tegnap éjjel felhúztama fu-Si.Amilo-pi-1505-re vistát mivel ugyebár kompatibilis. Nemkért vista driver-t semmit, viszont a hang nem szól, felmentem a gyártó oldalára letöltöttem a vista driver-t a géphez, de ezután sincs hang!
Na most segítsetek mert nem szeretnék nekifutni telepíteni újra xp-t!

-=A hal bosszúja a szálka=-

(#4125) ada19 válasza tigrisss (#4123) üzenetére


ada19
senior tag

Habár személyes tapasztalatom nincs a géppel, de azért megosztom a véleményem.

A melegedés szerintem nem normális, én konkrétan elég sokat használom töltőről és a langyosnál sosem melegebb (FuSi-m van), és használtam már más gépeket és garantáltan azok sem gyújtották fel a lakást.

A WiFi-s dolog valószínűleg Vistás driver gond lesz, amennyiben ez már működött neked másik oprendszer alól. Javaslatom az lenne hogy tölts le egy Ubuntu Live CD-t (3 nap múlva jön ki a következő, 7.04-es stabil változat), pár perc alatt egy teljesen működőképes oprendszered lesz, elég nagy valószínűséggel minden HW elemet felismerve, így kipróbálhatod a WiFi-t (és ezáltal szűrheted hogy hw vagy vista gond).

Mégsenem

(#4126) djadji válasza tigrisss (#4123) üzenetére


djadji
senior tag

Nekme is meleg a töltő... nem forró.. de azért jó meleg...
Sztem használd jó sokat hátha leég a gar idő alatt. Ha azt kibírja, akkor nem lesz baja.
Vagy mérd meg a hőmérsékletét... sztán megint és megint és megint.. ha beáll egy fix hőmérsékletre akkor sztem rendben lesz (de nem biztos hoyg ez normális..)

http://djadji.fw.hu

(#4127) tigrisss


tigrisss
csendes tag

Köszönöm a tippeket!

(#4128) djadji


djadji
senior tag

Nos.. Meguntam a vacakolást a WLANnal (PA 1538).. ezért bevittem a szervízbe, hogy csinálják meg. HA nem tudják megcsinálni akkor veszek bele másik WALN kártyát.
Majd írom a fejleményeket...

http://djadji.fw.hu

(#4129) Reverting válasza portás (#4124) üzenetére


Reverting
őstag

Nalam siman ment a hang a driver folrakasa utan... keress privat at kuldom amit en raktan fel...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#4130) Flow


Flow
senior tag

Hello! Amilo xi 1526. 60+ fokos a gpu core-om, a szobában elég meleg van, de ha játszom is, eléri a 70 fokot a mag. Normális ez? :F

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#4131) LALA_kiraly válasza Flow (#4130) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Teljesen. Az X2 még melegebb lenne.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#4132) Flow válasza LALA_kiraly (#4131) üzenetére


Flow
senior tag

79 fok játék után. nem lesz baja? :Y

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#4133) LALA_kiraly válasza Flow (#4132) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Haverom X2-se is 80 fok körül mozgott. Írj egy mailt a FUSI-nak, h jó-e a hőmérséklet. Sztem a vga fűt be neki, de rendesen. Annál 90fokot is láttam már.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#4134) Flow válasza LALA_kiraly (#4133) üzenetére


Flow
senior tag

Hát én a gpuról beszéltem. De kösz az infót. Lehet írok nekik!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#4135) BöBe.


BöBe.
csendes tag

Gpu maglassulási küszöb, ahogy az nvidia beállításoknál leolvasható, 105 Cfok. Ezért szerintem felesleges aggódni akár 100foknál , hiszen a védelem be van építve.(mondjuk úgy hogy ez az autónak nem a hűtővíze,melynél 100fok kritikus, hanem a motorja, mely jóval magasabb hőmérsékleten kell, hogy üzemeljen) Szal no para! Cpu is kibírná ezt,de 80Cfok felett ott azért már hűtésgondra gyanakodnék...

(#4136) djadji


djadji
senior tag

Megjött a 1538-am. A szervízben azt mondták hoyg tesztelték 2-3 napig napi 2-3 órát és egyszer sem jött előa hiba (hogy eldobja a WLANt). Mondtam nekik hogymárpedig van ilyen hiba, ugyhogy legyneek szivesek kicserélni a kártyát egy másikra, ki is fizetem. Kicserélték 5700+ÁFAért. MOst jött meg most tesztelem. Egy Realtek RTL8187 karit tettek bele.
Ha lesz 2-3 nap teszt mögöttem akkor írok hogy mi van vele.

Külben korrektek egészen Szegeden. Arégi kártyát is mellétették. De érdekes módon azt mondták, hogy állítólag ezekkel a Atheros-okkal nem szokott gond lenni (ehhez képest elég sok 1538as panaszkodik róla minden országban..)

http://djadji.fw.hu

(#4137) deryck,


deryck,
csendes tag

Sziasztok

Notebook vásárlás elött állok, a laptop.hun néztem ki egy Fujitsu Siemens Amilo Pa1538Lx gépet:
Processzor, Mhz: AMD Turion 64 X2 TL50
Memória, Mb: 1024 MB
HDD, Gb: 120 SATA GB
Kijelző: 15,4''WXGA Crystal View
Optikai meghajtó: DVDRW +/- DL
Modem: van
LAN: van
USB: 4 db
Firewire: van
Wireless LAN: van
Video: 128MB nVidia 7400 up to 512 TC
Op. rendszer: Linux
Billentyűzet: magyar
Egyéb portok: DVI
TV kimenet: S-Video
Poz. eszköz: Touch pad
Kártyaolvasó: 4 in 1
Jótállás: 1 év
203 ezer forintért! Szerintetek megéri? Geforce 7400go ról mia véleményetek? a gép netezésre, filmezésre és WoWozásra kéne a mostani asztali konfigomat cserélném Athlon xp2000+ ,512 ddr, Geforce4 ti 4200! gondolom azért a 4es geforcenálerősebba 7400 vagy rosszul tudom?:S

Köszi előre is


[Szerkesztve]

(#4138) SZULTA


SZULTA
tag

ÜDV!
van egy pa1538 és ehez kéne net driver ... mert csak wirelessest találtam pls help pontos linket kérnék ha lehet köxönöm! :DD

(#4139) djadji válasza deryck, (#4137) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem ilyen van. Sajonos a WOWról nem tudok nyilatkozni, mert már nem fizetem, ugyhogy ezen a gépen már nem használtam. De szinte tuti vagyok, hogy jó lesz (haver x1100as VGAval WOWozik és azt mondj ahogyszinte tökéletes)
Nkem bevált.. egy hibája van a 1538nak (bár az enyém nem LXes) hogy a WLAN megszakadozik. De nem mindenkinek.. van akinek tökéletes..
Nkem most cserélték ki a WLAN kártyát (mint írtam előbb)
De szerintem az egyik legjobb ár/érték arányú gép most a piacon. Én elégedett vagyok vele..

http://djadji.fw.hu

(#4140) djadji válasza SZULTA (#4138) üzenetére


djadji
senior tag

Ne haragudj.. nem értem .. mi az a net driver...??! Írd le pls pontosan mihez is szeretnéd használni.?

Egyébként www.fujitsu-siemens.com ott driver dowload és ott beírod a géped serial numberjét és kidobja az összes hozzá való drivert.
Vagy van online automatikus driver frissítés is. Az autón megkeresi ami kell a gépednek..

http://djadji.fw.hu

(#4141) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok, olvasgattam a hsz-eket :)
Pár napja hozzámkerült egy Amilo PA1510.
Nekem nagyon tetszik a gép.
[link]
A drivereket szerintem könnyen meg lehet találni a FS oldalán. Mint ahogy előttem is irták létezik auto update is. Gyors a vinyó (120GB sata), egész hamar feláll win, egész csendes a procihűtés, néha kapcsol be, igaz akkor kicsit hangos, de rövid ideig üzemel.
Össz nekem tetszik a gép. Ha valakinek kell, netto áron tudok hozni egyet :)

[Szerkesztve]

® visions created with passion

(#4142) SZULTA válasza djadji (#4140) üzenetére


SZULTA
tag

igen igen köxi ke de mindent lexedtem onnan és csak wirelessest kezeli ... tod sima utp kábelröl szeretném hogy menjen ethernet röl és nincs driverem.. csak a wirelesseshez :S :R

(#4143) spyduck


spyduck
nagyúr

hali!

Nem tudja vki, hogy a FS 1667g-bne cserélhető-e a videókártya???

(#4144) deryck,


deryck,
csendes tag

kösszi a véleményt akkormegnyugodtam h nemrossz az a gf7400:) nah ballagáskor akkor beujitom a Amilo Pa 1538-at jó lesz egykis mobilizáció a koleszhoz

(#4145) pmonus


pmonus
csendes tag

Sziasztok

Az Pa1538 tulajdonosokhoz lenne egy kérdésem:
Nálatok mennyit bír az aksi? Mert nekem 2 órát is alig-alig, filmnézésre meg max 60perc, ami a közel 2,5 órás vonatozáshoz elég kevéske, és ekkor már le van véve a fényerő, minden win-es process ki van lőve, természetesen 800mHz-en megy a proci. :(
Lehet neki tenni valamit, vagy ez ennyi?
(egyébként semmi egyéb bajom nincs vele, minden megy remekül, csak billentyűzet elég gáz)
Köszi szépen a válaszokat előre is!

M. Peti

(#4146) kislacika


kislacika
csendes tag

Sajnos az akksi nekem sem bír sokat. Amikor bekapcsolom, kiírja, hogy 2 órát és kb 11 percet bír ki, de gy másfél órás filmet nem tudok végignézni. :(
Bár én nem állítok a fényerőn, mert így is alig látom (soha többé Crystal View-t!!!)
Nincs viszonyítási alapom, (mert ez az első laptopom, és a legutóbbi asztali gépem is már sok-sok éves, ill. AMD-t még sohasem használtam), de egy pár dologgal nem vagyok megelégedve:
- A kijelző. De ez nagyon. Nappal szinte lehetetlen nézni, rettenetesen tükröződik :O
- Az akksi (mint azt már írtam)
- A billentyűzet (nagyon kicsi helyre van összezsúfolva)
- A touchpad (bár ezt nem sokszor hasznlom)
- Meg úgy általában: egy kicsit szerintem lassú - de ehhez tényleg nincs semmi viszonyítási alapom
Talán ki kellene próbálnom egy nem 2 magos procit is...

Ezektől függetlenül abszolút nem bántam meg, hogy megvettem. :)

(#4147) djadji válasza kislacika (#4146) üzenetére


djadji
senior tag

Akksi nekem si kb 1.52 óra.. nem több. De a többi noti se sokkal jobb (ami lasabbak azok se..)
Sztem nem lassú gép ez.. Nekem bjön.
Billentyűzet: nem értem mi a baj vala.. MInden notinak ilyesmi a billetyűzete... sztem mind egyforma... A tapipad meg szintén szar dolgo. Az csak azért van hoyg legyen.. de normál használatra alkalmatlan.. csak arra jó hogy ha nincs nálad egér, azért tudjál vele valamit kezdeni...
A sebessége sztem ok. Eddig nekem minden game és egyéb is kifogástalanul futott.
A kijelző meg.. hát igen.. bár nekem a TFT minitoromat se lehet látbni ha süt a nap... ez ilyen. De lagalább szép szina van a krisztálvjú-nak...


Jaaa.. mióta kicseréltettem a WLAQN kártyát, azóta nem dobta el a hálózatot.. remélem így is marad...


[Szerkesztve]

http://djadji.fw.hu

(#4148) kislacika


kislacika
csendes tag

Nekem a billentyűzettel csak annyi a bajom, hogy kicsi halyre van összegyúfolva. Tehát más laptopoknál kb. 20%-al nagyobb tarületen helyezkedik el ugyanennyi gomb. Ja, és nem úgy, hogy nagyobbak a gombok, hanem ''szellősebbek'', ill. a megfelelőek ugyanott helyezkednek el, mnt egy asztali billentyűzeten. Pl.: DEL, stb...
Ami viszont nagyon hiányzik, hogy a 4 db ''nyíl'' és a többi billentyű (ENTER, CTRL, stb.) között nincs semmi hely! Az nagyon kellene. Könyebb lenne úgy ''navigálni''. De majd megszokom.

(#4149) pmonus


pmonus
csendes tag

A billentyűzettel az a gondom, hogy a v betű csak olyan 30% eséllyel nyomodik le. :)
Szerintem e-mail címek gépelésekor nem kell mondani, hogy picit idegesitő.
Meg aki a space mellé megálmodta az í betűt azzal szivesen elbeszélgetnék :)

(#4150) churchill0


churchill0
csendes tag

Helló mindenki!
Kinéztem magamnak a notebook.hu -n egy FUJITSU SIEMENS Amilo Pa 1510 01.A haverom azt mondja hogy a FS-kell örökké a szervízbe kell vele járni.Milyenek ezek a FS laptopok, jo vagy rosz tapasztalatok stb.........

A géped olyan gyors amilyen gyors a leglasabb alkatrész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.