Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) oberix


oberix
csendes tag

Üdv!

Amatőröbnél amatőrebb kérdésem lenne :F , és fogalmam sincs jó helyre rakom fel a kérdést. De sajna válaszokat eddig nem naon találtam. Van egy Fujitsu Siemens AMILO L6825 (2,8 Celeron D, 512 RAM, VGA Intel 82845GV Audio VT1612A….std ). Nos a kérdésem az lenne ha valaki megírná hogyan lehet megadni hogy az integrált videókari mennyit használjon el a memóriából? Mer BIOS- ban nincs meg rá a lehetőség. És a videó kari programja se adja meg a ezt e lehetőséget. Legújabb drivert raktam fel. BIOS hoz nem lett hozzányúlva. :W

Amúgy meg vagyok vele elégedve. Annak ellenére hogy idős már, és dög nehéz. A baja eddig az aksival volt, elég hamar meghalt benne. Eddig nem kelletek volna a videókari állítások most viszont fontos lenne.

Köszi előre is segítséget!!

„Lefagyót a rendszer nagyvarázslója a WindÓz!”

(#4202) Meiser válasza r4dix (#4199) üzenetére


Meiser
tag

Nagyszerű :D !

(#4203) djadji válasza Meiser (#4202) üzenetére


djadji
senior tag

EZt az akksi gondodt jó lenne konkrétabban is megbeszélni. Szóval... mit ajánlotok? HA használom itthon, akkor én úgy csinálom, hogy addig hálózaton van míg fel nem megy 100%ra, aztán leveszem és lehasnálom 30% körülire, aztán ujra rá a 220ra. Szettek így jó? vagy mikor használom folyamatosan rajta legyen a 220on?
Az akksit kivennni nem tudm, mert ha jól láttammagán az akksin van a ''delejező'' csatlakozó...
Vélemények?

http://djadji.fw.hu

(#4204) oberix válasza djadji (#4203) üzenetére


oberix
csendes tag

Az aku nálam fél év uttán halt meg! Ha én folyamat használom hálóról ako kiveszem belőle az akut(az újat persze :DDD ). Tanácsolni tudom ha van rá lehetőség kivenni….( Bár én ilyen szinten nem értek hozzá )

Áh jó lenne ha valaki tudna válaszolni a kérdésemre :F

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

„Lefagyót a rendszer nagyvarázslója a WindÓz!”

(#4205) LALA_kiraly válasza djadji (#4203) üzenetére


LALA_kiraly
senior tag

Én úgy tudom, h az akksit a hosszú élettartam reményében kb hetente le kell meríteni csipogásig (10%) alá. Ez nem megerőltető, néha lehúzod, majd visszadugod. Egy ismerősöm kb 1 évig nem nem merítette, neki már el sem indul a gép hálózati nélkül.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#4206) cigam válasza LALA_kiraly (#4205) üzenetére


cigam
félisten

Az az 1 hét inkább 1(-2) hónap.
Az pedig, hogy vkinél tönkremegy, az nem tendencia, hanem egyedi eset. Értem ezalatt például, hogy nemtudni hogy 1 évvel ezelött milyen állapotban volt az akkumulátor. Nem tudni konkrét típust, pontos körülményeket, ami következtetni enged dolgokra. Pl. A cella típusa, volt-e védelem, ill. ha volt, akkor működött-e, stb...
Arról nem is beszélve, ha a Sony készítette az akkumulátort ... :D

[Szerkesztve]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4207) bebar


bebar
aktív tag

V3505-ön van valami amivel lehet a kijelző fényerősségét állítani?
Gombon F8 ott van, de az nuku..

Elég tompa nekem a kijelző, mintha színhiányban szenvedne.. :F

(#4208) cigam válasza bebar (#4207) üzenetére


cigam
félisten

Próbád meg az Fn-el együtt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4209) NightLord


NightLord
tag

Sziasztok!

Valaki használ Vistát a Pa1538-as masinával? En felnyomtam rá de rövid úton meg kellett válnom tőle mert iszonyat lassú volt 3D-ben (durván a harmada az xp-s sebességnek), még a legfrissebb beta forceware-rel is. Nálatok műxik rendesen a 3D vista alatt?

(#4210) Dare2Live válasza NightLord (#4209) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Aero kilövését próbáltad?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#4211) djadji válasza NightLord (#4209) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem jól ment a VISTA. Amíg le nem járt a 60 nap, addig rajta is volt. Játszottam is vele néha, és nem tünt föl hogy lassabb lenne.. (Kicsit talán..) de állítólag ha rax bele még 1 GB RAMot hogy legyen benne 2, akkro a legtöbb 3D game gyorsabb lesz 10-15%kal (ezt olvastam egy fórumban..)
Nekem 1x kiírta a game indítása közben, hogy kevés a RAM ezért kikapcsolja az AERO-t (ami sztem fölösleges, nem nagy cucc és sokat ''eszik'') de egyébként ment simán aeroval ... Ja és ultimate Vista volt....
Pa1538Lx-en...

http://djadji.fw.hu

(#4212) NightLord


NightLord
tag

Próbáltam úgy, hogy kilőttem az aero-t, de nem sokat lendített a dolgon. Memoria sztm nem volt kevés, mert swappelés nem nagyon volt.
Mondjuk eszembe jutott, h az nvidiás alaplapi chipset drivert nem raktam fel, a vista beépített drivereivel ment a cucc, illetve azzal amit a windows update-ről még letöltött hozzá. Lehet hogy ez volt a bibi?
Amugy nekem is Pa1538Lx.

(#4213) djadji válasza NightLord (#4212) üzenetére


djadji
senior tag

Hát.. hoyg őszinte legyek nem tudom. 1x telepítettem csak.. akkor pedig úgy, hogy amit nem ismert föl a Vista, annak megadtam azt a mappát ahova letöltöttem a FUSI oldaláról a Vistas drivert.. és megtalált mindent,,,
Ugyhogy nem tudok segíteni.. nekem minden klappolt elsőre... semmi gondom nem volt...
(kivéve a Wlant, de az XP alatt volt csak (ezért kellett a Vista) és azóta kicseréltettem és azóta minden ok XP alatt is....)

http://djadji.fw.hu

(#4214) spyduck


spyduck
nagyúr

Szasztok! Nagy problémám van!

Van egy fujitsu-siemens amilo pro 3505-m!
2006 novemberében vettem a T-molie-nál. Az a baj, hogy amit adtak hozzá bluetooth és wifi drivert az 3 hónap után lejárt (azt mondja vegyem meg a teljes verziót).
Akárhogy keresgéltem sehol se találtam hozzá olyan drivert amivel működne!
Esetleg ebben tud nekem segíteni vki???

(#4215) djadji válasza spyduck (#4214) üzenetére


djadji
senior tag

Ez azért elég nevetséges.. Én tuti aztcsinálnám hgy visszavinném a Tmobilhoz és az asztalt verném meglehetős sűrűn emlegetve a tmobil közvetlen őseit!
Hát mit képzelnek ezek? Veszek egy eszközt és a drivernek csak próbaverziót adnak??? Röhej...
Sztem hívd fel a Fogyasztóvédelmiseket... (sok okos tanácsot tudnak adni.. ilyen esetben én mindenkinek javaslom ezt a lépést... nem árt az, ha az ember tisztában van azzal hogy mit lehet követelni..) Sztem ettől még azok is hanyatt dobják magukat...
Sztem ne keresgélj.. menj be és követeld ki amit kifizettél (vagyis egy működőképes és működni tudó laptopot!)
De ha van más vélemény akkor én is várom...

UI: A Fogysztóvédelmiseket mindenképpen ajánlom... Amit azok mondanak az a tuti...

http://djadji.fw.hu

(#4216) spyduck válasza djadji (#4215) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az a baj, hogy a szeretett T-Mobile biztos aláíratott velem egy szerződést amiben ez benne volt :(((
Sajna a könyvelőnél van a szerződés, majd visszakérem és elolvasom!
Értelek én de attól nekem nem lesz jobb ha őket feljelentem nem? semmi hasznom nem származik belőle, ráadásul egy akkra cég, hogy megvehetnék fél MO.-t :((
Nem tudom mi legyen! Felhívtam a fujitsut-->linkeltek nekem egy oldalt, hogy onnan letölthetem-->megnyitom és nagy fehérség :) vicces!

(#4217) NightLord


NightLord
tag

No rájöttem mi volt a gond a vistával, nem volt felrakva a chipset driver. Most, hogy már nincs a device managerben kérdőjeles eszközként a coprocesszor, most már szépen fut minden, ahogy kell.

(#4218) Tutalibemáli válasza spyduck (#4214) üzenetére


Tutalibemáli
csendes tag

Hali!
Ez érdekes,nekem kopp ugyanez a laptop van és ráadásul szintén t-mobilos.
Gondolom te is kaptál csári FuSi xp lemezt,gyári FuSi driver dvd-lemezt,nero-t,s külön FuSi bluetooth-os cd-t, mert én nekem csak ezek lettek feltéve a gépre,s nem irt ki ilyen vedd meg driver mizériát.Pedig ez is novemberi.Jótanács:ami van a fusi honlapján(csak az angol honlapján találsz rá erre a tipusra)Pro v3505 video vezérlő drivert fel ne rakd,mert totál meggágyul tőle a gép!Gondolt egyet kikapcsolt a képernyő,ha mozdítottam az egeren akkor visszajött,majd pár másodperc múlva megint szivatott tovább.Visszaraktam a gyári lemezen levőt,s lám meggyógyult!
Üdv!

(#4219) steve63 válasza spyduck (#4216) üzenetére


steve63
csendes tag

Szia !
Írtam privátba.

Steve

(#4220) djadji válasza spyduck (#4216) üzenetére


djadji
senior tag

Dehogynem lesz neked jobb.. Nem a rendőrségen teszel feljelentést, hanem a fogyasztóvédelemnél, akik helyetted kijárják neked a dolgot (vagy legalábbis sokban segítenek hogy meglegyen a cuccod működőképesen)
Na persze a szerződést el kell olvasni előtte.. ha benne volt.. az kex... :(

A FUSI-t meg hívd föl ujra hogy neked nem jön be.. (sztem kell hozzá valami JAVA vagy ilyesmi.. nem?).. és ha mégse, akkor legyen szíves elküldeni mélbe... Nekem elküldték az ajánlott drivert...

http://djadji.fw.hu

(#4221) spyduck válasza steve63 (#4219) üzenetére


spyduck
nagyúr

köszönöm mindenkinek a segítséget!
steve63 küldi nekem postán a drivert hátha azzal jó lesz! Ha meg nem akkor hardveres baj lesz! És majd szépen megjavítják :)

szlemálájkum steve63 :R

(#4222) spyduck válasza Tutalibemáli (#4218) üzenetére


spyduck
nagyúr

nézd meg mit ír ki!

[link]

(#4223) steve63 válasza spyduck (#4221) üzenetére


steve63
csendes tag

Nekem müködik a januárba letöltött jó verzió. Azóta eltünt a FSC hivatalos oldalról a program.

Steve

(#4224) spyduck válasza steve63 (#4223) üzenetére


spyduck
nagyúr


ez elírtam:)

[Szerkesztve]

(#4225) spyduck válasza steve63 (#4223) üzenetére


spyduck
nagyúr

igen én is észrevettem! feltettem ezt a kérdést már régebben is és mindenki írta, hogy ott van FS honlapján hát nem volt ott!

(#4226) cigam válasza djadji (#4215) üzenetére


cigam
félisten

A BT nekem is lejárt, beszéltem az FS-el,és küldtek egy jól működőt.
Nem kell mindjárt hisztizni. Arról meg nem a T-Mobil tehet, hogy az FS egy lejárós driverCD-t csomagolt a géphez.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4227) spyduck válasza cigam (#4226) üzenetére


spyduck
nagyúr

ebben mondjuk igazda van, de csak részben, mert a boltban kapható fujitsu v3505-höz teljes verziót adtak, a t-molie-nál pedig nem!
viszont a FS-t én is felhívtam -->elöszür azt mondták töltsem le az oldalukról-->letöltöttem hát azzal se volt jó!-->utána belinkeltek nekem egy oldalt ami nagy fehrséget mutatott!
szóval nem tudok erre mit mondani!

(#4228) djadji válasza cigam (#4226) üzenetére


djadji
senior tag

Nem hisztiztem (nekem nem fáj a dolog) csak sztem minimum nagyon fura hogy lejár a driver...
Mellesleg nem egyből ''feljelenteni, feljelenteni'' dolgora gondoltam.. de azért tudnak tanácsot adni a fogyasztósok, hogy mit lehet tenni és hogy lehet e ilyet, meg ilyenek...

http://djadji.fw.hu

(#4229) pmonus


pmonus
csendes tag

Sziasztok!

Aksi problémára kicsit visszakanyarodva:
(ha valaki már irta ezt, akkor bocs, de egy kicsit kimaradtam most az olvasgatásból)
Sokat szenvedtem vele (pedig egy egyszerű lépés kellett volna :) ), de aki régebben vette a gépét, annak ajánlott a bios frissitése, mivel ez a hülye D-s bios full-on járatja a procit, és ezért kell hűteni, meg zabálja az áramot. Igy kb 1:00-1:15-öt bírt ki.
Feltettem az F-es biost, azóta venti meg se szólal, levett fényerővel az aksi bírt 2-2,5 órát, azaz kibírja az áhított Szeged - Budapest vonatutazást :C
Úgyhogy ha valaki még nem tette meg, akkor egy próbát megér, nem tudom egyébként, hogy ilyen, mint vírusirtó mennyit nyom az aksiba, de ha nem netezel, akkor ezt is ki lehet kapcsolni, ha 5percet számít, akkor annyival többet bír.
A fenti időtartam (2-2,5óra) szövegszerkesztésre, pdf olvasásra vonatkozott, filmnézésre nyilván kevesebb, de akkor se másfél rész Helyszinelők :)
Sok sikert!

(#4230) oberix


oberix
csendes tag

Üdv megin!

Megin megkérdezem bár lehet rossz helyen teszem fel a kérdésemet. De hát kéne a segítség hozzá naon, arra hogy van egy Fujitsu Siemens AMILO L6825 (2,8 Celeron D, 512 RAM, VGA Intel 82845GV Audio VT1612A….std ). Nos a kérdésem az lenne ha valaki megírná hogyan lehet megadni hogy az integrált videókari mennyit használjon el a memóriából? Mer BIOS- ban nincs meg rá a lehetőség. És a videó kari programja se adja meg a ezt e lehetőséget. Legújabb drivert raktam fel. BIOS hoz nem lett hozzányúlva.
Jó lenne, ha valaki jó lenne és lenne olyan jó hogy megírná mi a rák van ilyenkor? :D :D :D

Kösszii!!

„Lefagyót a rendszer nagyvarázslója a WindÓz!”

(#4231) cigam válasza djadji (#4228) üzenetére


cigam
félisten

Persze tudnak tanácsot adni meg minden, de elötte fussa le az ember a tiszteletköröket.
S mint a példa mutatja, teljesen korrekt módon rendeződött. Próbáltam feltenni vhova, de hírtelen sehova nem ment fel. Akinek kell, elküldöm.
Gondolom az FS is azért vette le, mert egy 3.gyártó fizetős programjával 1ütt teleűl. Ugyanis nem maga a driver jár le, hanem a bt manager program(ami a driverrel együtt telepűl). Vmi rémlik, hogy úgy is telepítheted, hogy csak a drivert tegye fel.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4232) Tutalibemáli válasza cigam (#4226) üzenetére


Tutalibemáli
csendes tag

Hali!
Megnéznéd,hogy neked is ez van e fent a gépeden?
Azt honnan lehet megtudni,hogy lejárós -e vagy nem?
Gondolom az about-nál írná elvileg :F
[kép]

[url]http://kepfeltoltes.hu/view/070512/Bluetooth_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/url]

[Szerkesztve]

(#4233) Tutalibemáli válasza spyduck (#4222) üzenetére


Tutalibemáli
csendes tag

Ez tényleg nagy faxság! :(
Ha teljesen uninstallálod,akkor a win sp2 elvileg felpakolja magátol hozzá a cuccokat,nem?
Vagy már próbáltad?
Üdv!

(#4234) Thocy a ZAGY válasza oberix (#4230) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Feltételezem, hogy ez is automatikusan állítja magának a rendszermemóriából lecsipendő részt, mint az újabb verziók, pl. az én GMA950-em is alapból 8M, de ha kell több, akkor többet foglal, egészen 128M-ig (512M RAM esetén, 1GB-nál azt hiszem ez felmehet egyészen 224-ig, bár értelme nincsen). A tiédnél lehet, hogy 32 vagy talán 64M a max, de a teljesítményét tekintve ennek gyakorlati jelentősége nincsen (mint ahogy nálam sem).

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#4235) skeggy


skeggy
csendes tag

Sziasztok!
Egy kérdésre szeretnék választ kapni. Remélem tudtok segíteni. 2 hónapja vásároltam egy Fujitsu-Siemens Amilo Pi 1556 típusu laptopot. A videokártya bekapcsoláskor 50Cfokos 15 perc után 75-80C. Az egész gép iszonyú forró.
Csak internet ment rajta, vagy szövegszerkesztés. A ventilátor elég sokat bekapcsol. Gondolom ez nem az ideális hőfok. Mit lehet tenni? Sajnos külföldön vagyok még két hónapig, nagyon örülnék ha tudnátok segíteni..

A gép főbb paraméterei:

CPU típusaMobile DualCore Intel Core 2 Duo T7200, 2000 MHz
VideokártyaNVIDIA GeForce Go 7600 (256 MB)
Memória, Mb: 1024 MB
HDD, Gb: 120 GB
Legújabb bios verzió.

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#4236) cigam válasza Tutalibemáli (#4232) üzenetére


cigam
félisten

Nekem is ez a verziószáma.
A lejárósságot meg úgy tudod meg, hogy amikor használnád a BT-t kiírja, hogy lejárt.
+talán a gép indulásakor is? Már nem emléxem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#4237) bebar


bebar
aktív tag

Gondolom húzni nem lehet?

(#4238) Tutalibemáli válasza cigam (#4236) üzenetére


Tutalibemáli
csendes tag

Thx,akkor talán nem fog lejárni.
Elnem hittem volna,hogy ilyet mertek csinálni,lejáros cucc nem-olcsó géphez,meg úgy általában is genyóság.Ismerősnek vettem bruttó 3500ft-ért egy Trust bluetooth-t,s amihez adtak cd-t,kopp ugyanezt a drivert telepíti fel,használja(Toshiba).
Üdv

(#4239) ngi válasza koax (#3807) üzenetére


ngi
csendes tag

Hali!

Olvastam ezt a hozzászólásodat, és nekem is előjött hasonló - vagy lehet, hogy ua a probléma - miután feltettem az 1.1F-es BIOS-t. Szóval a probléma nálam ez volt: WiFi bekapcsolt állapotában az egér mutatója megmerevedett. Az egér működött csak nem rakta oda a mutatót ahol ténylegesen van. Felhívtam ezzel a FS-t és ezt a választ küldték siemens-ék, idézet:
''A következő választ kaptam német kollégáimtól: Issue wasn't reproducible on 3 different customer systems. Issue has been reported to occur very sporadically.

we'll send back customers system.

for workaround please check settings at:

Tehát ezt kellene egy kicsit gyengébb szintre átállítani:

display properties, settings, advanced, troubleshoot,
and change level of hardware acceleration.''

Én egyenlőre még nem tudtam kipróbálni, mert WiFi közelében nem tom mikor leszek csak lejjebb vettem és gondoltam beírom, hogy ez a megoldás.

Szóval semmi régi BIOS vissza meg egyéb oprendszer installálgatás, csak egy beállítást kell elvégezni... :))

Üdv!

®NG

(#4240) djadji válasza ngi (#4239) üzenetére


djadji
senior tag

Affene...
Nekem is kellett volna ez a dolog.. Én is hívtam a FUSIT jópárszor.. de nekem minden más hülyeséget mondtak... Ugyhogy én kicseréltettem a WLAn kártyát.. azóta semmi baj nincs a WIFIvel... CSak ez a beállítás olcsóbb lett volna...
NA mindegy..
AZért ha jutsz WIFI közelébe, akkro azért írd be hoyg mi a helyzet vele..

http://djadji.fw.hu

(#4241) Button


Button
aktív tag

Sziasztok
Tegnap lett egy PA1538Lx-em. Alapjában tetszik, sebesség, kinézet..
Viszont olvasgattam itt a touchpadról és az egérről. Hát :O
Tehát nálam az a jelenség, hogy az egér meg-meg akad és ugrik 2-3 másodpercre, majd utána kb fél percig megint jó. Ez az a probléma amit itt többen is leírtak, vagy inkább vigyem is vissza? Tudnak ezen segíteni vagy ez ilyen és jobb ha beledugok egy PS/2-est és hagyom?

(#4242) NightLord


NightLord
tag

Touchpad felejtős, ennyire szar touchpadet én még laptopon nem láttam. Tulajdonképpen olyan, mintha gyárilag rossz lenne, iődénként spontán arrébbugrik a kurzor ahogy tapizol.. szal dugj rá egy egeret, amugy is sokkal kényelmesebb.

(#4243) djadji válasza Button (#4241) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem a tapi paddal semmi bajom.. Olyan mint a többa notié.. szar.. oszt kész..
Nekünk itt azzal volt gond, hogy mikor a egér megmerevedett, akkro eldobta a WLANt is.. és nem csak a tapipaddal csinált így, hanem bármilyen egérrel és ilyenkor 10-15 percig nem mozdult meg ujra...... HA neked is csinál ilyesmit, akkro próbáld ki a 2-3mal ezelőtti HSZben leírt módszert, hogy a beállításopkat lejebb veszed (sajnos ezt én nem teszteltem, most viszont van egy föölös WLAN karim) de lehet hoyg beválik. Ha megszakítja a WLAN kapcsolatot továbbra is akkro sceréltesd kia WLAN kártyát. Nekem bejött, igaza hoyg gariban nem csinálták meg mert szerintük nem tett ilyesmit a gép.. a servízben semmi baja nem volt (álítólag). Ugyhogy mondatm, hogy akkor kifizetem és cseréljék ki akkor is. Azóta nincs semmi gondom vele.. tökéletesen megy... (kb 7000 Ft volt..Szereléssel, meg mindennel..)

UI: mellesleg ha a tapipad nagyon nem megy (ugrál, érzéketlen, stb..), akkor én meg szoktam nyalni az ujjamat.. ha nagyon száraz a kezed akkor még a szokásosnál is szarabbul müxik...

http://djadji.fw.hu

(#4244) djadji válasza NightLord (#4242) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem azért annyira nem rossz.. ritkán használom, de akkro azér nem ugrik ide-oda.. csak kényelmetlen..

http://djadji.fw.hu

(#4245) ngi


ngi
csendes tag

hali!

Félreértés ne essék, nekem a wifi ment endesen, csak az egér akadt le, és wifi volt ezalatt is tehát billentyűzetről lehetett mindent csinálni. Egyébként a touchpad az télleg ilyen minden notiban. Esetleg próbálgasd a beállításoknál átállítani az érzékenységet. A legjobb pozícionáló szerintem még mindig az a kis pöcök amit a gombok közé raknak...

további szép napot!

®NG

(#4246) ngi


ngi
csendes tag

Jah még visszatérve a touchpadra. Javaslom állítsd a mintavételezést nagyobbra, azzal pontosabb lesz. De külső egér a legmegfelelőbb, még egy noti tulajt se láttam aki ezeken a beépített pozícionálókon használta volna huzamosabb ideig, legfeljebb ha buszon vagy vonaton vagy.

®NG

(#4247) LALA_kiraly


LALA_kiraly
senior tag

Kinek van tapsztalata a 1536-ossal?
Ezzel szemezgetek, de nem tom, h pl a core duo hol áll az x2-höz képest. Az 1400 erősebb picit a 7300nál, csak nem tom hány fokos. Az akksit se tudom, a touch padról nem is beszélve.

50/1160-447 Találkozhatunk: 21, 22.ker

(#4248) Meiser válasza ngi (#4239) üzenetére


Meiser
tag

Hali!


Kipróbáltam, amit írtál és eddig bevált!Nem akarom elkiabálni,de tökéletesen működik az egér(egérmutató), egyszer sem akadt meg! Nagyon köszi a segítséget! Egyelőre csak 2-3 órát volt időm tesztelni,de most egy darabig nem leszek wlan közelben. A további tapasztalatokról még írok majd.

(#4249) Wolvi


Wolvi
csendes tag

Hi!

Felraktam a Pa1538-asomra a Home helyett a Prof-ot, viszont már nem emléxem a Wifi-t hogy lehet beüzemelni.
Azt tudom h a driver-ét manuálisan kell telepíteni... de hova is?
Eleve úgy emléxem, h az eszközök között megjelenítette driver nélkül is a wifi eszközt, de most azt sem látom. Rosszul emléxem, vagy csak a Prof nem látja - akkor meg ugye mire rakom a driver-t?
Látja az ethernetet /nagy kérdőjellel/, 1394 hálózati adaptert, és az nForce hálókártyát.

+ a sata vinyóhoz nem kell vmi? lassúnak tűnik

(#4250) djadji válasza Wolvi (#4249) üzenetére


djadji
senior tag

Nekem is Prof van fönt.. Nkeme simán fölment a WLAn mindig...
Próbáld a driver setupját indítani..

http://djadji.fw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.